خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 83 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1245
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=Mohamad_R;1723581]اللقاعده یه نصیحت برادرانه

دروس پایه ای و تخصصی رو نرید سمت دبیر و هر کتابی که با روش تستی داره درس میده ! حالا عدد گذاری باشه یا هر چیزی . 90 درصد معلما اینجا میپرن

واقعا این چند مدت پا رو فراتر گذاشتم و با توجه به تثبیت درصد هام ( که حالا چیز خاصیم نیست برا رشته ای که میخوام) ریاضی عمومی توماس رو تهیه کردم ( از کتابخونه شهرمون و چاپ سال 88 عه)

به قدری این کتاب شیوا و صحیح اموزش میده که حرفی برا گفتن نمیمونه! کافیه باز کنین و همون مشتق که پا میشکنین براش رو بخونین!

یا شیمی ملتیمر! بحث انتالپی دغدغه من بود که حتی بابایی هم نتونست تفهیم کنه! همین کتاب رو خوندم اونم چاپ سال 79 و 80 فکر کنم بود . یعنی غوغا!
      اگر سرفصل ها رو میدونید از درسی مث ریاضی واقعا برید رفرنس بخونید! بعد خوندنش شرافتم رو پای معامله میزارم که هیچ سوالی از دستتون در نمیره

ببینید شما خنگ نیستین . بهره هوشی کمی ندارین! ایرانیا از بدو تولد اغوش ننه باباشون حداقل چند ده تا از بقیه بچه ها بهره هوشی زیاد تری دارن ! میتونید سرچ کنید .

موضوع اینه که اموزش درست نمیبینم! اموزش پرورش گند زده ! کنکور رو گنده کردن.

اهالی که مثل من از ریاضی ترس دارید! یه سرچی بکنین در گوگل سیاوش شهشهانی ! ایشون از 4 اشخاص ماندگار ریاضی قرن حاضر در ایران و بنیانگذار دامنه ir در کشورن! هم اکنون هم بعد بازنشتگی به کالیفرنیا رفتن .

در یوتیوب یا برخی سایت ها کلاس ایشون در رابطه با کارشناسی و ریاضی عمومی 1 موجوده که داره برا دانشجویان صنعتی شریف درس میده ! همین طور که میبینید شاید چهره های اشنا هم رو در کلاس ببینید . مثل رتبه های 5 و 3 ریاضی !! کلاس غوغاس ! طوری که 4 تالار در زمان های مختلف با ظرفیت تکمیل تدریس میشه! (برا دانشجویان 94 و قبل این مرد حکم یه بت و پیر رو داشته)

واقعا کسی که ریاضی رو نفرین میکنه وقت بزاره 100 دیقه کلاس رو در همین جلسه 1 ببینه! حال میکنی اصلا
      ریاضی به مولا همینه! نه اینکه بشینی از گزینه عدد برداری بزاری! اینا سمه

کسایی که فلاح یا بابایی رو دیدن تا حدی موافقن که سعی این دبیران برا تفهیم اصول کتاب شیرین تر هست از دبیران هم صنف این ها که نکته میگن!

از این گله گوسفند هایی که به پیشنهاد گوسفند های سال پیشین یه جاده رو طی میکنین جدا بشین!

موفق باشید
      [/QUOTE
      تو هم تو ابرا سیر میکنی اینایی که گفتی همه درست ولی اینا واسه سال کنکور نیست یا باید از چند سال قبل کنکور اینکارو کرد یا اگه علاقه به درس خاصی داره بعد کنکور سال کنکور وقت این کارا نیست ادم وقت نمیکنه کتاب های خودشو بخونه چه برسه بره کتاب های رفرنس بخونه

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      [تو هم تو ابرا سیر میکنی اینایی که گفتی همه درست ولی اینا واسه سال کنکور نیست یا باید از چند سال قبل کنکور اینکارو کرد یا اگه علاقه به درس خاصی داره بعد کنکور سال کنکور وقت این کارا نیست ادم وقت نمیکنه کتاب های خودشو بخونه چه برسه بره کتاب های رفرنس بخونه
      اولا تو نه شما فکر نکنم باشما رفاقتی داشته باشم
      دوما ، کل مثلثات رو در چند ساعت میخونید؟ از ملاک پور بگم که امسال سالیانه در 5 جلسه 4 ساعته تدریس کرد، یعنی 20 ساعت.
      سوما، حتما در مهارت خوانش و فهم کارکن، عرض کردم نه هر درس بلکه اونی که واقعا زار میزنید.
      چهارما، اگر سرفصل و موضوعات رو میدونید چیه یا کسی ( معلمی مشاوری چیزی) دارین که بگه تانژانت الفا به علاوه 2بتا رو ندارین و تو نخونی
      پنجما، خود مثلثات رو من در عرض 3 جلسه خوندم از توماس، هول هوش 15 و 17 ساعت!
      ششما، یه سبک سنگین کن کتاب + کتب بازار + اون کلاسی که میخوای بری ، ببین کدوم سنگین تره ، از رفرنس علنا 32 صفحه بود در خصوص انتگرال که من اصلا سمتش هم نرفتم
      هفتما: موفق باشید، چند بار جملاتم رو خوندم فکر نکنم نه ریپی کرده باشم و نه الزامی به کاری ، سوشال مدیا و ازادی اشتراک افکار و یه پیشنهاد بهتر که بعد ورود به دانشگاه هم بدردتون بخوره
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 08 تیر 1400 در ساعت 12:30

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      اولا تو نه شما فکر نکنم باشما رفاقتی داشته باشم
      دوما ، کل مثلثات رو در چند ساعت میخونید؟ از ملاک پور بگم که امسال سالیانه در 5 جلسه 4 ساعته تدریس کرد، یعنی 20 ساعت.
      سوما، حتما در مهارت خوانش و فهم کارکن، عرض کردم نه هر درس بلکه اونی که واقعا زار میزنید.
      چهارما، اگر سرفصل و موضوعات رو میدونید چیه یا کسی ( معلمی مشاوری چیزی) دارین که بگه تانژانت الفا به علاوه 2بتا رو ندارین و تو نخونی
      پنجما، خود مثلثات رو من در عرض 3 جلسه خوندم از توماس، هول هوش 15 و 17 ساعت!
      ششما، یه سبک سنگین کن کتاب + کتب بازار + اون کلاسی که میخوای بری ، ببین کدوم سنگین تره ، از رفرنس علنا 32 صفحه بود در خصوص انتگرال که من اصلا سمتش هم نرفتم
      هفتما: موفق باشید، چند بار جملاتم رو خوندم فکر نکنم نه ریپی کرده باشم و نه الزامی به کاری ، سوشال مدیا و ازادی اشتراک افکار و یه پیشنهاد بهتر که بعد ورود به دانشگاه هم بدردتون بخوره

اولا هرجور دلم بخواد صحبت میکنم
      دوما همه قرار نیست فیلم ببینن خیلیا با کتاب کمک درسی هم میفهمن
      سوما گشتن دنبال این منابع خودش یه دردسره جدا از خوندنش
      چهارما آدم باید خیلی احمق باشه با این همه منابع موجود تو بازار بره دنبال منابع رفرنس
      پنجما کنکور یه چهارچوب خاص داره اگه بدونی خیلی از این منابع بیشتر از چیزی که واسه کنکور لازمه توضیح دادن این برای کسی که سر فصل ها رو نمیدونه وقت تلف کنی هست
      ششما مهروماه کل مثلثات تو34 صفحه شسته رفته اورده کسی همونم خوب بخونه با تستاش سوالات کنکورو میزنه نیازی نیست بره رفرنس بخونه مگه میخواد واسه المپیاد اماده شه کنکور یه چهارچوب خاص داره هرسال تو ریاضی حدود 60 یا 70 درصد تستا واسه کنکور های اخیره شاید یه چندتا تست با ایده جدید بیاد که اگه کسی به مفهوم مسلط باشه اونارو هم میزنه مفهومم با همین کتاب ها میشه یاد گرفت نیازی به رفرنس نیست
      هفتما وقتی ادم یه چیزی رو تو یه جای عمومی میگه باید منتظر نقد هم باشه تمام
      ویرایش توسط Ali Darkness : 08 تیر 1400 در ساعت 22:47

4. Top | #34
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      یا شیمی ملتیمر!
      البته شیمی مورتیمر

البته شیمی مو
      ستاد حمایت از حلقه حیدریون و شوهر عمه های کشور

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام ببخشید من برای ادبیات موضوعی های هامون سبطی(نشردریافت) رو دارم...
      به نظرتون برای منبع دوم هفت خوان خیلی سبز بهتره یا 5 جلدی الگو؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اول اینایی که داریو تموم کن بعد اگه وقت داشتی برو یه نگاهی به هزار تست هامون بنداز شاید بد نباشه...ولی اینکه بری یه باکس کامل دیگه کتاب بخری زیاد معقول نیست

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reyhaneh_k_1382 نمایش پست ها
      سلام ببخشید من برای ادبیات موضوعی های هامون سبطی(نشردریافت) رو دارم...
      به نظرتون برای منبع دوم هفت خوان خیلی سبز بهتره یا 5 جلدی الگو؟
      مسئله کتابها را داشتن با ارتباط گرفتن و خواندن فرق میکند .
      اگر با نشر دریافت ارتباط میگیرید و میفهمید و از نظر آموزشی مشکلی ندارید و فقط به دنبال تست هستید این منابع رو توصیه میکنم جهت تست و پاسخ تشریحی
      قرابت : نشر الگو/خیلی سبز
      ارایه ادبی: خیلی سبز
      دستور زبان : خیلی سبز/ نشر الگو { پیشنهاد خود من خیلی سبز هستش ولی الگو رو خودتاون بررسی کنید اگر باب میلتان بود اوکی هست }
      لغت و املا : همون نشر دریافت کافیه ولی اگه به دنبال تست هستید نشر الگو هم خوبه خیلی سبز هم خوبه

توصیه بهتر: یکی از دو کتاب جامع خیلی سبز و یا موضوعی کامل میکرو طلایی رو تهیه بفرمایید و تستایشان را بزنید بصورت موضوعی / درس به درس هم تعداد زیادی تست دارن / کیفیت تستهاشون خوبه / پاسخ نامه شون هم عالیه /
      " دردا که بپختیم در این سوز نهان
      وان را خبر از آتش ما نیست که خامست "
      ویرایش توسط _Joseph_ : 09 تیر 1400 در ساعت 07:49

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      اول اینایی که داریو تموم کن بعد اگه وقت داشتی برو یه نگاهی به هزار تست هامون بنداز شاید بد نباشه...ولی اینکه بری یه باکس کامل دیگه کتاب بخری زیاد معقول نیست
      هزار تست نشر دریافت رو امروز ویرایش کردم و به لیست اضافه کردم چون یادم رفته بود. حققتا هزار تست اینقدر سطح بالایی داره که حتی کسانیکه ادبیات قلم زیر 80 ندارن در آزمونهای این کتاب به تته پته می افتن و اصلا به عنوان منبع سنجشی و آزمونی مناسب نیست بلکه میشه به عنوان منبع اموزشی سطح بالا بهش نگاه کرد

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      اره خب با قطعیت نگفتم گفتم شاید اون حال کنه
      خودم چن وقت پیش قصد داشتم تستای ارایه اشو بزنم که خیلی سخت بودن ناامید شده بودم اصن

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahshidmdr نمایش پست ها
      اره خب با قطعیت نگفتم گفتم شاید اون حال کنه
      خودم چن وقت پیش قصد داشتم تستای ارایه اشو بزنم که خیلی سخت بودن ناامید شده بودم اصن
      بله همینطوره در کنکور 99 دوست من ادبیات به اون سختی رو 74 درصد زده بودن خودشون میگفتن آزمونهای هزار تست درصد بالای 50 نداشتن حتی میگفت گاهی وقتا همه تستهاش رو غلط میزدم/ این دوست من تو قلمچی ادبیات زیر 80 نداشت/

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      بله همینطوره در کنکور 99 دوست من ادبیات به اون سختی رو 74 درصد زده بودن خودشون میگفتن آزمونهای هزار تست درصد بالای 50 نداشتن حتی میگفت گاهی وقتا همه تستهاش رو غلط میزدم/ این دوست من تو قلمچی ادبیات زیر 80 نداشت/
      ایشالا نصیب ما هم شه این درصدا

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زیست نسل جدید الگو که الان دو جلدی هم شده از خیلی سبز بهتره؟

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dillon نمایش پست ها
      زیست نسل جدید الگو که الان دو جلدی هم شده از خیلی سبز بهتره؟
      والا من بررسی کردم میتونم بگم کتاب بدی نیست ولی خیلی سبز و میکرو گاج در اولویت هستن / نشر الگو از نظر تستی منبع سخت تری هستش و تستاش سخت تر هست / تستهاش سطح بندی شده است / هر از گاهی هم تستایی خارج از کتاب داره
      برای منبع اولوتون بررسی کنید خودتون بببینید با سطحش اوکی هستید یا نه

14. Top | #44
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها

اولا هرجور دلم بخواد صحبت میکنم
      دوما همه قرار نیست فیلم ببینن خیلیا با کتاب کمک درسی هم میفهمن
      سوما گشتن دنبال این منابع خودش یه دردسره جدا از خوندنش
      چهارما آدم باید خیلی احمق باشه با این همه منابع موجود تو بازار بره دنبال منابع رفرنس
      پنجما کنکور یه چهارچوب خاص داره اگه بدونی خیلی از این منابع بیشتر از چیزی که واسه کنکور لازمه توضیح دادن این برای کسی که سر فصل ها رو نمیدونه وقت تلف کنی هست
      ششما مهروماه کل مثلثات تو34 صفحه شسته رفته اورده کسی همونم خوب بخونه با تستاش سوالات کنکورو میزنه نیازی نیست بره رفرنس بخونه مگه میخواد واسه المپیاد اماده شه کنکور یه چهارچوب خاص داره هرسال تو ریاضی حدود 60 یا 70 درصد تستا واسه کنکور های اخیره شاید یه چندتا تست با ایده جدید بیاد که اگه کسی به مفهوم مسلط باشه اونارو هم میزنه مفهومم با همین کتاب ها میشه یاد گرفت نیازی به رفرنس نیست
      هفتما وقتی ادم یه چیزی رو تو یه جای عمومی میگه باید منتظر نقد هم باشه تمام
      حیف وقتشو ندارم ببینم چی سرودی

پیس اوت، هرچی دلتون میخواد بخونین به ما چه اصن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 09 تیر 1400 در ساعت 09:46

15. Top | #45
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      البته شیمی مورتیمر

البته شیمی مو

از عوارض مصحح کیبورد لانتی

( سامسونگ نخرین ناموصا)
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 3 از 83 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)