خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 26 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 390
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پریشب وقتی مامانم داشت درد میکشید احساس کردم جای منو مامانم عوض شده...من شدم مامانو اون شده بچم...
      یه لحظه با خودم گفتم خدایا یعنی انقدر که من الان دارم دیوونه میشم سر مامانم،اونم وقتی من درد میکشیدم و از ته قلبم اشک میریختم این حالو داشته....مادر من تو زندگیش خیلی درد داشته...اما دیوونگیه پریشبم از غصه ی مادرم واسم هیچوقت از بین نمیره و تو خاطراتم موند
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امروز تشریح قلب داشتیم کلی خوش گذشت یه عالمه هم عکس گرفتیم .....

به معلممون میگیم بیا عکس بگیر میگه نه بابا میبرین میذارین وایبر .....

گفتم اوووه خانوم تا کجاشو رفتیا خلاصه خیلی خوش گذشت جاتون خالی

دَر معآدلـــه ی زندگی هیـــچ گآه گُــذَشته با آینده برآبر نیــــــست!

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      امروز بعد مدت ها رفتم دانشگاه ولی کاش قلم پام میشکست و نمیرفتم.

یه چایی دستم بود داشتم افق رو نگا میکردم، رفته بودم توعالم عرفان و از دنیا جدا شده بودم.
      یهو فهمیدم نامزدم 10 دقیقس کنارم ایستاده صدام کرد گفت جون من اون دختره ارزشش رو داره 10 دقیقس زل زدی بهش؟؟؟بعدشم کلی ناراحت شد...
      هرچی هم گفتم به خدا به پیر به پیغمبر اصلا نفهمیدم اون دختر اونجاست ولی مگه باور میکرد؟؟؟
      گفت به حدی غرقش شده بودی که 100 بار صدات کردم جواب ندادی...
      ..............................
      ای دل ای دل ای دل
      چرخ یک گاری در حسرت واماندن اسب
      اسب درحسرت خوابیدن گاریچی
      ومرد گاریچی در حسرت مرگ

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      امروز یکم روز عجیبی بود!

از خواب بیدار شدم و میخواستم برم دست و صورتم رو بشورم! از پنجره دیدم که حیاط سفید شده!

با خودم گفتم صد در صد امروز تعطیله! نرفتم بیرون و یک راست رفتم سراغ رادیو!

و دقیقا همون زمانی که من رادیو رو روشن کردم! گفت که امروز تمام مقاطع تحصیلی نوبت صبح شهر تعطیله!

همه این اتفاقا دو دقیقه هم طول نکشید! و من رفتم خوابیدم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حالا کارای امروزم:
      صبح بیدار شدم مسواک زدم واسه داداش بزرگم صبحانه اماده کردم رف سر کار
      بهدش ساعت 7 شروع کردم به درس و 10 11 اومدم لپ تاپ روشن کردم برنامه دانلودیامو بخونم نتم اومدم...
      همزمان هم نت بودم هم مفید درس خوندم هم نهار گذاشتم هم به مامانم سر میزدم هم اتاقمو کم کم جمو جور میکردم.....
      باورتون نمیشه....

خانوم خونه بودنو احساس کردم واسه اولین بار....

باورم نمیشد این کارارو با هم انجام دادم...

دیدین کارای خدا بی حکمت نیس؟؟

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امروز شنیدم یکی از فامیلامون که 29 سالشه و تا حالا شوهر نکرده بوده،بعله برونشه...
      خداروشکر...یه نفر دیگه سرو سامون گرفت که باید میگرفت...وگرنه دیر میشد...

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      امروز با آقام رفتم محل کارش ، مردمی رو دیدم که به خاطر دوزار حتی ***** خودشون رو میخورن!!

اینجور آدما اطرافمون زیادن ، ممکنه شمایی هم که داری این سطر هارو میخونی از همین دست آدم ها باشی.

فقط یه سوال ازت دارم :

آخه خوک عــوضی تو اشرف مخلوقاتی ؟!

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      امروز با آقام رفتم محل کارش ، مردمی رو دیدم که به خاطر دوزار حتی ***** خودشون رو میخورن!!

اینجور آدما اطرافمون زیادن ، ممکنه شمایی هم که داری این سطر هارو میخونی از همین دست آدم ها باشی.

فقط یه سوال ازت دارم :

آخه خوک عــوضی تو اشرف مخلوقاتی ؟!
      چرا اینقد ناراحتی؟؟؟ بگو ماهم بفهمیم........

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LfbbfoK نمایش پست ها
      چرا اینقد ناراحتی؟؟؟ بگو ماهم بفهمیم........
      وقتی این همه آدم دو رو اطرافمون هست ،

وقتی این همه آدم پول پرست و شکم پرست و شهوت ران رو همیشه میبینم و مطمئن هستم شما هم میبیند ...

وقتی میبینم جهان بینی جوون های هم نسلم به چند سال تحصیل الکی و بعدش یه شغل پر درآمد و بعدش تشکیل خانواده و بچه دار شدن محدود میشه......

و صد ها مورد بدتر دیگه...

به خدا همینکه نمیترکم و نمیترکید متعجبم میکنه.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Putin نمایش پست ها
      وقتی این همه آدم دو رو اطرافمون هست ،

وقتی این همه آدم پول پرست و شکم پرست و شهوت ران رو همیشه میبینم و مطمئن هستم شما هم میبیند ...

وقتی میبینم جهان بینی جوون های هم نسلم به چند سال تحصیل الکی و بعدش یه شغل پر درآمد و بعدش تشکیل خانواده و بچه دار شدن محدود میشه......

و صد ها مورد بدتر دیگه...

به خدا همینکه نمیترکم و نمیترکید متعجبم میکنه.

اینجاست که تربیت صحیح بیش از هر کاری اجر و مزد دارد

خونواده هایی که هدف از تشکیلشون ابتدایی ترین نیازه تشکیل خونوادس صب و شب ب جون هم میپرن

سر کوچه که می ایستم مردمانی همه مست کل دنیاشون همینه که بگن 09.........
      دخترانی که بخاطر شهوت ابروی خودشونو بردن با وجود زیبایی و..... عاقبتشون ازدواج با ی معتاده فقط ب خواطر اینکه فلانی باهاش بوده
      به راستی که حق باتوست:yahoo (19):

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امروز تصمیمی گرفتم که تا الان قصدشو نداشتم...
      اون چیزی که باید اتفاق بیوفته خیلی مهمه...:yahoo (2):

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Takfir نمایش پست ها
      خیلی شخصیه!

هر روز مینویسم ولی این رو شانسی به اشتراک میگذارم! هر چند این ها فقط نکبت می آورد!

امروز با کمی تاخیر از خواب بیدار شدم! آخر دیشب تا ساعت یک با پسر خالم در مورد مشکلات ِ ازدواجمان کلی خندیدیم!
      حس عجیبی بود بعد از مدت ها از ته دل خندیدم! خیلی لذت بردم!
      صبح بلند شدیم و طبق معمول مادرم سعی در بر انگیختن ِ من داشت!بلند شدیم و بعد از انجام کارهای تشریفاتی سر سفره صبحانه نشستیم!
      خالم این ها امروز نذری داشتند! بنا براین خانه ما خلوت بود!
      بعد از خوردنِ صبحانه با پسر خالم لباس پوشیدیم تا راهی کتابخانه برای درس شویم! کمی مطمئن بودم بخاطر تاخیرمان جا برای مطالعه پیدا نمیکنیم و مجبوریم در نمازخانه درس بخوانیم!
      البته مطالعه در نمازخانه هم بد نبود! حداقل به نظرم بهتر از پشت صندل نشستن است!
      درد چند روز اخیرم در مسیر گریوانگیر من شده بود! باور نمیکنم تا به مسیر برسم تقریبا مرده و زنده شدم و شُر شُر از من عرق میریخت! خیلی سخت بود! فکر میکردم حل شده بود! البته حل شده! حتما بخاطر زیاده روی در استفاده آن کِرِم بود!
      ولی مطمئنم مشکلم رفع میشود و کار به عمل نمیکشد!
      رسیدیم به کتابخانه وشروع به مطالعه کردیم! ابتدا خوب بود! دو درس را تمام و کمال مرور کردم و کنار گذاشتم!
      با خودم فکر میکردم چقدر این روز ها مُخ من سریع تبادل اطلاعات میکند!
      پدر پسر خالم با تماسش اجازه مطالعه اضافی رو به ما نداد! چون قصد رفتن داشتند ما مجبور شدیم سریع به خانه برگردیم!
      طبق معمول مادرم از درد مینالید! از بچگیم یادم نمی آید یک روز مادرم شاداب بوده باشد! نمیدانم تقصیر کیست!
      این موضوع روی من هم شدیدا تاثیر گذاشته! ولی سعی میکنم کنترلش کنم!
      بعد از کمی استراحت عازم باشگاه اطراف خانه مان شدم! در آنجا کمی عرق ریختم و بعد بازگشت به خانه!
      مهم ترین موضوعات امروز فکر میکنم دیدنِ دو بار دختر همسایه بود! نمیدانم این قانون جذب چه از جانِ من میخواهد!
      قبلا به ازدواج با او فکر کرده ام! و حتی میخواستم تلاش هایم را متمرکز بودن با او بکنم! اما بعد دیدم فرق او و من بسیار است! پس بیخیال شدم! چیزی که در این سال ها خوب یاد گرفته ام این است که راحت دل بکنم!
      اخر شب! آخر شب که نه همین دو ساعت پیش نشسته بودم پشت کتاب تاریخ! تقصیر مخ من نبود! مطالب درس دو آنقدر یچیده بود که بعد از چند بار تکرار هم اطلاعات قاتی میشد! البته من خودم استای این جور کارها هستم و به نوعی سرم درد میکند برای درسِ سخت! از نوع حفظیj
      الان که دارم اینهارو مینویسم ساعت ده و دو دقیقه هست! و من داشتم برنامه فردایم را میپیچیدم!
      نمیدانم چرا ولی حس خیلی بدی نسبت به ظهر جمعه دارم! در ضمن باید فکری هم به حال دوشنبه سه شنبه که مراسم دینی داریم و تعطیل است بکنم! که چگونه آن شش درس ادبیات را بخوانم!
      فکر میکنم چیزِ دیگری نیاز نیست! من روز به روز در مسیر تکامل خویش قدم بر میدارم! و کامل تر میشوم!
      مطمئن هستم بعد از مرگم خدا به من افتخار خواهد کرد! و مردم از من به عنوان یک قهرمان یاد خواهند کرد!

خوبه . منم دوس دارم خاطراتم رو بنویسم ولی بلد نیستم
      همش تکراری میشه

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      پریشب ،چهارشنبه سوری،با داداش دوقلوم رفتیم نیم ساعت تو کوچمون....تو اون نیم ساعت چه اتفاقاتی که نیوفتاد...داداشم از رو آتیش یه متری پرید...یکی اومد بمبک بندازه ,بعد از اینکه انداخت,یه سنگ از بمبک خودش خورد تو زانو ی خودش...خخخخخخخخخ...یه اوضاعی بود...تازه مهم تر از همه...یه دختره واسه داداش 19 ساله ی خودش ازم خاستگاری کرد....فکر کرد 16 17 سالمه..خخخ...اصا یه وضعی

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.karaj نمایش پست ها
      پریشب ،چهارشنبه سوری،با داداش دوقلوم رفتیم نیم ساعت تو کوچمون....تو اون نیم ساعت چه اتفاقاتی که نیوفتاد...داداشم از رو آتیش یه متری پرید...یکی اومد بمبک بندازه ,بعد از اینکه انداخت,یه سنگ از بمبک خودش خورد تو زانو ی خودش...خخخخخخخخخ...یه اوضاعی بود...تازه مهم تر از همه...یه دختره واسه داداش 19 ساله ی خودش ازم خاستگاری کرد....فکر کرد 16 17 سالمه..خخخ...اصا یه وضعی
      چه جالب

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

خاطرات روزانه شما کنکوری ها

سلام بچه ها
      چطوره تو این تاپیک هر شب خاطرات کنکوریمون رو بنویسیم؟
      به نظرم میتونه واسه کسایی که نخوندن باعث یه جور انگیزه بشه و بدونن که بقیه دارن میخونن

صفحه 3 از 26 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن