خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 69
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taker190 نمایش پست ها
      در پاسخ به جمله آخرتون بگم که من از کنکور 94 فهمیدم که واقعا زیاد خوندن مهم نیست و مهم طرز خونده. اینکه چجوری بخونی و با چه کتابایی. منکه همه درسارو گاج طوسی از سایت گاج سفارش دادم. واقعا عالین. همه رتبه های خوب حتما اینارو حداقل چنتاشون رو دارون.
      اگه نتیجه نگرفتن تون بخاطر هوش پایین مثل بیشتر بچه ها نیست و بخاطر کم خوندن، بنظرم حتما میتونید با خوندن با کیفیت، رتبه خوبی بگیرید اما معدلتون انگار لامصب پایینه. این خودش یه مشکل دیگه ست باز. چنده؟
      من کنکور امسال با معدل 19.34 و عمومی ها متوسط 70 و اختصاصی ها متوسط 50 (زیست شیمی55 و فیزیک ریاضی 45) 998 منطقه2 شدم.
      اگه بتونید 10 درصد به این درصدا اضافه کنید انشا... مشکل معدل احتماالا حله و سال دیگه میشید ان جوری نه اینجوری
      سوالی بود من اینجام....
      شما آزمون آخر رو قلم چی رفتید یا سنجش؟
      اگه به عقب برگردید چه اشتباهاتی رو تکرار نمیکنید؟
      ...

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      مثل بیشتر بچه ها و رتبه خوبا، قلمچی
      البته آزمون آخر، سنجش 90 هزار رفتن وو قلمچی 50 هزار.
      ولی کیفیت بچه های قلمچی بهتر بود.

اشتباه خاصی الان به ذهنم نمیرسه
      هان. یه چیری اینکه، مثلا تستای مسایل شیمی یا ریاضی رو تا آخر حل نمیکردم. فقط تو ریاضی جوابو ذهنی میدادم ینی راه بدست آوردن جواب. بعد با جواب تشریحی مطابقت میدادم یا تو شیمی فرمول تناسب رو با طالاعات مسیله مینوشتم ولی ساده نمیکردم.
      چون وقت و حوصله نداشتم اینکارو میکردم. اگه تاآخر حل کنی، هم ماندگاری جواب بیشتر میشه هم درک و فهم و بکارگیری دوباره اون راه حل هم سرعت حل کردن هم سرعت ساده کردن اعداد.
      ولی بازم خداروشکر تو کنکور مشکل بزرگی پیش نیومد
      Medicine isn't Money anymore in Iran
      یه توضیح کوچیک در مورد رشته پزشکی عمومی

I am the BOSS, Sasha Banks
      I am the BEAST, Brock Lesnar
      I love the 12th Imam
      I wanna set free MINE

3. Top | #48
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام و عرض خسته نباشید خدمت دوستان.
      بچه ها خواستن توانستن است. اینی که میگیم این کلاس اون کلاس و فلان مشاور و ... همش فرعیه.

اصلش اراده قویه. ادم میشناسم که با کمترین امکانات رتبه شده.ما توقع زیادی داریم.

4. Top | #49
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط d4nte نمایش پست ها
      ممنون از تاپیک خیلی خوب و مفیدتون..

من چنتا مشکل دارم

یک اینکه که مشکلی با تعطیلی شبکه ها ندارم و توشون فقط بخاطر فان و تبلیغ حضور دارم و مشکل من تو نت بند بودن دستم به چنتا سایته که اگه بفروشمشون کلا تا کنکور از نت میکشم بیرون..

دومم اینه که از اول مرداد دارم میخونم
      برنامم طوریه که ریاضی رو هر روز بخونم و یک روز در میان شیمی فیزیک 2 و 3
      مشکلم با این درسا اینه :

شیمی مبتکران جوریه که میری ایستگاه هارو بخونی میبینی 10 صفحه مطلبه بعد تست میخوای بزنی 10 تا تسته و اونم تالیفی هم دو و هم سه که نتونستم بیش از چن صفحه بیشتر بخونم

فیزیک هم کتاباش سنگینه نمیتونم ببرم کتابخونه و کیفم سنگین میشه وقتی میام خونه بخونم یا خستم یا کار دارم نمیتونم برسم بش

ریاضی هم بعد اینکه براحتی بخش دنباله رو تموم کردم رسیدم به تابع کلا بادم خالی شد..شاید از 100 تا تستش بتونم 20 تارو بزنم...تستاش سخت و دامنش زیاده..بعد اینکه نمیتونم بزنم میام جوابارو نیگا میکنم دیگه چیزی نمیمونه برا زدن..

و کلا برنامم اینه که این دروس رو تمام کنم تو تابستون البته گاها بین اینا قرابت هامون سبطی هم میخونم..(دروس عمومی برام فراره و بعد یمدت همه چی پر پر..)

یا یکم زبان میخونم که زبانم خوبه و بدون کلاس بالای 80 میزنم..

میشه راه حل ارائه بدین؟!
      سلام ببخشید من رشته م ریاضی نبوده نمی تونم در مورد درسای تخصصی کمکت کنم
      ب نظرم تو سال کنکورت از همه ی شبکه های اجتماعیت بیا بیرون
      چون وااااقعا مانع درس خوندنته!!! فقط یک ساله! بعدش سه ماهه تابستون صب تا شب پای نت باش مثل کاری ک من میکنم !
      نگران نباش ک حتما درسا رو تموم کنی! هنوز وقت هست! اروم اروم پیش برو!
      برای زبان هم مغرور نشو! تست کنکور با اون زبانی ک تو فک میکنی خیلی فرق داره
      من از بچگی با فیلم انگلیسی بزرگ شدم زبانم از همه ی دوستام بهتر بود فک میکردم ۱۰۰ میزنم اما ۷۷ زدم
      موفق باشی

5. Top | #50
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Dr نمایش پست ها
      اگه ب عقب برگردم اکانت انجمنمو پاک می کردم!!!!! خداییش خیلی معتاد اینجا بودم ساله کنکور!!!
      اون دو درسه اخر دینی ۲ لعنتییییی رو هم ک نخوندم(اخه تا حالا تو تاریخ کنکور نیومده بود! شانس گند من امسال اومد!) رو هم می خوندم!!
      یک توصیه: هیچ مبحثی هیییییییییییچ مبحثی رو حای اگه تا حالا تو تاریخ کنکور نیومده حذف نکن!!!!!!!! شاید واسه کنکور اومد!!!!!

6. Top | #51
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      من با معدل پایین...و رتبه چندصدهزاری کنکوری
      افسرده و از همه دنیا نا امید...
      البته بگم هوشم خوبه اما اصلا نمیخونم������
      حالا ترخدا واقعیتو بگین امید الکی نمیخوام....امکانش هست یک رتبه نجومی با خوندن و تلاش زیاد به زیر1000تبدیل شه؟اصن اگ از خود الان شروع کنم در مقابل اونو ک چندصدبرابر من خوندن شانسی دارم عایا؟...
      شوخی میکنی؟؟؟؟؟ یک ساااااااال وقت داری چرا نتونی؟؟؟؟
      حتی می تونی رتبه ی زیر صد هم بیاری!!!
      اما هدف داشته باش!!!! ببین هدفت چیه واسه چه رشته ایی میخوای بخونی؟
      مگه رتبه برتر ها از فضا اومدن؟؟؟؟
      اونا هم مثل تون! فقط یک تفاوت دارن! اونم اینه ک پشتکار دارن! واقعا تلاش میکنن و هیچ وقت تسلیم نمی شن!
      ب خودت باور داشته باش! اگه بقیه تونستن تو چرا نتونی؟
      مگه تو با اونا چ فرقی داری؟ فقط نمی خونی! اگه بخونی می تونه رتبه هم بشی!
      موفق باشی
      ویرایش توسط Sarah B : 15 مرداد 1394 در ساعت 14:43

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره واقعا زمان به شدت سریع میگذره! حیف که دیگه از ما گذشت ولی واقعا قدر وقتتونو بدونید.
      من بار اول که کنکور دادم گفتم سال دیگه جبرانش میکنم چشم بهم زدم اون سال دیگه هم اومد. به هر حال بازم خدا رو شکر دوستان دعا کنیدد رشته حسابداری رو بیارم
      ....

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من با معدل پایین...و رتبه چندصدهزاری کنکوری
      افسرده و از همه دنیا نا امید...
      البته بگم هوشم خوبه اما اصلا نمیخونم������
      حالا ترخدا واقعیتو بگین امید الکی نمیخوام....امکانش هست یک رتبه نجومی با خوندن و تلاش زیاد به زیر1000تبدیل شه؟اصن اگ از خود الان شروع کنم در مقابل اونو ک چندصدبرابر من خوندن شانسی دارم عایا؟...
      وقت ک هست .... اما بخوای اینطوری فاز بگیری همیشه دیره برات !!

معدلت چنده؟ درس ب درس بگو !
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      وقت ک هست .... اما بخوای اینطوری فاز بگیری همیشه دیره برات !!

معدلت چنده؟ درس ب درس بگو !
      دینی 19.25 فیزیک 14.5
      زبان فارسی16.5 شیمی 15
      ادبیات17.25 ریاضی18.75
      عربی18.75 زیست15
      زبان 18.25 زمین15.75
      معدل کتبی نهایی16.75 معدل کل18.49
      منطقه2
      درصدام باید چه حدودی باشن که معدلم جبران شه؟؟؟؟؟؟یعنی امیدوارباشم که میتونم؟؟
      اخه منه.....حتی با اینکه میدونستم که نهایی ها چقدمهمن بازم ب خودم نیومدم و تلاشی نکردم..من گاهی کاملا نخونده میرفتم سرجلسه...😢اما خو الان یکمی آدم شدم

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah B نمایش پست ها
      شوخی میکنی؟؟؟؟؟ یک ساااااااال وقت داری چرا نتونی؟؟؟؟
      حتی می تونی رتبه ی زیر صد هم بیاری!!!
      اما هدف داشته باش!!!! ببین هدفت چیه واسه چه رشته ایی میخوای بخونی؟
      مگه رتبه برتر ها از فضا اومدن؟؟؟؟
      اونا هم مثل تون! فقط یک تفاوت دارن! اونم اینه ک پشتکار دارن! واقعا تلاش میکنن و هیچ وقت تسلیم نمی شن!
      ب خودت باور داشته باش! اگه بقیه تونستن تو چرا نتونی؟
      مگه تو با اونا چ فرقی داری؟ فقط نمی خونی! اگه بخونی می تونه رتبه هم بشی!
      موفق باشی
      وااای سارا جون اینا که امید الکی نبودن؟؟؟یعنی واقعا شدنیه؟؟همش استرس اینو دارم نکنه اگه خیلیم تلاش کنم و بخونم بازم نتیجه نگیرم نکنه هرچی بخونم یادم نمونه😢😢😢😢
      نمرات نهایی و معدلمم گفتم ب اونام یه نگا بنداز..مرسی عزیزم

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah B نمایش پست ها
      سلام ب همه ی بچه های گل کنکوری!
      می دونم تا حالا چند تا پست دیگه راجب توصیه به کنکوری ها نوشته شده ولی خب ماله من یه کوشولو فرق داره!
      بچه ها من امسال کنکور دادم و خیلی تجربه ها دارم!
      امروز یکی از فامیلامون ک سال دیگه کنکور داره داشت در موردش می حرفید منم فکر کردم چقدر خوب میشد بتونم تمام تجربیاتمو با بچه ها در میون بزارم تا موفق بشن!
      خب بچه ها حواسا جمع!
      بچه ها اولین چیزی ک ب نظرم خیلی مهمه زمانه! الان حتما با خودتون میگید کووووو تا کنکور ۹۵ بیش از یک سالش مونده! اما نه گول نخورین! یک سال ب سرعت جت می گذره!
      خدا شاهده من هنوز نمی تونم باور کنم که کنکور دادم رفت! بچه ها قدر تک تک ثانیه ها رو بدونین چونکه اووووووونقده زود این یه سال میگذره ک اصلا نمی تونین تصور کنین!
      بچه ها به عنوان خواهرتون دلسوزانه توصیه می کنم بعد تابستون حتما همه ی شبکه های اجتماعیتونو پاک کنین! باور کنین من اگه اینقده پای نت نبودم امسال رتبه می شدم!
      سعی کنین هم خوب درساتونو بخونین هم کنارشم حتما تفریح کنین!
      راه طولانی ایی رو در پیش دارین! پر از فراز پر از نشیب
      بعضی روزا اونقده از درس زده و خسته میشین. تو این روزا باید کمی درس رو واسه یکی دو روز تعطیل کنین و کلی تفریح کنین تا حالتون سر جاش بیاد! بعد دوباره شروع کنین!حتما ی دفتر خلاقه نویسی درست کنین و همه ی خلاصه هاتون از درسایی ک واستون سخته رو توش بنویسین این کار معجزه می کنه! از حالا یواش یواش شروع کنین و اصلاااااا بیشتر از ۶ ساعت نخونین تا زده نشین اون آخرا!
      واسه کتاب هم وسواس خرج ندین همین تابستون همه ی کتاباتونو بخرید و دیگه عوض نکنین!
      بازم تکرار میکنم! وایبر اینستا فیسبوک و... اینا رو بر دارین! ب خدا مانعتون میشن!
      فقط یک ساله بچه ها! ب سرعت برق و باد میگذره!سر جلسه کنکور اصلا باورم نمیشد خدایا دارم کنکور میدم!!! وحشنتاک زود میگذره! حتما قلم چی شرکت کنین'
      هیچ درسیو هرگز حذف نکنین تا قبل کنکور ۹۴ از درس ۱۶ دینی ۲ در تاریخ سوال طرح نشده بود! منم گفتم پس امسال نمیاد! چشتون روز بعد نبینه از قضا دقیقا از همون درس برای اولین بار در تاریخه کنکور سوال طرح شد! من دیگه می خواستم خود کشی کنم اشتباه منو تکرار نکنین!
      موفق باشین بچه ها! ب همه ی حرفام گوش بدین من همه رو از روی تجربه گفتم!
      هر سوالی داشتین در خدمتم :*
      چی شد پ این قوانین کپی رایت ؟!

12. Top | #57
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دینی 19.25 فیزیک 14.5
      زبان فارسی16.5 شیمی 15
      ادبیات17.25 ریاضی18.75
      عربی18.75 زیست15
      زبان 18.25 زمین15.75
      معدل کتبی نهایی16.75 معدل کل18.49
      منطقه2
      درصدام باید چه حدودی باشن که معدلم جبران شه؟؟؟؟؟؟یعنی امیدوارباشم که میتونم؟؟
      اخه منه.....حتی با اینکه میدونستم که نهایی ها چقدمهمن بازم ب خودم نیومدم و تلاشی نکردم..من گاهی کاملا نخونده میرفتم سرجلسه...������اما خو الان یکمی آدم شدم
      یکی از همین بچه های فروم با معدل 12-3 منطقه 2

3000هزار اورد ... بگذریم که درصداش به 1000 میخورد ...

شما تلاشت بکن انشالله زیر 2هزار میاری عزیز
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

13. Top | #58
      در انتظار تایید ایمیل

khejalati
      نمایش مشخصات
      وااای سارا جون اینا که امید الکی نبودن؟؟؟یعنی واقعا شدنیه؟؟همش استرس اینو دارم نکنه اگه خیلیم تلاش کنم و بخونم بازم نتیجه نگیرم نکنه هرچی بخونم یادم نمونه������������� ����������
      نمرات نهایی و معدلمم گفتم ب اونام یه نگا بنداز..مرسی عزیزم
      عزیزدلم چرا اینجوری میکنی با خودت اخه؟؟؟؟؟
      بابا تقصیره خودته میگی نمی تونم! میییییی توووووووونیییییییی!!!!!! من امید الکی ب کسی نمیدم اجی جون!!!!!!! ب خودت ایمان داشته باش عزیزم هیچی تو این دنیا غیر ممکن نیست!
      از امروز شروع کن برنامه ریزی کن درسا رو شروع کن!
      مطمعن باش هیچ تلاشی بی پاسخ نمی مونه!!!!
      تو مدرسه هم نمی ری درسته؟
      می دونی چقدددرررررر وقت داری؟؟؟؟؟ حتماااااااا می تونی یه رتبه ی عالی بیاری عزیزم
      فقط ب خودت باور داشته باش بگو من می تونم من بهترینم من رتبه ی زیر هزار میارم
      و کنارشم واقعا درساتو خوب بخون
      موفق باشی

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Weed Master نمایش پست ها
      یکی از همین بچه های فروم با معدل 12-3 منطقه 2

3000هزار اورد ... بگذریم که درصداش به 1000 میخورد ...

شما تلاشت بکن انشالله زیر 2هزار میاری عزیز
      مشاور هم که شدی!!!!

ر - ا :

بخون قبولی

15. Top | #60
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      یه نکته هم بهش اشاره کردید، من میخوام پررنگ تر بگم!

کنکور قابل پیشبینی نیست!درس 16 دینی
      2 رو مثال زدن!

دینی 93 سخت بود و قلمچی هم تو سختی ترکوند دینیو! ولی 94 آسون اومد!شیمی 93 سخت بود و خیلی ها پیش بینی کردن شیمی ازین سختتر نمیشه ولی بازم سختتر شد!
      زیست عوض شده بود!
      دو دو تا چهارتا در کنکور صدق نمیکنه! نشینید الان کارنامه کنکوری های 94 رو نگاه کنید و بگید من که این درصدا رو میزنم!
      من خودم وقتی واسه کنکور میخوندم کارنامه 93ایها رو میدیدم و میگفتم فیزیک 80 میزنم کاری که نداره!!! و تو کنکورم با همین دید رفتم و 56 زدم!تا آخرین لح
      طه بخونید فقط و هی فکر نکنید به آینده....

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن