خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 74
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور برای سن بالاتر از 20 21

سلامکیا سن شون بیشتره از 20 هست؟ 24 یا 25 ساله هم داریم؟چه حسی دارید؟ احساس شکست ندارید؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از نظر شخص من رها کردن کنکور پس از چند بار کنکور دادن به مراتب بدتر از پشت کنکوری بودنه...تحمل رنج بی حاصل قطعا سخت تر از کنکور مجدد دادنه.۱۲ سال از عمر مدرسه و چند سال پشت کنکور بودن بنظرم ارزششو داره که این مسیر رو رها نکنی ...با همه احساسات منفی و سرخوردگیش بازم میتونی بلند شی و بجنگی و کارو تموم کنی.
      خداوند آن خویش خویش است

3. Top | #3
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      هيچوقت سن معيار خوبي نيس
      مثلا ي همكلاسي داريم ٢٧ سالشع و تازه از دارو دندون پزشكي قبول شده
      ولي درساش و عالي خونده و كارش در حدي فوق العاده س ك ٧ سال بعد وقت سرخاروندن نداره
      يكي هم ١٨ سالگي قبول شده ولي بخاطر سه بار مشروطي مدرك معادل دادن بهش
      يكي ممكنه رفته دنبال علاقش و با علاقش پولي و درمياره ك ي دكتر نميتونه
      يكي م الان دكتر شده و از زندگي نااميده كلا

برين دنبال علاقتون
      اگر هم سنتون نسبت ب بقيه بالاست و از كنكور دير قبول شدين نگران سن نباشين
      تجربه اي ك شما دارين اونا ندارن
      برنامه ريزي ها و هدف گذاري هايي ك دارين و هنوز اونا ندارن

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      41055474-ac3e-4344-abe4-a957574da69a-2792419-750x750-nocrop-90.jpg

این چشم بند رو میبینید روی چشم اسب ؟
      به اسب هایی که به درشکه متصلند ، این چشم بند ها رو میزنند ؛ چون باعث میشه هیچ چیزی رو به جز مسیری که جلوشونه نبینند . اگر این چشم بند ها نباشه ، با دیدن هر عابر یا مانع یا هر چیز دیگه ای ، احساس ترس و وحشت بهشون دست میده و دیگه نمیتونند مسیر رو طی کنند .

تمام احساس شکست و حسرت و ترس از نگاه بقیه و حرف بقیه و ... عمر کوتاهی دارند و به محض ( و به شرط ) رسیدن به نتیجه ، همه ش کاملا برعکس میشه و تبدیل به اعتماد به نفس و حس پیروزی میشه .
      حتی آدمهایی که کارشون غرغر بود و بهت سرکوفت میزدند هم طرفدارت میشند .

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MMahya نمایش پست ها
      سلامکیا سن شون بیشتره از 20 هست؟ 24 یا 25 ساله هم داریم؟چه حسی دارید؟ احساس شکست ندارید؟
      اونموقعی شکست خوردی که تسلیم بشی

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا سن رو این قدر مهمش کردید؟
      امسال بودن افرادی که دهه شصتی بودن و رشته های تاپ قبول شده بودن!!
      تا کی قراره اجازه بدیم مردم برامون تصمیم بگیرن و از ترس این که قضاوت بشیم مسیر مستقیم زندگی مون رو کج کنیم؟؟؟:troll (9):

7. Top | #7
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ۲۱ سالمه تقریبا
      ۳ سال پشت کنکور بودم و الانم مامایی ازاد که ممکنه برم یا نرم
      چرا باید احساس شکست کنم ؟ با تمام طعنه و تحقیر و حرف های که شنیدم مصمم ترم چرا احساس شکست کنم وقتی دارم برای هدفم تلاش میکنم اصلا احساس شکست ازمقایسه میاد اگر مقایسه نباشه دیگه همچین حسیم نیست ، ببینید برای کسی که بیشتر از دو سال پشت کنکوره دیگه احساس شکست معنی نمیده اون وارد راهی شده و داره زندگیشو میذاره که تمام معنی زندگیشه و بدون اون زندگی براش معنی نمیده ، توروخدا احساس شکست نکنید و فقط تلاش کنید و تلاش ، یه چیزو ت این سالها خوب فهمیدم مثل همین عکس بالا چشماتو ببند و ادامه بده روزایی که همه تو تب تاب تعویق بودن من درس میخوندم با اینکه واقعا فقط فقط ۳ ماه درست درس خوندم میدونی چرا ؟ چون چیزی برای از دست دادن نداشتیم چشام بستم و ادامه دادم حالام بازم اگه لازم بلشه خواهم ماند و احساس شکست برای منی که زندگیمو پای این هدف گذاشتم معنا نمیده یادت باشه وقتی مقایسه صورت بگیره شرایط روحی شرایط بیولوژیکی بدن و شرایط خانوادگی و توانایی مالی دیده نمیشه عزیز ،خودتو با کسی مقایسه نکن فقط ادامه بده بجنگ حتی اگه یه روز از زندگیت‌ مونده
      25 : 32 : 13 : 00

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysam98 نمایش پست ها
      از نظر شخص من رها کردن کنکور پس از چند بار کنکور دادن به مراتب بدتر از پشت کنکوری بودنه...تحمل رنج بی حاصل قطعا سخت تر از کنکور مجدد دادنه.۱۲ سال از عمر مدرسه و چند سال پشت کنکور بودن بنظرم ارزششو داره که این مسیر رو رها نکنی ...با همه احساسات منفی و سرخوردگیش بازم میتونی بلند شی و بجنگی و کارو تموم کنی.
      واقعا اینجوری بهش فکر نکرده بودم، حرفتون درسته

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      در 23 سالگی امسال دندون قبول شدم.
      بیست سالم بود با یه دانشجوی دندونپزشکی حرف می زدم که سنم بالا رفته و ناراحتم. میدونی چی گفت بم؟ عین جملش اینه
      تو این مسیر با من حرف از سن و سال نزن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شماقبول بشوحالاتو40سالگی هم باشه چ اشکالی داره
      من یه دکتری میشناسم6بارکنکورداد2باردان شگاه عوض کرد
      یه دکتردیگه هم میشناسم خودش واسم تعریف کرد(خودش جوون بود)ولی میگفت سرکلاسمون سرهنگ بازنشسته داشتیم بامافارع التحصیل شده واس پزشکی عمومی.
      اون احساس شکست هم خاصیت مسیرطولانی وپرپیچ وخم کنکوره اگه خسته نشی ناامیدنشی باس به خودت شک کنی آدمی بالاخره ادم اهنی که نیستی
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 15 آبان 1399 در ساعت 15:54

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پارسال یکی دیدم تو سن ۳۷ سالگی پزشکی شیراز آورد کیف کردم از این همه اراده ،جالبش امسال بود دبیر فیزیک مون با اینکه متاهل هم بود داروسازی آورده ،هر کسی تو زندگیش یه جاهایی هست اشتباه میره یا دیدش عوض میشه آیا هر وقت یه سنی رد کردیم باید حتما دست از تغییر و هدفامون بر داریم ؟!!!

12. Top | #12
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz07 نمایش پست ها
      پارسال یکی دیدم تو سن ۳۷ سالگی پزشکی شیراز آورد کیف کردم از این همه اراده ،جالبش امسال بود دبیر فیزیک مون با اینکه متاهل هم بود داروسازی آورده ،هر کسی تو زندگیش یه جاهایی هست اشتباه میره یا دیدش عوض میشه آیا هر وقت یه سنی رد کردیم باید حتما دست از تغییر و هدفامون بر داریم ؟!!!
      فامیل معلم فیزیک چیه؟
      ...

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها

فامیل معلم فیزیک چیه؟
      چیکار فامیلش داری

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      در 23 سالگی امسال دندون قبول شدم.
      بیست سالم بود با یه دانشجوی دندونپزشکی حرف می زدم که سنم بالا رفته و ناراحتم. میدونی چی گفت بم؟ عین جملش اینه
      تو این مسیر با من حرف از سن و سال نزن
      منو باش که سال دوممه 1 ماهه هی به خودم میگم دیگه دیر شده واسه این رشته ها
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کسیو میشناسم که توی چهل سالگی کنکور ۹۸ دندون قبول شد!میفهمی؟؟؟۴۰ سالگی!!!!دیگه فک نمیکنم بحثی باقی بمونه موفق باشی

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن