خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 39

موضوع: درهم نامه

1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

درهم نامه

...
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 24 خرداد 1402 در ساعت 18:26

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      اگه نظر یا انتقاد یا تجربه خاصی راجع به هرکدوم از تیترها و عناوین دارید ، میتونید داخل تاپیک به اشتراک و به بحث بذارید....فقط یادتون نره قبل از نوشتن پستتون، بگید مطلبتون درمورد کدوم عنوان هست

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      اگه نظر یا انتقاد یا تجربه خاصی راجع به هرکدوم از تیترها و عناوین دارید ، میتونید داخل تاپیک به اشتراک و به بحث بذارید....فقط یادتون نره قبل از نوشتن پستتون، بگید مطلبتون درمورد کدوم عنوان هست
      زیرو تقدیم می کند
      اینبار درهم نامه
      یعنی چشم بسته گفتم کارخودته.
      ممنون رفیق مثل همیشه عالی.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Thanks

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      زیرو تقدیم می کند
      اینبار درهم نامه
      یعنی چشم بسته گفتم کارخودته.
      ممنون رفیق مثل همیشه عالی.
      ....درس پس میدیم
      نقل قول نوشته اصلی توسط narjes78 نمایش پست ها
      Thanks
      یورولکلم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ....درس پس میدیم

یورولکلم
      من همش فک میکنم با ازمون جامع به روش سه روز ی بار و اینا مطالبم درست حسابی جمع و جور نمیشه
      دوست دارم با همون جزییاتی که برای ازمونای در طی سال خوندم ،برای دوران جمعبندیم هم همون طوری باشه اما زمان ندارم
      چی کار کنم -_-

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zigzag نمایش پست ها
      من همش فک میکنم با ازمون جامع به روش سه روز ی بار و اینا مطالبم درست حسابی جمع و جور نمیشه
      دوست دارم با همون جزییاتی که برای ازمونای در طی سال خوندم ،برای دوران جمعبندیم هم همون طوری باشه اما زمان ندارم
      چی کار کنم -_-
      بذار اول یه سوال ازت بپرسم

برای همین آزمونای آزمایشی دوهفته یکبار ، برنامه ای برای مرور داری ، یعنی مثلا هدفت این هست که تا حداکثر و 100 دردصد بودجه بندی آزمون بعد رو برسونی یا حواست به اینکه کدوم روزا از چه طریق مطالب رو مرور کنی هم هست؟

سر همین آزمونای آزمایشی ، چند بار شده که یک مطلب رو خوندی اما سرآزمون نتونستی مطلبش رو درست به یاد بیاری یا بشدت بین گزینه ها به شک افتادی یا تعداد غلط هات بیش از حد زیاد شده؟

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای همین آزمونای آزمایشی دوهفته یکبار ، برنامه ای برای مرور داری ، یعنی مثلا هدفت این هست که تا حداکثر و 100 دردصد بودجه بندی آزمون بعد رو برسونی یا حواست به اینکه کدوم روزا از چه طریق مطالب رو مرور کنی هم هست؟

سر همین آزمونای آزمایشی ، چند بار شده که یک مطلب رو خوندی اما سرآزمون نتونستی مطلبش رو درست به یاد بیاری یا بشدت بین گزینه ها به شک افتادی یا تعداد غلط هات بیش از حد زیاد شده؟
      سلام زیرو چیطوری؟!

یه سوال ذهنمو درگیر کرده،
      وقتی میایم ازمون اختصاصی میدیم بعدش چطوری باید تحلیلش کنیم؟اخه توی فیزیک و ریاضیات که همش حلیاته چیزی به اسم نکته نیست راه حله دیگه،چی بنویسیم تو تحلیل؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها

سلام زیرو چیطوری؟!

یه سوال ذهنمو درگیر کرده،
      وقتی میایم ازمون اختصاصی میدیم بعدش چطوری باید تحلیلش کنیم؟اخه توی فیزیک و ریاضیات که همش حلیاته چیزی به اسم نکته نیست راه حله دیگه،چی بنویسیم تو تحلیل؟

سلام

این دوتا تاپیک رو یه نگاه بنداز = http://forum.konkur.in/thread75514.html / http://forum.konkur.in/thread74268.html

لازم نیست همه چیز رو بنویسی ، اگه تیپ تست خاصی بوده که راه حلش بصورت جامع میتونه چندتا مشکل همزمانت رو پوشش بده میتونی دریافت و فهم خودت رو یادداشت کنی... یا اشتباهات پرتکرارت که دلیلش هم ریشه یابی شده...... مهم اینکه بعداز تحلیل تغییر رو حس و ایجاد کنی وگرنه با کپی پیست کردن سوال و پاسخنامه ی آزمون پیشرفتی رخ نمیده

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zigzag نمایش پست ها
      چی کار کنم -_-
      با اجازه استارتر عزیز
      من دقیقا همین سوال رو موقعی که کنکوری بودم داشتم
      اما آیا ما زمان این که بیایم و دوباره همه مطالب رو بخونیم داریم؟
      حتی اگه این زمان رو داشته باشیم و بتونیم مطالب رو یک دور هم بخونیم اگه زمان اضافه ای بهمون بدن باز هم می خوایم که مرور کنیم(چرا؟)
      این که 100 درصد مطالب رو بخونیم با عمق 70 درصد بهتره یا 70 درصد با عمق 100 درصد(حالا صد که نه ولی منظورم تسلط تا جای ممکنه)
      حقیقت اینه که خبری از اون ریزبینی خیلی دقیقی که توی آزمون های دوهفته ای داشتیم نیست.خودم به شخصه نتونستم به همون ریزبینی باشم.اما تاحد زیادی مشکلاتم رو برطرف کردم
      شما وقتی میاید کل فصل مقاوت ها رو مرور کنید.اما آیا واقعا کل فصل رو اشکال دارید؟مشکلتون با سوالات دمایی مقاومت که نیست.چرا باید دوباره روش وقت بذارید.در صورتی که نیازه مثلا سوالات بیشتری از توان در مدارها حل کنید!یعنی شما صد در صد انرژی تون رو توی کل فصلی گذاشتید که فقط یک جاش رو مشکل داشتید.و ممکنه اون مشکل رو حتی وقت نکنید درست حلش کنید
      آزمون های سه روز یه بار مثل اینه که ما یه برگه سفید داریم و هر بار نقطه گذاریش می کنیم
      اوایل تراکم نقطه ها خیلی کمه
      به مرور بیشتر و بیشتر میشه
      تا اونجایی که حجم زیادی از صفحه نقطه بارون بشه
      تراکم نقطه ها به کیفیت کار شما درتحلیل آزمون بستگی داره
      حلاصه این که با مرور 100 درصدی تضمینی وجود نداره که ما عملکرد بهتری از سه روز یه بار داشته باشیم
      ویرایش توسط Wonderland : 11 فروردین 1400 در ساعت 13:30

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خیییییلی شده ،

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از مطالب مفیدتون
      فقط یه سوال
      در رابطه با این جملتون" اینکه کتاب زیست یا شیمی بذاری جلوت و هی بخونی و بخونی، هیچ تاثیری روی تسلطتت نداره"
      بعضیا خیلی پیشنهاد میکنن ماههای آخر کتاب زیست خیلی زیاد خونده بشه تا به تسلط بالایی برسیم
      ولی بعضیا معتقدند که باید تیپ تستهای بسیار متنوع و از چند کتاب کار بشه که با انواع دیدگاه ها اشنا بشیم
      دو تا راهشم به نظرم درسته ولی نمیشه هر دورو کامل با هم پیش برد
      نظر شما چیه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

با اجازه استارتر عزیز
      من دقیقا همین سوال رو موقعی که کنکوری بودم داشتم
      اما آیا ما زمان این که بیایم و دوباره همه مطالب رو بخونیم داریم؟
      حتی اگه این زمان رو داشته باشیم و بتونیم مطالب رو یک دور هم بخونیم اگه زمان اضافه ای بهمون بدن باز هم می خوایم که مرور کنیم(چرا؟)
      این که 100 درصد مطالب رو بخونیم با عمق 70 درصد بهتره یا 70 درصد با عمق 100 درصد(حالا صد که نه ولی منظورم تسلط تا جای ممکنه)
      حقیقت اینه که خبری از اون ریزبینی خیلی دقیقی که توی آزمون های دوهفته ای داشتیم نیست.خودم به شخصه نتونستم به همون ریزبینی باشم.اما تاحد زیادی مشکلاتم رو برطرف کردم
      شما وقتی میاید کل فصل مقاوت ها رو مرور کنید.اما آیا واقعا کل فصل رو اشکال دارید؟مشکلتون با سوالات دمایی مقاومت که نیست.چرا باید دوباره روش وقت بذارید.در صورتی که نیازه مثلا سوالات بیشتری از توان در مدارها حل کنید!یعنی شما صد در صد انرژی تون رو توی کل فصلی گذاشتید که فقط یک جاش رو مشکل داشتید.و ممکنه اون مشکل رو حتی وقت نکنید درست حلش کنید
      آزمون های سه روز یه بار مثل اینه که ما یه برگه سفید داریم و هر بار نقطه گذاریش می کنیم
      اوایل تراکم نقطه ها خیلی کمه
      به مرور بیشتر و بیشتر میشه
      تا اونجایی که حجم زیادی از صفحه نقطه بارون بشه
      تراکم نقطه ها به کیفیت کار شما درتحلیل آزمون بستگی داره
      حلاصه این که با مرور 100 درصدی تضمینی وجود نداره که ما عملکرد بهتری از سه روز یه بار داشته باشیم
      اخه الان با یه ازمون ۳۰ سوالیه جامع که از ۳ تا پایه هست
      مثلا فیزیک یا هر درس دیگه ای
      دقیقا ایرادای ریز ما مشخص نمیشه .. شاید از چیزی که من ایراد دارم سوال نیومده باشه و من نفهمم
      به نظرتون بهتر نیست اول فصل به فصل تست بزنیم و رفع اشکال کنیم ؟مثلا ۳۰ تا سوال برای یک فصل
      تا ایراد های کوچیکمون هم مشخص بشه
      ویرایش توسط lolli.pop : 11 فروردین 1400 در ساعت 15:31

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.gh نمایش پست ها
      ممنون از مطالب مفیدتون
      فقط یه سوال
      در رابطه با این جملتون" اینکه کتاب زیست یا شیمی بذاری جلوت و هی بخونی و بخونی، هیچ تاثیری روی تسلطتت نداره"
      بعضیا خیلی پیشنهاد میکنن ماههای آخر کتاب زیست خیلی زیاد خونده بشه تا به تسلط بالایی برسیم
      ولی بعضیا معتقدند که باید تیپ تستهای بسیار متنوع و از چند کتاب کار بشه که با انواع دیدگاه ها اشنا بشیم
      دو تا راهشم به نظرم درسته ولی نمیشه هر دورو کامل با هم پیش برد
      نظر شما چیه
      ببین باید متعادل و هوشمندانه انجامش بدی

کتاب درسی که بالاخره باید مرور بشه اما نه اینطوری که بشینی با وسواس از اول تک تک کلمات رو مثل روز اول بخونی
      بالاخره الآن همه فهمیدن که کدوم قسمت های کتاب رو زیاد فراموش میکنن یا کدوم بخش ها بیشتر حفظی طوره یا کدوم تصاویر نیاز به مرور بیشتری دارن ، باید این بخش ها رو دراولویت مرور کتاب درسی قرار بدی و مابقی بخش ها اغلب ازطریق تست های جامع و پاسخنامه ها مرور بشن

یجورایی از طریق تحلیل آزمون های جمع بندی هرشخص میتونه کانون توجه ش رو برای مرور بخشی از کتاب پیدا کنه.....تست تحلیل مرور(جزوه یا درسنامه و کتاب درسی) همین سیکل انقدر تکرار میشه تا روز کنکور

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.gh نمایش پست ها
      اخه الان با یه ازمون ۳۰ سوالیه جامع که از ۳ تا پایه هست
      مثلا فیزیک یا هر درس دیگه ای
      دقیقا ایرادای ریز ما مشخص نمیشه .. شاید از چیزی که من ایراد دارم سوال نیومده باشه و من نفهمم
      به نظرتون بهتر نیست اول فصل به فصل تست بزنیم و رفع اشکال کنیم ؟مثلا ۳۰ تا سوال برای یک فصل
      تا ایراد های کوچیکمون هم مشخص بشه
      از مرور کارنامه های بازیابی و اشتاباهاتت طی آزمون های یک سال اخیرت هم میتونی استفاده کنی

درضمن هیچ کسی بدون اشکال و 100 درصد مسلط سرجلسه کنکور نمیره

حالا فعلا برای این بحث ها یکم زوده....توی دوران جمع بندی باید بحث بشه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن