خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 56
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      راستی بچه ها یک قانون نا نوشته توی فیزیک هست ! تنها قانون حاکم بر ریاضیات منطق محض هست و بس !
      من خودم میتونم یک سئوال سینماتیک رو حداقل به چهار روش از قبیل نمودار فرمول معادله حرکت فرمول های تستی از خود ساخته معادله درجه 2 و............ حل کنم!
      بعضی از مسائل وجود دارن که با دو قضیه کاملا جدا از هم حل میشن!
      ببینید دوست عزیز حقیقتشو میگم ریاضی فیزیک زیست شناسی نیست! باید ابتکار داشته باشی
      تا ابد دهر توی این 2 درس تست مشابه نمیاد!!!! یعنی دستشون برای طرح سئوال خیلی خیلی خیلی بازه !
      مگر اینکه طراح خسته باشه بنده خدا یکی دو تا تست از قاطی خارج کشورا بزاره برای تجربیا!
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب میدونی مثل چی میمونه ، مثلا شما میتونی تو 4 ساعت رانندگی یا دوچرخه سواری یاد بگیری اما آیا میشه با همون رفت مسابقات المپیک و دوچرخه سواری مدال آورد ؟ نه نمیشه باید اون قدر تمرین کنی که مسلط مسلط شی و این کلی زمان و انرژی میبره ، در ضمن آدم باید ضمن کارها توکل بر خدا هم کنه .

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhesam7 نمایش پست ها
      خب میدونی مثل چی میمونه ، مثلا شما میتونی تو 4 ساعت رانندگی یا دوچرخه سواری یاد بگیری اما آیا میشه با همون رفت مسابقات المپیک و دوچرخه سواری مدال آورد ؟ نه نمیشه باید اون قدر تمرین کنی که مسلط مسلط شی و این کلی زمان و انرژی میبره ، در ضمن آدم باید ضمن کارها توکل بر خدا هم کنه .
      موافق نیستم !
      تمرین فقط 20% کاره ! تو کل تست های گاج نقره ای رو بزن
      5 بار !تا به درک فیزیکی نرسی سئوالات کنکورو نمیتونی حل کنی
      مگر اینکه مبحثش چرت باشه! مثلا قانون لنزی .... تعادل آب و یخی چیزی باشه
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fantom نمایش پست ها
      هه جزوه

کل جزوه فیزیک ما فرمولها و یه سوال ساده از اونا هست که اون سوالم از عهد بوقه

چیمون خوبه معلم و جزومون خوب باشه …
      آخی طفلکی ما که معلممون با چشم سئوالاتو حل میکنه بهش معلومات بده مجهول بخواه ! تست رو با چشم میزنه زمین !
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      موافق نیستم !
      موافق نيستم!!!

چى؟ تمرين فقط ٢٠٪ كاره؟
      دوست من خلاقيت كه از اسمون نمياد كه !!!
      اتفاقا به نظر من فقط ٢٠٪ مال هوشه و ٨٠٪ مال تلاش و پشتكاره
      حالا بماند كه همون ٢٠٪ هم حاصل تلاشه ...

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      موافق نیستم !
      خب شما بدون تمرین میتونستی اون تست های دینامیک رو با چشم حل کنی؟

دیگه خیلی شلوغش نکن

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      خب شما بدون تمرین میتونستی اون تست های دینامیک رو با چشم حل کنی؟

دیگه خیلی شلوغش نکن
      کسی که نمیتونه 5-20 رو حساب کنه چقدر باید تمرین کنه؟! درسته با تمرین شاید بشه به جایی رسید اما حداقل 2-3 سال باید پشت کنکور بمونی
      من وقتی دیدم معلمم میتونه تستا رو چشمی حل کنه چرا من نتونم!؟ امروز که برای بار دوم مبحث دینامیک رو باز کردم تونستم!
      وقتی یک سری چیز های ساده رو دانش آموز نمی تونه توی درس فیزیک بفهمه شروع میکنه به حل کردن تمرین که رسیدن به اون حد خیلی زمان می بره
      درسته ممکنه اما زمان بر هم برای رسیدن به تسلط هم سر جلسه کنکور
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      کسی که نمیتونه 5-20 رو حساب کنه چقدر باید تمرین کنه؟! درسته با تمرین شاید بشه به جایی رسید اما حداقل 2-3 سال باید پشت کنکور بمونی
      من وقتی دیدم معلمم میتونه تستا رو چشمی حل کنه چرا من نتونم!؟ امروز که برای بار دوم مبحث دینامیک رو باز کردم تونستم!
      وقتی یک سری چیز های ساده رو دانش آموز نمی تونه توی درس فیزیک بفهمه شروع میکنه به حل کردن تمرین که رسیدن به اون حد خیلی زمان می بره
      درسته ممکنه اما زمان بر هم برای رسیدن به تسلط هم سر جلسه کنکور
      خوبی شما؟
      تعادل روحیت جابه جا نشده؟

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ultra نمایش پست ها
      خوبی شما؟
      تعادل روحیت جابه جا نشده؟
      خدایی خب چرا بعضیا دو سه سال پشت کنکور تجربی میمونن آخرشم یک پرستاری چیزی میزنن؟؟؟ کسی که هنوز تو یک ضرب ساده مثل 75*12 رو نمیتونه ذهنی حساب کنه چطوری میخواد سر جلسه کنکور توی اون فضای وحشتناک سئوالای استکیومتری رو حل کنه ؟؟؟
      قبول کن اونایی که میمونن خیلی هاشون میخونن اما نمیتونن برطرفش کنن من ادعا ندارم خیلی باهوشم! کسی بودم که هندسه 1 به دلیل یک سری مشکلات شدم 4.75
      کسی هم بودم کتبیش از کلش بیشتر شد
      بعضیا با زمان استعداد هاشون شکوفا میشه بعضیا سطحشون ثابته به هیچ وجه هم اولش نمیشه فرقشون رو فهمید ........ حالا باز بگو من جوگیر شدم
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

10. Top | #40
      کاربر حرفه ای

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخی طفلکی ما که معلممون با چشم سئوالاتو حل میکنه بهش معلومات بده مجهول بخواه ! تست رو با چشم میزنه زمین !
      یاد معلم دبیرستانم افتادم .. سوال میدادی بهش با فرمول پدرشو در میورد( با شونصد روش حلش میکرد )

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      خدایی خب چرا بعضیا دو سه سال پشت کنکور تجربی میمونن آخرشم یک پرستاری چیزی میزنن؟؟؟ کسی که هنوز تو یک ضرب ساده مثل 75*12 رو نمیتونه ذهنی حساب کنه چطوری میخواد سر جلسه کنکور توی اون فضای وحشتناک سئوالای استکیومتری رو حل کنه ؟؟؟
      قبول کن اونایی که میمونن خیلی هاشون میخونن اما نمیتونن برطرفش کنن من ادعا ندارم خیلی باهوشم! کسی بودم که هندسه 1 به دلیل یک سری مشکلات شدم 4.75
      بعضیا با زمان استعداد هاشون شکوفا میشه بعضیا سطحشون ثابته به هیچ وجه هم اولش نمیشه فرقشون رو فهمید ........ حالا باز بگو من جوگیر شدم
      من نمیگم جوگیر شدی
      میگم که بدون تمرین نمیشه به تسلط رسید
      همین

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستم دمت گرم ولی پارسال موقع نهایی پیرمون کردی؛ اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      دوستم دمت گرم ولی پارسال موقع نهایی پیرمون کردی؛ اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود
      اینو موافقم ولی خدایی عجب جوگیری بازی هایی در آوردم ها ! توی سه ماه از فرش رفتم به عرش!
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام من حوصله درس ندارم البته فقط 2دصد افراد شبیه منن کلا چه جوری برنامه ریزی میکنی که همه زمانی رو که میذاری به درس بگذرونی؟؟؟البته گفتم شبیه من خییللی خیلیی کمه ها......

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.a.h.h نمایش پست ها
      سلام من حوصله درس ندارم البته فقط 2دصد افراد شبیه منن کلا چه جوری برنامه ریزی میکنی که همه زمانی رو که میذاری به درس بگذرونی؟؟؟البته گفتم شبیه من خییللی خیلیی کمه ها......
      آزمون آزمایشی میدی؟
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن