خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 131
    1. Top | #106
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      انشالله خوب مبشه نگران نباش / چون برای همه سخت بوده / با آزمون آزمایشی نتیجه اش رو مقایسه نکن این خیلی بهتر میشه
      حوزه تون چطور بود یادمه به خاطر چپ دست بودن استرس داشتی برای صندلی / صندلیت اوکی بود ؟؟
      نه بابا نگران چی دیگه یا میشه یا میمونم /تنها موردی که روز کنکور خوب بود اون صندلیم بود

2. Top | #107
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راجع به بخش اول صحبت هات عرض کنم که ببین
      شما در هرجاااای این مملکت که باشی در هر سیستمی که وارد بشی و امکان در آمد در اون وجود داشته باشه قطعا با مافیایی طرف خواهی بود و شما خواه ناخواه باعث گردش های کلااان مالی یک عده ای میشی(حالا چه کنکوری باشی چه دانشجو باشی چه پزشک باشی چه مهندس چه کارمند دولت) پس توی این آشفته بازار باید فکر کنی ببینی چی به نفعه خودته(البته که باید حد و حدود رو تو حداقل رعایت کنی که این نفع تو احیانا به کسی آسیب نرسونه و به قولی حق خوری نشه) و با این استدلال هم که آره اگه پشت کنکور بمونم دارم به مافیا پول میدم صرفا تصمیم گیری نکنید
      بحث سوالات غیر استاندارد آزمون های آزمایشی شد.استارتر محترم سوالات که هیچی لااقل تحلیل های ریاضی امسال رو نخوندن؟؟
      اگر خیلی نگران طبیعت هستید لطفا تحصیل رو کنار بذارید چون در هر ترم دانشگاه هم با کتاب ها و جزواتی مواجه میشید که هرکدوم در هر ترم اندازه کل جزوات کنکور حجم دارند
      الان واقعا هدف از این تایپیک چی بود؟؟؟ تهش هم که دانشگاه رو تخریب شد(راجع به اساتید یک موضوع خیلی مهمی که وجود داره حیفم میاد نگم اینه که ببینید اصولا در دانشگاه به بعد این رو باید یاد بگیرید که کلا و عموما اساتید کمترین نقش رو در انتقال دانش دارند و به اصطلاح خودتون باید دانش جو باشید و اساتید رو صرفا یک ابزار کمکی بدونید این ها حرفای بنده نیست صحبت های دانشجو های برتر کشور هستش.حالا عموما یک سوالی میپرسن خو ما اصلا برای چی باید بریم دانشگاه دیگه؟ببیند شما باید از دانشگاه و اون حداقل امکاناتی که در اختیارتون میذاره حداکثر استفده رو ببرید و اینکه اون برنامه و جهت دهی که داره میتونه شما رو در پیشبرد اهدافتون کمک کنه)

پ.ن:ولی امضاتو دوست داشتم همونجا چون آدمی نیست عدالت شاید باشدش
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

3. Top | #108
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      افرادی که اوباما در این ویدیو نام میبره اگه الآن حرفهای شما رو بشنون دقیقا بهتون حتی خنده هم نمیکنند.
      اون افرادی هم که نام میبره هیچکدوم از اول موفق و پولدار و مزد بگیر نبودن اتفاقا برعکس زیر قرض و بدبختی بودن
      برای مغز کوچک زنگ زده ات متاسفم از این نظر که دیگران را چنین قضاوت میکنی
      شما از نظر روانشناسی مطمئنم که در زندگی خودتون یک خلاء احساس میکنید و به همین دلیل هم شروع کردید به تخریب همون خلاء تا دیگران رو هم با خودتون هم احساس کنید.
      اگر از زندگیتون راضی هستید و همانطور که گفتید خودتون رو پیدا کردید و راه خودتون رو شناختید اوکی خیلی هم خوب ادامه بدید ولی چرا جایگاه بقیه رو تخریب میکنید. شاید اونا هم راهشون رو و خودشون رو در این راهی که تخریب میکنید پیدا کرده باشن

کسایی که حاج باراک مثال میزنه اگه بخواییم لینکش کنیم به پشت کنکور موندن قیاس مع الفارق میشه و در واقع میشه محتوای زرد پستای انگیزشی اینستاگرام
      یک اینکه همه اینا کار کردن یه حرکتایی بصورت سخت کوشی زیاد زدن و در اوایل جریان نشده نه اینکه رو به اسمون که اقا صرفا من فشار کنکوری بودن تحمل میکنم این انصافه نشه؟
      دو مطمعنا علاقه پشتش خوابیده مثل نویسنده کتاب هری پاتر.یعنی تو فیلدی که توشن دوسش دارن
      سه کارشون تجربه نیاز داشته و ازمون و خطا
      و چهار مطمعنا استعدادش رو داشتن و با گذر از اون ازمون خطاعه به خوبی نشون دادن
      تقریبا همه (به قدری درصد بالاس )
      از پشت کنکوری ها تو یک یا همه این چهار تا فاکتور میلنگن و اگه نمیلنگن صرفا بنا به جو احساس میکنن نمیلنگن
      یا استعدادش رو ندارن مامان از 5 سالگی گفته پسر باهوشم فاز انیشتین گرفتن
      دو علاقه ندارن و چون بابا گفته پسر دکترم حس میکنن راه سمیعی در پیش میگیرن
      سه تو اوایل کارشون نیستن .دیگه اوایل میشه یه سال پشت کنکور
      چهار درس خوندن ازمون و خطا نمیخواد .میخواد ولی نه یه سال با یکی دو ماه تابستون کسی که بخواد راه می افته
      یسری روتین کلیه که تو همین انجمن که بیشتر حاشیه کنکوره تا اصلش فت و فراوون بصورت رایگان ریخته
      یا طرف میخونه و کشش رو داره و ادم درسه میشه یا نمیخونه نمیشه یا میخونه ادم درس نیست بازم نمیشه
      .

you can't kill spirit even if you try too​

4. Top | #109
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

کسایی که حاج باراک مثال میزنه اگه بخواییم لینکش کنیم به پشت کنکور موندن قیاس مع الفارق میشه و در واقع میشه محتوای زرد پستای انگیزشی اینستاگرام
      یک اینکه همه اینا کار کردن یه حرکتایی بصورت سخت کوشی زیاد زدن و در اوایل جریان نشده نه اینکه رو به اسمون که اقا صرفا من فشار کنکوری بودن تحمل میکنم این انصافه نشه؟
      دو مطمعنا علاقه پشتش خوابیده مثل نویسنده کتاب هری پاتر.یعنی تو فیلدی که توشن دوسش دارن
      سه کارشون تجربه نیاز داشته و ازمون و خطا
      و چهار مطمعنا استعدادش رو داشتن و با گذر از اون ازمون خطاعه به خوبی نشون دادن
      تقریبا همه (به قدری درصد بالاس )
      از پشت کنکوری ها تو یک یا همه این چهار تا فاکتور میلنگن و اگه نمیلنگن صرفا بنا به جو احساس میکنن نمیلنگن
      یا استعدادش رو ندارن مامان از 5 سالگی گفته پسر باهوشم فاز انیشتین گرفتن
      دو علاقه ندارن و چون بابا گفته پسر دکترم حس میکنن راه سمیعی در پیش میگیرن
      سه تو اوایل کارشون نیستن .دیگه اوایل میشه یه سال پشت کنکور
      چهار درس خوندن ازمون و خطا نمیخواد .میخواد ولی نه یه سال با یکی دو ماه تابستون کسی که بخواد راه می افته
      یسری روتین کلیه که تو همین انجمن که بیشتر حاشیه کنکوره تا اصلش فت و فراوون بصورت رایگان ریخته
      یا طرف میخونه و کشش رو داره و ادم درسه میشه یا نمیخونه نمیشه یا میخونه ادم درس نیست بازم نمیشه
      بحث مقایسه و قیاس نیست بحث سر اینه که یک نفر راهی رو انتخاب میکنه طی کنه { حالا هر راهی} و به شکست منجر میشه
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

5. Top | #110
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      امروز روز قلمه : )
      از جنبه ی هنریش که فاصله بگیریم،می بینیم که هر کدوم از ما یه قلم دستمونه،روزانه فضاهای مختلفی رو با قلممون می نویسیم،رنگ می کنیم،خط خطی می کنیم
      این جا هم یه نمونه اشه،شاید یکی از حساس ترین هاش،یه دانش آموز یا فارغ التحصیل کنکوری لبریز از فشاره،فشار درس،خودش،خانواده و....،میاد انجمن تا مشکلاتش رو مطرح کنه،پس اینجا لازمه ما دو برابر همیشه حواسمون جمع باشه تا جملات مناسب تری رو انتخاب کنیم که حال کسی رو بدتر از اون چیزی که هست نکنیم
      بحث های طولانی سر این که کنکور درسته غلطه؟فلان رشته؟ و بحث کردن و تلاش برای گذاشتن هم دیگه توی قالبی هایی که خودمون توی افکارمون ساختیم و برای هرکسی تاثیر خاصی داره،یکی خوب یکی بد یکی تباه!
      خیلی از مفاهیمی که در مورد کنکور توی خانواده ها جا افتاده از بیخ غلطه،زوم کردن روی یه سری رشته ها و فشاری که روی دوش کنکوری گذاشته میشه که معمولا تاثیر معکوس داره و...
      اما اگه اطلاعات احساسی ما باعث شه حتی یه نفر از هدفش سرخورده بشه و راهش رو رها کنه به نظرم این بزرگ ترین گناهیه که میشه توی انجمن انجام داد
      خوبه که وقتی تاپیک می زنیم و یا پست می گذاریم به تاثیرات نوشته هامون روی بقیه ی هم فکر کنیم،یکی کنکورشو داده،یکی پشت کنکوره و یکی دیگه سال دیگه کنکور داره و ...
      یکی با کنکور می تونه تغییری رو که می خواد ایجاد ایجاد کنه یکی مهارتی داره،یکی هم شاید دوست داشته باشه هیچ کاری نکنه!
      ویرایش توسط Wonderland : 14 تیر 1400 در ساعت 20:53

6. Top | #111
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      از جنبه ی هنریش که فاصله بگیریم،می بینیم که هر کدوم از ما یه قلم دستمونه،روزانه فضاهای مختلفی رو با قلممون می نویسیم،رنگ می کنیم،خط خطی می کنیم
      این جا هم یه نمونه اشه،شاید یکی از حساس ترین هاش،یه دانش آموز یا فارغ التحصیل کنکوری لبریز از فشاره،فشار درس،خودش،خانواده و....،میاد انجمن تا مشکلاتش رو مطرح کنه،پس اینجا لازمه ما دو برابر همیشه حواسمون جمع باشه تا جملات مناسب تری رو انتخاب کنیم که حال کسی رو بدتر از اون چیزی که هست نکنیم
      بحث های طولانی سر این که کنکور درسته غلطه؟فلان رشته؟ و بحث کردن و تلاش برای گذاشتن هم دیگه توی قالبی هایی که خودمون توی افکارمون ساختیم و برای هرکسی تاثیر خاصی داره،یکی خوب یکی بد یکی تباه!
      خیلی از مفاهیمی که در مورد کنکور توی خانواده ها جا افتاده از بیخ غلطه،زوم کردن روی یه سری رشته ها و فشاری که روی دوش کنکوری گذاشته میشه که معمولا تاثیر معکوس داره و...
      اما اگه اطلاعات احساسی ما باعث شه حتی یه نفر از هدفش سرخورده بشه و راهش رو رها کنه به نظرم این بزرگ ترین گناهیه که میشه توی انجمن انجام داد
      خوبه که وقتی تاپیک می زنیم و یا پست می گذاریم به تاثیرات نوشته هامون روی بقیه ی هم فکر کنیم،یکی کنکورشو داده،یکی پشت کنکوره و یکی دیگه سال دیگه کنکور داره و ...
      یکی با کنکور می تونه تغییری رو که می خواد ایجاد ایجاد کنه یکی مهارتی داره،یکی هم شاید دوست داشته باشه هیچ کاری نکنه!
      دقیقا همینه اون کسی که به قول این بنده خدا رو میاره به کشاورزی و انواع کارهای اقتصادی دیگه که جاش توی این انجمن نیست که بعضی میان براشون سخنرانی میکنن!! اون بندگان خدا مشغول کسب و کارن اکثرن نمیان اینجا پست کنکوری بخونن که!! اینجا جای کسیه که حالا با افکار متفاوت و علایق مختلف اما یک چیز مشترک اینجا حضور دارن اونم برنامه ریزی و تلاش برای رسیدن به رشته ای هست که هدف گذاری کردن و اینجا باید جایی باشه برای کمک کردن و تبادل نظر در جهت رسیدن به هدف. ما کی باشیم که برای مردم تعیین تکلیف کنیم که تو برو تجربی بخون یا نخون یا بگیم برای پزشکی نخون جیب مافیارو پر میکنی!!! ملت خدارو شکر خودشون فهم دارن میدونن کدوم شغل و رشته براشون مناسبه.
      گاهی وقتا ما خودمون رو میزنیم به اون راه وگرنه این بنده خدا خودش رو در مواجهه با همچین چیزی اگر تصور کنه هیچموقع نمیاد همچین تاپیکی راه بندازه مثلا شما رشته X میخونی من بیام تاپیک بزنم رشته X بده نخون به هیچجا نمیرسی اگرم برسی فقط جیب مافیارو پر کردی و رشتت هیچ ارزش دیگه ای نداره کمی فکر قبل از عمل کمک میکنه آدم خیلی کارهارو نکنه و خیلی حرف هارو نزنه.

7. Top | #112
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      عالی و صحیح

8. Top | #113
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آها پس بریم رشته پنچر گیری تانک و 50 سال بیکار باشیم که نکنه موسسات کنکور کتاباشون فروش بره !!
      منطقتون چیه خدایی . اینکه شما n سال پیش تواناییش رو نداشتین پشت کنکور بمونین و ریاضتش رو به جون بخرین دلیل نمیشه پشت کنکوریای الان رو ناامید کنین

9. Top | #114
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      آها پس بریم رشته پنچر گیری تانک و 50 سال بیکار باشیم که نکنه موسسات کنکور کتاباشون فروش بره !!
      منطقتون چیه خدایی . اینکه شما n سال پیش تواناییش رو نداشتین پشت کنکور بمونین و ریاضتش رو به جون بخرین دلیل نمیشه پشت کنکوریای الان رو ناامید کنین
      جامع و کامل هر آنچه میخواستم رو گفتن....انقد اعصابم از دست این تاپیک خورد بود که زبانم قاصر بود که بخوام چیزی رو بنویسم....کاش هر کسی توانایی تاپیک زدن نداشت

10. Top | #115
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ب حرمت تگی که شدم مینویسم
      آقا من مخالفم
      گاهی یکی پشت کنکور میمونه میخونه قسمتش نیست )من خیلی اعتقاد دارم.به اینکه هر چی هست دست اون بالاییه)
      مثلا شما یه تاجر رو در نظر بگیر ممکنه هزاران بار شکست بخوره ولی میچسبه به هدف هاش نه به امید و آرزو هاش!
      میجنگه و به تمام چیزی که میخواد میرسه به قولی میگن دیر و زود داره!
      پس گفتن اینکه پشت کنکور موندن خوب نیست اصلا چیزی نیست که حداقل عقل من بپذیره من معتقدم تلاش برای هدف هامه که به من انگیزه زنده بودن میده به طور کلی یه ادم زنده است با اهدافش با آرزو هاش
      من کاری به اینکه موسسات پول درمی آرند یا نه ندارم
      چیزی که پیداست اینه که شما هم رفتی دنبال پول اون ها هم رفتن دنبال پول شما به ی طریق اونها به یه طریق دیگه
      ولی به نظر من تلاش برای اهداف خودت نه اهدافی که بهت تحمیل میشه تنها بد نیست بلکه از ضروریات زندگیست!
      گفتم تحمیل منظورم اون دسته افرادی هستن که گویا هنوز بچه آن و منتظر برای اینکه دیگران براشون تصمیم بگیرن

به طور خلاصه اگر هدفت مال خودته و تحمیلی از طرف دوست هات نیست تحمیلی از طرف خانواده ات نیست براش بجنگ براش تلاش کن با تموم وجودت
      موفق باشی !

11. Top | #116
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه جاییش گفته بودید "حال فکر کردی دانشجو شوی دنیارا فتح میکنی؟" من از این جور جملات بدم میاد.

صرفاٌ برای اینه که وقتی داری با شوق و ذوق برای چیزی تلاش می‌کنی، متوقف و ناامیدت کنن.

خب من یه کاری رو دارم با علاقه و اشتیاق انجام میدم، حالمم باهاش خوبه، حتما باید جایی از دنیا رو بگیرم که تضمین کنه کار مهمی کردم؟

اصلا بعد از اسکندر مقدونی، کی تا حالا تونسته جایی از دنیا رو بگیره که من دومیش باشم؟ والا! ((((:

12. Top | #117
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من فقط یه نصیحت برای استارتر دارم اونم این که اگر هنوزم دوست داره بیاد تو این راه رودربایستیو با خودش بذاره کنار و دوباره تلاشش رو بکنه چون من فکر میکنم اکه ایشون از وضعیت الانش راضی بود تجربه ثابت کرده اصلا فروم کنکوری یادش نمیومد که بیاد اینجا یه خودش زحمت بده بقیه رو مجاب کنه کنکور ندن و بشینه کلی بد و بیراه بشنوه بخاطر هدایت دیگران به راه راست . من فکر میکنم ایشون میخواد بیشتر خودش مجاب بشه که کاری که داره میکنه درسته و دنبال تایید میگرده

13. Top | #118
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من یکبار پشت کنکور ماندن مجازه دیگه بیشتر از اون نه
      دیگه خیلی خیلی خیلی ضروری باشه دوبار

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hacker نمایش پست ها
      درباره موضوع مورد بحث خیر هیچ نظری ندارم
      من فک میکنم هم شما درست میگی هم استارتر، اگه عمیق بشیم راه موفقیت هم از کنکور میگذره هم نمیگذره؛ و این واسه هر ادمی صدق میکنه. بنظر من کنکور ماکتی از زندگیه، اولین مواجه جدی اکثر افراد با زندگی که اینکه سالم بیای بیرون ازش یا زخمی، به این ربط داره که چقد به بلوغ عقلی نزدیک شده باشی. اکثرا افرادی که اینجا عضون کنکور براشون مهمه. پس دوست عزیز کنکور ضعفهای شخصیتی تورو نشون میده اگه توش نتیجه نگرفتی و برعکس قوی بودنتو اگه نتیجه گرفتی. مثل دزدی که به خونه ادم میزنه درسته دارو ندار ادمو میبره اما یه چیزو خوب نشون میده؛ ضعف در سیستم امنیتی خونه. و قطعا افراد اقدام میکنن به بهبودش، از این منظر بخوایم نگاه کنیم راه موفقیت هممون از کنکور میگذره چون برای اولین بار تو زندگیمون بهمون نشون میده چقد لوس و از خود راضی و تنبلیم. و راه موفقیت از کنکور نمیگذره بخاطر اینکه هوشی که در کنکور سنجیده میشه با هوشی که باعث میشه فرد در شغل و روابط کاری موفق باشه فرق میکنه.اگه جبهه نداشته باشیم هم این نظریه درسته هم عکسش. مسیر ها فرد به فرد متفاوته و مهم اینه انتخاب درست داشته باشیم تا در نهایت حسرت به دل نمونیم.
      بعدم بحث پشت کنکور رو انقد زود پیش نکشید ما تازه کنکور دادیم حال و روز خوشی نداریم

دیدی اخر نظرمو گفتم
      چقدررر حرفاتون زیبا بود :")
      کاملا موافقم
      آدمی که همیشه با گذشته اش میجنگه! هیچ آینده ای نداره...

15. Top | #120
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم، تو دنیای کنکور فک کنم کسی باشه بگه تجربه بیشتر از من داره، من اتفاقا تو بازار و کار و شغل دولتیم بودم یا هستم، و بهت میگم کنکور ارزشش رو داره چون با تهش 20 میلیون سی میلیون کل آینده ت رو تضمین میکنی،پس بچه اگه یه سال کارگری هم کردید پولشو در بیارید و بجگید برای هدفتون
      نقل قول نوشته اصلی توسط AMIRREZA_RAHMANI نمایش پست ها
      سلام
      بازم میخوام براتون بنویسم، سعی میکنم تجربیاتم از دوران کنکور، درس و مشق و دانشگاه براتون بگم تا شاید مفید واقع بشه،برام مهم نیست کنکور اولی هستی یا چند ساله پشت کنکور هستی، فقط اینو یادت باشه تو برای خیلیا مفید هستید، تو برای خیلی ها با ارزش هستی، تو برای خیلی ها تاج سری، حالا کی ؟
      تو اگه نباشی انتشارات مختلف و متنوع که الان هر دبیری رو میبینی تا سرکلاس ۲ تا دانش آموز بهش گفت ، استاد! سریع رفت یه کتاب نوشت، ببینید عزیزان، نوشتن یک کتاب و نشر آن به چندین تیراژ، یک معنا بیشتر ندارد و آن، سود است ! اگر یک سایت قوی و خوشگل میبینی، اگر یک بنر تبلیغاتی بزرگ در گرانترین خیابان ضهر میبینی، اگر تیزرهای به کیفیت انیمیشن شیر شاه در تلویزیون میبینی، این ها همه سود ! خیلی ممنون که پول های هنگفت برای خرید کتاب های قطور به انتشارات مختلف میدید ! خیلی ممنون که باعث قطعی چندین هزار درخت های جنگلی برای تولید کتاب هستید ! مافیای چاپ و واردات کاغذ و همین مافیای کنکور که در کشور ما صرفا برای کتب آموزشی، هزار هزار میلیارد تومان سرمایه کاذب کشور را به گردش می‌آورند تا فقط ضرر شامل حال شما شود. ممنون !
      اگر تو نباشی، کی آزمون های آزمایشی ثبت نام کنه؟ آزمون هایی که هر ماه یا هر ۲ هفته از شما گرفته میشه تا فقط و فقط با یک مقایسه کاذب و دروغ و توهمی آن هم با سوالات تماما غیر استاندارد و شاید سخت و خارج از اصول که صرفا بخاطر هرچه بهتر آماده کردن شماست درحالی که فقط به سخت تر شدن و بد قلق شدن کنکور کمک می‌کنند، هیچ فایده دیگری ندارند، تماما مقصر ما هستیم، چون راه دیگه ای نخواستند داشته باشیم، چون نمیخواهند خودمان راهمان را داشته باشیم، ما محکومیم به خرید کتاب، خرید آزمون، خرید معلمی که برای تشکیل کلاسش باید چندین میلیون تومان پول داد، دیگر مهم نیست آیا کسی دیگر وجود دارد که بتواند از این امکان استفاده کند؟‌خب طبیعتا مهم نیست، چون زندگی بر محور خود میچرخد، خودمان سیر شویم، بیخیال بقیه !
      سالانه چندین هزار کاغذ برای آزمون های بی‌کیفیت تلف می‌شود، موسساتی که با فروش کلید پاسخ قبل آزمون همچنان سود میکنند تا یک شوق و کیف فیک براتون فراهم آورند تا بصورت کاذب و پلاستیکی نزد خونوادتون سینه سپر کنید و از آینده پوچ در پیش رو دفاع کنید، تو مگه پلاستیکی بود ؟!
      چقدر خوب، در میان بازنده ها تو بردی، برات بنر چاپ می‌کنند، برات استوری تشکر اونم از سر خودشیرینی در فضای مجازی میذارن، برات گوسفند زمین میزنندو مرغی سر میبرن، برات پاداشی تعیین میکنند و ... یاد این شعر افتادم،
      پر پروانه شکستن نه نشان هنر است تو اگر پر شکنی شه پر شاهین شکن
      دانشگاه دولتی قبول شدی؟ (منظور خودمم هستم) واقعا به چه قیمتی؟ چقدر عمر پاش گذاشتی؟ یادت باشه شما برای هر کنکور ۱ سال وقت نمیذارید، ۱۲ سال عمر میذارید، نمیگم وقت، میگم عمر ! عمر زندگانی و جوانی ! من دانشگاه دولتی درس بخونم آیا واقعا من لایق این جایگاهم؟ آیا امکان دارد حق کسی دیگر را گرفته باشم؟ آیا همین دانشگاه که با ذوق فیک دارم میگویم دولتی، ایا لایق من است؟ یا من فراتر از آنم؟ همین بود؟ این همه خودمان را شرحه شرحه کردیم همین؟
      حال فکر کردی دانشجو شوی دنیارا فتح میکنی؟
      از دانشگاه بگم، یک ماهی از تنگ کوچک وقتی به تنگ بزرگی می‌برید، احساس آزادی میکند! در دانشگاه شما کارگران اساتید هستید! شما باید برایشان کارکنید، برایشان دولا سه لا شوید، آیا این باید ها همیشگی‌ست؟ شما برای علم تلاش نمی‌کنید، شما برای راضی نگه داشتن استاد، کسب نمره صرفا برای قبولی در درس و مشروط نشدن تلاش میکنید، استاد از داشتن شماها سود می‌برد، هم مالی ( رسیدن به هیئت علمی و حقوق نجومی ) و معنوی ( شما برایشان کار میکنید و مقاله می‌نویسید تا آن ها پا بر کمر شما بگذارند و صعود کنند ) ، دغدغه پسران شد سربازی و پیچوندن سربازی با دانشگاه و دختران شاید یافتن همسر رویایی در دانشگاه !

میخوای پشت کنکور بمونی؟ ممنون که دیگران رو ثروتمند و صاحب خانه و خودروهای لوکس و حساب بانکی های عظیم میکنی ! ممنون !

صحب درمورد مشاوران کنکور، موسسات دی‌وی‌دی فروش، تلویزیون،اموزش و پرورش و سنجش و ... بماند !
      مرسی به حرفام گوش کردید
      جمله آخر، خودت باش حتی شده مزخرف

نه درس به کار آید و نه علم ریاضی

نه قاعده مشق و نه مستقبل و ماضی

نه هندسه و رسم و مساحات اراضی

خواهی که شوی مجتهد و حاجی و قاضی

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

صد سال اگر درس بخوانی همه هیچ است

در مدرسه یک عمر بمانی همه هیچ است

خود را به حقیقت برسانی همه هیچ است

جز مسخرگی هر چه بدانی همه هیچ است

رو مسخرگی پیشه کن و مطربی آموز

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن