خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 57 از 83 نخستنخست ... 4756575867 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 841 به 855 از 1245
    1. Top | #841
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها
      یوسف جان سلام با این وضعیت گرونی کتابا و تغییرات دائمی و ویرایش های جدید به شدت منتظر أپدیت تحلیل منابعت هستیم انقدر دقیق و ریز تحلیل میکنی که با خوندنش ۹۰ درصد راهو آدم از تاپیکت رفته فقط خریدش میمونه درصد خطات نزدیک به صفره لطفا ژودتر دست به کار شو
      تحلیل یوسف فعلا مطابق آخرین ویرایش کتاباس.
      واسه آپدیت باید منتظر مرداد و شهریور بود که چاپ جدید کتابا سر برسن.
      البته که انتظار نمیره کتابا رو چاپ 401 تفاوت چندانی از خودشون نشون بدن. (مگر در صورت رفتار عجیب و غریب کنکور)
      طبق اخباری هم که گرفتم قراره اختلاف قیمت چاپ 401 نسبت به 400 به دلیل افزایش چند باره قیمت کاغذ و جوهر تفاوت خیلی محسوسی بکنه. واسه همین با توجه به عدم تغییرات کتاب های درسی کنکور 1401 و 1402 ، همون چاپ 1400 به صرفه تره.

2. Top | #842
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط من همان سیزدهم نمایش پست ها
      یوسف جان سلام با این وضعیت گرونی کتابا و تغییرات دائمی و ویرایش های جدید به شدت منتظر أپدیت تحلیل منابعت هستیم انقدر دقیق و ریز تحلیل میکنی که با خوندنش ۹۰ درصد راهو آدم از تاپیکت رفته فقط خریدش میمونه درصد خطات نزدیک به صفره لطفا ژودتر دست به کار شو
      ممنون ازت لطف درای
      والا کتاب جدید چیز زیادی نیومده بازار
      به جز کتابای هزار تست ریاضی و فیزیک و شیمی
      من هم دیگه خیلی وقته کتابفروشی دوستم نرفتم و این کتابارو هم جز پی دی اف چیزی ازشون ندیده ام
      یدونه کتاب شیمی پایه نشر الگو تازه اومده که اصلا کتاب خوبی نیست حیف واقعا نشر الگو که کتاب شیمی پایه مسعود جعفری که الحق کتاب خیلی خوبی بود رو تعلیق کرد و این کتاب جدید رو چاپ کرد که اصلا کیفیت خوبی نداره
      نشر الگو میخواد یدونه کتاب زیست پایه هم چاپ کنه به نظر کتاب جذابی از آب درمیاد
      ولی خوب فعلا این تاپیک که ویرایش اخریش رو نوشته ام تا 1403 جوابه نگران نباش
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "

3. Top | #843
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریپ زدن اولین پست این تاپیک = مردم آزاری
      دستم درد گرفت انقد اومدم پایین : (()

4. Top | #844
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      ریپ زدن اولین پست این تاپیک = مردم آزاری
      دستم درد گرفت انقد اومدم پایین : (()

5. Top | #845
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید میشه راهنماییم کنید.لطفا کامل بخونید.
      من کنکور ۴۰۱ رو بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد هیچی نتونستم بخونم و میخوام ۴۰۲ شرکت کنم و میخوام از تابستون شروع کنم و فقط راجب منابع زیست پایه سوال داشتم .(البته فکر نکنید از اوناییم که تو دوران جمع بندی نا امید شدم و گفتم امسالو ولش کن واقعا نخوندم )

منابعی که دارم البته خودم تهیه نکردم از کسی گرفتمو تا حالا نخوندمشون.
      ۱.دهم نشر الگو چاپ ۹۸
      ۲ یازدهم خیلی سبز چاپ ۹۷
      ۳جامع پایه میکرو اقای زارع( فقط جلد سوال)چاپ ۹۷ همونی که جنسش کاهیه
      ۴جامع پایه پینوکیو چاپ ۹۸
      سوال اینه بچه ها واقعا منابع قیمتشون خیلی زیاده و من نمیتونم خیلی کتاب تهیه کنم به نظرتون با این کتابا میشه نتیجه گرفت به خاطر چاپ قدیمیشون یعنی تغییرات خیلی بوده؟اگه تغییرات جزئی باشه اشکال نداره ولی اگه خیلی باشه مجبورم تهیه کنم؟شنیدم دهم تغییر کرده؟
      سوال دوم اینه به نظرتون تو تابستون از جامع زارع استفاده کنم و در پاییز پینوکیو بزنم یا تابستون دهم نشر الگو و یازدهم خیلی سبز کارکنم ؟

خودم نظرم رو جامع میکرو زارع هستش ولی نمیدونم سطحش چه قدر از تک پایه نشر الگو با خیلی سبز بالاتره برای همین دو دلم . و میترسم نتونم از پس تستاش بر بیام.
      البته من نست خیلی آبکی هم دوست ندارم و با سخت بودن تست مشکلی ندارم.
      و به نظرتون اگه از درسنامه های نشر الگو و خیلی سبز استفاده کنم و تستو از جامع پایه میکرو بزنم جواب میده؟
      (راستش خیلی اهل درسنامه نیستم کتابو میخونم و تست میزنم و اگه جایی مشکل داشتم سعی میکنم خودم بتونم به کمک کتاب درسی بفهمم مطلبو اگه خیلی مشکل داشتم درسنامه میخونم و بازم اگه متوجه نشدم اون بخشو فقط فیلم میبینم و درصد پنجاه هم برام بسه تو کنکور.)

برای دوازدهم خیلی سبز و دارم که همونو میخونم و موج ازمونم دارم فقط سوالام درباره منابع پایه بود.
      ویرایش توسط Beni6 : 20 خرداد 1401 در ساعت 18:56

6. Top | #846
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Beni6 نمایش پست ها
      سلام ببخشید میشه راهنماییم کنید.لطفا کامل بخونید.
      من کنکور ۴۰۱ رو بخاطر مشکلاتی که برام پیش اومد هیچی نتونستم بخونم و میخوام ۴۰۲ شرکت کنم و میخوام از تابستون شروع کنم و فقط راجب منابع زیست پایه سوال داشتم .(البته فکر نکنید از اوناییم که تو دوران جمع بندی نا امید شدم و گفتم امسالو ولش کن واقعا نخوندم )

منابعی که دارم البته خودم تهیه نکردم از کسی گرفتمو تا حالا نخوندمشون.
      ۱.دهم نشر الگو چاپ ۹۸
      ۲ یازدهم خیلی سبز چاپ ۹۷
      ۳جامع پایه میکرو اقای زارع( فقط جلد سوال)چاپ ۹۷ همونی که جنسش کاهیه
      ۴جامع پایه پینوکیو چاپ ۹۸
      سوال اینه بچه ها واقعا منابع قیمتشان خیلی زیاده و من نمیتونم خیلی کتاب تهیه کنم به نظرتون با این کتابا میشه نتیجه گرفت به خاطر چاپ قدیمیشون یعنی تغییرات خیلی بوده؟اگه تغییرات جزئی باشه اشکال نداره ولی اگه خیلی باشه مجبورم تهیه کنم؟
      سوال دوم اینه به نظرتون تو تابستون از جامع زارع استفاده کنم و در پاییز پینوکیو بزنم یا تابستون دهم نشر الگو و یازدهم خیلی سبز کارکنم ؟

خودم نظرم رو جامع میکرو زارع هستش ولی نمیدونم سطحش چه قدر از تک پایه نشر الگو با خیلی سبز بالاتره برای همین دو دلم . و میترسم نتونم از پس تستاش بر بیام.
      البته من نست خیلی آبکی هم دوست ندارم و با سخت بودن تست مشکلی ندارم.
      و به نظرتون اگه از درسنامه های نشر الگو و خیلی سبز استفاده کنم و تستو از جامع پایه میکرو بزنم جواب میده؟
      (راستش خیلی اهل درسنامه نیستم کتابو میخونم و تست میزنم و اگه جایی مشکل داشتم سعی میکنم خودم بتونم به کمک کتاب درسی بفهمم مطلبو اگه خیلی مشکل داشتم درسنامه میخونم و بازم اگه متوجه نشدم اون بخشو فقط فیلم میبینم و درصد پنجاه هم برام بسه تو کنکور.)

برای دوازدهم خیلی سبز و دارم که همونو میخونم و موج ازمونم دارم فقط سوالام درباره منابع پایه بود.
      اگر میتوانید کل منابعتون رو منابع جدید تهیه کنید
      اگر نمیتوانید با اشراف بر کتاب درسی جدید پیشروی کنید و تستهایی که به دردتان نمیخورد را خودتان ویرایش و حذف کنید .
      زیست دهم کلا تغییر کرده
      زیست یازدهم هم تقریبا تغییراتی داشته
      دوازدهم جزئی بوده تغییرات فقط که البته در تستهای ترکیبی آن هم خوب تغییر داشته
      در کل پیشنهاد میکنم به تغییر منبع ولی اگر توانایی ش رو ندراید باید روی کتاب درسی اشراف داشته باشید تا بتونید تستهایی رو که به دردتون نمیخوره رو رد و اصلاح کنید .

7. Top | #847
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Joseph_ نمایش پست ها
      اگر میتوانید کل منابعتون رو منابع جدید تهیه کنید
      اگر نمیتوانید با اشراف بر کتاب درسی جدید پیشروی کنید و تستهایی که به دردتان نمیخورد را خودتان ویرایش و حذف کنید .
      زیست دهم کلا تغییر کرده
      زیست یازدهم هم تقریبا تغییراتی داشته
      دوازدهم جزئی بوده تغییرات فقط که البته در تستهای ترکیبی آن هم خوب تغییر داشته
      در کل پیشنهاد میکنم به تغییر منبع ولی اگر توانایی ش رو ندراید باید روی کتاب درسی اشراف داشته باشید تا بتونید تستهایی رو که به دردتون نمیخوره رو رد و اصلاح کنید .
      ممنون که جواب دادید

8. Top | #848
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر میتوانید کل منابعتون رو منابع جدید تهیه کنید اگر نمیتوانید با اشراف بر کتاب درسی جدید پیشروی کنید و تستهایی که به دردتان نمیخورد را خودتان ویرایش و حذف کنید . زیست دهم کلا تغییر کرده زیست یازدهم هم تقریبا تغییراتی داشته دوازدهم جزئی بوده تغییرات فقط که البته در تستهای ترکیبی آن هم خوب تغییر داشته در کل پیشنهاد میکنم به تغییر منبع ولی اگر توانایی ش رو ندراید باید روی کتاب درسی اشراف داشته باشید تا بتونید تستهایی رو که به دردتون نمیخوره رو رد و اصلاح کنید .
      بعد برای بقیه درسا چطور اون ها هم تغییرات خیلی داشتند؟

من الان شیمی مبتکران دهم یازدهم ۹۸ رو دارم ریاضی و فیزیکم همینطور یعنی اون ها هم حتما باید جدید بگیرم ?

من اگه برای زیست منابع جدید تهیه کنم فیزیک شیمی ریاضیرو همینایی که دارم بزنم جواب میگیرم ؟ اخه اینا دیگه فکر نکنم تغییر انچنانی کرده باشن؟

بعد نظر خود شما راجب زیست چیه؟
      منبع اول میکرو پایه به پایه منبع دوم جامع پینوکیو
      یا
      منبع اول پایه به پایه خیلی سبز منبع دوم جامع میکرو یا آیکیو
      ویرایش توسط Beni6 : 21 خرداد 1401 در ساعت 00:17

9. Top | #849
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      بعد برای بقیه درسا چطور اون ها هم تغییرات خیلی داشتند؟

من الان شیمی مبتکران دهم یازدهم ۹۸ رو دارم ریاضی و فیزیکم همینطور یعنی اون ها هم حتما باید جدید بگیرم ?

من اگه برای زیست منابع جدید تهیه کنم فیزیک شیمی ریاضیرو همینایی که دارم بزنم جواب میگیرم ؟ اخه اینا دیگه فکر نکنم تغییر انچنانی کرده باشن؟

بعد نظر خود شما راجب زیست چیه؟
      منبع اول میکرو پایه به پایه منبع دوم جامع پینوکیو
      یا
      منبع اول پایه به پایه خیلی سبز منبع دوم جامع میکرو یا آیکیو
      شیمی نیزای به تغییر نیست فقط حذفیات داشته دهم و نیازی به تغییر منبع نیست
      ببین زیست دهم هم حذفیات داشته هم اضافیات داشته و اطلاحات / از اونجایی که حساس ترین و نمره آورد رتین درس هستش کل زیستت رو عوض کن اگر میتونی اگر نمیتونی باید خیلی محتاطانه استافده کنی از منبعت
      درباره ریاضی و فیزیک نیزیا به تغییر نیست و فقط حذفیات بوده در دهم

10. Top | #850
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

نظرتون راجب سوالی که درباره تهیه کدوم منبع زیست پرسیدم هم بگید مرسی
      ویرایش توسط Beni6 : 21 خرداد 1401 در ساعت 00:29

11. Top | #851
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      ممنون

نظرتون راجب سوالی که درباره تهیه کدوم منبع زیست پرسیدم هم بگید مرسی
      بیشتر سلیقه است
      صبر کنید میکرو های چاپ جدید گروه زیستاز که اسمشون میکرو قرن جدید هستش تا تابستون منتشر میشن اونارو بخرید به همراه کتاب آیکیو جامع و یا پینوکیو جامع

اگر درسنامه میخواهید بخونید و سطحتون اوکی نیست زیاد همون سه پایه خیلی سبز اوکی هستن و اگر وقت کردید آیکیو و یا پینوکیو

میکرو های قرن جدید فقط یازدهمش اومده میتونید برید و چک کنید خودتونم / بنده این کتاب رو دارمش و فوق العاده سطح خوبی داره و طبقه بندی تستهاش هم خوبه / فقط درسنامه هاش هنوز چاپ نشده و اگر درسنامه بخواهید باید تا تابستون صبر کنید و بعد کنکور طبق گفته دکتر عیسایی هم درسنامه منتشر میشه و هم دهم و دوازدهم قرن جدید منتشر میشن
      ویرایش توسط _Joseph_ : 24 خرداد 1401 در ساعت 09:45

12. Top | #852
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون

13. Top | #853
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیشتر سلیقه است
      صبر کنید میکرو های چاپ جدید گروه زیستاز که اسمشون میکرو قرن جدید هستش تا تابستون منتشر میشن اونارو بخرید به همراه کتاب آیکیو جامع

اگر درسنامه میخواهید بخونید و سطحتون اوکی نیست زیاد همون سه پایه خیلی سبز اوکی هستن و اگر وقت کردید آیکیو و یا پینوکیو

میکرو های قرن جدید فقط یازدهمش اومده میتونید برید و چک کنید خودتونم / بنده این کتاب رو دارمش و فوق العاده سطح خوبی داره و طبقه بندی تستهاش هم خوبه / فقط درسنامه هاش هنوز چاپ نشده و اگر درسنامه بخواهید باید تا تابستون صبر کنید و بعد کنکور طبق گفته دکتر عیسایی هم درسنامه منتشر میشه و هم دهم و دوازدهم قرن جدید منتشر میشن
      ببخشید سطح سوالاش در چه حده ؟
      یعنی به اندازه پینوکیو یا آی کیو یا به اندازه تک پایه خیلی سبز و میکرو ؟کدومش؟
      یعنی برا شروع صفر میتونه خوب باشه؟

14. Top | #854
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      ببخشید سطح سوالاش در چه حده ؟
      یعنی به اندازه پینوکیو یا آی کیو یا به اندازه تک پایه خیلی سبز و میکرو ؟کدومش؟
      یعنی برا شروع صفر میتونه خوب باشه؟
      شروع صفر بخوای خیلی سبز بگیر پای به پایه

15. Top | #855
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کتاب درسی و تستی چاپ سال‌های قبل قابل استفاده هست برای ۱۴۰۲؟
      کتابهای درسی دهم چاپ ۹۷
      یازدهم چاپ۹۸
      دوازدهم چاپ۹۹.
      در واقع منابع برای کنکور ۱۴۰۰ هست
      ویرایش توسط ترمه و : 22 خرداد 1401 در ساعت 16:42

صفحه 57 از 83 نخستنخست ... 4756575867 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)