خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 80
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      الان استاتر تاپیک منظورش کدوم ناشره که هی میگه خودتون میدونید؟!!
      همه بد گفتن من بجاش یه ذره تعریف کنم.
      بنظرم گاج از همه شون بهتره. توی سایتش مثلا تو جوابا میگه مثلا زیاد تغییر نداشته همون قدیمیه هم خوبه.
      قسمتای اکثر کتاباش مناسبه ولی بعضیا نه.
      کلن من "مبلغ گاج" ـم چون 90% منابعم گاج بود. یادش به خیر ...

(اینی که میگید کانون برای فرار مالیاتی بورسیه مینکنه، راسته؟!!!!)
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فار هم راحت به همه میگه برید برای آموزش مبتکران بخونید برای تست بیاید سراغ مابچه های همین انجمن هم تاییدشون کردن.الگو تستهای بهتری داره والا خودمون هم میتونیم مطالب پارسال رو ازش حذف کنیم.ضمنا شاید فقط یکی از سری زیستاش رو مهر ویرایش کنه چون سایر کتاباش رو مرداد ویرایش کرده زیست پیش 2 هم که اصلا مرداد ویرایش ویژه کرده .من خودم هیچ وقت یک کتاب رو دوسال پشت هم نمیخرم اگه عوض بشه میرم سراغ نشر جدید چون میدونم قبلی چندان تغییری نکرده و اصل ثابت مونده.الان هم الگو زیست و اگو شیمی دوم رو سفارش دادم چون اصلا نداشتم و تا مهر هم نمیخوام منتظر باشم چون امکان نداره همه زیستاشون رو مهر ویرایش کنند.اول مهر هم نمیرسه آخراش یا آبان و آذر ویرایشهای اخر همه کتابا میرسند که خیلی دیره.

3. Top | #33
      mmn
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پريسافرد نمایش پست ها
      فار هم راحت به همه میگه برید برای آموزش مبتکران بخونید برای تست بیاید سراغ مابچه های همین انجمن هم تاییدشون کردن.الگو تستهای بهتری داره والا خودمون هم میتونیم مطالب پارسال رو ازش حذف کنیم.ضمنا شاید فقط یکی از سری زیستاش رو مهر ویرایش کنه چون سایر کتاباش رو مرداد ویرایش کرده زیست پیش 2 هم که اصلا مرداد ویرایش ویژه کرده .من خودم هیچ وقت یک کتاب رو دوسال پشت هم نمیخرم اگه عوض بشه میرم سراغ نشر جدید چون میدونم قبلی چندان تغییری نکرده و اصل ثابت مونده.الان هم الگو زیست و اگو شیمی دوم رو سفارش دادم چون اصلا نداشتم و تا مهر هم نمیخوام منتظر باشم چون امکان نداره همه زیستاشون رو مهر ویرایش کنند.اول مهر هم نمیرسه آخراش یا آبان و آذر ویرایشهای اخر همه کتابا میرسند که خیلی دیره.
      منم زیست گاج رو پارسال داشتم ولی تست های الگو به نظرم بهتر اومد به خصوص برای منبع تست دوم
      منم الان تست ها رو ویرایش می کنم اما مثلا یه گزینه از تست مال قسمت های حذف شده که باشه کلا ضدحال میخوری... حالا اگه کانون بود یه چیزی ولی از نشر الگو بعید بود

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezadeth نمایش پست ها
      چرا نام نبریم مگه تو همین سایت کلی از خوبی های کتاباشون نمی گیم؟!! بدی ها رو هم باید گفت دیگه!!
      خیلی سبز که زیست دوم و سوم رو ویرایش کرده ولی پیش رو نه! اون وقت ازشون بپرسی میگه کتاب پیش آماده کنکور 95 هست و می تونی تهیه کنی! خوب مرد حسابی خودت می دونی که زیست تالیف 10 سال پیش به درد کنکور الان نمی خوره اگه می خورد که دوم و سومت رو ویرایش نمی کردی.
      یا مثلا شیمی پیش 2 خیلی سبز در حال ویرایش کلی ـه ولی هنوز چاپ قدیمیش رو تو سایت می فروشن. حداقل نمی گن لینک خرید اون رو غیر فعال کنن.
      الگو هم که قیمت هاش فضاییه. باز زیستش قابل درکه. ولی ادیبات های موضوعی الگو واقعا ظلمه! یه کتاب تاریخ ادبیات 18000 تومن؟!!

متاسفانه ناشر ها می دونن که بچه ها سال کنکور حاضرن هر هزینه ای رو بدن تا قبول شن. می شناسم کسی 8 میلیون داده بود پک کنکور آسان است رو خریده بود، می گفت اگه باعث شه هر درس یه تست بیشتر بزنم من راضیم!!
      منم قصد داشتم تاریخ ادبیات الگو رو بخرم ولی حیفم اومد این همه پول بدم بهش رفتم لقمه ی مهر و ماه رو گرفتم که کامل تاریخ ادبیات هارو گفته و 6 هزار تومنه تست هم از گاج میزنم

5. Top | #35
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حرفات درست
      امابنظرم کتاباارزش خوندن داشته باشن،بزارایناهم دزدی بکنن
      صدقه!
      فقط کتابشون خوب باشه والابی کیفیت کارنکنن بزارسالی 5تومن اضاف کنن.......

6. Top | #36
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ماهی یکی دوتا کتاب میگیرم که زیاد بهم فشار نیاد! بعد مثلا برای فیزیک دوم یا ریاضی هیچ کتابی ندارم و چون معلمامونم افتضاح بودن موندم توش واقعن!
      بعد امسال برای سال چهارم یه مدرسه جدید ثبت نام کردم. از شهریه ش و همایشای پنجاه تومنیش برای هر درس و کامل درس ندادن معلما به بهونه ی همایش که بگدریم، معلما میگن شما باید همه تستای تو بازارو بزنین! و اینو ازمون میخوان. مثلا هر هفته تکلیف منزل میدن که پنجاه تا تست فلان کتاب. هفته بعدش از بهمان کتاب!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پشت دستم رو داغ کردم دیگه از خیلی سبز خرید انلاین نکنم ! این سومین باره که سفارش من رو با تاخیر میفرستن ! 26ام دوتا کتاب سفارش دادم تا امروز که 30 امه به خودشون این زحمت رو ندادن که حتی کتاب رو تحویل پست بدن !

من از گاج و الگو و مهروماه هم همین امسال انلاین خرید کردم و همشون نهایتا ظرف 48 ساعت سفارشم رو فرستادن ولی این خیلی سبز همیشه 5-6 روزی حیرونم کرده تا کتاب رو تحویل پست بده

دوستان باور کنید ارزش داره 10 تومن بیشتر بدین ولی این همه اذیتتون نکنن واسه ارسال دو تا کتاب

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      پشت دستم رو داغ کردم دیگه از خیلی سبز خرید انلاین نکنم ! این سومین باره که سفارش من رو با تاخیر میفرستن ! 26ام دوتا کتاب سفارش دادم تا امروز که 30 امه به خودشون این زحمت رو ندادن که حتی کتاب رو تحویل پست بدن !

من از گاج و الگو و مهروماه هم همین امسال انلاین خرید کردم و همشون نهایتا ظرف 48 ساعت سفارشم رو فرستادن ولی این خیلی سبز همیشه 5-6 روزی حیرونم کرده تا کتاب رو تحویل پست بده

دوستان باور کنید ارزش داره 10 تومن بیشتر بدین ولی این همه اذیتتون نکنن واسه ارسال دو تا کتاب
      فکر کنم از شانس بد شماست
      چون تو این فروم شنیدم خیلی سبز دیر میفرسته
      ولی من سفارش دادم نسبت به الگو یه هفته و خورده ای طول کشید با همون پست رایگان برام 4 تا 5روزه رسیده

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اومدم از کتابای پارسالم استفاده کنم ولی دیدم کتابای درسی عوض شده مجبور شدم بخرم که نخام ریسک کنم
      این دبیرای دبیرستان صنعتی هم ک فیلم رایگان مذاشتن الان کتاب کردن جزوهارو ک بچها برن بخرن اینجوریم ی پولی ب جیب بزنن

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر ارسلان نمایش پست ها
      من اومدم از کتابای پارسالم استفاده کنم ولی دیدم کتابای درسی عوض شده مجبور شدم بخرم که نخام ریسک کنم
      این دبیرای دبیرستان صنعتی هم ک فیلم رایگان مذاشتن الان کتاب کردن جزوهارو ک بچها برن بخرن اینجوریم ی پولی ب جیب بزنن
      تنها موسسه ی درستکاری که دیدم همین دبیرستان صنعتی شریف هست

11. Top | #41
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza2503 نمایش پست ها
      تنها موسسه ی درستکاری که دیدم همین دبیرستان صنعتی شریف هست
      خودشون که کارشون درسته ولی وقتی معلما جزواتشون رو کتاب میکنن مسوولین دبیرستانم نمتونن کاری کنن مجبورن جزواتو رو سایت نذارن

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      منم تایید میکنم تنها جایی که دنبال پول جیب بچه ها نیست همین دبیرستان صنعتی شریف هست.

13. Top | #43
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      دوستان از کجا میتونم تغییرات کتاب درسی رو ببینم؟
      آخه ادم عاقل که به خاطر ویرایش شدن یکی دو صفحه نمیره دوباره کتاب بخره.
      من با اونکه یکی دو کتاب رو تصمیم گرفتم تو کنکور نزنم کتابام شدن 300 تومن.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      معلم عربیمون خیلی خوب میگفت:
      کلا 80 میلیون دزد کنار هم به خوبی و خوشی داریم زندگی میکنیم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موضوع تاپیک: من در کدوم موسسه آزمون آزمایشی شرکت کنم سطحم پایینه و همیشه در آزمون های سنجش تمام دروس رو منفی میزنم.

جواب ارسال شده:

-من که غددچی ثبت نام کردم توم برو همونجا مطمعن باش نفر اول کنکور میشی چون همه نفرات اول اونجا ثبت نام کردن.
      -فقط غدد چی چون جامعه آماریش بالاست.
      -اگه در غددچی ثبت نام نکنی قطعا شکست خوردی چون امکانات سایتش عالیه.
      -برو غددچی ثبت نام کن تا میتونی هم بهشون پول واریز کن هرچی کتاب نارنجی و سفید و حتی قهوه ای هم دیدی بخر.
      -منم همین موسسه که بچه ها میگن رفته بودم شب کنکور عمو کاظب زنگ زد و تمام سوالات اختصاصی رو با جوابهاشون بهمون رسوند دمش گرم.
      -برین موسسه غددچی و همه پولهاتون رو بهشون بدین نگران هم نباشین جای دوری نمیره موسسه وقف عام شده.
      -پسردایی من ده سال کنکور میداد و همیشه رتبه هفت رقمی میاورد ولی سال یازدهم رفت غددچی و رتبه دو رقمی کشور شد. هرکی باور نکنه حسوده.
      -یه گربه داشت از روی دیوار رد میشد بردیم ثبت نامش کردیم در کانون اقتصادی آمرزش و بعدا به تراز8000 رسید و الان داره دندانپزشکی شهیدبهشتی میخونه.
      و...

موضوع تاپیک: یک ماه تا کنکور مونده و زیست نخوندم ولی میخوام زیست شناسی رو بالای 90 بزنم چیکار کنم؟

جواب یه عده از ملت همیشه در صحنه:

1- فقط قاموزیست بخون وگرنه بدبخت میشی.من خودم پارسال قامو خوندم و 100 زدم شاگرد اولمون قاقو نخریده بود و منفی زد.
      2- هرکی قاموزیست نخونه کنکور بیچاره میشه. اینم لینکش زود باش برو بخر.
      3- تمام سوالات کنکور از قاموزیست استخراج میشن و فرزین جوانی طراح اصلی زیست شناسی کنکور برای سازمان سنجش هست.
      4- همتون خفه شین فقط جزوه انبارلو خوبه.
      5- شماره 1و2و3 اطلاعات غلط ندین خواهشا، تنها منبعی که به کنکور شباهت داره جزوه و dvd های دکتر انبارلو هستن.
      6-من پیش دانشگاهی ریاضی بودم و اصلا کتاب زیست به عمرم ندیده بودم اواخر خردادماه بود که رشتم رو به تجربی تغیر دادم و کتاب قاموزیست رو خوندم و در کمتر از یک ماه تونستم زیست رو در کنکور 94 بالای 99 درصد بزنم
      و .....

موضوع تاپیک: دیشب طی یک حادثه خانوادم رو از دست دادم، فلج و نابینا و ناشنوا شدم میخوام پزشکی تهران بیارم چیکار کنم؟

1- برو پیش دکتر ولیرضا اقشام، حتما خوبت میکنه پزشکی تهران هم میاری نگران نباش فقط سعی کن مشاوره خصوصی بگیری و پول بدی بهش.
      2- منم مثل خودت بودم حتی علاوه بر اینها، ایدز هم داشتم ولی در همایش های دکتر ولیرضا اقشام شرکت کردم الانم با تراز 9500 در کانون نفر برتر هستم و ایشالا 96 رتبه تک رقمی میشم.
      3- (خود استارتر تاپیک) : بچه ها این دکتر اقشام که میگین کیه؟
      4- مورد شماره 3، ایشون فوق دکترای تمام رشته ها رو از کشور یواخیم لو و شواین اشتایگر اینا دارن و رسما بهترین مشاور و برنامه ریز کنکور محسوب میشن و تمام قبول شده های کنکور شاگرد ایشون بودن.
      5- (خود استارتر تاپیک): بچه ها اتفاقا من شاگرد خود دکتر اقشام بودم و همه مشکلاتم حل شده. لطفا از ایشون انتقاد نکنین مرسی اه.

و ....

التماس تفکر.

صفحه 3 از 6 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن