خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 42 از 42
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      Smarty Pants
      عزیزم چندین تبصره قرار دادم برای حرفم. من فک میکنم عیانه که نظر اون موقعم درمورد مشاورای بزرگ بوده، یا مشاورای جانک
      اگه هم اینجور برداشت نمیشه، پایین همین پست امضا میکنم که مشاور "خوب" برای "خیلی" افراد نیازه.
      نه برای همه افراد، نه مشاور صرفا معروف.
      این یکی عوض نمیشه خیالت تخت.
      خوب الحمدلله الان شفاف شد هرچند تو مصاحبه تنها برداشتی که میشد کرد همونی بود که گفتم .
      اونجا که گفتی 0% آدم برداشت دیگه ای می کنه

البته که هر چیزی خوب و بد داره و مشاور هم مستثنی نیست
      ----* خبری نیس *----

2. Top | #32
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

سلام
      رتبه زیرگروه 1 من 1524 بود
      پزشکی مشهد شهریه پرداز نیمسال اول قبول شدم

توی کارنامه سبز هم موارد زیر رو اوردم

پزشکی روزانه بیرجند - بجنورد - سبزوار - خرم اباد - زاهدان - گناباد - بم - جیرفت - دزفول - ابادان - جهرم
      تبریک عرض میکنم بهتون . ان شاء الله موفقیت های بیشتر
      پزشکی مشهد که عالی هست اما دوستان زیادی دارم که آبادان و جهرم و گناباد پزشکی خوندن و از نظر علمی هم واقعا باسواد هستن. البته اگر از نظر مالی مشکلی نباشه که مشهد عالی هست و این دانشگاه های روزانه هم واقعا خوب هستن .
      و اینکه خیلی عالی میشه اگر مصاحبه ای رو هم برای انجمن داشته باشین . حتما انگیزه ای برای داوطلبان خواهد بود

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیدم این تاپیک آپ شده و از اسمش تعجب کردم حقیقتا!
      و بیشتر از اسمش، از دوستانی تعجب کردم که میگن خودت کم کم یاد میگیری و...
      به نظر بنده، سال کنکور سال آزمون و خطا نیست که دانش آموز بخواد خودش امتحان کنه که کدوم روش مناسب تره و باید چی کار کنه.
      اگه آزمون و خطاش رو قبلا در سال های پایه کرده، آفرین بهش. ولی اگه این کارو نکرده، شاید تایم زیادی رو از دست بده. هر چند دلیل مشاور نگرفتن خیلی ها، مشکل مالیه و خب کاملا هم حق دارن. این دوستان باید از آموزش های رایگان مشاورای درست و حسابی و کاربلد ( نه اینستاگرامی های نو ظهور) استفاده کنن.
      ولی اگه توان مالیشو دارین، آدم حرف گوش کنی هستین و مهم تر از همه، مشاور خوب سراغ دارین، خیلی میتونه به پیشرفتتون کمک کنه. و به این نکته هم توجه داشته باشین که مشاور نداشتن بهتر از مشاور بد داشتنه. حواستونم به این باشه که مشاور به جای شما درس نمیخونه. خیلی ها مشاور میگیرن و چون توقع دارن در همون ماه اول مشاورشون براشون معجزه کنه، شروع به ناامیدی از خودشون و مشاورشون میکنن. حتما سابقه‌ی مشاورتون رو چک کنین که رتبه‌های سال قبلش چی بوده. مشاور خیلی میتونه کمکتون کنه، اگر خوب باشه. حواستون باشه.
      من خودم از کسایی بودم که مشاورم واقعا یکی از بزرگ ترین عوامل موفقیتم بود. ولی قطعا مشاوران مختلف عملکرد یکسان ندارن.
      مراقب باشین گول اینستاگرامی ها رو نخورین.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      موافقم،البته من اینو به نحو دیگه ای توی یک کتاب خوندم. با این مضمون "با هرکس ازدواج کنید،با فرد اشتباهی ازدواج کرده اید." برداشت خودم از این جمله اینه که اقا،خانم شما هیچ کس رو پیدا نمی کنید که بی عیب و ایراد باشه، و این توی انتخاب دوست یا بقولی مشاور هم صدق میکنه.با هر کسی مشاوره بگیری،هرگز اون ادمی که توی ذهنتون هست که بی عیب و نقص باشه رو پیدا نخواهید کرد،پس زیاد مته به خشخاش نذارین.حتی اگر سردرگم هم هستین،هر مشاوری که انتخاب می کنین سعی کنین که علم مشاوره،خود انگیزشی و برنامه سازی و برنامه نویسی شخصی رو ازش یادبگیرید،و در زمانی که باهاش مشاوره برداشتین،اون جلسه ی حضوری که قرار شد باهم برنامه بنویسین برای هفته بعد یا 2 هفته بعدتون،حتما شرط کنین که نوشتن کلیات برنامه با شماست و اصلاح و گرفتن ایراد هاش با مشاورتون باشه،اینجوری کم کم لم برنامه نویسی رو یاد میگیرید و بعدش میتونین کم کم با اون ادم قطع همکاری کنین.این چیزی بود که من بلد بودم،امیدوارم براتون مفید باشه.از ستون گنگ،استارتر محترم اقای مهدی ارتور هم ممنونم که همیشه از روی خیر خواهی ما کنکوری هارو کمک میکنه.دست خوش

5. Top | #35
      LEA
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای
      ناظر بخش

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اگه یع ادم بدبخت که خودش هیچی نشده قرار باشه بشه مشاور که بگه اینو بخون اونو بخون ن ن ن ن اینجوریا نیس خودم مشاور خودمم به هر حال هیشکس راجب درونیات من خبر نداره و قطعا برنامه ای که میچینه اصلا وصف حال من نیست

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا براتون متاسفم خودکشی واسه کنکور؟ بعد یه مشاور بیاد با انگیزه دادن تو رو نجات بده؟! به نظر بنده تا خودت خودتو نجات ندی دوباره زندگی یه جا مچت رو میگیره و میخوای به فکر خودکشی بیفتی؟ این درسته واقعا ؟ در این ه میخوای چیکار کنی؟ آیا در این ه باز این مشاور تو زندگیت هست؟ تا خودت خودتو کمک نکنی و مشاور خودت نشی هیچ وقت نمیتونی مشکلاتت رو حل کنی واقعا حتی نتونستی از پدر و مادر یا یه بزرگتر تو خانواده که تجربه بیشتری از مشاور خودت داره کمک بگیری ؟ به نظر بنده خودت انقدر به اطرافیان گفتی مشکلات من بزرگ هست و هیچ کس جز مشاور نمیتونه من رو خوب کنه که دیگه هیچ کس نتونسته کمکت کنه و اینو بدون بازم ممکنه این حال بد بیاد و خودت نتونی به تنهایی مدیرتش کنی و توانسته به آدم های بشی که واسه زندگیت تصمیم بگیرن که از ساعت ۷ تا ۱۰ ریاضی بخون یا زیست یا ۱۰ ص بخون یا ۵ ص امیدوارم یه روزی بتونی خودت رو پیدا کنی و نزاری دیگران حالت رو خوب کنند همیشه که مشاور تو زندگی آدم نیست به نظر بنده اگه بخوای از الان پای یه مشاور تو زندگیت باز کنی تا ابد نمیتونی خودت مشکلاتت رو حل کنی

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دمت گرم حرفت خیلی منطقه به شخصه واقعا تجربه کردم خودم

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      قبل از شروع ذکر دو نکته ضروریه:
      1. نظر و عقیده شخصی که این متن رو نوشته دقیقا برابر با عمل هست و اگر غیر از این باشه، این متن بیهوده و خواندنش باطل خواهد بود.
      2. در این مقاله نامی از هیچ مشاوری برده نشده و نخواهد شد و صرفا جنبه انتقادی داره فلذا... (مدیر خودش میدونه)

چرا در سال کنکور مشاور نگیریم؟
      1. چرا همه موفق نشدند؟ مشکل دقیقا از کجا بود؟
      فرض کنید مشاوری در ابتدای سال تحصیلی 300 دانش آموز گرفته، اواسط سال تعداد دانش آموزان این مشاور به 200 ، و اواخر سال تعداد دانش آموزانی که با برنامه های این مشاور جلو اومدن به 100 نفر میرسه، یعنی 1/3
      200 نفر باقی چه شدند؟ کجا رفتند؟!
      خودشون نخواستن که دیگه درس بخونن؟ دقیقا چه اتفاقی افتاد؟
      فرض کنید شما یه دانش آموز دوازدهمی در ابتدای سال تحصیلی هستید و قصد دارید با انرژی والا استارت موتور کنکور رو بزنید ، اولین کاری که می کنید چیه؟ 1 ماه به دنبال بهترین مشاور شهرتون و شاید کشورتون می گردید و در نهایت ایشون رو پیدا می کنید ، برای ثبت نام 6 میلیون از جیب پدر گرام تان به حساب مشاور مورد پسند ریخته و سرانجام با این مشاور و با هزار امید و آرزو کار کنکور رو آغاز می کنید، ولی در نهایت اواسط یا اواخر کار به یک باره تمام امید و انگیزه تان به سیاهی می رود و در حالی که خود را برای کار در معدن پس از اتمام خدمت سربازی آماده می کنید از ادامه دادن با مشاوری که ماه ها و تومن ها خرجش کردید تا برایتان برنامه بریزد ممانعت می کنید! اصلا با عقل جور در می آد؟ چرا باید ادامه ندین؟
      هر مشاوری سبک و سیاق کار خودش رو داره، این سبک و سیاق برخلاف اونچه که باب شده که میگن : " یکی دو هفته با این مشاور کار کن اگه ازش خوشت نیومد ادامه نده " در طی یکی دو هفته و شاید حتی یکی دو ماه روشن نمیشن و حالا برقرض که از سبک کارش هم خوشتون اومد، بار ها بوده دانش آموزی که مثلا از بهمن با مشاورش به مشکل خورده چرا؟ چون سبک و سیاق مشاور چیز ثابتی نیست، انسانه دیگه ! همیشه مثل روز های اول خودش نیست.
      نتیجه گیری پارت نخست:
      200 نفر از 300 نفری که با یک مشاور کار مطالعه رو استارت زدن ، کجا رفتند؟
      - رفتند خودشون برای خودشون برنامه بنویسن : ) یا نهایت یه مشاور دیگه رو امتحان کنند !
      پولشون چی شد؟
      - خورده شده . با توجه به قانون و قوانینی که اکثر مشاورین کنکور به شدت عاشقشن (ذکر شده در فرم ثبت نام مشاورین ، علی الخصوص مشاورین معروف)

2. برند شدن ، اما چطور؟ به چه قیمت ؟
      فرض کنید شما یک دانشجوی سال n یک رشته هستید و دوست دارید که وارد کار مشاوره ای کنکور بشید ،
      - خب خیلی هم عالی بفرمایید داخل ( مدیر موسسه میگه)
      - شما میخواید مشاوره بدین داخل مجموعه مون دیگه؟
      - آره ، خیلی دوس دارم مشاوره بدم اینجا
      - عالی جناب ، میشه بگید سابقه مشاوره، رتبه برتری چیزی هم داشتید یا خیر؟
      - اوووم ، نه والا ، من دانشجوعم تازه میخوام بیام تو این کار...
      - عه خیلی بد شد ، اینجا یک موسسه بزرگه همه اساتید و مشاورین سال ها تجربه تیغ زدن دانش آموزان داشتند ، ما مشاورینی داشتیم که خودشون هر سال فقط 1 میلیارد هزینه خرید رتبه های برتر برای تبلیغات سال های بعدشون میکنن
      - خب بالاخره منم باید از یه جایی شروع کنم : (
      - شما می تونید برای شروع به عنوان آبدارچی واسشون چایی ببرید (مدیر موسسه X تهران ، با حالت خنده و سرمستی عجیب)
      - طرف = مدیر =
      این حکایت هر کی بود که تازه میخواست کار مشاوره ای خودشو شروع کنه البته به استثنای رتبه های خیلی برتر که از اون ها بخاطر رتبه شون به عنوان پشتیبان و کمک مشاور استفاده ابزاری می کنند. (ما قدیما بهشون می گفتیم پادو! = نوچه! موسسات)
      دقیقا نقش نوچه اینه که
      اولا: محصولات و کلاس های اون موسسه حضوری یا آنلاین رو تبلیغ کنه و همیشه بگه: " من خودم اینو استفاده کردم عالیه نتیجه گرفتم توعم بخر یا شرکت کن"
      ثانیا: هرجا که استادی غایب شد یا مشاوری پروازش کنسل گشت به عنوان نخودی کلاسش رو بگردونه .
      نتیجه گیری پارت دوم:
      این روز ها اکثر مشاورین با تبلیغات شدید برند میشن (اکثرا هم از طریق خرید رتبه های برتر و تبلیغات عظیم موسسه ای)
      این مشاورین اگر هم که علم مشاوره داشته باشن و روی کنکور تسلط کافی داشته باشند که 99 درصد شون همین علم کافی رو هم ندارند ولی باز به دلیل همین تبلیغات گسترده و خام کردن عده زیادی از دانش آموزان، سالی 400 نفر دانش آموز میگیرن! این مشاور باید مثل تراکتور روزی 25 ساعت برای این تعداد وقت بگذاره تا همگی نتیجه ببینن ولی اکثر این مشاورین اکثر اوقات به زور هفته ای 5 دقیقه برای هر کدام از دانش آموزانشون وقت بگذارن هنر کردن...

3. من شنیدم مشاور رتبه یک امسال فلانی بوده ! پس حتما خوبه ...
      رتبه یک و سایر رتبه های برتر قبل از این که کتاب هایی که مطالعه کردند رو معرفی کنند چک می کنند که کدوم موسسه زنگ زده بهشون کدوم نزده
      بعد سر قضیه به این مهمی که آینده یک مشاور رو میتونه عوض کنه چرا باید ریسک کنن؟
      در ضمن اگر مشاور رتبه 1 آقای X بود، مشاور رتبه 1000000 کنکور هم همین آقای X بوده.

4. برنامه میده یا برنامه میگیره؟!تقریبا همه مشاورین برجسته کنکور هیچ برنامه خاصی برای (((کنکور))) شما ندارن! (ولی تا دلتون بخواد برنامه برای تیغ زدن جور وا جور تون از تیر تا شب کنکور ریختن!)
      با این دیفالت ذهنی به شما مشاوره و برنامه میدن که کدوم آزمون شرکت می کنید؟!
      وقتی بفهمند شما آزمون X هستی خیلی شیک و مجلسی میرن برنامه آزمون رو پرینت میگیرن و جلوشون قرار میدن و بدون حتی این که بفهمید بودجه آزمون رو خرد میکنن و تحویل شما میدن! درستش هم همینه! چون فرصت نمیکنن بررسی کنند شما شرایط خاص تون چیه؟ چیا خوندین؟ چیا رو بلد نیستین؟ اصلا به اونا چه؟ اونا فقط پولتو میخوان بعد از این که پولشونو گرفتن دیگه تلاش خودت مهمه نه اون بنده های خدا ...
      اکثر مشاورین یه برنامه به 200 نفر میدن
      فقط برای این که رسوا نشن یه سری تغییرات ریز در برنامه هر فرد ایجاد می کنن (تازه اینم خودشون ایجاد نمیکنن! بلکه منشی این مشاورین تنوع میدن به برنامه ها!)
      حالا برنامه از پیش نوشته شده بده؟
      نه ! برنامه از پیش نوشته شده بد نیست ! ولی برنامه از پیش نوشته شده ای که به 200 نفر در ازای دریافت نفری 5 میلیون حق مشاوره و هزار منت ، به عنوان برنامه شخصی سازی شده قالب کنی خیلی بده و یه جورایی دزدی محسوب میشه!
      برنامه از پیش تهیه شده خیلی خوبه ، لااقل به شما کمک میکنه خودتون شخصیش کنید و اجراش کنید.
      برنامه آزمون خیلی خوبه چون شما با توجه به شرایط تون میاید و شخصیش میکنید.
      برنامه پیش روی سالیانه دبیر یا استاد یا مدرسه تون خیلی هم عالیه چون مشخص کرده دقیق که فلان روز و فلان ماه شما کجای کارید با این دبیر.
      اینا خیلی خوبن و اگر شخصی بشن توسط خودتون و تغییرات ایجاد کنید و قابلیت اجرایی برای شخص خودتون به این برنامه ها بدین و ازشون ایده بگیرین خودش میتونه خیلی کمک کننده باشه!
      اما سوال من اینه:
      آیا 5 الی 10 میلیون هزینه کردن برای مشاوری که به شما همین برنامه کلی که به همه دانش آموزانش هر هفته ارائه میده و در نهایت شما خودتون باید بشنید برنامه ش رو شخصی کنید، درسته؟!!

5. مشاور یا بازاریاب حرفه ای ؟ / برنامه یا محصول قالب کن؟
      الان که این متن رو می نویسم بالای 90 درصد جامعه مشاورین کنکور یا جذب موسسات فروش دی وی دی و کلاس آنلاین و انتشارات مختلف و موسسات آزمونی و ... شدن و در حال بازاریابی حرفه ای این موسساتن یا گوشه ای از کار با این ها قرارداد بستن.
      یعنی محاله مشاوری پیدا کنید که داخل فرایند برنامه ریزی و مشاوره اش تبلیغ یک محصول بد یا خوب رو نکنه.
      مشاور x میگه فلان کتاب عالیه (پشت صحنه = انتشارات پورسانت میده واسه فروش کتاباش)
      مشاور y میگه فلان کلاس معجزه می کنه، فلان آزمون بهترینه (پشت صحنه = موسسه گفته به ازای هر یه دانش آموزی که بیاری من بهت n قدر میدم)
      و ...
      و برعکس این قضیه هم چند سال اخیر زیاد شده،
      یعنی یکسری موسسات سال های اخیر اومدن بجای این که مشاور جذب کنن و نیروی انسانی و پول بیشتر و ...
      یک راست زدن به اصلِ هدف

یعنی برای محصولات شون نشستن برنامه چیدن!
      برنامه ای که به هزار نفر میدن این شکلیه:
      ریاضی = ساعت 7 تا 9 دی وی دی فلان از موسسه ما
      شیمی = ساعت 9 تا 11 دی وی دی فلان از موسسه ما
      و ...
      این برنامه خودش بهترین راه برای فروش دی وی دی ها و کلاس هاشونه ! چرا؟ چون اکثر بچه ها به دنبال راحتین ! و چه راحتی بهتر از این که یه نفر یه برنامه از قبل نوشته بهت بده تا تو بدون هیچ تغییری استفاده کنی ، اکثر کنکوریا فکر می کنن باید حتما 4 میلیون بدن تا بهترین مشاور بهشون برنامه بده وگرنه خودشون نمیتونن برنامه بریزن و اجرا کنن و در نهایت به اون خودباوری که نیازه هنوز که هنوزه نرسیدن! این بچه ها دائم دنبال کلاس a , b فلان استادن ، فکر می کنن داخل vip فلان استاد داره نکته ای گفته میشه که هیچ جا نیست و دائم دنبال اینن که برنامه جدید پیدا کنن ولی نمیان یه برنامه بنویسن و دائم بهترش کنن یا از برنامه های دیگه استفاده کنن و اونارو واسه خودشون شخصی سازی کنن طوری که نیاز به هیچ مشاوری نداشته باشن و خودشون به مرحله شناخت از خودشون برسن ، این بچه ها دائم دنبال شناخت بهتر بقیه هستن تا این که خودشون رو بشناسن.

6. برای من بحث برنامه ای مهم نیست ! فقط دنبال اینم که از مشاور انگیزه بگیرم و ول نکنم وسط راه !
      انگیزه یه چیز درونیه ، شما بهترین سخنران انگیزشی هم که هر به 1 دقیقه واست SMS انگیزشی بزنه و تلفنی باهات صحبت کنه ، اگر اون بحث درونی اوکی نباشه عمرا بتونی حتی یک ساعت با علاقه مطالعه کنی و کارو تا آخر پیش ببری!
      در ثانی ، خیلی وقتا مشکلات انقدر زیادن که بحث انگیزه دیگه به چشم نمیاد ولی نهایتش اینه که باید بخونی : ) غیر از اینه؟

7. چکینگ شبانه میخوام : )
      مشاورین چیزی به اسم چکینگ شبانه رو بعد از باب شدن برنامه های از پیش نوشته شده و درست زمانی که بچه ها به این فکر افتادن که چرا خودمون نتونیم برنامه بنویسیم؟ روی کار آوردن! اصلا چنین چیزی تا سال های 97-96 به این طرف مُد نبود!
      جالب این جاست که اکثرا این آیتم چکینگ عملا مسخره بازی بیش نیست ، یا اجرا نمیشه ، یا ...
      مثلا فرض کنید شما هر شب به مشاورتون بنویسید که من این مقدار مطالعه کردم ، بعدش اون بنویسه: آفرین ، صد آفرین هزار و سیصد آفرین و در قبالش ماهی 400 هزار تومن بگیره ، خب شما نمیتونستید به یکی از اعضای خانواده تون نشون بدین که چیا خوندین؟ حتما باید به مشاوری بگید که حتی کنارتونم نیست که ببینه واقعا اجرا کردین یا نه؟! واقعا فکر می کنید این مشاور میاد شبی 1 ساعت با شما چت میکنه و در مورد برنامه تون نظر میده؟! اصلا وقت میکنه به نظرتون؟!

9. مشاور خوب برای کنکور چه کسیه؟
      از دید من یه مشاور خوب کسیه که یا کلا مشاوره نده یا راه و روش مطالعه و برنامه کلی که مد نظرش هست رو به دانش آموزان بده و بهشون یاد بده چطور خودشون برای خودشون برنامه بنویسن و برنامه کانون یا برنامه و بودجه بندی کلی که مد نظر اساتید و مدرسه و یا خود مشاور هست رو واسه خودشون شخصی کنن و مشکلات برنامه ریزی شون رو واسشون حل کنه،

اما چنین مشاوری متاسفانه وجود نداره یا اگر هم باشه خیلی کمن این دسته مشاورین و معمولا کسی با این هدف وارد بازار کثیف کنکور نمیشه (چون میدونن در هر صورت له میشن رفته رفته) ...
      (این آخرین تاپیک امسال بود قبل از این که برم گفتم اینم آپ کنم)
      سلام وقتتون بخیر ، من قبلا مشاور داشتم ولی زیاد خوشم نمیومد و با برنامه خودم اوکی تر بودم ولی ۴۰۳ کنکور دارم و واقعا نمیدونم چطور مرور کنم و تست زمان دار بزنم و از خودم آزمون بگیرم
      ممنون میشم راهنمایی کنید

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واسه برنامه ریزی من خودم میگم از ساعت فلان تا فلان مثلا ریاضی بخونم
      ولی بعضی جاها دیدم که گفته بودن ۲ ساعت ریاضی
      دیگه ساعت خاصی رو مشخص نکرده بودن
      کدوم صحیحه؟ @mahdi_artur

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مشاورای کنکور معروف اکثرا به درد نمیخورن من خودم با یه دانشجو دامپزشکی مشاوره برداشته بودم البته چند سال تجربه داشت و برای قلمچی هم سوال زیست طراحی میکرد ، ازش راضی بودم هر دفعه زنگ میزد حتی اگه منم چیزی نمی گفتم خودش نیم ساعت حرف میزد از تجربه های کنکوری و راه و روش های مطالعه ، ولی امسال با یه مشاور معروف برداشتم اصلا انگار وقت نداشت زنگ میزد اینقدر تند تند حرف میزد کل تماسمون 7 دقیقه نمیشد ،درحالی که تو فیلمای پیجش اینطوری نبود بعد من ساعت مطالعه م پایینه هر چقدر تلاش کردم زیاد بالا نیومد بعد این برا من 14 ساعت برنامه گذاشته هر دفعه که بهش میگفتم میگفت اگه فردا بهت سه میلیارد بدن می تونی بخونی پس بخون ، هیچی دوماه همش داغون بودم برنامه هم نمیر سیدم اخر کنسل کردم از اواسط خرداد خودم برنامه نوشتم خوندم
      ویرایش توسط ارغوان_ : 06 تیر 1402 در ساعت 11:42

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن