خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دیگه نمی‌دونم باید چکار کنم.راه درست و غلط رو گم کردم لطفاً راهنمایی کنید

دوستان گرامی سلام شب همگی بخیر من به تازگی عضو انجمن کنکور شدم .قبلا از مطالب و تاپیک ها استفاده میکردم اما این اولین دفعه هست که تاپیک میزنم
      من 21سالمه و پشت کنکور تجربی هستم.تو‌مدرسه همیشه شاگرد اول بودم تو شهرمون همه منو میشناختن،قصد خودستایی ندارم اما می‌خوام بدونید که بچه‌درسخونی بودم ،تا رسید به سال کنکورم که درگیر یه سری بیماری ها و اتفاقات وحشتناکی شدم که بیانش ناراحتم می‌کنه..سال اول نتیجه نگرفتم ..سالهای بعدش هم به علت آزمون و‌خطا ،افسردگی،توحه بیش از حد به اخبار و حواشی کنکور (مثلا تاثیر معدل،کنکور الکترونیک و..)نتیجه نگرفتم.امت می‌خوام ببار عزممو جزم کنم و برای دل خودم و‌خونوادم تلاش کنم.هدفم دندانپزشکی هست.باتوجه به اینکه چهارساله پشت کنکورم اگر از همین فردا برای ۴۰۴ بخونم با این وضعیت میتونم نتیجه بگیرم ؟خودم به جز این دو رشته به چیزی علاقه ندارم.از طرفی اطرافیان میگن برو یه رشته ای بخون که آینده غیر قابل پیش بینیه.میدونم که امسال در حد پرستاری میتونم بیارم .به نظر شما امسال انتخاب رشته کنم و برم دانشگاه یا بمونم برای سال بعد؟؟میدونم که اگه به رشته دلخواهم نرسم حتی اگر کل دنیا رو هم داشته باشم خوشحال نیستم.لطفا راهنماییم کنید!کسی با شرایط مشابه من بوده که بتونه نتیجه بگیره ؟پیشاپیش از پاسخگویی و راهنمایی شما عزیزان سپاسگزارم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه نمیخوای ریسک کنی و توانایی پرداخت هزینه ی شهریه پرداز رو داری پرستاری شهریه پرداز ثبتنام کن (حتما سرچ کن شاید با ترمی 5-6 تومن کارت راه بیوفته اگه برات مبلغ زیادی نیس! البته اگه یه رشته ی دیگه قبول شی و بعدا بخوای انصراف بدی فکر کنم باید هزینه ی کامل شهریه پرداز رو پرداخت کنی) . از الان برای کنکور هم استارت بزن
      ترم دوم از دانشگاه مرخضی بگیر و دیگه کل تایمتو برای کنکور بذار
      البته دانشگاه وقتتو زیاد میگیره پیشنهاد من اینه خیلی با کسی صمیمی نشی. و از وقتای بیکاریت تو دانشگاه واسه درس خوندن استفاده کنی .
      البته قبلا میشد روزانه هم ثبت نام کرد و بدون اینکه لازم باشه انصراف بدی هم زمان کنکورم بدی ولی چون هیچی معلوم نیست و یهو دیدی نظر اساتید عوض شد پیشنهاد میکنم واسه اینکه خیالت راحت تر باشه شهریه پرداز ثبت نام کنی.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم از راهنماییتون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)