خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا راهنمایی کنین

سلام بچه ها من همه کلاسای کنکورو تا الان رفتم فقط تست نزدم یعنی صفر نیسم از الان شروع کنم دیره؟
      من همیشه درسخون بودم فقط الان اصلا میخام برم سمت درس یک حس منفی دارم که نمیشع
      مشاور داشتن خوبه؟مشاور خوب میشناسین که بهم واقعا کمک کنه یا اینکه خودم بخونم بهتره

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima_1384 نمایش پست ها
      سلام بچه ها من همه کلاسای کنکورو تا الان رفتم فقط تست نزدم یعنی صفر نیسم از الان شروع کنم دیره؟
      من همیشه درسخون بودم فقط الان اصلا میخام برم سمت درس یک حس منفی دارم که نمیشع
      مشاور داشتن خوبه؟مشاور خوب میشناسین که بهم واقعا کمک کنه یا اینکه خودم بخونم بهتره
      سلام
      اصلا دیر نیست نمیدوم این طرز فکر اشتباه از کجا میاد!
      زمان به حد کافی هست اگه درست استفاده کنی!!!
      اینقدر دنبال این نباش یک شخص رندوم برات مشخص کنه زوده یا دیره تنها کسی که میتونه جواب این سوال که میشه یا نمیشه رو بهت بده فقط و فقط خودتی و بس
      مشاور به نظر من مفیده به شرطی که درگیر دروغ گفتن بهش نشی ولی در کل اگه شرایط مالی و ایناش اذیتت نمیکنه از نظر من مشاور داشتن خیلی بهتر از نداشتنشه
      تو تمرکزتو بذار روی تست و آزمون زدن و تحلیل رو اصلا فراموش نکن

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Iamthatmanyou نمایش پست ها
      سلام
      اینقدر دنبال این نباش یک شخص رندوم برات مشخص کنه زوده یا دیره تنها کسی که میتونه جواب این سوال که میشه یا نمیشه رو بهت بده فقط و فقط خودتی و بس
      مشاور به نظر من مفیده به شرطی که درگیر دروغ گفتن بهش نشی ولی در کل اگه شرایط مالی و ایناش اذیتت نمیکنه از نظر من مشاور داشتن خیلی بهتر از نداشتنشه
      اخه من مشاور داشتم اما ایشون اصلا نبود و اینکه چون کلاس داشتم باهام نمیتونست پیش بیاد وهر روز اعصاب خوردی داشتم ولی اونطور حتما میخوندم
      شما مشاور داری؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      و اینکه روم نمیشه مشاور بگیرم بگم میخام از صفر شروع کنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima_1384 نمایش پست ها
      و اینکه روم نمیشه مشاور بگیرم بگم میخام از صفر شروع کنم
      باور کن مشاورا به اندازه دونه لوبیا براشون مهم نیستی ببخشید اینطور میگم ولی دقیقا همینه من پارسال خیلی داغون بودم ولی جلوی مشاورم هی خودمو بهتر نشون میدادم وقتی قبول نشدم فکر کردی برای مشاورم خیلی مهم بود؟ هیچی نشد هیچی این تفکر اشتباهو بذار کنار باید دقیق دقیق دقیق واقعیت واقعیتو بگی مشاورت اصلا داخل زندگیت نیست و اهمیتی هم نداره که هرچیزی راجبت فکر کنه اون اگه تو بگی از صفر میخوام شروع کنم شاید هرجور ته دلش قضاوتت کنه ولی اگه تلاشت چندین برابر باشه و به چشم ببینه مطمئن باش باعث افتخارشی و بعد از قبولیت با افتخار همه جا پر میکنه که از صفر شروع کرد و به اینجا رسید!

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باور کن مشاورا به اندازه دونه لوبیا براشون مهم نیستی ببخشید اینطور میگم ولی دقیقا همینه من پارسال خیلی داغون بودم ولی جلوی مشاورم هی خودمو بهتر نشون میدادم وقتی قبول نشدم فکر کردی برای مشاورم خیلی مهم بود؟ هیچی نشد هیچی این تفکر اشتباهو بذار کنار باید دقیق دقیق دقیق واقعیت واقعیتو بگی مشاورت اصلا داخل زندگیت نیست و اهمیتی هم نداره که هرچیزی راجبت فکر کنه اون اگه تو بگی از صفر میخوام شروع کنم شاید هرجور ته دلش قضاوتت کنه ولی اگه تلاشت چندین برابر باشه و به چشم ببینه مطمئن باش باعث افتخارشی و بعد از قبولیت با افتخار همه جا پر میکنه که از صفر شروع کرد و به اینجا رسید!
      مرسییی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)