خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کتاب زیست رتبه 1

سلام کسی کتاب زیست محمداحمدی رو داره تعریف کنه ببینیم چجوریاس مام بخریم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مگه کتاب چاپ کرده؟؟ o_o

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmmb نمایش پست ها
      سلام کسی کتاب زیست محمداحمدی رو داره تعریف کنه ببینیم چجوریاس مام بخریم

ولا تنها چیزی که از کتاب زیست احمدی دیدم 3 صفحه از کتاب درسیش بوده که چیزه عجیبی ننوشته بود
      کتابی هم چاپ نکرده

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      والا منم سه صفحه از کتابشون رو دیدم . مگه کتاب شون رو میفروشن ؟ ( کتاب درسی )

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به زودی :
      کفش احمدی
      پیراهن احمدی
      شلوار احمدی

با اینا میشه رتبه برتر شد حتما امتحانش کنید

با یه چیز دیگه احمدی میشه رتبه برتر شد که هنوز تکنولوژی انتقال و فروشش به دیگران وجود نداره یه دنبال اون باشید ( منظورم ذهن و هوش و تفکر آقای احمدی بود لطفا اشتباه نگیرید )
      ویرایش توسط Forgotten : 30 آذر 1395 در ساعت 23:04

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اولا چند نمونه از صفحات كتابش رو كه در سايت هاي مختلف بود ،خودم در انجمن قرار دادم .
      ثانيا حداقل دنبال كتاب زيست يه نفري باشيد كه يه چي از زيست بفهمه !!
      ايشون تنها يه سال زيست خوند و به پشتوانه تلاش و پشتكار و از همه مهم تر غيرتش ، تونست رتبه ١ تجربي بشه . واين اصلا نشون دهنده ي قوي بودن زيستشون نبود !!!!
      شما هم مطمئن باشيد كه درك خيلي درست تري از آقاي احمدي در درس زيست دارين ( چون بلاخره ٣ ساله دارين زيست رو مطالعه ميكنيد )
      موفق باشيد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      به زودی : کفش احمدی پیراهن احمدی شلوار احمدی با اینا میشه رتبه برتر شد حتما امتحانش کنید با یه چیز دیگه احمدی میشه رتبه برتر شد که هنوز تکنولوژی انتقال و فروشش به دیگران وجود نداره یه دنبال اون باشید
      مورد آخر رو خودتون استفاده کنید ما دنبال کتابیم

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      اولا چند نمونه از صفحات كتابش رو كه در سايت هاي مختلف بود ،خودم در انجمن قرار دادم .
      ايشون تنها يه سال زيست خوند و به پشتوانه تلاش و پشتكار و از همه مهم تر غيرتش ، تونست رتبه ١ تجربي بشه . واين اصلا نشون دهنده ي قوي بودن زيستشون نبود !!!!
      شما هم مطمئن باشيد كه درك خيلي درست تري از آقاي احمدي در درس زيست دارين ( چون بلاخره ٣ ساله دارين زيست رو مطالعه ميكنيد )
      موفق باشيد
      ایشون چون چیزی نمیدونستن ولی تحقیق فراوان کردن و نکته های لازم رو توی کتابشون نوشتن و با همونا زیستو خوب زدن...من نمونه های زیادی دیدم که خیلی عالی بود ولی کل کتابو ندارم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با خوندن کتاب درسی ایشون دلیلی نمیشه که شما هم به درصدشون برسید ... نمونه صفحات کتابشون رو دیدم چیز خاصی نداشتم ...
      ...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shayanmmb نمایش پست ها
      ایشون چون چیزی نمیدونستن ولی تحقیق فراوان کردن و نکته های لازم رو توی کتابشون نوشتن و با همونا زیستو خوب زدن...من نمونه های زیادی دیدم که خیلی عالی بود ولی کل کتابو ندارم
      دوست عزيز ايشون خودش نكاتش رو مينوشت !! نه اينكه بخواد از جايي بصورت لقمه ي آماده يكي نكات رو بهش بده .
      شمام سعي كن بيشتر تست بزني تا خودت به اين نكات برسي .

پينوشت : درصد زيست ايشون ٨٧ بود كه تنها ١٥ درصد يعني حدود ٧ سوال با درصد زيست رتبه ي ٥هزار تفاوت داشت

11. Top | #11

نمایش مشخصات
      خدایی یارو اومده کاسبی کنه گفته چی کار کنم چی کار نکنم دوباره برم کنکور بدم
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      موفق باشيد
      پیرو صحبت دوست عزیزم داش بهنام واقعا اینو راس میگه تو هفته 70 ساعت زیست میخونده واقعا دمش گرم که چنین درصدی زده ولی مطمئن باشین اوناییکه تجربی خوندن از این کتابا استفاده نکنن . اون واسه ریاضی تو دو هفته نیم ساعت وق میزاشته و فیزیکم همینطور و بقیشم همش زیست !!!!!!!!!!!!!!! خب شما اینطور نمیتونین واسه بقیه درست وقت بزارین دوما دوست من 79 درصد زیست زده بود اون هر روز 2 ساعت واسه زیست وق میزاشت
      و خدایی که در این نزدیکی ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      خدایی یارو اومده کاسبی کنه گفته چی کار کنم چی کار نکنم دوباره برم کنکور بدم
      روایت داریم که رتبه های یک کشوری قبل و بعد از اعلام نتایج وضع مالیشون 180 درجه تغییر میکنه (همین آقای احمدی معلوم نیست چجوری با ماز ساخت و پاخت کرد و براش تبلیغ کرد )

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      روایت داریم که رتبه های یک کشوری قبل و بعد از اعلام نتایج وضع مالیشون 180 درجه تغییر میکنه (همین آقای احمدی معلوم نیست چجوری با ماز ساخت و پاخت کرد و براش تبلیغ کرد )
      یکی از معلم های ما میگفت همون هفته ای که نتایج اعلام میشه تا آخرش یه تومنی میره تو جیب ده تای اول.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنده مطمئنم همینایی که در به در دنبال ور وسایل رتبه برتران(من جمله کتاب درسیشون)
      همونایی هستن که میگن فاگوزیست به درد شیشه پاک کردن میخوره
      والسّلام
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن