خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 43 از 83 نخستنخست ... 3342434453 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 631 به 645 از 1245
    1. Top | #631
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط armomo نمایش پست ها
      سلام ببخشید به نظرتون کتاب میکی موس که فردین جوادی نوشتتش خوبه؟ سحطش چطوره؟به نظرتون بجای ایکیو میتونم ازش استفاده کنم؟
      ندیده توصیش نمیکنم .
      کتاب های فاگو ( مثل میگ میگ ) با وجود تجدید چاپ هایی که داشتن باز غلط علمی و تایپی زیاد و فاحشی دارن . چه برسه به یه کتاب جدید که برای رسوندش این مدت به صورت فشرده روش کار شده .
      تازه این موضوع در شرایطی هست که به صورت بیسیک در نظر بگیریم کتاب تست های خوبی واقعا داشته باشه !

2. Top | #632
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و عرض ادب....من چهارجلدی فیزیک خیلی سبز چاپ 98 دارم( واسه کنکور 99 بوده) از طرفی تعریف مهروماه چهارجلدی رو هم زیاد شنیدم..بنظرتون اونم بگیرم و کلا همینارو کار کنم؟ یا مهروماه اونقدری تعریفی نیس که بخوام به عنوان آخرین و دومین منبع کار بشه؟

3. Top | #633
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      سلام و عرض ادب....من چهارجلدی فیزیک خیلی سبز چاپ 98 دارم( واسه کنکور 99 بوده) از طرفی تعریف مهروماه چهارجلدی رو هم زیاد شنیدم..بنظرتون اونم بگیرم و کلا همینارو کار کنم؟ یا مهروماه اونقدری تعریفی نیس که بخوام به عنوان آخرین و دومین منبع کار بشه؟
      سلام ، همین چهار جلدی خیلی سبز رو کامل کار کنید . به عنوان منبع دوم هم به نظرم نشر الگو میتونه انتخاب بهتری نسبت به مهروماه باشه .

4. Top | #634
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون به خاطر کمکت

5. Top | #635
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من امسال پایه دهمم میخواستم راجع به کتابای کمک درسی یه چن تا سوال بپرسم ازت
      ضمنا بگم سطح درسیم هم بالاس اگه تعریف از خود نباشه
      1. برای شیمی من کتابای الگو خیلی سبزو دارم ولی همه میگن که مبتکران خیلی خوبه و نخونی نصف عمرت بر فناست و فلان و بیسار
      بخرمم فک نکنم بتونم کل تستای این 3 تا کتابو بزنم
      الان همین الگو خیلی سبز اوکیه دیگه؟
      2. برای فیزیکم خیلی سبز دارم ولی یه منبع سطح بالاتر میخوام بین الگو و نردبام و میکرو
      نظرت رو میخوام بدونم خودم بیشتر رو الگوِئم
      3. برای فیزیکم دقیقا همون شرایط فیزیک بین الگو و میکرو و نردبام برا منبع دوم سطح بالا
      4. برای زیست میکرو دارم برا منبع دوم بین خیلی سبز و الگو موندم از طرفی همه میگن خیلی سبز ولی به نظر خودم خیلی سبز تستاش سطح خوبی نداره
      خودم بیشتر رو الگوئم ولی همه میگن الگو نظام جدیدش خوب بود و الان به درد نمیخوره
      نظرتو بگو حتما
      5. برا عمومیام عربی و فارسی خیلی سبز دارم دینی سفیرخرد پایه زبان هم جامع مبتکران چون زبانم خوبه همین الان زبان کنکورو 100 میزنم
      حالا برا عمومیا هر درس یه منبع اوکیه دیگه؟
      دمت گرم
      پیوست: برا فارسی بزودی میخوام کتاب موضوعی بگیرم بین موضوعی های نشر الگو و موضوعی های هفت خان کدوم بهتره؟
      بازم ممنون

6. Top | #636
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط نازنین ک ۸۲ نمایش پست ها
      سلام میشه نظرتون رو درباره کتاب تک پایه میکرو طبقه بندی برای درس فیزیک بگین راستش من یازدهم میکرو دارم چاپ 97 و برای دوازدهم میکرو چاپ 98 نیاز به تعویض داره از لحاظ چاپش؟؟؟ یا اینکه کلن منبع بدردبخوری هستش یا نه؟؟؟
      سلام میشه ینفر راهنمایی کنه چون الان میخوام کتاب بخرم هنوز برای فیزیک شک دارم ممنون میشم

7. Top | #637
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poorianickbakht نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من امسال پایه دهمم میخواستم راجع به کتابای کمک درسی یه چن تا سوال بپرسم ازت
      ضمنا بگم سطح درسیم هم بالاس اگه تعریف از خود نباشه
      1. برای شیمی من کتابای الگو خیلی سبزو دارم ولی همه میگن که مبتکران خیلی خوبه و نخونی نصف عمرت بر فناست و فلان و بیسار
      بخرمم فک نکنم بتونم کل تستای این 3 تا کتابو بزنم
      الان همین الگو خیلی سبز اوکیه دیگه؟
      2. برای فیزیکم خیلی سبز دارم ولی یه منبع سطح بالاتر میخوام بین الگو و نردبام و میکرو
      نظرت رو میخوام بدونم خودم بیشتر رو الگوِئم
      3. برای فیزیکم دقیقا همون شرایط فیزیک بین الگو و میکرو و نردبام برا منبع دوم سطح بالا
      4. برای زیست میکرو دارم برا منبع دوم بین خیلی سبز و الگو موندم از طرفی همه میگن خیلی سبز ولی به نظر خودم خیلی سبز تستاش سطح خوبی نداره
      خودم بیشتر رو الگوئم ولی همه میگن الگو نظام جدیدش خوب بود و الان به درد نمیخوره
      نظرتو بگو حتما
      5. برا عمومیام عربی و فارسی خیلی سبز دارم دینی سفیرخرد پایه زبان هم جامع مبتکران چون زبانم خوبه همین الان زبان کنکورو 100 میزنم
      حالا برا عمومیا هر درس یه منبع اوکیه دیگه؟
      دمت گرم
      پیوست: برا فارسی بزودی میخوام کتاب موضوعی بگیرم بین موضوعی های نشر الگو و موضوعی های هفت خان کدوم بهتره؟
      بازم ممنون
      سلام .
      1) خیلی سبز و مبتکران هر دو منابع خوبی ان . اگه تا الان با خیلی سبز اوکی بودید باهاش ادامه بدید .
      2) اگه دو منبع میخواید بزنید در کنار خیلی سبز الگو کار کنید .
      3) سوال دو رو سوال سه هم تکرار شده . البته شاید منظورتون ریاضی باشه که در این صورت بازم الگو .
      4) در صورت داشتن میکرو ، خیلی سبز نمیتونه گزینه جالبی باشه . الگو رو هم به شخصه دوس نداشتم . پیشنهاد میکنم آی کیو تک پایه رو کار کنید .
      5) بله یه منبع اوکیه . اما پیشنهاد میکنم برای عمومی ها غیر دینی حداقل از سال بعد کتاب جامع تهیه و کار کنید .
      6) هفت خوان با اختلاف بهتر هست . در ویرایش های جدیدش هم کامل تر شده . در ادبیات پاسخنامه مهمه و الگو در بحث پاسخنامه عملکردش فاجعه اس .

8. Top | #638
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام میشه ینفر راهنمایی کنه چون الان میخوام کتاب بخرم هنوز برای فیزیک شک دارم ممنون میشم
      سلام . از میزان تغییرات کتاب های فیزیک یازدهم و دوازدهم اطلاع چندانی ندارم . دهم تغییرات زیاد داشته . اگه توانایی مالیش رو دارید به نظرم بهتره کتاب های چاپ جدید تر رو تهیه کنید . چهار جلدی خیلی سبز هم گزینه مناسبیه .
      اما اگه توان خرید کتاب جدید ندارید ، پی دی اف کتاب هارو مقایسه کنید و تغییرات رو خودتون اعمال کنید .

9. Top | #639
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام . از میزان تغییرات کتاب های فیزیک یازدهم و دوازدهم اطلاع چندانی ندارم . دهم تغییرات زیاد داشته . اگه توانایی مالیش رو دارید به نظرم بهتره کتاب های چاپ جدید تر رو تهیه کنید . چهار جلدی خیلی سبز هم گزینه مناسبیه .
      اما اگه توان خرید کتاب جدید ندارید ، پی دی اف کتاب هارو مقایسه کنید و تغییرات رو خودتون اعمال کنید .
      خیلی ممنونم دهم که چاپ نودو هشت دارم ولی مشکلم یازدهمه که چاپ 97

10. Top | #640
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم دهم که چاپ نودو هشت دارم ولی مشکلم یازدهمه که چاپ 97
      یازدهم و دوازدهم که تغییرات صفر صفر بوده فکر کنم
      من همین الان دارم کتاب چاپ 98 میزنم برای دوازدهم مشکلی هم فعلا ایجاد نشده

11. Top | #641
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      Up

12. Top | #642
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من دچار دوگانگی شدم برا درسنامه شیمی مبتکران رو هم دیدم درسنامه هاش خیلییی زیادن و نمیرسم زودتموم کنم زیاد تند نمیخونم الان از تست ها آیکیو استفاده میکنم تایپک شما رو دیدم چیز زیاد در مورد درسنامش نگفتین زیاد ازش تعریف نکردین من اگه از درسنامش استفاده کنم مثلا مشکلش چیه کامل نیس کامل مطلب رو جا نمیندازه؟خلاصس!!! من میخوام از درسنامش استفاده کنم که زودتر تموم کنم با مبتکران خیلی طول میکشه مطالعم

13. Top | #643
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط harisondoc نمایش پست ها
      سلام من دچار دوگانگی شدم برا درسنامه شیمی مبتکران رو هم دیدم درسنامه هاش خیلییی زیادن و نمیرسم زودتموم کنم زیاد تند نمیخونم الان از تست ها آیکیو استفاده میکنم تایپک شما رو دیدم چیز زیاد در مورد درسنامش نگفتین زیاد ازش تعریف نکردین من اگه از درسنامش استفاده کنم مثلا مشکلش چیه کامل نیس کامل مطلب رو جا نمیندازه؟خلاصس!!! من میخوام از درسنامش استفاده کنم که زودتر تموم کنم با مبتکران خیلی طول میکشه مطالعم
      سلام
      درسنامه شیمی پایه به پایه آیکیو خوبه من دهم یازدهم مبتکران داشتم دوازدهم هم آیکیو فعلا فصل اولش درسنامه نسبتا خوبی داشته
      .

14. Top | #644
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mat04 نمایش پست ها

سلام
      درسنامه شیمی پایه به پایه آیکیو خوبه من دهم یازدهم مبتکران داشتم دوازدهم هم آیکیو فعلا فصل اولش درسنامه نسبتا خوبی داشته
      ممنونم از نظرتون

15. Top | #645
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سیر تا پیاز یازدهم تجربی سوال ۲ فصل اول اش اشکال داره توی درسنامه اش به اون نکته درست اشاره کرده )چاپ۹۸-سال تحصیلی ۹۸ و ۹۹
      حتما درسنامه اش رو بخونید دوستم امروز به خاطر پاسخنامه اشتباه اش و اینکه درسنامه رو نخونده بود نمره کم شد ازش

صفحه 43 از 83 نخستنخست ... 3342434453 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)