خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات

تفاوت رشته های روزانه و شبانه

سلام دوستان کسی می دونه تفاوت اینا چیه یعنی مثلا ساعتاش فرق می کنه؟ یا برای دانشگاه دولتی پول می گیرن یا نه؟ توی رزومه شخص می خوره که شبانس یا روزانه؟ استاداش و کلاساش تو دانشگاه فرق می کنن؟ برای اپلای کردن بعد از لیسانس تفاوت قائل می شن برای این دوتا؟
      و تفاوت رتبه چجوریه؟ مثلا اخرین رتبه مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) امیر کبیر با اخرین رتبه شبانش چقد اختلاف رتبه دارن (حدودی؟)‌
      کلا تفاوت دو نفر فارغ التحصیل یه رشته و یه دانشگاه یکیشون شبانه یکی روزانه چیه؟
      یکم سوالام زیاد شد شرمنده
      You Can live your Dream

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من فقط میدونم روزانه و شبانه باهمن سر یک کلاس میشینن ساعت هاشونم یکیه اما شبانه ها باید ی مقدار شهریه بدن
      عذر میخوام فقط همینو میدونستم
      مسلما روزانه ها ی مقدار رتبشون بهتره

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      معمولاً به شبانه ها خوابگاه تعلق نمیگیره + از دانشجویان پول میگیرن + دانشگاه های تهران هم فک نکنم شبانه بگیرن!

4. Top | #4
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی می دونه تفاوت اینا چیه یعنی مثلا ساعتاش فرق می کنه؟ یا برای دانشگاه دولتی پول می گیرن یا نه؟ توی رزومه شخص می خوره که شبانس یا روزانه؟ استاداش و کلاساش تو دانشگاه فرق می کنن؟ برای اپلای کردن بعد از لیسانس تفاوت قائل می شن برای این دوتا؟
      و تفاوت رتبه چجوریه؟ مثلا اخرین رتبه مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) امیر کبیر با اخرین رتبه شبانش چقد اختلاف رتبه دارن (حدودی؟)‌
      سلام
      شبانه فقط در دانشگاه های دولتی هست
      استاد و کلاس یکیه
      ساعت کلاس ها یکیه
      فقط گاهی اوقات ساعت امتحانا فرق داره
      توی مدرک شخص هم نمیخوره که شبانه بوده یا روزانه
      شهریه شبانه ها بستگی به رشته هر ترم حدود 400 هزار تومانه
      کلا فرقی که باعث بشه مدرک شبانه از روزانه بهتر باشه نداره
      پیشنهاد منم اینه که اگه تو شهر خودتون رشته مورد علاقتون رو تو یه دانشگاه خوب شبانه میارین برین بهتره تا اینکه روزانه برین یه شهر دیگه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط design46 نمایش پست ها
      سلام
      شبانه فقط در دانشگاه های دولتی هست
      استاد و کلاس یکیه
      ساعت کلاس ها یکیه
      فقط گاهی اوقات ساعت امتحانا فرق داره
      توی مدرک شخص هم نمیخوره که شبانه بوده یا روزانه
      شهریه شبانه ها بستگی به رشته هر ترم حدود 400 هزار تومانه
      کلا فرقی که باعث بشه مدرک شبانه از روزانه بهتر باشه نداره
      پیشنهاد منم اینه که اگع تو شهر خودتون رشته مورد علاقتون رو تو یه دانشگاه خوب شبانه میارین برین بهتره تا اینکه یه روزانه برین یه شهر دیگه
      اینو من نمیدونستم که تو مدرک نمیخوره که شبانه ای یا روزانه. مطمئنی آخه من از چند جا شنیدم که میگن توی مدرک درج میکنند (شبانه، روزانه، مجازی، بین الملل و ...)

6. Top | #6
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Keiv4n نمایش پست ها
      اینو من نمیدونستم که تو مدرک نمیخوره که شبانه ای یا روزانه. مطمئنی آخه من از چند جا شنیدم که میگن توی مدرک درج میکنند (شبانه، روزانه، مجازی، بین الملل و ...)
      دادش من خودم دانشجو بودم که اینا رو بهت میگم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      قبل از ایجاد تاپیک جست و جو کنید :
      http://forum.konkur.in/thread12702.html[#47 ]

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن