خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کنکور ۱۴۰۱ ایز کامینگ! سوالات یه کنکوری تازه کار !

سلامبه همگی رتبه برتر های باسابقه و کنکوریای سختکوش
      غرض از مزاحمت اینکه بنده یه یازدهمی ام و ۱۴۰۱ قراره اولین کنکور زندگی م رو بدم !!!(از استرس و هیجان جر می خورد !)
      ولی کلی سوال دارم . اول از همه اینو بگم من توی هم دهم و هم یازدهم نسبتا خوبم ولی دهم رو احساس می کنم بهتر بودم ولی یکمی احساس میکنم زیست دهم رو پااااااکک یادم رفته ....
      بعد از تجربه های بدی که از برنامه های خرق عادت و عجق وجق توی تابستون پارسال کسب کردم حالا یه برنامه خیلی منظم و عادی دارم : تا آخرین امتحان نوبت دوم که ۱۷ خرداده ، فقط روی یازدهم کار می کنم و کارم جمع بندی یازدهمه . تازه دارم روی نقاط ضعف م هم کار می کنم . واسه تابستون هم کلا بگم ، دهم و یازد هم رو می بندم و یه قسمتایی از دوازدهم رو هم می خونم .
      سوالم از همینجا شروع میشه ! چه قسمتایی از دوازدهم رو باید بخونم ؟!!! باز بر اساس تجربیات تابستون پارسال میدونم که خوندن مباحث مهم سخت و چالشی اولویت داره بر خوندن از صفر تا صد ! چون اصلا وقت نمی کنی واسه صفر تا صد خوندن و هم اینکه مطالب بی اهمیت که می تونستی مهرماه هم بخونیشون رو تابستون خوندی و وقتت رو از دست دادی !!

والا من پشتیبان قلمچی م رتبه برتر نیست ولی خوب مشاوره میده . یه مشورتی کردم باهاش میگفت توی بعضی از درسا می تونی مباحث مهم رو کار کنی فقط ولی واسه بعضی ها باید باید از صفر شروع کنی .
      طبق حرفاش من تصمیم گرفتم که زیست دوازدهم رو با برنامه های تابستون قلمچی پیش برم که از صفر شروع کرده اما ریاضی ۳ رو مبحثی/ فصلی کار کنم . می خوام ایشالا فصل اول همون تابع رو در کنارمباحث تابع پایه بخونم + مثلثات دوازدهم + اگه وقت شد آمارش ....
      اما دوستانننننننننننننننننننن ن ، واسه فیزیک و شیمی چکار کنم ؟ که ماشالا صد ماشالا کلی هم سختن ! واسه شیمی به پشتیبانم گفتم مبحثی کار کنم که انگاری خانم محترم گفتش نه ! ولی زیاد در این زمینه باهاش موافق نیستم ( بازم طبق تجربه تابستون پارسال و وضعی که برای پیش خوانی یازدهم داشتم !) ولی واسه فیزیک اصولا هییییچچچچ ذهنیتی ندارم و اصلا نمی دونم باس چکار کنم ؟! فیزیک ۳ ، مبحثی یا از صفر ؟! مسئله این است ... نکته قابل توجه : دهم فیزیکم خوب بود و حتی نقطه قوتم بودها اما امسالل در نیتجه اینو بگم بخاطر روش مطالعه غلط فیزیک ۲ ضعیفم و خیلی کار می خواد برام .

سوال بعدی که می خواستم خدمت انورتون بپرسم ، در باب منبع ریاضی جمع بندی پایه بود ... نکته ریاضی یازدهمم خیلی بهتر از دهمه. خب سوال اصلی‌اينه : خط ویژه بگیرم یا آی کیو ؟؟! دوستان من یه منبعی می خخوام که حتما حتما خیلی روی تست های کنکور مانور داشته باشه . تعریف این دوتا رو خیلی شنیدم پی دی اف رو هم که دیدم خوشم اومد .بهم نگین خیلی سبز بخرم چون اصلا خوشم نمیاددددد . ریاضی ۱ منبعم آبی قلمچی بود و ریاضی ۲ میکرو کار می کردم . احتمالا تابستون واسه ریاضی۱ هم میکرو بگیرم . ولی میکرو ریاضی بدیش اینه که تست های تالیفیش زیادن و تست های کنکوری ش کم . اگه منبع بهتری سراغ دارین بهم معرفی کنین ممنون.
      سوال بعدی : واسه فیزیک یه منبعی غیر از میکرو می خواممممم ! بخدا از میکرو فیزیک متنفرممممممم.... آخه یعنی چی اومده تست‌هاش رو اینقدر پخش و پلا گذاشته . فاز مهارت ، فاز کنکور ، فاز نمی دونم چی !!!! من دهم فقط از درسنامه های میکرو فیزیک استفاده میکردم و تست رو از وی آبی قلمچی می زدم که واقعاااااا وضعم خیلی بهتر بود بوخودا... امسال اینجوری نکردم متاسفانه.

راستی طبق کارنامه ۵ نوع درس قلمچی ، نقاط قوت و ضعفم اینان :
      نقاط قوت : زیست ۱ و ۲ / شیمی ۱ و ۲ / فیزیک ۱ / ادبیات ۱ و ۲ / دینی ۱ و ۲ / عربی ۱ و ۲ /
      نقاط ضعف : فیزیک ۲ ( این جز قرمزا بوددد) / ریاضی ۱ و ۲ / زمین شناسی / زبان ۱ و ۲ /

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ژوپیتر نمایش پست ها
      سلامبه همگی رتبه برتر های باسابقه و کنکوریای سختکوش
      غرض از مزاحمت اینکه بنده یه یازدهمی ام و ۱۴۰۱ قراره اولین کنکور زندگی م رو بدم !!!(از استرس و هیجان جر می خورد !)
      ولی کلی سوال دارم . اول از همه اینو بگم من توی هم دهم و هم یازدهم نسبتا خوبم ولی دهم رو احساس می کنم بهتر بودم ولی یکمی احساس میکنم زیست دهم رو پااااااکک یادم رفته ....
      بعد از تجربه های بدی که از برنامه های خرق عادت و عجق وجق توی تابستون پارسال کسب کردم حالا یه برنامه خیلی منظم و عادی دارم : تا آخرین امتحان نوبت دوم که ۱۷ خرداده ، فقط روی یازدهم کار می کنم و کارم جمع بندی یازدهمه . تازه دارم روی نقاط ضعف م هم کار می کنم . واسه تابستون هم کلا بگم ، دهم و یازد هم رو می بندم و یه قسمتایی از دوازدهم رو هم می خونم .
      سوالم از همینجا شروع میشه ! چه قسمتایی از دوازدهم رو باید بخونم ؟!!! باز بر اساس تجربیات تابستون پارسال میدونم که خوندن مباحث مهم سخت و چالشی اولویت داره بر خوندن از صفر تا صد ! چون اصلا وقت نمی کنی واسه صفر تا صد خوندن و هم اینکه مطالب بی اهمیت که می تونستی مهرماه هم بخونیشون رو تابستون خوندی و وقتت رو از دست دادی !!

والا من پشتیبان قلمچی م رتبه برتر نیست ولی خوب مشاوره میده . یه مشورتی کردم باهاش میگفت توی بعضی از درسا می تونی مباحث مهم رو کار کنی فقط ولی واسه بعضی ها باید باید از صفر شروع کنی .
      طبق حرفاش من تصمیم گرفتم که زیست دوازدهم رو با برنامه های تابستون قلمچی پیش برم که از صفر شروع کرده اما ریاضی ۳ رو مبحثی/ فصلی کار کنم . می خوام ایشالا فصل اول همون تابع رو در کنارمباحث تابع پایه بخونم + مثلثات دوازدهم + اگه وقت شد آمارش ....
      اما دوستانننننننننننننننننننن ن ، واسه فیزیک و شیمی چکار کنم ؟ که ماشالا صد ماشالا کلی هم سختن ! واسه شیمی به پشتیبانم گفتم مبحثی کار کنم که انگاری خانم محترم گفتش نه ! ولی زیاد در این زمینه باهاش موافق نیستم ( بازم طبق تجربه تابستون پارسال و وضعی که برای پیش خوانی یازدهم داشتم !) ولی واسه فیزیک اصولا هییییچچچچ ذهنیتی ندارم و اصلا نمی دونم باس چکار کنم ؟! فیزیک ۳ ، مبحثی یا از صفر ؟! مسئله این است ... نکته قابل توجه : دهم فیزیکم خوب بود و حتی نقطه قوتم بودها اما امسالل در نیتجه اینو بگم بخاطر روش مطالعه غلط فیزیک ۲ ضعیفم و خیلی کار می خواد برام .

سوال بعدی که می خواستم خدمت انورتون بپرسم ، در باب منبع ریاضی جمع بندی پایه بود ... نکته ریاضی یازدهمم خیلی بهتر از دهمه. خب سوال اصلی‌اينه : خط ویژه بگیرم یا آی کیو ؟؟! دوستان من یه منبعی می خخوام که حتما حتما خیلی روی تست های کنکور مانور داشته باشه . تعریف این دوتا رو خیلی شنیدم پی دی اف رو هم که دیدم خوشم اومد .بهم نگین خیلی سبز بخرم چون اصلا خوشم نمیاددددد . ریاضی ۱ منبعم آبی قلمچی بود و ریاضی ۲ میکرو کار می کردم . احتمالا تابستون واسه ریاضی۱ هم میکرو بگیرم . ولی میکرو ریاضی بدیش اینه که تست های تالیفیش زیادن و تست های کنکوری ش کم . اگه منبع بهتری سراغ دارین بهم معرفی کنین ممنون.
      سوال بعدی : واسه فیزیک یه منبعی غیر از میکرو می خواممممم ! بخدا از میکرو فیزیک متنفرممممممم.... آخه یعنی چی اومده تست‌هاش رو اینقدر پخش و پلا گذاشته . فاز مهارت ، فاز کنکور ، فاز نمی دونم چی !!!! من دهم فقط از درسنامه های میکرو فیزیک استفاده میکردم و تست رو از وی آبی قلمچی می زدم که واقعاااااا وضعم خیلی بهتر بود بوخودا... امسال اینجوری نکردم متاسفانه.

نقاط قوت : زیست ۱ و ۲ / شیمی ۱ و ۲ / فیزیک ۱ / ادبیات ۱ و ۲ / دینی ۱ و ۲ / عربی ۱ و ۲ /
      نقاط ضعف : فیزیک ۲ ( این جز قرمزا بوددد) / ریاضی ۱ و ۲ / زمین شناسی / زبان ۱ و ۲ /
      میسس @Wonderland کن هلپ یو این دیس پوینت
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina822017 نمایش پست ها
      منبع : هر چی عشقت کشید فقط ترتیبش مهمه که از اسان به سخت . از درس به درس به مبحثی
      از اول دهم شروع کن و بکوب برو جلو ( حتی اگر تو مبحثی فول فولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه . ) همینکه ذهنت از درگیری روی ای ن موضوع که نکنه مبحث ها قبل رو ضعیف باشم برداشته بشه کافیه .
      سلام واقعا مرسی که جواب دادی . آره واسه دهم و یازدهم که قطعا همین کارو می کنم یعنی از همون اول می کوبم میرم جلو .
      در واقع برنامه ریختم که از ۱۷ خرداد تا ۱۸ تیر که فرجه هست واسه آزمون تعیین سطح قلمچی، مباحث مشکل دار دهم و یازدهم رو کار کنم و بقیه شون رو هم نگاهکی می ندازم. از آزمون ۱۸ تیر به بعد هم موازی با برنامه قلمچی دهم و یازدهم رو به قول خودتون از اول می کوبم میرم جلو. طوری که همه مباحث مرور شه حتی اونایی که فولم.

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلامبه همگی
      چه قسمتایی از دوازدهم رو باید بخونم ؟
      اما دوستانننننننننننننننننننن ن ، واسه فیزیک و شیمی چکار کنم

سلام.
      اول یه سری توضیحات کلی در مورد تابستون قبل کنکور
      کارهایی که انجام میدیم طی این مدت به سطحمون بستگی داره.این که آزمون می خوایم شرکت کنیم،نکنیم یا ...
      هدفمون توی تابستون چیه؟
      آزمون و خطا
      روش مطالعه دروس مناسب خودمون رو پیدا کنیم
      بهترین مکان مطالعه
      عدم شروع درس ها از صفر به عنوان یه کنکوری از پاییز
      پوشاندن نقاط ضعف ها
      روش درست تست زدن
      مدیریت منابع
      یادگرفتن روش صحیح برنامه ریزی
      کار روی بخش مهارتیه دروس
      درست کردن یه پایه قوی
      قرار نیست توی تابستون تمام کنکور رو جمع کنیم.
      .................................................. ..................................................
      Now
      Questions Part

توی این سه ماه سعی کنید تا جای ممکن مشکلات درسی تون رو حل کنید با پایه.اینکه گفتید با فیزیک 2 اشکال دارید باید روش تایم بذارید تا حل شه.همین طور ریاضی که به طور نسبی گفتید که نقطه ضعفتون هستش.
      در مورد شیمی سعی کنید پایه محاسباتی تون رو قوی کنید که توی 12 به مشکل برنخورید
      معیار کارنامه 5 درس نسبیه کاملااما زبان انگلیسی اگه ضعیفید باید مطالعه اساسی بخش واژگان رو توی برنامه بگذارید.تعاریف های انگلیسی+جمله های مثال برای کلمات و...
      بعد از آزمون تعیین سطح اشکالاتتون بیشتر مشخص میشه در مورد پایه و می تونید با توجه به عملکرد برنامه ی دقیق تری برای ادامه داشته باشید که روی کدوم مباحث چه مقدار زمان بگذارید و ضعف های پایه رو برطرف کنید
      در مورد دوازدهم اگه بتونید بخش هایی مثل سینماتیک،اسید و باز رو کار کنید می تونه مفید باشه اما هدف اصلی این هست که شما ضعف های پایه رو برطرف کنید چون که دروس دوازدهم سرعت پیشروی کمتری دارن توی برنامه پاییز اما پیشروی پایه سریع تر هستش.

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      سلام
      بنظرم شیمی رو میتونی در کنار منبع اول کتاب موضوعی مسایل هم بگیری ولی برای حفظیات و مفاهیم نیاز نیست موضوعی کار کنی و همون منبع اول کافیه
      ریاضی هم بنظرم کلا جامع موضوعی کار کنی بهتره و خط ویزه هم کتاب پایه نداره و فقط جامع داره
      فیزیک هم خودم از اول الگو داشتم ولی برای کسی که با فیزیک خوب نیست ینظرم الگو بدردش نمیخوره ولی در کل بنظرم زدن چندباره تست علامتدار در فیزیک بهترین کار برای فیزیکه
      سلام خیلی ممنون بابت جواب دادن .
      متاسفانه هنوز منبع مشخصی برای شیمی واسه تابستون ندارم . شیمی ۱ میکرو داشتم و شیمی ۲ هم مبتکران . که از مبتکران راضی نبودم چون محاسباتش آسون ولی میکرو سوالات ترکیبی و سخت زیاد داشت . احتمالا نردبام شیمی خیلی سبز بگیرم که خیلی قویه و یه موج آزمون پایه .

درمورد منبع موضوعی محاسباتی شیمی ؛ نظرتون درباره محاسباتی موضوعی لقمه مهروماه چیه ؟ پی دی افش خوب بود .احتمالا تهیه ش کنم .

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

سلام.
      اول یه سری توضیحات کلی در مورد تابستون قبل کنکور
      کارهایی که انجام میدیم طی این مدت به سطحمون بستگی داره.این که آزمون می خوایم شرکت کنیم،نکنیم یا ...
      هدفمون توی تابستون چیه؟
      آزمون و خطا
      روش مطالعه دروس مناسب خودمون رو پیدا کنیم
      بهترین مکان مطالعه
      عدم شروع درس ها از صفر به عنوان یه کنکوری از پاییز
      پوشاندن نقاط ضعف ها
      روش درست تست زدن
      مدیریت منابع
      یادگرفتن روش صحیح برنامه ریزی
      کار روی بخش مهارتیه دروس
      درست کردن یه پایه قوی
      قرار نیست توی تابستون تمام کنکور رو جمع کنیم.
      .................................................. ..................................................
      Now
      Questions Part

توی این سه ماه سعی کنید تا جای ممکن مشکلات درسی تون رو حل کنید با پایه.اینکه گفتید با فیزیک 2 اشکال دارید باید روش تایم بذارید تا حل شه.همین طور ریاضی که به طور نسبی گفتید که نقطه ضعفتون هستش.
      در مورد شیمی سعی کنید پایه محاسباتی تون رو قوی کنید که توی 12 به مشکل برنخورید
      معیار کارنامه 5 درس نسبیه کاملااما زبان انگلیسی اگه ضعیفید باید مطالعه اساسی بخش واژگان رو توی برنامه بگذارید.تعاریف های انگلیسی+جمله های مثال برای کلمات و...
      بعد از آزمون تعیین سطح اشکالاتتون بیشتر مشخص میشه در مورد پایه و می تونید با توجه به عملکرد برنامه ی دقیق تری برای ادامه داشته باشید که روی کدوم مباحث چه مقدار زمان بگذارید و ضعف های پایه رو برطرف کنید
      در مورد دوازدهم اگه بتونید بخش هایی مثل سینماتیک،اسید و باز رو کار کنید می تونه مفید باشه اما هدف اصلی این هست که شما ضعف های پایه رو برطرف کنید چون که دروس دوازدهم سرعت پیشروی کمتری دارن توی برنامه پاییز اما پیشروی پایه سریع تر هستش.
      سلام ممنون بابت جواب دادن. پس واسه شیمی۳ همین مباحث سینماتیک و اسید و باز رو پیش خوانی می کنم . محاسبات استوکیومتری دهم و یازدهم رو هم بیشتر و بیشتر تست می زنم .

فقط یه سوال. بنظرتون فیزیک۳ رو هم باید پیش خوانی کنم؟ چون خیلی سخت و زیاده . اگه میشه لطفا گزیده های مباحث مهمشو بگید تا من همونا رو توی تابستون بخونم.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ممنون بابت جواب دادن. پس واسه شیمی۳ همین مباحث سینماتیک و اسید و باز رو پیش خوانی می کنم . محاسبات استوکیومتری دهم و یازدهم رو هم بیشتر و بیشتر تست می زنم .

فقط یه سوال. بنظرتون فیزیک۳ رو هم باید پیش خوانی کنم؟ چون خیلی سخت و زیاده . اگه میشه لطفا گزیده های مباحث مهمشو بگید تا من همونا رو توی تابستون بخونم.
      خواهش می کنم
      سینماتیک منظورم همون فصل حرکت شناسی فیزیک 12 هستش
      مباحث حجیم تر و زمانبر ترش فصول حرکت شناسی و نیروشناسی(دینامیک) هستن

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

خواهش می کنم
      سینماتیک منظورم همون فصل حرکت شناسی فیزیک 12 هستش
      مباحث حجیم تر و زمانبر ترش فصول حرکت شناسی و نیروشناسی(دینامیک) هستن
      آها ببخشید واقعا خیلی خنگم خوب شد گفتیدا وگرنه من

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها
      شیمی نردبام کار نکردم ولی موج ازمون خیلی خوبه
      مسایل لقمه تستاش بنظرم کمه (240 تست) من مسایل خیلی سبز رو دارم و بنظرم کتاب خیلی خوبیه
      اوکی موج آزمون حتما توی برنامه م هس. این کتاب مسائل خیلی سبز که شما میگین محاسباتش در حد محاسبات کنکور ۹۹ هست ؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من زیاد تو اطلاعات دادن خوب نیستم ولی یه چیزو یاد گرفتم که هیچ وقت تو حواشی انتخاب منابع وارد نشو !
      حالا کتاب ک خوبه حواشیش کمتره ولی خدا نکنه ک بخوای کلاس بری و تو حواشی دبیر عوض کردن وارد شی
      هر وقت دیدی خیلی رو مخت میره یه کاغذ بردار تیکه تیکش کن اسم هر منبع رو روش بنویس و برا خودت قرعه کشی کن : )))
      من تو دبیر عوض کردن خیلی ضربه دیدم

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      من زیاد تو اطلاعات دادن خوب نیستم ولی یه چیزو یاد گرفتم که هیچ وقت تو حواشی انتخاب منابع وارد نشو !
      حالا کتاب ک خوبه حواشیش کمتره ولی خدا نکنه ک بخوای کلاس بری و تو حواشی دبیر عوض کردن وارد شی
      هر وقت دیدی خیلی رو مخت میره یه کاغذ بردار تیکه تیکش کن اسم هر منبع رو روش بنویس و برا خودت قرعه کشی کن : )))
      من تو دبیر عوض کردن خیلی ضربه دیدم
      قرعه کشی کنم؟؟؟؟!!!!!!!!! واییییییییییی این دیگه آخرشههههه امیدوارم مجبور به اینکار نشم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یادش بخیر این دورانی که الان توش هستی رو دقیقا یادمه که چه قدر گیج بودم...
      چه دورانی بود چه قدر زود رفت

فقط بهت پیشنهاد میکنم این یه سال رو حسابی خوب بخون و از راهنمایی های بقیه به دقت استفاده کن، پشت کنکور موندن (که من موندم یه سال) خیلی بده و طاقت فرساست. اشتباه بکنی تو این مدت بعدا خیلی حسرت میخوری و این یه سال هیچ وقت برنمیگرده.

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      قرعه کشی کنم؟؟؟؟!!!!!!!!! واییییییییییی این دیگه آخرشههههه امیدوارم مجبور به اینکار نشم
      باور کن از منبع عوض کردن بهتره
      من دارم میگم که رو منبع وسواس نداشته باش اکثر کتاب و معلما شبیه همن بستگی به نوع استفاده کردنت داره
      قرعه کشیم نکن اصلا 10 20 30 40 کن
      اگه روش بمونی خیلی وقتتو میگیره

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BenKenobi نمایش پست ها
      یادش بخیر این دورانی که الان توش هستی رو دقیقا یادمه که چه قدر گیج بودم...
      چه دورانی بود چه قدر زود رفت

فقط بهت پیشنهاد میکنم این یه سال رو حسابی خوب بخون و از راهنمایی های بقیه به دقت استفاده کن، پشت کنکور موندن (که من موندم یه سال) خیلی بده و طاقت فرساست. اشتباه بکنی تو این مدت بعدا خیلی حسرت میخوری و این یه سال هیچ وقت برنمیگرده.
      متشکرم با تمام قدرت ، تمام تلاشمو میکنم:
      ویرایش توسط ژوپیتر : 30 اردیبهشت 1400 در ساعت 21:31

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      باور کن از منبع عوض کردن بهتره
      من دارم میگم که رو منبع وسواس نداشته باش اکثر کتاب و معلما شبیه همن بستگی به نوع استفاده کردنت داره
      قرعه کشیم نکن اصلا 10 20 30 40 کن
      اگه روش بمونی خیلی وقتتو میگیره
      موافقم . باز همه چی بستگی به نحوه استفاده ازش داره. حتی خیلی مهم تره . ممنونم بنابراین وسواس رو کنار می ذارم . آی کیو خواهم گرفت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن