خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 24
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

امان از خواب ! دیگه نمیدونم چیکار کنم😡

سلام.
      دوستان میدونم تاپیک های زیادی در این مورد هست ولی متاسفانه سرم درد میکنه نمیتونم بگردم گفتم تاپیکو بزنم فردا اونارو هم بگردم بخونم.
      خب من اوایل ساعت 11 که میشد میخوابیدم ساعت 7 صبح بیدار میشدم.ینی خیلی هنر کنم تا ساعت 11 شب بیدار میموندم.
      یواش یواش خراب شد.الان تا ساعت 4 صبح هم میتونم بیدار بمونمولی صبحش ساعت 12 بیدار میشم.تازه بعد از ظهرش هم نهایت 1 ساعت میخوابم
      کفرم در اومده
      دیشب گفتم زود بخوابم زود بیدار بشم.این شد که ساعت 12 که مثلا زوده گرفتم خوابیدم.ولی فکر کنم تا ساعت 1 بیدار بودم.خلاصه اینا به کنار خخخ.شب همش از خواب میپریدم حالا نمیدونم استرس بودش یا چی! یادمه ساعتو دوبار نگاه کردم دیدم3و4صبحه.بعد خوابیدم تا ساعت 8ونیم.بیدار شدم بخونم و تونستم ولی انقدر خواب آلود بودم که احساس کردم کارم با آبکش از چشمه آب آوردنه.خلاصه خوندم ولی دیدم فایده نداره.گفتم یه چرت بزنم.بازم خوابیدمساعت حدود11بیدار شدم عربی بخونم باز کردم بخونم .عه!!!بازم همون بساط شدکه!!!! عاره دیگه بازم خواب آلود و احساس اینکه چیزی حالیم نمیشه درحالی که مطالب خیلی ساده بودن.کم و بیش تا نهار دوام آوردم نهارو خوردم بازم ساعت 2 خوابیدم.هرکاری میکردم بیدار بشم نمیشد انگار یه مرده بودم که خوابیده.بالاخره3ونیم اینا بود بیدار شدم ولی تا همین الانش سر درد و خواب آلودگی دارم.
      کلا امروز به زمین و زمان بخاطر یه خواب فحش میدادم
      نمیدونم چیکار کنم گاهی خوب میشه ولی گاهی اینجوری میشه و برنامم کلا ****** میره بخاطر فقط یدونه مسئله خواب!حتی به سرم زده که برم سمت سیگار و lcd و قارچ و ***** و اینا
      بنظرتون ساعت چند شب باید بخوابم؟
      و اینکه واسه شروع اینکه ساعت خواب شبانمو کم کنم چند ساعت بخوابم در طول شب (خواب ظهر رو حتما باید داشته باشم .گاهی که ظهر نمیخوابم کلا حالت تهوع میگیرم)
      چه چیزا بخورم که خوابم کمتر بشه شارژ بشم؟
      الان من خواب آلودم . بهتره از الان برم واسه خواب شبانه یا اینکه نگش دارم ساعت 11 شب و اینا بشه؟
      کلا چیکار کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حقیقتاً من نمی تونم بهتون کمک کنم چون خودم کم و بیش مشکل شما رو دارم،می تونید کتابخونه برید و اینکه خوابتون رو کم کم کاهش بدین
      این تاپیک ها رو بخونید شاید کمکتون کنه.

http://forum.konkur.in/thread43384.html
      http://forum.konkur.in/thread44917.html
      http://forum.konkur.in/thread38748.html
      http://forum.konkur.in/thread26494.html
      http://forum.konkur.in/thread8918.html
      http://forum.konkur.in/thread38864.html
      http://forum.konkur.in/thread19195.html
      http://forum.konkur.in/thread5633.html
      http://forum.konkur.in/thread29689.html
      http://forum.konkur.in/thread39094-2.html
      http://forum.konkur.in/thread19195.html

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میدونم داداچ اشتباه تایپی شد سرم درد میکنه نمیدونم دارم چی میگ
      خب قارج و اینا مگه آدمو جو گیر نمیکنن خواب آدمم میپره دیگه
      ساعت که حرفشو نزن بیدار میشم خواموش میکنم میگیرم میخوابم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایول داش بیخیال کنکور شو! بگیر بخواب بهتره خخخ

شوخی کردم دادا سعی کن خودتو یکی دو هفته عادت بدی به یک زمان مشخصی که خودت دوس داری

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman2kc نمایش پست ها
      سلام.
      دوستان میدونم تاپیک های زیادی در این مورد هست ولی متاسفانه سرم درد میکنه نمیتونم بگردم گفتم تاپیکو بزنم فردا اونارو هم بگردم بخونم.
      خب من اوایل ساعت 11 که میشد میخوابیدم ساعت 7 صبح بیدار میشدم.ینی خیلی هنر کنم تا ساعت 11 شب بیدار میموندم.
      یواش یواش خراب شد.الان تا ساعت 4 صبح هم میتونم بیدار بمونمولی صبحش ساعت 12 بیدار میشم.تازه بعد از ظهرش هم نهایت 1 ساعت میخوابم
      کفرم در اومده
      دیشب گفتم زود بخوابم زود بیدار بشم.این شد که ساعت 12 که مثلا زوده گرفتم خوابیدم.ولی فکر کنم تا ساعت 1 بیدار بودم.خلاصه اینا به کنار خخخ.شب همش از خواب میپریدم حالا نمیدونم استرس بودش یا چی! یادمه ساعتو دوبار نگاه کردم دیدم3و4صبحه.بعد خوابیدم تا ساعت 8ونیم.بیدار شدم بخونم و تونستم ولی انقدر خواب آلود بودم که احساس کردم کارم با آبکش از چشمه آب آوردنه.خلاصه خوندم ولی دیدم فایده نداره.گفتم یه چرت بزنم.بازم خوابیدمساعت حدود11بیدار شدم عربی بخونم باز کردم بخونم .عه!!!بازم همون بساط شدکه!!!! عاره دیگه بازم خواب آلود و احساس اینکه چیزی حالیم نمیشه درحالی که مطالب خیلی ساده بودن.کم و بیش تا نهار دوام آوردم نهارو خوردم بازم ساعت 2 خوابیدم.هرکاری میکردم بیدار بشم نمیشد انگار یه مرده بودم که خوابیده.بالاخره3ونیم اینا بود بیدار شدم ولی تا همین الانش سر درد و خواب آلودگی دارم.
      نمیدونم چیکار کنم گاهی خوب میشه ولی گاهی اینجوری میشه و برنامم کلا ****** میره بخاطر فقط یدونه مسئله خواب!حتی به سرم زده که برم سمت سیگار و lcd و قارچ و ***** و اینا
      و اینکه واسه شروع اینکه ساعت خواب شبانمو کم کنم چند ساعت بخوابم در طول شب (خواب ظهر رو حتما باید داشته باشم .گاهی که ظهر نمیخوابم کلا حالت تهوع میگیرم)
      الان من خواب آلودم . بهتره از الان برم واسه خواب شبانه یا اینکه نگش دارم ساعت 11 شب و اینا بشه؟
      کلا چیکار کنم
      عزیزم نیکوتین ربطی به خواب نداره الکی به خودت تلقین نکن.
      قارچ؟؟نمیدونم نشنیدم.
      من خودم از یع روش کار امد استفاده میکنم.
      صبح ساعت ۷ ک داشم میره سرکار قبلش پتو و تشکمو میگیره ازم میبره میندازه تو اون یکی اتاق و منم چون سردم میشه از خواب میپرم و میرم تو حیاط یه چندتت حرکت کشش و چندتا طناب میزنم حدود ۲۰دقیقه.قشنگ ک به نقس نفس افتادم میرم خونه یه لیوان شیر و استارت مطالعه.
      البته روش کاملا شخصیه.
      شما مثه همچین چیزی رو شبیه سازی کنید.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      صبح پاشدم برم بخونم گفتم برم سر میز مطالعه بخونم بلکه فرجی شد.
      فایده نکرد باز خوابدیم
      فردا میرم روشhamid_MhD رو امتحان میکنم ببین م چی میشه
      پ.ن : دیگه دور دانشگاه مورد علاقمو خط کشیدم بهش نمیرسم الان فقظ فکر دانشگاهم(نکته داره) شاید بخاطر اونه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اضافه به حرفای حمید: ی لیوان اب هم کنار دست باشه همیشه
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ازمایش هم بده..شاید اهن بدنت کمه.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آب یخ بذار کنارت دستتو بکن توش . جواب نداد پاتو بکن توش .
      باز جواب نداد با کله برو تو لیوان خخ
      رفع اسپم : واقعا لیوان آب یخ جواب میده

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere
      ویرایش توسط Petrichor : 19 آذر 1395 در ساعت 22:51

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      آب یخ بذار کنارت دستتو بکن توش . جواب نداد پاتو بکن توش . باز جواب نداد با کله برو تو لیوان خخ رفع اسپم : واقعا لیوان آب یخ جواب میده
      یاد دیالوگ فیلم ورود آقایان ممنوع افتادم » آب یخ معجزه میکنه / رفع اسپم : باید خوابتو تنظیم کنی اما چه جوری ( حدود یه هفته ای کار میبره ) 1- دو ساعت قبل از خواب تون دوش آب گرم بگیرید ( مثل قرص خوابه ) 2- صبح ها زنگ ساعت تون رو کوک کنید و سر ساعت 6 تا 7 پاشید ( به قول دوستمون آب یخ میتونه کار ساز باشه / پاهاتون رو بذارید تو آب یخ تا شب بیدارید ) 3- سعی کنید عصرها هم نخوابید ( نیم ساعت تحمل کنید خواب از سر تون میفته / میتونید بازی کنید با گوشیتون اما نخوابید ) / موفق باشید

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      صرفا بیخوابی=موفقیت نیس...من پارسال 17 ساعت درس میخوندم.عین جغد...
      بخوابید اما ب اندازه.
      ظهرا نیم ساعت خواب= تمرکز+ نیرو

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خواستم بیام بگم "آب سرد" دیدم دوستان قبل از بنده اشاره کردن
      البته نه اینجوری که دوستان گفتن
      بلکه یکی باید (اون ساعتی که شما می خواین بیدار شین) بیاد و آب سرد بریزه رو صورتتون
      اگه نشد باید از چک و لگد و کمربند و ... استفاده بشه
      والسلام

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پارسال منم مشکل خواب داشتم ، کلی راه امتحان کردم اما بازم جواب نداد....بعد دیدم مشکل از اراده ی ضعیفمه

اگه اراده داشته باشین و برای رسیدن به خواستتون مصمم،مطمئنا میتونین صبا زود بیدار بشین....

امسال یه هفته تو یه ساعت مشخص، مثلا 8 بیدار شدم،دیگه عادت کردم... بدون ساعتم از خواب بیدار میشم
      صبا که بیدار میشین برای رفع خواب آلودگی میتونین از سیب و قهوه استفاده بفرمایین ولی مشکل از اراده س : )

14. Top | #14
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام.
      کفرم در اومده
      کلا چیکار کنم
      مشکلتون عینا مشکل من بود وقتی می خواستم
      کنکور بدم
      مو به مو شبیه مشکل منو گفتید
      فقط یه راه داره :

2 هفته بیخیال کنکور شو اگه ایندتو دوس داری
      چون بی خوابی باعث میشه بازدهت از اونی که هست پایین بیاد
      تا جایی که حتی یه جمع ساده رو هم نتونی درست انجام بدین

هر شب ساعت 11 بگیر بخواب حتی اگه کلی درس مونده باشه که نخوندی

تا دو هفته هر موقع که تونستی پاشو
      به خودت اجبار نکن ساعت 7 پا می شم (تا دو هفته)

بعد دو هفته اگه به هیچی از کنکور فکر نکنی و خوابتو تنظیم کنی
      همه چی درست میشه

بعد از درست شدن اوضاع دیگه دیر نخواب

حتی یه ساعت دیر تر

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام.
      کفرم در اومده
      کلا چیکار کنم
      عزیز جان من 10جای دیگه گفتم اینجام میگم شما تایمی باید بخوابی که کمترین ساعت خواب و بیشترین نشاط رو داشته باشی.خب برادر ساعت 11 میخوابیدی 7 صبح بیدار بودی دیگه این بهترین تایمه خوابته.نکته بعدی اینه به هیچ عنوان این تایم خوابتو بهم نزن.میخواد واسه درس باشه یا هرچی ساعت یازده بگیر بخواب.
      بحث بیدارشدن روش تخیلی زیاد داریم ولی بهترین مورد اینه اصلا اصلا جای گرم و نرم مخصوصا روی تخت نخوابیعنی چی؟یعنی روی زمین بخواب زیرتم هیچی نباشه و یه پتو نازک بنداز روت.هوای اتاقم گرم نباشه شب خواستی بخوابی کلا خاموش کن هر وسیله گرمایی رونکته اخر روی شکم نخواب به پشت بخواب خیلی تاثیر داره.اینا رو خودم تست کردم جواب میده
      خب حالا بحث تنظیم خواب
      داداش بدن روبات نیست بگی الان اراده میکنم بخوابم و بخوابی باید خودت هدایتش کنی چه تایمی موقعه خوابه.روش من سخته ولی 2 روزه تغییر میکنی.شما 4صبح میخوابیدی از 4 صبح خودتو سرگرم گوشی گیم فیلم کن تا جایی که میتونی بیدار بمون هرچقدر بیشتر بیدار بمونی کار فردات اسون تره.مثلا ساعت 2-3 ظهر خوبه.بعدش میخوابی و فردا تا 11 شب بیدار میمونی.روش سختیه ولی عالی جواب میده.
      یه بسته الپرازولام بگیر هر شب ساعت 10-10.30 یه نصفه بخور ساعت 11 بیهوش میشی

نکته اخر
      عزیز خواب با کیفیت و مناسب خیلی مهم تر از مطالعه هست.شما کم و بی کیفیت بخوابی هم بازده درسیه فردات میاد پایین هم مطالبی که امروز خوندی درست ثبت نمیشن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن