خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

درصد ایده آل

سلام
      من کنکوری ۱۴۰۰ هستم و الان میخوام شروع کنم نمیخوام بگم باور دارم میشه این مدت خیلیا بهم هیت دادن خیلیا گفتن بزار برای سال بعد حتی خونواده م گفتن تو کلا هیچی نمیشی(با اینکه من سمپادم ودرسم بد نیست) ولی خب تو شرایط قرنطینه که و یه سری چیزای دیگه باعث شد نتونم درس بخونم
      الان چیزی که می خوام از شما بپرسم اینه که این نیست که آیا میشه یا نه چون من از ۹ ساعت شروع می کنم و ساعت مطالعه رو زیاد می کنم

در حال حاضر چیزی که ازشما می خوام اینکه همه کسایی که رتبه خوبی دارند ترجیحا بگن که چطوری درس رو بخونم که به این درصدا برسم (طبیعتاً برای رسیدن به این درصد در کنکور باید تسلط بیشتر باشه که بتونیم اینارو تو کنکور پیاده کنیم اینکه حداقل حذفیات پیشنهادی تون هم بگید)

زیست=70
      شیمی=50
      فیزیک=60
      ریاضی( ریاضیم خوبه و کل تابع و مشتق رو بلدم)=70

از صفر می خوام شروع کنم
      ویرایش توسط rozedentist : 01 فروردین 1400 در ساعت 18:28

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عمومیا
      زبانم خوبه و نخونده قلمچی رو یه بار حل کردم 80شد =80
      عربی=60
      دینی=70
      ادبیات=70

3. Top | #3
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام..انشالله ک موفق باشی..کاره خوبی کردی ک میخوای پشت نمونی و امسال کارو تموم کنی
      خیلی شخصیه سوالتون باید خودتون یک برنامه منظم و قابل اجرا بچینید
      من اگ جای شما بودم روزی س ساعت زیست میخونم ک میشه 21 ساعت در هفته(اگ خالص بتونید چنین ساعتی بخونید واقعا معجزه میشه)...فصل های مهم و تست خیز زودتر شرو کنید تا بیشتر دوره شن

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      همین امروز واسه خودت ی برنامه بچین ک میخوای چیکار کنی ..وقتو از دست نده

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب همین مشکلمه
      که نمیدونم چطوری برنامه بریزم چجوری بخونم
      ولی مرسی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      خودتون حتما بهتر می دونید این درصدا هر سالی یه معنی خاصی میده برای کنکوری مثل ۹۸،شصت شیمی شاید درحد ۴۰ کنکور ۹۹ باشه
      به عبارتی خیلیا امسال بودن ۱۰۰ درصد مطالب رو خونده بودن ولی ۴۰ هم نتونسته بودن بزنن،به دلیل کمبود سرعت و تیپ بندی خاص کنکور ۹۹ و سطح کلی کنکورش و استرس و...
      پس کیفیت کار حتما مد نظرتون باشه،برای کنکور سه چیز لازمه
      توان علمی
      دقت
      سرعت
      هر سه اینا باید کنار هم بیاد تا بهترین درصد رو توی هر درس کسب کنی
      اول چند تا از مصاحبه های انجمن رو بخون و با توجه به شناختی که از خودت داری نزدیک ترین روش ها به روحیات خودت رو برای روش مطالعه هر درس پیدا کن
      برای برنامه ریزی هم می تونی همون ترکیب دهم،نیم سال اول دوازدهم
      یازدهم نیم سال دوم دوازدهم
      رو به کار ببری،ترجیحا زیست حذفیات نداشته باش
      ادامه داره...در اولین فرصت می نویسم بقیه اش رو

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      سلام
      خودتون حتما بهتر می دونید این درصدا هر سالی یه معنی خاصی میده برای کنکوری مثل ۹۸،شصت شیمی شاید درحد ۴۰ کنکور ۹۹ باشه
      به عبارتی خیلیا امسال بودن ۱۰۰ درصد مطالب رو خونده بودن ولی ۴۰ هم نتونسته بودن بزنن،به دلیل کمبود سرعت و تیپ بندی خاص کنکور ۹۹ و سطح کلی کنکورش و استرس و...
      پس کیفیت کار حتما مد نظرتون باشه،برای کنکور سه چیز لازمه
      توان علمی
      دقت
      سرعت
      هر سه اینا باید کنار هم بیاد تا بهترین درصد رو توی هر درس کسب کنی
      اول چند تا از مصاحبه های انجمن رو بخون و با توجه به شناختی که از خودت داری نزدیک ترین روش ها به روحیات خودت رو برای روش مطالعه هر درس پیدا کن
      برای برنامه ریزی هم می تونی همون ترکیب دهم،نیم سال اول دوازدهم
      یازدهم نیم سال دوم دوازدهم
      رو به کار ببری،ترجیحا زیست حذفیات نداشته باش
      ادامه داره...در اولین فرصت می نویسم بقیه اش رو
      اخه یه درسی مثل شیمی رو تا پایه رو نخونم نمیتونم دوازده رو بخونم
      مثلا برنامه م این طوریه که شیمی ده رو بخونم بعد یازدهم بعد ریاضی مبحثی
      فیزیکم میخوام دوفصل آخر یازدهم رو حذف کنم
      ولی مدل برنامه اصطلاحا بقچه ای که گقتم سرعتم رو کم کرده شما پیشنهاد دیگه ای ندارین؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من اینو اینجا میپرسم ولی شما چطور پست میزارید من بلد نیستم؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozedentist نمایش پست ها
      اخه یه درسی مثل شیمی رو تا پایه رو نخونم نمیتونم دوازده رو بخونم مثلا برنامه م این طوریه که شیمی ده رو بخونم بعد یازدهم بعد ریاضی مبحثیفیزیکم میخوام دوفصل آخر یازدهم رو حذف کنم ولی مدل برنامه اصطلاحا بقچه ای که گقتم سرعتم رو کم کرده شما پیشنهاد دیگه ای ندارین؟
      اونی که بالا گفتم در مورد زیست بودش،شیمی رو موضوعی بخونید،مفهموم و محاسبه،محاسبه ها رو پیش نیازی بخونید،استوکیومتری،محلول، تعادل و...دو فصل آخر فیزیک ۱۱ یکیش حتما مغناطیسه اگه اشتباه نکنم(من نظام قدیمم)مغناطیس رو برای چی می خواید حذف کنید؟ ریاضی که فصل طولانیش همون تابع است که میگید خوندید،میرسید کامل حذف نکنیدبرنامه ریزی بقچه ای رو من اصلا پیشنهاد نمی کنم،چون تایم مطالعه رو به نظر من می سوزونه،وقتی بیش از حد روی یه درسی توی یه روز باشی از یه جایی به بعد همش پرش ذهنی و عدم تمرکز و خستگی میشهبرنامه متنوع بهتره

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      من کنکوری ۱۴۰۰ هستم و الان میخوام شروع کنم نمیخوام بگم باور دارم میشه این مدت خیلیا بهم هیت دادن خیلیا گفتن بزار برای سال بعد حتی خونواده م گفتن تو کلا هیچی نمیشی(با اینکه من سمپادم ودرسم بد نیست) ولی خب تو شرایط قرنطینه که و یه سری چیزای دیگه باعث شد نتونم درس بخونم
      الان چیزی که می خوام از شما بپرسم اینه که این نیست که آیا میشه یا نه چون من از ۹ ساعت شروع می کنم و ساعت مطالعه رو زیاد می کنم

در حال حاضر چیزی که ازشما می خوام اینکه همه کسایی که رتبه خوبی دارند ترجیحا بگن که چطوری درس رو بخونم که به این درصدا برسم (طبیعتاً برای رسیدن به این درصد در کنکور باید تسلط بیشتر باشه که بتونیم اینارو تو کنکور پیاده کنیم اینکه حداقل حذفیات پیشنهادی تون هم بگید)

زیست=70
      شیمی=50
      فیزیک=60
      ریاضی( ریاضیم خوبه و کل تابع و مشتق رو بلدم)=70

از صفر می خوام شروع کنم ������
      سلام
      الان داشتم تاپیکامو چک میکردم دیدم گفته بودین نظر مو در مورد تاپیک تون بگم
      یه 10 روزی نبودم تا دیروز اومدم انجمن و خداروشکر شانس من دوباره دعوا شد
      من نظرم اینه به حرفای اطرافیان به هیچ عنوان توجهی نکنید
      چون همین اطرافیان با نظرات مختلف شون باعث میشن زندگی کسایی که دوسشون دارن خراب و آینده شون تباه بشه.
      همین اول کار،لطفا جو گیر نشید.
      کنکور دادن اصلا کار اسونی نیست به خیال اینکه فلانی دو ماه خوندن پزشکی اورد نیاید و برای کنکور بخونید.
      اگر کنکور دادید، شاید با خودتون بگید، سال قبل دو ماه خوندم رتبه ام سی هزار شد امسال 4 ماه می خونم رتبم 7-8 هزار می شه و یه پیرا پزشکی قبول می شم یا هم ممکنه بیشتر خودتون رو گول بزنید و بگید که 5-6 ماه بکوب می خونم و می شم هزار و بعدش هم پزشکی و دندون و بعد ترش هم عشق و حال.
      بزارید خیالتون رو راحت کنم.
      سال پیش و سال های پیش بچه های زیادی رو به شخصه دیدم که واقعا تلاش کردن و عالی خوندن و کنکورشون رو هم خوب دادن و رتبه خوبی نیاوردن.
      بله درست شنیدید، رتبه خوبی نیاوردن.
      شما باید برای رتبه خوب اوردن باید خیلی تلاش کنید اما خیلی وقتا با این که خیلی تلاش هم می کنید بازم نتیجه نمی گیرید.
      حالا یه سری این وسط تلاش نمی کنن اما توی خیالشون سال اینده رتبه تک رقمی می شن.
      بعد می رن و با چند تا مثل خودشون صحبت می کنن و به هم امید می دن و کلی هم ذوق می کنن برای اینده ای که اصلا قرار نیست به حقیقت بپیونده.
      برای موفق شدن توی کنکور باید صبور باشید،توی کارتون مداومت و استمرار داشته باشید.تلاش کنید و پشتکار داشته باشید و کارایی که حتی ازار دهنده است رو هم با لذت انجام بدید.
      شاید عادت کرده باشی که حرفایی خوشگل مشاورای تحصیلی که نه، بلکه بهتره بگم مشاورای فروش رو توی تلویزیون و اینترنت بشنوی و ذوق کنی وامیدوار شی، اما یه بار هم که شده به حرف یه نفر دیگه هم گوش بده.
      کنکور اصلا راحت نیست و یه شبه هم نمی شه توش به موفقیت رسید.
      همه جا پره از این که می تونید و راحته و با ما بیا و نگران هیچی نباش.
      اما من می گم نگران باش.خیلی هم نگران باش.
      چون قرار توی یه ازمونی شرکت کنی که 50-60 درصد افرادی که قراره قبول بشن از همین الان قبول شدن.
      و تو از همین الان داری برای 40 درصد تلاش می کنی.
      تو قراره با افرادی رقابت کنی که تفریحاتشون بین درس خوندن از ارزو هاییه که می خوای با درس خوندن بهشون بررسی.
      تو قراره با افرادی مسابقه بدی که هزینه یه ساعت کلاس خصوصی شون اندازه کل پولیه که توی کل دوران دبیرستان خرج کردی.
      تو قراره توی این جنگ شرکت کنی.
      اگه میخواید شروع کنید و قبلا تایم مطالعاتی تون پایین بوده الان نگید من از 9 ساعت شروع میکنم از 5-6 ساعت شروع کنید هر هفته 1 ساعت اضافه کنید تا در عرض 1 ماه به 9 ساعت برسید و ماه بعدی به 12-13 ساعت.
      در مورد درصدا و محتوایی هم که بخواید بخونید من قبل عید یه تاپیک در همین رابطه زدم که اینجا لینک میکنم برید بخونید=
      یک مدل پیشنهادی برای شروع از عید 1400

بازم شرمنده که دیر شد..دیدم به پست 2 سال پیشم منفی دادین (که یه نفر که سهمیه ای بود و با سهمیه 25 درصد و درصدای 0 و 10 پزشکی میخوند رو نقل گرفته بودم) خلاصه فک کنم بخاطر دیر جواب دادن دلخوری پیش اومده که امیدوارم رفع شده باشه.
      موفق باشید
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

سلام
      الان داشتم تاپیکامو چک میکردم دیدم گفته بودین نظر مو در مورد تاپیک تون بگم
      یه 10 روزی نبودم تا دیروز اومدم انجمن و خداروشکر شانس من دوباره دعوا شد
      من نظرم اینه به حرفای اطرافیان به هیچ عنوان توجهی نکنید
      چون همین اطرافیان با نظرات مختلف شون باعث میشن زندگی کسایی که دوسشون دارن خراب و آینده شون تباه بشه.
      همین اول کار،لطفا جو گیر نشید.
      کنکور دادن اصلا کار اسونی نیست به خیال اینکه فلانی دو ماه خوندن پزشکی اورد نیاید و برای کنکور بخونید.
      اگر کنکور دادید، شاید با خودتون بگید، سال قبل دو ماه خوندم رتبه ام سی هزار شد امسال 4 ماه می خونم رتبم 7-8 هزار می شه و یه پیرا پزشکی قبول می شم یا هم ممکنه بیشتر خودتون رو گول بزنید و بگید که 5-6 ماه بکوب می خونم و می شم هزار و بعدش هم پزشکی و دندون و بعد ترش هم عشق و حال.
      بزارید خیالتون رو راحت کنم.
      سال پیش و سال های پیش بچه های زیادی رو به شخصه دیدم که واقعا تلاش کردن و عالی خوندن و کنکورشون رو هم خوب دادن و رتبه خوبی نیاوردن.
      بله درست شنیدید، رتبه خوبی نیاوردن.
      شما باید برای رتبه خوب اوردن باید خیلی تلاش کنید اما خیلی وقتا با این که خیلی تلاش هم می کنید بازم نتیجه نمی گیرید.
      حالا یه سری این وسط تلاش نمی کنن اما توی خیالشون سال اینده رتبه تک رقمی می شن.
      بعد می رن و با چند تا مثل خودشون صحبت می کنن و به هم امید می دن و کلی هم ذوق می کنن برای اینده ای که اصلا قرار نیست به حقیقت بپیونده.
      برای موفق شدن توی کنکور باید صبور باشید،توی کارتون مداومت و استمرار داشته باشید.تلاش کنید و پشتکار داشته باشید و کارایی که حتی ازار دهنده است رو هم با لذت انجام بدید.
      شاید عادت کرده باشی که حرفایی خوشگل مشاورای تحصیلی که نه، بلکه بهتره بگم مشاورای فروش رو توی تلویزیون و اینترنت بشنوی و ذوق کنی وامیدوار شی، اما یه بار هم که شده به حرف یه نفر دیگه هم گوش بده.
      کنکور اصلا راحت نیست و یه شبه هم نمی شه توش به موفقیت رسید.
      همه جا پره از این که می تونید و راحته و با ما بیا و نگران هیچی نباش.
      اما من می گم نگران باش.خیلی هم نگران باش.
      چون قرار توی یه ازمونی شرکت کنی که 50-60 درصد افرادی که قراره قبول بشن از همین الان قبول شدن.
      و تو از همین الان داری برای 40 درصد تلاش می کنی.
      تو قراره با افرادی رقابت کنی که تفریحاتشون بین درس خوندن از ارزو هاییه که می خوای با درس خوندن بهشون بررسی.
      تو قراره با افرادی مسابقه بدی که هزینه یه ساعت کلاس خصوصی شون اندازه کل پولیه که توی کل دوران دبیرستان خرج کردی.
      تو قراره توی این جنگ شرکت کنی.
      اگه میخواید شروع کنید و قبلا تایم مطالعاتی تون پایین بوده الان نگید من از 9 ساعت شروع میکنم از 5-6 ساعت شروع کنید هر هفته 1 ساعت اضافه کنید تا در عرض 1 ماه به 9 ساعت برسید و ماه بعدی به 12-13 ساعت.
      در مورد درصدا و محتوایی هم که بخواید بخونید من قبل عید یه تاپیک در همین رابطه زدم که اینجا لینک میکنم برید بخونید=
      یک مدل پیشنهادی برای شروع از عید 1400

بازم شرمنده که دیر شد..دیدم به پست 2 سال پیشم منفی دادین (که یه نفر که سهمیه ای بود و با سهمیه 25 درصد و درصدای 0 و 10 پزشکی میخوند رو نقل گرفته بودم) خلاصه فک کنم بخاطر دیر جواب دادن دلخوری پیش اومده که امیدوارم رفع شده باشه.
      موفق باشید
      خیلی مرسی
      ولی راجع به دیسلایک من کلا دست به دیسلایکم خوبه و زیاد توجه نمیکنم به کاربریا هرچی اذیتم کنه رو دیسلایک میکنم
      ببخشید اگه ناراحتتون کرده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اخه یه درسی مثل شیمی رو تا پایه رو نخونم نمیتونم دوازده رو بخونم
      مثلا برنامه م این طوریه که شیمی ده رو بخونم بعد یازدهم بعد ریاضی مبحثی
      فیزیکم میخوام دوفصل آخر یازدهم رو حذف کنم
      ولی مدل برنامه اصطلاحا بقچه ای که گقتم سرعتم رو کم کرده شما پیشنهاد دیگه ای ندارین؟
      مغناطیس رو به هیچ عنوان حذف نکنین
      با توجه به حذفیاتی که اعلام کردن کلی از فیزیک ۱۲ حذف شده پس لزومی نداره چیزیو حذف کنین
      اگه هم واقعا براتون سخته در مرحله اول میتونین کار و انرژی و دینامیک رو حذف کنین خیلی ها فشارو هم حذف میکنن ولی بطور کلی همه اینا به خودتون بستگی داره فصلی مثل کاروانرژی واسه ی من سخت ترین فصل بین ۳ سال محسوب میشه درصورتی که فشار با اینکه واسه خیلیا سخته واسه من مث آب خوردن میمونه
      واسه برنامه ریزی هم واقعا لازم نیست کار خاصی بکنین فعلا با برنامه قلمچی جلو برین و همزمان عقب موندگی هاتونو هم جبران کنید
      من یه نمونه از برنامه ای که درحال حاضر دارم واسه ی خودم میریزم و باهاش خیلیم پیشرفت کردم رو اینجا براتون میزارم
      درکل برنامه ساده و کلی هست واسه یکی مث من یه نقشه کلی مث این کافی هستش و نیازی ندارم که جزئیات همه چیزو بنویسم..با این برنامه پیش میرم و ساعت مطالعه و غیره رو توی دفتر برنامه ریزیم یادداشت میکنم
      فعلا مهم اینه که شروع کنین
      بشخصه فعلا رتبم توی قلمچی حول و حوش ۴۰۰۰ هست(البته برای یه مدت خیلی طولانی بخاطر دلایل روحی روانی ازمون ندادم و ازمون ۷ فروردین اولین ازمونم بعد مدتها بود) با روزی کمتر از ۶ ساعت با همین برنامه دارم پیش میرم ... شما اگه میخوای با ۹ ساعت بخونی که به سادگی میتونی رتبه های زیر ۲۰۰۰ هم تا یکی دو ماه دیگه بیاری فقط شروع کن
      منم دارم ساعت مطالعمو بیشتر میکنم که ایشالا ازمون بعد به ۳۰۰۰ برسونم و همینطور تا روز کنکور پیشرفت کنم تا به رتبه مورد نظرم برسم
      راستی این که میگن مثلا همین رتبه چارهزاره با ۲۰۰۰ قبل کرونا برابر بود درسته؟ینی امیدی داشته باشم؟
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 20210329_161301.jpg  
      ویرایش توسط mahsakiasi : 09 فروردین 1400 در ساعت 17:15

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها

مغناطیس رو به هیچ عنوان حذف نکنین
      با توجه به حذفیاتی که اعلام کردن کلی از فیزیک ۱۲ حذف شده پس لزومی نداره چیزیو حذف کنین
      اگه هم واقعا براتون سخته در مرحله اول میتونین کار و انرژی و دینامیک رو حذف کنین خیلی ها فشارو هم حذف میکنن ولی بطور کلی همه اینا به خودتون بستگی داره فصلی مثل کاروانرژی واسه ی من سخت ترین فصل بین ۳ سال محسوب میشه درصورتی که فشار با اینکه واسه خیلیا سخته واسه من مث آب خوردن میمونه
      واسه برنامه ریزی هم واقعا لازم نیست کار خاصی بکنین فعلا با برنامه قلمچی جلو برین و همزمان عقب موندگی هاتونو هم جبران کنید
      من یه نمونه از برنامه ای که درحال حاضر دارم واسه ی خودم میریزم و باهاش خیلیم پیشرفت کردم رو اینجا براتون میزارم
      درکل برنامه ساده و کلی هست واسه یکی مث من یه نقشه کلی مث این کافی هستش و نیازی ندارم که جزئیات همه چیزو بنویسم..با این برنامه پیش میرم و ساعت مطالعه و غیره رو توی دفتر برنامه ریزیم یادداشت میکنم
      فعلا مهم اینه که شروع کنین
      بشخصه فعلا رتبم توی قلمچی حول و حوش ۴۰۰۰ هست(البته برای یه مدت خیلی طولانی بخاطر دلایل روحی روانی ازمون ندادم و ازمون ۷ فروردین اولین ازمونم بعد مدتها بود) با روزی کمتر از ۶ ساعت با همین برنامه دارم پیش میرم ... شما اگه میخوای با ۹ ساعت بخونی که به سادگی میتونی رتبه های زیر ۲۰۰۰ هم تا یکی دو ماه دیگه بیاری فقط شروع کن
      منم دارم ساعت مطالعمو بیشتر میکنم که ایشالا ازمون بعد به ۳۰۰۰ برسونم و همینطور تا روز کنکور پیشرفت کنم تا به رتبه مورد نظرم برسم
      راستی این که میگن مثلا همین رتبه چارهزاره با ۲۰۰۰ قبل کرونا برابر بود درسته؟ینی امیدی داشته باشم؟
      مرسی
      درباره حدود رتبه که تعداد کسایی که تقلب میکنن خیلی زیاده بیشتر از چیزی که فکرش رو بکنی
      من فکر میکنم ۴۰۰۰ الان درحد هزاروخورده ایه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      هدفت مشخصه؟
      اگه به رشته های عادی هم راضی هستی میتونی فصلای آسون رو شناسایی و جدا کنی و توی اولویت قرار بدی.اما از خوندن باقی فصل ها جا نمون.و با توجه به حذفیات دوازدهم یکی دوفصل اول دوازدهم رو جدی بگیر

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      تست و تمرین بیشتر برابری میکنه با درصدای بالا
      وقتتو کمتر روی درسنامه و بیش ازون روی تست بزار

پیش نیازا رو رعایت کن و مباحث پراهمیت رو بیشتر تکرار کن و داشتن برنامه هم از واجباته برای پیشبرد اهداف

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن