خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: به نظر شما كنكور94 اسان ميشه يا سخت؟

رأی دهندگان
    47. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • خيلي سخت

12 25.53%
    • سخت

19 40.43%
    • متوسط

16 34.04%
    • اسان

4 8.51%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 56
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه انقد اسون که به جوابام شک کنم ..نه انقد سخت که اگه بلدشون هم باشم بترسم جوابشون بدم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سوالات آسون با کلید با نون اضافه، قلیونی چیزی هم داشته باشن بد نیست!!! خخخخخ این چه تاپیکیه عزیز من الان این چه دردی رو دوا میکنه

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      يه چيزي برام سواله
      جطور تصميم ميگيرن يكسال با هم بشينن و مثلا رياضي و شيمي و ادبيات سخت باشه و زيست و فيزيك و اينا اسون
      شورايي برگزار ميشه؟ يهو طراح مثلا رياضي تصميم ميگيره سوال سخت بده؟
      كسي ميدونه؟

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      سوالات آسون با کلید با نون اضافه، قلیونی چیزی هم داشته باشن بد نیست!!! خخخخخ این چه تاپیکیه عزیز من الان این چه دردی رو دوا میکنه
      احتمالا استارتر فک کرده بچه ها کم استرس دارن یکم بیشتر استرسو بهش وارد کنن .. وگرنه جواب سوال از اول معلومه .. کنکور هر سال سخت تر میشه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها
      يه چيزي برام سواله
      جطور تصميم ميگيرن يكسال با هم بشينن و مثلا رياضي و شيمي و ادبيات سخت باشه و زيست و فيزيك و اينا اسون
      شورايي برگزار ميشه؟ يهو طراح مثلا رياضي تصميم ميگيره سوال سخت بده؟
      كسي ميدونه؟
      فک نکنم خودشون برنامه بریزن کدوم سخت باشه بستگی به طراح داره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      لطفا جوگیر نشو اسون بده سوالارو

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      می خواد سخت بده می خواد آسون ولی سوال چرت نده...
      یه سوال شیمی تعادل بود تجربی ۸۵ فک کنم ۱۰ بار با ماشین حساب زدم اشتباه در میومد چه برسه به اینکه بخوام خودم حساب کنم...
      واقعا مسخرشو در آوردن همشون باهم نمی تونن این سوالو تو ۵ دقیقه حل کنن اونوقت چطور انتظار دارن دانش آموز اونم سر جلسه با اونهمه اضطراب اینو تو ۶۰ ثانیه ج بده!

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      می خواد سخت بده می خواد آسون ولی سوال چرت نده...
      یه سوال شیمی تعادل بود تجربی ۸۵ فک کنم ۱۰ بار با ماشین حساب زدم اشتباه در میومد چه برسه به اینکه بخوام خودم حساب کنم...
      واقعا مسخرشو در آوردن همشون باهم نمی تونن این سوالو تو ۵ دقیقه حل کنن اونوقت چطور انتظار دارن دانش آموز اونم سر جلسه با اونهمه اضطراب اینو تو ۶۰ ثانیه ج بده!
      اينها يسري تز دارن با عنوان نخبه ها بايد برن دانشگاه فقط (لول) و طبق همين طوري برنامه ريزي ميكنن كه كسايي برن دانشگاه براي رشته هاي تاپ كه بتونه در كمترين فرصت بهترين تصميم را بگيره و بهترين تست ها را جواب بده، تند سريع و چابك و اين مسخره ترين روش انتخاب نخبه هست
      من اين تستي كه ميگي با ٢٥٪ احتمال ميتونم درست بزنم و اين يعني من بيسواد نسبت به اين تست از تويي كه سواد حل اين تست را بلدي ولي به خاطر وقتش گذشتي بهترم
      اما كشورهاي ديگه ميري دانشگاه با انتخاب خودت و ميتوني هر چي دوست داري بري و شروع كني خوندن اما اشتباهي در كار نيست، پزشكي ميري اوكي، اما نميتوني همينجوري بري جلو هردمبيل، بايد نخبه باشي تا نمره هات عالي شه و هر چي نمره هات عالي تر شه ميتوني تقاضاي انتقال به دانشگاه بهتر بدي تا به اون مقصد نهايي يعني هاروارد برسي
      برعكسش مشاوران دانشگاه ببينن پس اين رشته بر نمياي حتي اگه ترم بالايي باشي بي رودربايتس بيرونت ميكنن، چون اونا ميدونن سرمايه رو كسي بريزن كه بازده داشته باشه
      نه يك امتحان سالي يكبار با كلي دردسر و بيعدالتي و شرايط مختلف براي افراد مختلف باشه كه نخبه پيدا كنن
      يكي روبه رو كولره، يكي دم دستشويي ميفته، يكي مراقب ها جلوش مانور ميدن يا شروع ميكنن جك گفتن، يكي صندليش خرابه ... يكي نخبس و به دليلي نتونسته درس بخونه
      اين شرايط عادلانه نيست. اين شرايط نخبه پراكنيه تا نخبه گزيني
      بيخيال ... اين خيلي طولانيه ...
      اخرش بايد گفت همينه كه هست

you come to me in friendship, your enemies would become my enemies
      and then
      THEY WOULD FEAR YOU

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط N a v i d نمایش پست ها
      اينها يسري تز دارن با عنوان نخبه ها بايد برن دانشگاه فقط (لول) و طبق همين طوري برنامه ريزي ميكنن كه كسايي برن دانشگاه براي رشته هاي تاپ كه بتونه در كمترين فرصت بهترين تصميم را بگيره و بهترين تست ها را جواب بده، تند سريع و چابك و اين مسخره ترين روش انتخاب نخبه هست
      من اين تستي كه ميگي با ٢٥٪ احتمال ميتونم درست بزنم و اين يعني من بيسواد نسبت به اين تست از تويي كه سواد حل اين تست را بلدي ولي به خاطر وقتش گذشتي بهترم
      اما كشورهاي ديگه ميري دانشگاه با انتخاب خودت و ميتوني هر چي دوست داري بري و شروع كني خوندن اما اشتباهي در كار نيست، پزشكي ميري اوكي، اما نميتوني همينجوري بري جلو هردمبيل، بايد نخبه باشي تا نمره هات عالي شه و هر چي نمره هات عالي تر شه ميتوني تقاضاي انتقال به دانشگاه بهتر بدي تا به اون مقصد نهايي يعني هاروارد برسي
      برعكسش مشاوران دانشگاه ببينن پس اين رشته بر نمياي حتي اگه ترم بالايي باشي بي رودربايتس بيرونت ميكنن، چون اونا ميدونن سرمايه رو كسي بريزن كه بازده داشته باشه
      نه يك امتحان سالي يكبار با كلي دردسر و بيعدالتي و شرايط مختلف براي افراد مختلف باشه كه نخبه پيدا كنن
      يكي روبه رو كولره، يكي دم دستشويي ميفته، يكي مراقب ها جلوش مانور ميدن يا شروع ميكنن جك گفتن، يكي صندليش خرابه ... يكي نخبس و به دليلي نتونسته درس بخونه
      اين شرايط عادلانه نيست. اين شرايط نخبه پراكنيه تا نخبه گزيني
      بيخيال ... اين خيلي طولانيه ...
      اخرش بايد گفت همينه كه هست
      همین یه تست خارج ۹۳ دیدم برا احتمال اصا جواب نداشت اومدن یه گزینه رو اعلام کردن اصا معلوم نیس حلش چطوریه همه کتابا یه گزینه دیگه بدست آوردن...یا تست های اول و دوم دینی همین ۹۳ آخه این چ وضعیه خب اون دانش آموزش بدبخت ک دوتا سوال اولیو اینجوری دادن که نتونه ج بده کلا کنکورو خراب می کنه...واقعا چی فک می کنن...
      از اینا خراب تره بابا......
      همه نخبه ها که نمی شینن درس بخونن که اکثرا از خرخونی رتبه میشن نه از هوش و ...
      حالا یکیم بیاد رتبه بشه چقد بهش بها میدن مگه؟ آخرش باید بره خارج اگه می خواد چیزی بشه اینجا فوق فوقش یه دکتری مهندسی چیزی...

من بعضیارو میشناسم نمی تونستن خرج کنن برا کنکورشون آخه با کتاب درسی و ... هم ک نمیشه..این چ عدالتیه! کلا از اول تا آخرش بی عدالتی...
      ویرایش توسط Nikolas : 07 خرداد 1394 در ساعت 15:32

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      7 تا رای متوسط ؟

بر چه مبنایی فکر میکنین قراره سوالا متوسط باشه ؟

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MaHnooxxH نمایش پست ها
      7 تا رای متوسط ؟

بر چه مبنایی فکر میکنین قراره سوالا متوسط باشه ؟
      خب اگه سخت باشه نمیتونیم سوالا رو حل کنیم
      اگه آسون باشه همه میتونن حل کنن!
      خب متوسط خوبه دیگه!

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      از جاهایی که من خوندم سوال بدن دانشگاه تهران قبول شم😉😆
      جدای از شوخی خودشونو بذارن جای ما منصفانه سوال بدن

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hadis_moh نمایش پست ها
      خب اگه سخت باشه نمیتونیم سوالا رو حل کنیم
      اگه آسون باشه همه میتونن حل کنن!
      خب متوسط خوبه دیگه!
      نه آخه پرسیده فکر میکنین سوالات 94 چجوری خواهد بود ...

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nikolas نمایش پست ها
      همین یه تست خارج ۹۳ دیدم برا احتمال اصا جواب نداشت اومدن یه گزینه رو اعلام کردن اصا معلوم نیس حلش چطوریه همه کتابا یه گزینه دیگه بدست آوردن...یا تست های اول و دوم دینی همین ۹۳ آخه این چ وضعیه خب اون دانش آموزش بدبخت ک دوتا سوال اولیو اینجوری دادن که نتونه ج بده کلا کنکورو خراب می کنه...واقعا چی فک می کنن...
      از اینا خراب تره بابا......
      همه نخبه ها که نمی شینن درس بخونن که اکثرا از خرخونی رتبه میشن نه از هوش و ...
      حالا یکیم بیاد رتبه بشه چقد بهش بها میدن مگه؟ آخرش باید بره خارج اگه می خواد چیزی بشه اینجا فوق فوقش یه دکتری مهندسی چیزی...

من بعضیارو میشناسم نمی تونستن خرج کنن برا کنکورشون آخه با کتاب درسی و ... هم ک نمیشه..این چ عدالتیه! کلا از اول تا آخرش بی عدالتی...
      اینجا ایران است
      جالبیش اینجاس که در حال حاضر فقط همین یه کنکور مسخرشون عند باعدالتیه بنا به اوضاع الان

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan-66 نمایش پست ها
      والا من که ازش خواسته ای ندارم اگه هم چیزی میگم برا خودش و خانوادشه
      فقط به فکر عمش باشه همین
      عمه دیگه جز ناموس نیس

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)