خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

سلام منشن کنین !

اولا من کاره ای نیستم منم مثل شما عزیزان پشت سد کنکورم !

دلیل رشد زیست من هدفگذاری های خانوم دکتر نیازی هست ( @Wonderland ) .

اما نهایتا من میتونم تجربه خودم رو بگم ! سال کنکور سرتون رو بکنین تو برف عین شتر مرغ ! کاری نداشته باشین که مثلا چطوریه کتابتون و اینا وسواستون رو بزارین کنار !
      با اینکه پدر من سرشته ای نداره تو محیط کنکور ! اما یه چیز خیلی خوبی بهم گفت ! بهم گفت درسا چطوره ؟ گفتم بابا امسال سخت ترین کتاب دینی و زبان و زیست و شیمی رو خریدم و اونا رو تمرین میکنم! انتظار داشتم پدرم تشویقم کنه اما یه چیز خیلی خوبی گفت
      همه میتونن و توانایی دارن کتاب سخت بخرن حتی کتاب سخت رو هم حل کنن . الباقی که فاصله ایجاد میکنه اینه که تو این شرایط مساعد تو چیکار کنی !

الان هم دغدغه اینو نداشته باشین که اره میکرو پایه رو بخونم اوکیه ! و واجب نیست چیز دیگه ای ! کافیه به تیتراژ و تعداد چاپ کتاب نگاه کنین ! به اون اندازه فرد و کنکوری هستش که از اون کتاب داره و روش کار میکنه ! مهم اینجاس که شما با این کتاب چقدر بتونی پیشرفت کنی! حالا چه ربطی داشت این حرفم با سوال شما؟
      عزیز من وسواس اینکه من باید بهترین کتاب رو بگیرم و دو تا منبع داشته باشم هنر نیست ! اصلا متریال پیشرفت هم نیست . وسواس اینو نداشته باشین . زیست باشه متاسفانه قابل استفاده نیست ولی شاید بتونین تقسیم سلولی / کلیه / گیاهی ها / فتوسنتز / مهندسی ژن / رفتار / تنفس/ ژنتیک خانواده / جهش رو بخونین باهاش شایدم 1 دوازدهم هم بشه خوند. اما کتاب درسی رو اپ تو دیت کنین.

بازم عرض میکنم حتما با بقیه دوستان کارکشته صحبت کنین . والا منم حرف سخن اونا رو میگم چیزی داشتم یه سال پشت نمیموندم

سلام.وقتتون بخیر.
      درمورد پیشرفت زیستتون این شما هستید که همه کار رو انجام میدید.خوندن تست زدن و آزمون دادن و حتی هدف گذاری!
      هیچ وقت موفقیتتون و اراده و پشت کاری که دارید میذارید رو حاصل کسی دیگه ندونید حتی اگه دبیر شما عالی ترین دبیر کشور باشه و شما برید آزمون 100 بزنید این ها از تلاش شماست.چرا که مثلا ایشون برای 100 نفر تدریس انجام میدن و فقط 4-5 نفر درصد خوبی کسب می کنن
      موفق ترین باشید

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey99 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از راهنماییتون یکی اینکه من وسواس منابع گرفتم امسال و میخوام حتما دوتا منبع بزنم و یکی دیگه هم اینکه کتاب برای کنکو98 هست با توجه به تغییرات مشکلی نیست؟
      برای زیست یه منبع رو عالی کار کنید یعنی تست هاشو رو قشنگ بزنید مرور علامت دار و..
      بعد برای آزمونای دی بهمن فروردین می تونید از کتابای آزمونی یا طبقه بندی سوالات آزمون ها مثل قلمچی گزینه 2 و.. استفاده کنید به شرطی که اولا مرور کتاب درسی و علامت دار کتاب جامعتون به اندازه ی لازم انجام بشه و کارتون با کیفیت انجام بشه
      سخته دو تا کتاب جامع رو با هم پیش برد

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

سلام.وقتتون بخیر.
      درمورد پیشرفت زیستتون این شما هستید که همه کار رو انجام میدید.خوندن تست زدن و آزمون دادن و حتی هدف گذاری!
      هیچ وقت موفقیتتون و اراده و پشت کاری که دارید میذارید رو حاصل کسی دیگه ندونید حتی اگه دبیر شما عالی ترین دبیر کشور باشه و شما برید آزمون 100 بزنید این ها از تلاش شماست.چرا که مثلا ایشون برای 100 نفر تدریس انجام میدن و فقط 4-5 نفر درصد خوبی کسب می کنن
      موفق ترین باشید

سلام در یک کلام مخلصیم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست الگو نسل جدید شاهکار به تمام معناس!
      زده رو دست خیلی سبز

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Red face

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhm81 نمایش پست ها
      سلام دوستان من برای زیست همه پایه هارو نشرالگو گرفتم ولی اینجا همه میگن بدرد نمیخوره از کنکور دوره و باهاش نتیجه نمیگیری و همه خیلی سبز و میکرو رو پیشنهاد میدن الان بنظرتون چکارکنم عوضش کنم یا نه؟ وضع مالی هم خوب نیست لطفا صادقانه بگین ممنون.

سلام من پشت کنکوری ام، کتاب زیست الگو و میکرو و خیلی سبز رو دارم ، الگو واقعا کتاب عالی هستش و اینو هم بگم ک سه بعدی با نسل جدید چ فرقایی داره( چون من هم سه بعدی رو زدم، هم جدیدا نسل جدید دهم رو خریدم و منطبق با قلم چی، ک تا الان تا گفتار 2 گیاهی ک میشه فصل 6 پیش رفنه و ی جورایی کتاب رو تموم کردم) در این ک نسل جدید بهنره شکی نیست اما چرا بهتره، تستا تقریبا همون سه بعدی هستن اما با این فرق ک تست جدید هم داره ک خب این تئ هرکتابی طبیعیه چون هرسال کتاب باید اپدیت شه، و ی سری ازمون اخر هر گفتار و هر فصل گذاشته ک راستش من تا االان کار نکردم اونارو، ولی چون اکثرش سوالای قلم چی و کنکوره پس تا الان چیز زیادی اضافه نشده(یعنی از جای دیگ میشه گیرش اورد) درسنامه ش هم ب صورت qrcode شده ک ی فایل صوتی هست در حد 10 دقیقه مثلا، ک بازم من فقط ی بار گوش دادم اونو(راستش حوصله شو ندارم) و ی درسنامه درختی ائلش داره کهمه چیو نموداری کشیده(ک اونم زیاد استفاده ای نداره مگ واسه ی مرور کوتاه) پس درکل کسایی ک سه بعدی رو دارن فکر نکنن ک نسل جدیدش ی انقلاب دیگه س!!!!
      و این ک من خودم از مهر تا الان ک شروع کردم، فقط الگو تستاشو زدم و ازمون 16 آبان قلم زیست رو 90 زدم با الگو! پس کتاب قابل قبولیه، من خودم منبع اولم همیشه الگو بوده و هست
      اما اگ میخواین با حس منفی سراغ این کتاب برین ؛ کلا نخونین، ن چون کتاب بدیه! چون باعث میشه از درسش زده بشین
      من همیشه معتقدم الگو کتاب فوق العاده ایه!! و واسه درسنامه هم میکرو خوبه(کسی میکرو نخونه هم ضرری نمیکنه!)
      اما اگ فکر میکنین خیلی سبز خوبه یا هرچی(ک ب نظرم نظر اشتباهیه و کم لطفیه ک بخواین الگو رو با بقیه مقایسه کنین) من میتونم راهشو بگم ک پی دی افشو بگیرین!
      ولی الگو بخون پشیمون نمیشی!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhm81 نمایش پست ها
      سلام دوستان من برای زیست همه پایه هارو نشرالگو گرفتم ولی اینجا همه میگن بدرد نمیخوره از کنکور دوره و باهاش نتیجه نمیگیری و همه خیلی سبز و میکرو رو پیشنهاد میدن الان بنظرتون چکارکنم عوضش کنم یا نه؟ وضع مالی هم خوب نیست لطفا صادقانه بگین ممنون.
      سلام. زیست نشرالگو کتاب خوبیه!! من از بچه های تیک پرسیدم که نشر الگو بهتره یا خیلی سبز گفتن نشرالگو.اما خودم رفتم کتابخونه نشستم دوتاشونو دیدم و از اونجایی که آدم راحت طلبی هستم(و نیاز به منبع کم حجم داشتم) خیلی سبز رو خریدم.نشرالگو خیلی توضیح داده.درکل خوبه.اگه وقت بزاری روش عالیه!!اصلا مهم نیست خیلی سبز داری اینو داری یا اونو.مهم اینه که بخونی و تست بزنی و تستا رو تحلیل کنی.تمام
      من ساختم،آنچه مرا ویران کرد

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن