خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 46
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      باید یه اعتراض بزرگ باید بکنیم بچه های تهران میتونن جلوی سازمان سنجش جمع بشن یادمه چندسال پیش برای کاهش ظرفیت بچه این کار رو کردن

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
      پس اونایی که معدلشون پایینه دیگه درس نخونن.....اگه ایرونی جماعت هستیم یک حرکت عظیمی کنیم تا برای ساله بعد بچه ها این مشکلو نداشته باشن ...
      پارسال اگه يادتون باشه يه حركت خيلي عظيم صورت گرفت كه به ديوان عدالت اداري شكايت نامه بنويسيم ولي وقتي آمار گرفتم گفتن فقط 9 نفر نوشتن كه يكيشونمفحش بود

هر يك نفر از بچه هاي كنكوري سال 94 كه به ديوان عدالت اداري شكايت كنه يه قدم به حقش نزديك شده.
      اگه به سنجش اعتراض بزنين بهتون ميگه كه تصميم كارگروه ماده 4 هست و به ما ربطي نداره و حق هم با اونهاست.

- - - - - - پست ادغام شده - - - - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      باید یه اعتراض بزرگ باید بکنیم بچه های تهران میتونن جلوی سازمان سنجش جمع بشن یادمه چندسال پیش برای کاهش ظرفیت بچه این کار رو کردن
      سال 87 اين كار انجام شد چون خيلي ها با اين كه رتبه خيلي خوب داشتن قبول نشده بودن بعد سنجش كوتاه اومد و دوباره مهلت انتخاب رشته گذاشت

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 4GB نمایش پست ها
      سلام. الان دلم میخواد یه دل سیر گریه کنم اخه این ینی چی ? من درصد هامو با یکی از دوستان مقایسه کردم درصد های من 100 شرف بهتر از اون بود حتی زیستم رو 48 زدم و اون 30 زد ولی به طرز وحشتناکی رتبه 2 نفرمون یکی شد تقریبا واسه چی واسه اینکه من معدلم حدود یک نمره و در اصل نمره های امتحان نهایی ایشون با تقلب بهتر از من شد و توی کنکور من تاثیر گذاشت . بنده سر درد های عجیبی میگیرم سر کنکور هم گرفتم آخه این عدالته ? چرا ما متولدین 75 اینقدر بدبختیم ? از همون اول دبستان که بخوانیم بنویسیم واسمون آوردن باید پیش بینی میکردم !!!!! آخه چرا پازسال نگفتن که آبان میان میگن امسال تاثیر داره ? آبروم جلو فامیل رفت !!!!!!
      دوست عزیز منم مثل شما شدم......حق خیلیا رو خوردن
      .
      .
      اما خدا جای حق نشسته!!! یادت باشه چی گفتم

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا مسخره ترین قانونیه که میتونستن تصویب کنن
      ولی باید یه کاری کرد چون اگه ولشون کنیم به احتمال زیاد سال دیگه تاثیرش بیشتر هم میشه

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Prison Break نمایش پست ها
      بله متاسفانه شما نفر اولی نیستید که این اتفاقات سرتون میاد.
      به هر حال اینجا ایرانه. دنبال عدالت نباشید...

این معدل لعنتی امسال همرو شوکه کرده. کسی که با درصد های خوب به رتبه زیر 2-3 هزار فکر می کرده الان بالای 5000 شده اونم به خاطر معدل!
      دقیقا من حتی زیستمو 70 زدم به رتبه زیر 2500 امیدوار بودم ولی رتبم شد 7673 الان داغونم اصلا حقم این نبود من دیپلم ریاضی معدلمم 9.89 شد اینم به خاظر بیماری پدرم که حالشون وخیم بود از لحاظ روحی و جسمی داغون بودم خراب شد کارنامهامسالمو میزارم بی عدالتی رو با چشم ها ی خودتون ببینید منظقه 1 هم بودم
      رديف
      19.51%
      20.21%
      16%
      17.92%
      18.18%
      درصد تاثير سوابق تحصيلي
      1
      9324
      9492
      9977
      7985
      7673
      رتبه در سهميه بين73531 نفر
      2
      33801
      34445
      37714
      28307
      26849
      رتبه کشوري (بدون سهميه) بين443881 نفر
      3
      7544
      7546
      7148
      7811
      7988
      نمره کل نهايي
      4

نمرات خام دروس امتحاني گروه آزمايشي :علوم تجربي
      نمره درس
      عنوان درس
      رديف
      48/0
      زبان و ادبيات فارسي
      1
      56/0
      زبان عربي
      2
      46/7
      فرهنگ و معارف اسلامي
      3
      72/0
      زبان خارجي
      4
      0/0
      زمين شناسي
      5
      37/0
      رياضيات
      6
      70/0
      زيست شناسي
      7
      33/7
      فيزيك
      8
      43/0
      شيمي
      9

رتبه کل در سهميه و آخرين رتبه مجاز شده در دوره هاي روزانه و نوبت دوم گروه آزمايشي علوم تجربي :
      رتبه کشوري (بدون اعمال سهميه)
      28047

آخرين رتبه مجاز در سهميه
      ( دوره هاي روزانه ونوبت دوم )
      رتبه کل در سهميه
      ماکزيمم نمره کل زير گروه ها
      32290
      7942
      7988

فلسفه زندگیِ انسان امروز در این جمله خلاصه می شود:

《فدا کردن
      آسایش زندگی برای ساختن وسایل آسایش زندگی !》

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shadow نمایش پست ها
      پارسال اگه يادتون باشه يه حركت خيلي عظيم صورت گرفت كه به ديوان عدالت اداري شكايت نامه بنويسيم ولي وقتي آمار گرفتم گفتن فقط 9 نفر نوشتن كه يكيشونمفحش بود

هر يك نفر از بچه هاي كنكوري سال 94 كه به ديوان عدالت اداري شكايت كنه يه قدم به حقش نزديك شده.
      اگه به سنجش اعتراض بزنين بهتون ميگه كه تصميم كارگروه ماده 4 هست و به ما ربطي نداره و حق هم با اونهاست.

سال 87 اين كار انجام شد چون خيلي ها با اين كه رتبه خيلي خوب داشتن قبول نشده بودن بعد سنجش كوتاه اومد و دوباره مهلت انتخاب رشته گذاشت
      اره دقیقا همینه یادمه 20:30 هم نشون داد
      به نظر من حتی میشه کارنامه های امسالم تغییر داد چون سنجش الان همین کارنامه ها بدون تاثیر معدل را هم داره و راحت میتونه جایگزین کنه

تازه من اطلاع دارم برا دیپلمه های 84 و قبلش خیلی خوب شده چون برا ما تاثیر منفی داشته برا اونا بدون تاثیر بوده مثلا یکی از خانومای فامیلمون با این که 32 سالش بود امسال کنکور تجربی داد و رتبه 600 شد

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirh7 نمایش پست ها
      اره دقیقا همینه یادمه 20:30 هم نشون داد
      به نظر من حتی میش%:/.-!کارنامه های امسالم تغییر داد چون سنجش الان همین کارنامه ها بدون تاثیر معدل را هم داره و راحت میتونه جایگزین کنه

تازه من اطلاع دارم برا دیپلمه های 84 و قبلش خیلی خوب شده چون برا ما تاثیر منفی داشته برا اونا بدون تاثیر بوده مثلا یکی از خانومای فامیلمون با این که 32 سالش بود امسال کنکور تجربی داد و رتبه 600 شد
      اين يعني تبعيض

اگر به اخبار و رسانه ها هم اطلاع بديم خيلي بهتر از اينه كه بيخودي به خود سنجش اعتراض كنيم تقصير سازما سنجش نيست كه سنجش مجري مصوبه هاست

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم رتبم حدود 15000 میشد ولی با تاثیر نمراتم شد 26000!:yahoo (2):

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohammaD_Technology نمایش پست ها
      اگه میخواین ببینیم معدل براتون تاثیر مثبت گذاشته یا منفی،برین توی سایت کانون بخش تخمین رتبه درصداتون رو وارد کنین طبق کنکور92 ببینین چی میشد،بعدش با الان مقایسه کنین

این کار جواب نمیده کنکور 93 با کنکور 92 قابل مقایسه نبود خیلی سخت تر بود
      درصدای امسالو تو کنکور 92 میزدیم رتبه مون خیلی بد تر هم میشد

این که قرار بود معدل تاثیر داشته باشه از کنکور پارسال معلوم بود
      همون مرده قبل کنکور 92 تو شبکه دو گفت سال 92 تاثیر مثبته
      سال 93 تاثیر مستقیم

من فکر کنم از این قضیه سود بردم
      دوستم عربی 45 من 30
      فیزیک 20 من 10
      شیمی 15 من 10
      زبان 20 من 12
      فقط دینی من 66 اون 26
      ریاضی هم من 16.4 اون 5
      رتبم نصف اون شده

یا ریاضیو دینی خیلی تاثیر داره یا معدلمون
      من معدلم 15.82
      مال اونا فکر کنم نزدیک 12-13

میمریم برای
      اشک

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متاءسفانه دانشگاه داره به جایی میره که داره میشه مال یه عده افراد به خصوص یه قشرخاص یه عده که معدلشون 17 یا 18 به بالاست بقیه هم باید بشینن تو خونه امتحان نهایی سال سوم انقدر توش پارتی بازیه و دخل و تصرفه توش زیاده والودست که باداشتن کوچکترین اشنا در اموزش وپرورش حتی معدل 17 یا 18 که نه میشه معدل 20 گرفت تنها کاری که میشه کرد باید فقط افسوس وافسوس وافسوس خورد برای نظام اموزشی . نظام اموزشی کشوراز بیراهه گذشته به قهقرایی میرود که نتیجش فقط وفقط نابودیه دانش اموزه . عدالت یعنی کنکور بدون تاثیر معدل هرکس شایستگی ولیاقت داره بیاد کارکنه بخونه قبول شه عدالت یعنی این .

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اخه مشکل اینه تو حوزه های نهایی تقلب موج میزنه
      اگر تقلب نبود و عادلانه بود باز قابل قبول بود
      متاسفانه نهایی ها قابل جبران نیستند
      ما هم متاسفانه موقع نهایی درگیر المپیاد بودیم و کم اهمیت دادیم واقعا ناراحتم!
      تالار کاملا تخصصی شیمی (المپیاد و کنکور)
      http://iroch.ir

iroch.ir/forum

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشکل نهایی ها همین تقلب ها است.
      سال 88 معدل من شد 18.5، بعد از هر امتحان از روی پاسخنامه نمره خودم رو حساب میکردم و در کارنامه هم نتیجه همونی شد که خودم حساب کردم.
      میدونم که تقلب نکردم و حق کسی رو نخوردم، نمره هام هم همونیه که باید باشه و کسی حقم رو نخورده! به خاطر همین خیلی ناراحت نیستم. این که دیگران با تقلب نمره بالا گرفتن تنها بخش ناراحت کننده قضیه است.
      Math & Physics are fun

13. Top | #28
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اعتراض

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabarezaie93 نمایش پست ها
      متاسفانه طبق قانون جدید که معدل تاثیر دادند کسی که معدلش از دبیرستان متفرقه گرفته وز حمت نکشیده و بالا شده

تاثیرش بیشتر شده
      و کسی که زحمت کشیده و معدلش کمتر شده رتبه اش خیلی پایین تر اومده

تنها راه حل این کار هم این که

تمامی کنکوری های معترض یک نامه به سازمان سنجش بدن که تاثیر معدل بر دارند و مطابق همه سال ها فقط کنکور و نتیجه اش تاثیر بدند

با تشکر موفق باشید
      من موافقم که معدل تو کنکور تاثیر داشته باشه ولی نه تاثیر منفی، بلکه تاثیرش طوری باشه که اگه رتبه رو بهتر کرد اونوقت برات حساب کنن.
      اینجوری کسایکه معدل خوبی ندارن لطمه نمیبینن و اونایی که معدل خوبی دارن مزد زحمتی که واسه معدل کشیدن رو میگیرن.
      اینم بگم که اطلاع رسانی سازمان سنجش خیلی ضعیفه، چون یه ماه مونده به کنکور میگه که معدل تاثیر مستقیم داره، درحالیکه باید زمانی اینو بگه که ما هنوز امتحان نهایی رو ندادیم...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا کاش میشد به نهادی سازمانی اداره ای جایی شکایت کرد این روزا همه بی عدالتی رو دارن با چشمای خودشون میبینن کاش میشد کاری کرد

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم بدجوری ازاین تاثیر معدل ضربه خوردم . اگه معدل تاثیر نداشت رتبه حتما زیر 3000 میشد و میتونستم پزشکی آزاد قبول بشم ولی الان به خاطر تاثیر معدل رتبم شد هفت هزار و بین الملل زاهدان هم نمیارم !!!!
      دیگه بماند که آبروم جلو کل فامیل رفته ....
      سر پل صراط دارم براشون ....

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن