خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درس ریاضی شوت

سلام دوستان وققتون بخیر باشه
      من ریاضیم خیلی ضعیفه اگر کسی بوده که تونسته پیشرفت کنه داخل این درس خوشحال میشم اطلاعاتش رو باهام به اشتراک بزاره
      و یه سوال دیگه از بین خیلی سبز و مهرماه کدوم رو اول کار کنم؟درسنامه کدوم مناسب تره؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      درسنامه اگه برایت مهم هست خیلی سبز جامع رو شروع کن
      ببین یا موفق میشی یا باید موفق بشی.
      ولی تا ابد وقت نداری.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مهروماه عالیه برای شروع
      اگه خیلی ضعیفی سعی کن فیلم ببینی یا اگه میتونی کلاس شرکت کنی
      بعد کلاس یا فیلم جزوه دبیرو مجدد حل کن برو رو تستا
      اگه نمیتونی درسنامه مهروماه کافیه بخون بعد برو رو تستا دونه دونه حل کن حتی اگه همه رو غلط حل کردی بیوفت رو پاسخنامه یاد بگیرشون توی ریاضی باید صبر به خرج بدی
      بعد که تموم شد تستا اخر هر هفته تو برنامت مرور باشه
      برگرد دوباره تستایی که غلط حل کردی رو حل کن
      ریاضی فقط تست و تست و تسته

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه کنکوری هستی کلاس عادی معین کرمی برات مناسبه
      درسنامه وقت گیره آموزشم کامل صورت نمیگیره!
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط قاتل بروسلی نمایش پست ها
      من ریاضیم خیلی ضعیفه اگر کسی بوده که تونسته پیشرفت کنه داخل این درس خوشحال میشم اطلاعاتش رو باهام به اشتراک بزاره
      و یه سوال دیگه از بین خیلی سبز و مهرماه کدوم رو اول کار کنم؟درسنامه کدوم مناسب تره؟
      سلام. خوبی؟

امسال کنکور داری دیگه؛ درسته؟

6. Top | #6
      Mtr
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم ریاضیم ضعیفه
      ولی با کلیپای تدریس الا اموزشمو کامل کردم بعد رفتم سراغ کلیپ های حل تست الا بعدم سیر تاپیازو حل کردم
      الان میفهمم ریاضی میتونه شیرینم باشه
      بعد از حل سیر تا پیاز دوپایه میرم سراغ جامع مهروماه
      اگه توهم مث من سطح پایینی داری تو ریاضی از کتابای ساده شروع کن و تستای ساده تا یکم بدبینیت نسبت به ریاضی کم شه

7. Top | #7
      RHM
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Firnadly نمایش پست ها
      اگه کنکوری هستی کلاس عادی معین کرمی برات مناسبه
      درسنامه وقت گیره آموزشم کامل صورت نمیگیره!
      با نظرتون مخالفم، مهر و ماه، خیلی سبز و آی کیو همشون پایه مطالب رو کامل برات باز کردن (حالا با توجه به سطح هر کس، میشه کتاب مناسب رو انتخاب کرد) ولی تنها چیزی که این وسط خودش رو نشون میده، انواع تیپ سوال هست که اینطوری بخوایم حساب کنیم، هیچ کتابی کامل نیست ! تنها راه، تست زیاده یعنی اینقدر سوالات متفاوت حل کنی که اون آموزشه یجورایی تکمیل بشه، مخصوصا تو فیزیک و ریاضی... اولویت هم همیشه با منبع اوله، دیگه جوری نباشه که هیچکدوم رو درست و حسابی متوجه نشی... درضمن اینکه برای همه کلا یه نسخه بپیچیم، درست نیست من اختصاصیا رو به جز زیست کلاس رفتم ولی زیاد تاثیری روم نداشت چون من خودخوان بودم، یعنی با درسنامه بهتر از کلاس متوجه می‌شدم (حالا نمیدونم چند نفر مثل من هستن)...

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mtr نمایش پست ها
      منم ریاضیم ضعیفه
      ولی با کلیپای تدریس الا اموزشمو کامل کردم بعد رفتم سراغ کلیپ های حل تست الا بعدم سیر تاپیازو حل کردم
      الان میفهمم ریاضی میتونه شیرینم باشه
      بعد از حل سیر تا پیاز دوپایه میرم سراغ جامع مهروماه
      اگه توهم مث من سطح پایینی داری تو ریاضی از کتابای ساده شروع کن و تستای ساده تا یکم بدبینیت نسبت به ریاضی کم شه
      کدوم دبیر آلا؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ملاک پور خیلی خوب درس میده

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی سبز رو استفاده کردم و متوجه شدم که متاسفانه بسیار نکته نویسی شده. اگه کیش شخصیتی مون مثل هم باشه، باید دنیال منبع یا دبیر یا جزوه یا در کل آموزشی باشید که استدلال کردن یاد بده نه این نکته گویی ها. من به کرات دیدم کسانی رو که با این نکته ها راحت ترن اما اگه میخواید ریاضی یاد بگیرید، منبعی رو استفاده کنید که ریاضی یاد بده.
      صدای جناب برادر هنوز تو گوشمه که تا 1000 تست ریاضی نزدی حق نداری بگی ریاضیم ضعیفه. خودالقایی نکن لطفا
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...
      آیا لازم است از کسی سوال کنیم که این را به ما بگوید؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط RHM نمایش پست ها
      با نظرتون مخالفم، مهر و ماه، خیلی سبز و آی کیو همشون پایه مطالب رو کامل برات باز کردن (حالا با توجه به سطح هر کس، میشه کتاب مناسب رو انتخاب کرد) ولی تنها چیزی که این وسط خودش رو نشون میده، انواع تیپ سوال هست که اینطوری بخوایم حساب کنیم، هیچ کتابی کامل نیست ! تنها راه، تست زیاده یعنی اینقدر سوالات متفاوت حل کنی که اون آموزشه یجورایی تکمیل بشه، مخصوصا تو فیزیک و ریاضی... اولویت هم همیشه با منبع اوله، دیگه جوری نباشه که هیچکدوم رو درست و حسابی متوجه نشی... درضمن اینکه برای همه کلا یه نسخه بپیچیم، درست نیست من اختصاصیا رو به جز زیست کلاس رفتم ولی زیاد تاثیری روم نداشت چون من خودخوان بودم، یعنی با درسنامه بهتر از کلاس متوجه می‌شدم (حالا نمیدونم چند نفر مثل من هستن)...
      نظر من صرفا بر اساس تجربه شخصیمه وحی منزل نیست
      کسایی که ریاضی ضعیف داشتن با معین کرمی ارتباط خوبی میگرفتن از این جهت گفتم
      درکل به نظرم کلاسای آنلاین یه اعتماد به نفس کاذبم میدن و برای کسی که تو درسی احساس ضعف میکنه میتونه تا حدودی مفید باشه
      در نهایت اصل کار همون حل تست زیاده
      به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،غصه هم میگذرد آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

12. Top | #12
      Mtr
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کدوم دبیر آلا؟
      فعلا ک دارم دهمو میبینم با امینی راد
      هم تدریس داره هم نکته و تست تو نت بزنی میاد برات
      اگه کلیم رایگان بخوای ببینی کلیپای خوبین و خدایی تستای خیلیی خوبیو حل میکنه تو نکته و تستش
      یازدهمش با استاد ثابتیه و من هنوز ندیدم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
      اگه کلا باهاش ارتباط نگرفتیو خواستی تدریس در حد کتاب درسی ببینی تو نت بزن استاد ملاسعیدی برات تدریس هر سه پایه رو میاره ایشونم خیلی خوب درس میدن ولی فقط برا فهم کتابه ها کنکوری نیس

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mtr نمایش پست ها
      فعلا ک دارم دهمو میبینم با امینی راد
      هم تدریس داره هم نکته و تست تو نت بزنی میاد برات
      اگه کلیم رایگان بخوای ببینی کلیپای خوبین و خدایی تستای خیلیی خوبیو حل میکنه تو نکته و تستش
      یازدهمش با استاد ثابتیه و من هنوز ندیدم ولی تعریفشو زیاد شنیدم
      اگه کلا باهاش ارتباط نگرفتیو خواستی تدریس در حد کتاب درسی ببینی تو نت بزن استاد ملاسعیدی برات تدریس هر سه پایه رو میاره ایشونم خیلی خوب درس میدن ولی فقط برا فهم کتابه ها کنکوری نیس
      اگه خودتون پایه دهم هستید که هیچ؛ منتهی ریاضی به نظرم جامع خونده بشه بهتره. انسجام مطالب جذابش میکنه.
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من یادم رفت بگم؛ قبلا هم این موضوعو شاید شنیده باشید اما حتی دوباره گفتنش هم خالی از لطف نیست: سعی کنید ریاضی رو برای شروع، از توان و رادیکال شروع کنید ( کتاب درسیش میشه ف3 دهم )، بعدش اتحاد و تجزیه و معادله درجه دو و نامعادله و رسم نمودار ( بیشترش ف4 دهم و ف1 یازدهم درس های 2 و 3 فکر کنم ) بعدش هم قدرمطلق و جزءصحیح و اینا ( جزءصحیح تو تابع یازدهم پراکنده ست ینی ف3 ) و هندسه تحلیلی و بعدشم دیگه بسم الله تابع و لگاریتم و مثلثات و حد و مشتق و کاربرد. هندسه و آمار و الگو و دنباله هم بمونه برای آخرای کار. حالا شما با هر منبعی پیشرفت کردید و راضی بودید همون عالیه. توصیه ی متناقض با نظر جمع هم اینه که سعی کنید کتاب درسی، تمرینا و کار در کلاساش رو بجوید. قورت دادن نه، جویدن.
      ای فیدروس! خوبی چیست؟
      و چه چیز خوب نیست ...

15. Top | #15
      Mtr
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ZanaP نمایش پست ها
      اگه خودتون پایه دهم هستید که هیچ؛ منتهی ریاضی به نظرم جامع خونده بشه بهتره. انسجام مطالب جذابش میکنه.
      من که میرم دوازدهم اما ریاضیم اصلا خوب نیست در حدی که ریاضی قلمچیم صفره نهاایت۲۵ ددصد
      برا من که پایه به پایه خوندن بهتره چون وقتی خواستم جامع بخونم برام سنگین بود و باتوجه به اینکه ترس خاصی نسبت به ریاضی داشتم این روش برام جواب داده
      این دوستمونم بنظرم باید امتحان کنه ببینه با کدوم روش میتونه کنار بیادو اونطوری پیش بره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن