خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      COME ON...

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان میشه هرکی نظری داره بگه من نمیتونم آزمون قلمچی رو ثبت نام کنم بخاطر هزینه بالاش ولی به واسطه یه کانال پی دی اف ازمونا رو میتونم داشته باشم اگه با لپ تاپ از خودم ازمون بگیرم مشکلی نیس بخاطر مثلا فیزیکی بودن دفترچه یا شبیه سازی آزمون لطمه ای بهم وارد نمیکنه؟یا حتما باید برم پرینتش کنم تا ازخودم بگیرم

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harisondoc نمایش پست ها
      دوستان میشه هرکی نظری داره بگه من نمیتونم آزمون قلمچی رو ثبت نام کنم بخاطر هزینه بالاش ولی به واسطه یه کانال پی دی اف ازمونا رو میتونم داشته باشم اگه با لپ تاپ از خودم ازمون بگیرم مشکلی نیس بخاطر مثلا فیزیکی بودن دفترچه یا شبیه سازی آزمون لطمه ای بهم وارد نمیکنه؟یا حتما باید برم پرینتش کنم تا ازخودم بگیرم
      نظرم شخصی من اینه که بهتره پرینت بگیرید تا فضای ازمون تا حد زیادی شبیه سازی بشه.حل کردن سوالات توی فضای کم،واقعی تر بودن مدیریت زمان،تمرکز بهتر حین خوندن سوالات و همین طور خط زدن روی گزینه ها با نسخه ی فیزیکی دفترچه به قول خودتون() قابل انجامه
      اما در صورتی که دسترسی به پرینتر سخته و ممکن کلا به این دلیل از زدن آزمون منصرف بشید همون گزینه قبلی رو به کار ببرید.خیلی از موسسات هم هستن که آزمون هاشون کاملا آنلاین برگزار میشن.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

نظرم شخصی من اینه که بهتره پرینت بگیرید تا فضای ازمون تا حد زیادی شبیه سازی بشه.حل کردن سوالات توی فضای کم،واقعی تر بودن مدیریت زمان،تمرکز بهتر حین خوندن سوالات و همین طور خط زدن روی گزینه ها با نسخه ی فیزیکی دفترچه به قول خودتون() قابل انجامه
      اما در صورتی که دسترسی به پرینتر سخته و ممکن کلا به این دلیل از زدن آزمون منصرف بشید همون گزینه قبلی رو به کار ببرید.خیلی از موسسات هم هستن که آزمون هاشون کاملا آنلاین برگزار میشن.
      ممنونم از پاسختون اما همه این مواردی که گفتین کاملا رعایت کردم مثلا برگه اچار رو تقسیم کردم بر اساس همون مقداری که خود دفترچه ازمون برا محاسبات جدا کرده و مدیریت زمان هم راستی بعضی اوقات در حد ۱۵دقیقه از زمان واقعی کم میشه اما بازم خوبه تا بتونم مهارتامو تو زمان کمتر تقویت کنم و همون خط زدن روی دفترچه و تکنیک ها رو هم میتونم انجام بدم پی دی افم قابلیت ویرایش و هایلایت کردن و نوشتن رو هم داره از همه نظر ردیفه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها
      مرسی از سوال خوبتون
      مطمئن باشید جمع سوالای ساده و متوسط توی کنکورای آزمایشی حداقل 70 هست.حالا هر آزمون یک یا چند درس هست که سخت تر طراحی میشن.هیچ راه جادویی وجود نداره.هر چه قدر بیشتر تست و آزمون زده باشید دستتون هم تند تره.هر چه قدر سر درسا دقت بیشتر و تمرکز بالاتری داشته باشید تعداد غ ها کم تره و سوالات درستی که جواب می دید بیشتره.بخش اصلی یادگرفتن توی تست نه توی درسنامه.یعنی مثلا ریاضی که با یه درسنامه همه چی حل نمیشه.فرض کنید بیام ده بار درسنامه کاربرد مشتق رو بخونم....آیا من الان برم تست بزنم همه رو بلدم بزنم؟همه رو درست می زنم؟مسلما خیررررر.میرم می بینم از 10 تست اول 5 تا رو بلدم.سه تا غ دوتا نزده!الان مشکل من اون غ ها و نزده هاست باید ببینی مشکلت کجای تسته.و اینقدر تکرار کنی تا حل شه مثلا 200 تست زدی بعد 70 تاش غلط و نزده.علامتشون می زنی.وقتی خواستی هفته ی دوم فرجه آزمون مرورشون کنی(مثلا سه شنبه)میای سراغ این 70 تا اول و دوباره می زنیشون نه که بری کتاب جدید!این بار مثلا 20 تاشو مشکل داری دوباره و دوباره تا این مشکلات به صفر نزدیک شه!
      یه دانش آموز برای این که بتونه رفع اشکال آزمون قبلش رو کنه باید توی فرجه آزمون قبلیه به اندازه ی کافی تست زده باشه و کامل خونده باشه. اونوقت بعد آزمون به زمان محدودی(چند ساعت مثلا دو سه ساعت) برای رفع اشکال نیاز داره.نه این که نخونده و تست نزده بیاد تازه رفع اشکال کنه.این یعنی جا موندن از برنامه اصلی!یا اگه زمان بیشتری می خواد اونقدر که نشه خوند حتما باید توی ایستگاه جبرانی و یا جمع بندیِ غیر آخر سال مشکلاتش رو رفع کنه(برای موارد ضروری)

یعنی وقتی تعداد نزده ها و غلطامون تو آزمون بالاست (تقریبا درصد زیر پنجاه )و یه جور کم تسلطی رو داریم، سراغ تحلیل آزمون و رفع اشکال نریم و بریم تست دوباره از کتاب تست کار کنیم تا مسلط بشیم؟

7. Top | #37
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loading نمایش پست ها
      یعنی وقتی تعداد نزده ها و غلطامون تو آزمون بالاست (تقریبا درصد زیر پنجاه )و یه جور کم تسلطی رو داریم، سراغ تحلیل آزمون و رفع اشکال نریم و بریم تست دوباره از کتاب تست کار کنیم تا مسلط بشیم؟
      اول تحلیل کنید که چرا غلط زدید
      چون حتما اون سوال به نظرتون اومده که بلد بودید و رفتید سراغش دیگه
      یا دام تستی بوده یا فراموش کردن نکته ای،حواس پرتی و....
      پس اینا حتما حتما حتما باید بررسی بشه و سوال رو دوباره حل کنید و با پاسخنامه مقایسه کنید
      سوالات نزده هم نیاز به بررسی داره،ببینید که به چه دلیلی نتونستید حل کنید،زمان،حل نکردن تست شبیه به این مورد،نیاز به یه جرقه برای حل و ...
      اون ها هم باید تحلیل بشه در مرحله دوم
      درصد زیر پنجاه که به معنی مطالعه صفر نیست!؟
      چه بسا یه مبحثی رو کسی خونده باشه،تمام یا مضربی تست ها رو هم حل کرده باشه،مثلا ۳۰ زده
      خب اینجا تحلیل خیلی خیلی مهمه دیگه،ببینیم اشکال کار از کجاست
      مرور،کیفیت،یا حتی مدیریت آرمون و...
      موردی که توی نقل قول گفتم موردیه که مطالعه کلا نبوده!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن