خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 75
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      تو اینستاش برین یکی از پستاش نوشته جشن سپاس
      دوست عزیز از ناحیه نور و محمودآباد آقای علی اسماعیلی رای آورد.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیدونم که کلیات هم منتفی شد یا نه ..اگه منتفی شده باشه که دوباره مطرح بشه ..رسمن ما برنده ایم ..فرصتی برای طرح دوباره در مجلس نیست ..با توجه به اینکه نمایندگان هم حساسا شدند رو ی موضوع ....
      دوستان برای صدمین بار ( خودمم هم خسته شدم )
      را ی امروز خیلی معن یداشت .....2 بار رای نیاورد پیشنهاد زاهدی و فیاضی و سخنان موافق رییس سنجش ..
      لاهوتی هم که مخالف توکلی بود می گفت مردم پیامک زدن و کلا می گفت تاثیر نباشه ...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام دوستان
      من نمیدونم که کلیات هم منتفی شد یا نه ..اگه منتفی شده باشه که دوباره مطرح بشه ..رسمن ما برنده ایم ..فرصتی برای طرح دوباره در مجلس نیست ..با توجه به اینکه نمایندگان هم حساس شدند رو ی موضوع ....
      دوستان برای صدمین بار ( خودمم هم خسته شدم )
      را ی امروز خیلی معن یداشت .....2 بار رای نیاورد پیشنهاد زاهدی و فیاضی و سخنان موافق رییس سنجش ..
      لاهوتی هم که مخالف توکلی بود می گفت مردم پیامک زدن و کلا می گفت تاثیر نباشه ...

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان امروز صدامون شنیده شد....
      مجلس دهم تازه 9 خرداد فکرکنم شروع به کار بکنه ..بعد هم هیئت رییسه کمسیون و ........
      اصلا این را بررسی نمیکنه ..اونا هم هوشمندن نمیآن اول کار مخالفت کنند با خواست مردم ...
      تازه ترکیب مجلس عوض شده

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط xtt نمایش پست ها
      تو اینستاش برین یکی از پستاش نوشته جشن سپاس
      دوست عزیز را ی نیاورده ایشون ..منظورش اینه از اونایی که بهش را ی داده تشکر کنه ...این را میشه با یه سرچ ساده مشخص کرد..منتخب نماینده نور در مجلس دهم ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      جمع بندی کلی از این داستانا:

تو ایران،اعتراض بی معنیه.....اینا همه ش یه بازی بود بی خودی درگیرش شدیم
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها

این همه بد بینی برا چی
      دوبار که با تاثیر مستقیم مخالفت کردن...
      نماینده مخالف توکلی هم در حقیقت با توکلی مخالف نبود م یگفت اصلا چرا تاثیر مثبت ..بدون تاثیر تاثیر نباشه ...
      امروز نماینده ها خوب کار کردن ...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aliiran20 نمایش پست ها

این همه بد بینی برا چی
      دوبار که با تاثیر مستقیم مخالفت کردن...
      نماینده مخالف توکلی هم در حقیقت با توکلی مخالف نبود م یگفت اصلا چرا تاثیر مثبت ..بدون تاثیر تاثیر نباشه ...
      امروز نماینده ها خوب کار کردن ...
      دوست عزیز دیدی گفتم قانون ابهام داره؟؟؟؟ صحبتای نماینده ها رو شنیدی؟ گفتن ما اینجا جمع شدیم که قانون رو شفاف سازی کنیم! یعنی اینکه اومدن قانونو رفع ابهام کنن. در مورد تدریجی بودن طی 5 سال هم ک شما کلی تحلیل و تفسیر کردین، همونی شد ک من گفتم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام شما رادیو رو شنیدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟فقط یک رای کم اورد تا تصویب شه چرا شلوغ بازی درمیارین اخه ؟کلیات طرح که تصویب شد هفته بعد دوباره بررسی میشه طرح مثبت اقای توکلی رای نیاورد اقای خدایی هم که گفت باید قطعی باشه من خودم معدلم پایین هست اما نمیشه چشم روی واقعیت بست و الکی جشن گرفت من دقیق گوش کردم .دوست عزیز شما شک نداشته باش تاثییر قطعی هست این همه زنگ زدید نماینده ها هر بار فقط حدود 50 نفر مخالف تاثیر مثبت هستن این جلسه فکر کنم 55 نفر بود جلسه کلیات هم همین حدود بود امروز 111 نفر موافق تاثیر قطعی بودن نمیشه که هر چی دوست داریم تفسیر کنیم .

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا جايي كه شنيدم طرح اقاي توكلي هم يه راي كم اورد
      براي مثبت شدن تاثير معدل.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KowsarDDC نمایش پست ها

یعنی تازه از این داستانا این نتیجه رو گرفتی ؟
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خلاصه و مفید بگید چی شد این جریان معدل ؟ تشکر

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها

خلاصه و مفید اینکه همچنان بچه ها درگیر حاشیه های معدل باشن و اصل کنکور رو فراموش کنن

همچنان در حال پاسکاری بین نمایندگان عزیز هستش(تاثیر + رای نیاورد و یه چیز دیگم تصویب نشد و فرستاده شد کمیسیون آموزش)

از نظر شخصی من بهتره اونایی ک ترمیم اسم نوشتن آماده ترمیم باشن و اونایی هم ک ننوشتن آماده تاثیر قطعی
      این را بخاطر داشته باش
      موفقیت
      تکرار لجوجانه ی کارهای ساده است.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir76hossein نمایش پست ها
      دوست عزیز دیدی گفتم قانون ابهام داره؟؟؟؟ صحبتای نماینده ها رو شنیدی؟ گفتن ما اینجا جمع شدیم که قانون رو شفاف سازی کنیم! یعنی اینکه اومدن قانونو رفع ابهام کنن. در مورد تدریجی بودن طی 5 سال هم ک شما کلی تحلیل و تفسیر کردین، همونی شد ک من گفتم
      دوست عزیز من طبق قوانین ابهام اگر بود باید استفساریه بدهند ....الان طرح جدید دو فورتی دادند..شما اصلا نم یخواهید قبول کنید...
      رای امروز پیروزی دانش آموران بود..جزییات 2 بار رای نیاورد...

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam.23 نمایش پست ها
      خلاصه : هنوز معلوم نیست چیزی ...

مفید : چیزی نیست معلوم هنوز ...

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، php، فناوری، فوق، فوری، قانون، قرار، لازم، لحاظ، منفی، منبع، مهم، مهر، مورد، ماده، متوسطه، مثبت، مجلس، مراکز، مربوط، مرتبط، مصوبات، مطابق، معدل، نمایندگان، نمرات، نهایی، نشست، چطور، نظر، همچنین، همین، هر، هستند، وزارت، یکشنبه، کمیسیون، کنکور، که، کار، کردن، کردند، کشور، گفت، گذاشته، گروه، گزارش، ۱۰، پیش، پایین، پذیرش، پرورش، پس، پشت، www، آموزش، آموزشی، آن، آزمون، آزمایشی، افزایش، اما، امتحانات، امروز، انجام، اینکه، اگر، ابهامات، اجرای، ادامه، اردیبهشت، از، اسلامی، استاندارد، اصلاح، اصلاحیه، اصول، به، با، باید، بار، بازگشت، بحث، برگزار، برای، بررسی، تبادل، تحقیقات، تحصیلی، تصویب، تعدادی، تعریف، جلسه، جبران، جدی، خبرنگار، خبرگزاری، خصوص، دلیل، دو، دوم، دوره، دانشگاه‌ها، دانشگاهی، دانشجو، دادند، داده، دارند، در، دروس، درباره، روز، رأی، رئیس، را، راستای، رتبه، رتبه کنکور، زیر، سنجش، سوابق، سوابق تحصیلی، سابقه، سطح، شما، شود، شورای، شد، شده، شرح، صورت، طراح، طرح، علنی، عالی، عدم

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن