خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 63
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed735 نمایش پست ها
      باشه خیلی ممنون ازت فقط یادت نره که

مهم:استفاده از این مطالب و کپی برداری و گفتن آن به افراد دیگر بدون ذکر منبع و نام بنده(سعید بابایی)کاملا حرام است...چون خیلی پاش زحمت کشیدم...در ضمن کساییم که از مطالب و تاپیک های من بهره بردن و استفاده کردن و براشون مفید واقع شده یه دعایی در حق داداش من علی بکنن...ایشون نه بیمارن و نه چیز دیگه...فقط میخوام برای سلامتی و شادکامیش و اینکه همیشه موفق و سربلند باشه دعا بکنید البته نه به خاطر مطالبم به خاطر دوستی که بینمون هست این دعارو از ته ته ته دلتون بکنید...خیلی ممنون ازتون...سوالیم بود در خدمتم...

خیلی ممنون ازت

توی برگه ذکر شده !

اگه مایلید فایل ورد (*.doc) و پی دی اف (*.pdf) رو برای سهولت کاربران برای (مطالعه در زمان دیگه یا پرینت ساده تر ) اماده کنم/.

Mehdi Is Back

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NOT NOW نمایش پست ها
      توی برگه ذکر شده !

اگه مایلید فایل ورد (*.doc) و پی دی اف (*.pdf) رو برای سهولت کاربران برای (مطالعه در زمان دیگه یا پرینت ساده تر ) اماده کنم/.
      اگه میتونی ممنونت میشم که فایل وردشو اماده کنید...مرسی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NOT NOW نمایش پست ها
      توی برگه ذکر شده !

اگه میتونی ممنونت میشم که فایل وردشو اماده کنید...مرسی
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عالی بود
      مرور اصلی رو قبل از شروع شدن فصل بعد انجام بدیم؟ یعنی مثلا من تو 5 روز فصل 1 شیمی دوم رو خوندم (همراه با مرور تورق و شبانگاهی و صبحگاهی و ...) بعد قبل از اینکه برم فصل 2 بیام مرور اصلی فصل 1 رو انجام بدم و بعد برم فصل 2 یا حین خوندن فصل 2 بیام فصل 1 رو مرور کنم؟

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      عالی بود
      مرور اصلی رو قبل از شروع شدن فصل بعد انجام بدیم؟ یعنی مثلا من تو 5 روز فصل 1 شیمی دوم رو خوندم (همراه با مرور تورق و شبانگاهی و صبحگاهی و ...) بعد قبل از اینکه برم فصل 2 بیام مرور اصلی فصل 1 رو انجام بدم و بعد برم فصل 2 یا حین خوندن فصل 2 بیام فصل 1 رو مرور کنم؟
      خودتونو به اشتباه نندازین...همونطور که گفتم شما یه فصل رو میخونید....وقتی وقت تموم شد(همراه با مرورهای فرعی) یکبار دیگه اونو بخونید...ینین هنوز فصل جدیدی شروع نشده....بعد تست زنی شروع میشه...بعد از اون ایشالا فصل جدید رو شورع میکنید...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خودتونو به اشتباه نندازین...همونطور که گفتم شما یه فصل رو میخونید....وقتی وقت تموم شد(همراه با مرورهای فرعی) یکبار دیگه اونو بخونید...ینین هنوز فصل جدیدی شروع نشده....بعد تست زنی شروع میشه...بعد از اون ایشالا فصل جدید رو شورع میکنید...
      درسته من هنوز تاپیک تست زنی رو نخونده بودم ، الان که خوندم کامل متوجه شدم. ممنون

7. Top | #37
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asemoon نمایش پست ها
      عالی بود
      هر دوتاش رو یه بار تجربه کن هرکدوم برات بازدهی خوب داشت اون رو انجام بده

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      هر دوتاش رو یه بار تجربه کن هرکدوم برات بازدهی خوب داشت اون رو انجام بده
      نمیشه عزیزم...این روشی که گفتم اباعی خودمه و باید طوری که صحیحه انجام بشه....در حین خوندن فصل 2 مرورهاییرم برای فصل 1 داریم...مرور اصلی فسلفس فرق داره اصلا...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام سعیدجان.
      یه مشورتی میخواستم باهات بکنم.

ببین من واسه زیست هم کتاب رو دقیق میخونم هم درسنامه های خیلی سبز رو. بنظرت نکته های خیلی سبز رو داخل همون کتاب خیلی سبز با ماژیک فسفری مشخص کنم یا نکته هاشو وارد کتابم کنم ؟ این پروسه وارد کتاب کردنشون یه مشکلی داره اینه که خیلی طول میکشه. تازه من هر نکته ای رو یادداشت نمیکنم صرفا اونایی رو که بلد نیستم مینویسم.

مورد بعدی واسه فیزیکه. بنظرت نیاز به خلاصه کردن درسنامه های گاج هست ؟ یاهمونا رو از داخل کتاب گاج بخونم و نکته هاشو زیرشو خط بکشم ؟

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      سلام سعیدجان.
      یه مشورتی میخواستم باهات بکنم.

ببین من واسه زیست هم کتاب رو دقیق میخونم هم درسنامه های خیلی سبز رو. بنظرت نکته های خیلی سبز رو داخل همون کتاب خیلی سبز با ماژیک فسفری مشخص کنم یا نکته هاشو وارد کتابم کنم ؟ این پروسه وارد کتاب کردنشون یه مشکلی داره اینه که خیلی طول میکشه. تازه من هر نکته ای رو یادداشت نمیکنم صرفا اونایی رو که بلد نیستم مینویسم.

مورد بعدی واسه فیزیکه. بنظرت نیاز به خلاصه کردن درسنامه های گاج هست ؟ یاهمونا رو از داخل کتاب گاج بخونم و نکته هاشو زیرشو خط بکشم ؟
      اگه یه روز وقت بذاری و تاپیکامو بخونی در حقیقت من همه ی اینا رو براتون توضیح دادم...

ببین میتونی خط کتاب رو وارد خیلی سبز بکنی...البته خیلی سبز چیز خیلی زیادی از کتاب بیشتر نداره...ولی خب تو باید خیلی مسلط باشی و بتونی که خیلی سبز رو وارد کتاب بکنی....هر دو راه امکان داره...ولی من اتنخاب منبع اصلی رو بر عهده ی خودتون گذاشتم..تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که از زمان نترس...اگه به نظرت بهتره که نکات خیلی سبز وارد کتاب درسی بشن همین کارو بکن و به زمان توجه زیادی نداشته باش...زمان در مقابل یاد گیری تو اهمیتی نداره....عیبی نداره...دو ماه دیرتر تموم کن ولی درست و حسابی تموم کن...در مورد اینکه چطور نکات رو از یک منبع خارج کنی و وارد منبع اصلیت بکی هم که بهت توضیح دادم...بهتره یکبار پستا رو بخونی...

در مورد فیزیک هم که بگم....باز اگه پستامو میخوندی گفتم که کلا تو روش من چیزی بنام خلاصه نویسی نداریم...فقط کل فصل رو بصورت نموداری توی یه ورق برای انجام مرور نموداری خلاصه کنید..همین کافیه...

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه یه روز وقت بذاری و تاپیکامو بخونی در حقیقت من همه ی اینا رو براتون توضیح دادم...

ببین میتونی خط کتاب رو وارد خیلی سبز بکنی...البته خیلی سبز چیز خیلی زیادی از کتاب بیشتر نداره...ولی خب تو باید خیلی مسلط باشی و بتونی که خیلی سبز رو وارد کتاب بکنی....هر دو راه امکان داره...ولی من اتنخاب منبع اصلی رو بر عهده ی خودتون گذاشتم..تنها چیزی که میتونم بهت بگم اینه که از زمان نترس...اگه به نظرت بهتره که نکات خیلی سبز وارد کتاب درسی بشن همین کارو بکن و به زمان توجه زیادی نداشته باش...زمان در مقابل یاد گیری تو اهمیتی نداره....عیبی نداره...دو ماه دیرتر تموم کن ولی درست و حسابی تموم کن...در مورد اینکه چطور نکات رو از یک منبع خارج کنی و وارد منبع اصلیت بکی هم که بهت توضیح دادم...بهتره یکبار پستا رو بخونی...

در مورد فیزیک هم که بگم....باز اگه پستامو میخوندی گفتم که کلا تو روش من چیزی بنام خلاصه نویسی نداریم...فقط کل فصل رو بصورت نموداری توی یه ورق برای انجام مرور نموداری خلاصه کنید..همین کافیه...

سلام
      فرق این تاپیک با تاپیک as3 چیه؟؟؟؟ ینی این تاپیک با http://forum.konkur.in/thread29076.html#post544220 این
      من احساس کردم دو تاشون شبیه همن چون هر دو درباره مروره و خیلی جاها شبیه همه اما ی فرقایی هم هست بینشون
      اگ فرق دارن ک هیچی...اما اگ مطالبشون یکیه بی زحمت بگین کدوم کامل تره چون میخام پرینت بگیرم
      کمـــ
      کمـــ
      عـــادتـــــ
      میـــــ کـــنـــیــــ
      بـــهـــــ
      هــــیــــچــــکــــیــــ ـ
      عـــــــادتــــ
      نـــکــنـــیـــــ

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tina17 نمایش پست ها
      سلام
      فرق این تاپیک با تاپیک as3 چیه؟؟؟؟ ینی این تاپیک با http://forum.konkur.in/thread29076.html#post544220 این
      من احساس کردم دو تاشون شبیه همن چون هر دو درباره مروره و خیلی جاها شبیه همه اما ی فرقایی هم هست بینشون
      اگ فرق دارن ک هیچی...اما اگ مطالبشون یکیه بی زحمت بگین کدوم کامل تره چون میخام پرینت بگیرم
      اون تاپیک کاملتره...این تاپیک ب اشتباه کپی شده...
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اون تاپیک کاملتره...این تاپیک ب اشتباه کپی شده...
      یه تاپیک زده بودین برای منابع و روش خوندن هر درس فکر کنم‌....میشه لینکشو بذارید؟؟؟
      کلا ممنون میشم لینک تاپیکای مشاوره ایتون رو بذارید چون برنامه هاتون خیلی خوبن
      کمـــ
      کمـــ
      عـــادتـــــ
      میـــــ کـــنـــیــــ
      بـــهـــــ
      هــــیــــچــــکــــیــــ ـ
      عـــــــادتــــ
      نـــکــنـــیـــــ

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tina17 نمایش پست ها
      یه تاپیک زده بودین برای منابع و روش خوندن هر درس فکر کنم‌....میشه لینکشو بذارید؟؟؟
      کلا ممنون میشم لینک تاپیکای مشاوره ایتون رو بذارید چون برنامه هاتون خیلی خوبن

سلام

من معمولا مي گم اگه كمي دقيق بگردين پيدا مي كنين ولي چون شما خانم هستين خيلي مستقيم بهتون جواب ميدم لينك هاي مورد نياز داخل امضا هست.

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن