خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 148
    1. Top | #121
      کاربر فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چه جالب : موسسات هم توی انجمن نماینده دارن....

2. Top | #122
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hisen نمایش پست ها
      چه جالب : موسسات هم توی انجمن نماینده دارن....
      انجمنی که سرتاپاش تبلیغ موسسه و معلم و مشاوره انتظار داری نماینده نداشته باشن تو انجمن؟؟ البته اشکال از مدیرای سایت نیست اشکال از موسساته که نطفه خراب دارن و آدم اجیر کردن تو انجمن شستشو مغزی بدن بچه هارو لوشون بدی هم میگن چرا تهمت میزنی و پشت خدا قایم میشن.
      جالب نیست گریه داره....

3. Top | #123
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      جالب اينجاس ي قسمت دارن از رو طرفداري بد و بيرا ميگن
      ي قسمتم از رو مخالفت
      رتبه برترا هيچكدوم از امثال حيدري و اينا استفاده نكردن!!
      اگر هم استفاده كرده باشن اول از همه متن كتاب و روش اصلي و همه اينا رو كاملا مسلط بودن؛ بعدش از روشاي اونا براي كم كردن زمانشون استفاده كردن ك اونم نهايت دو سه سوال فرق ميكنه واسشون.. طرفداري نداره.. كتاب و تست زدن حرف اول و ميزنه
      ي كتاب تست بردارين و تست بزنين.. همين

4. Top | #124
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی که میخواد تست ریاضی جواب بده باید ریاضت بکشه ریاضی یعنی همین ... من نه میگم حیدری خوبه نه میگم بده ولی امسال بالای 90 درصد فیدبکاش منفی بود معقولانه نیس که تو سال ب این مهمی دست به ریسک بزنین... حالا انتخاب با خودتون ولی تو انتخاب دبیر زیاد وسواس نداشته باشین به قول یکی از رفقا نمیشه با شنای کسیو نگاه کردن شنا یاد گرفت تا کسی خودش عرق نریزه و با سوال دست و پنجه نرم نکنه تجربه بدست نمیاره و مسلط نمیشه موفق باشین

5. Top | #125
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا به خدا بسه دیگه دعوا نکنید پولش میره تو جیب یکی دیگه بد و بیراهشو شما به هم میدید آقایون موسی به دین خویش عیسی به دین خویش قضاوت هم بذارید به عهده خوانندگان به جای اینکه تاپیک حذف بشه در نهایت دبیر های خوبو من تا حالا ندیدم بیان واسه خودشون تبلیغ کنن آیا شما تا حالا تو این فروم اسمی از حنیف عظیمی آرامفر بابایی ذهبی ملاک پور ایاد فیلی بازرگان اشکان هاشمی شهریاری سرووش مویینی و ... شنیدید ؟ به جاش کلی تبلیغ و حاشیه و سر و صدا از دبیرا و مشاورای دره پیت تو این فروم ریخته حالام قضاوت باشه برای خوانندگان تاپیک اونام بچه نیستن بهتر از من و شما قدرت تشخیص دارن خدا نگهدار

6. Top | #126
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آریان حیدری اگه بفهمه این جوری دارن واسش گیس و گیس کشی می کنه تبدیل به شاهزاده ویلیام میشه

7. Top | #127
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      عکس واسمم هست نمیخام کسی منو بشناسه ..چرامیترسی نمیای خب ..اگه دروغ گفته باشم ،ثابت میشه دیگ بیا
      آخه اسکول بهت میگم عکستو و کد ملیتو فیلتر کن یا رنگی کن یا اصن یجوری عکس بزار عکس خودت معلوم نباشه بزار همینجا همه بدونن تو اجیر شده نیستی خالی بند الان دیگه کل انجمن میدونن تو نون خور کلاسینویی بزار به همه ثابت بشه از چی میترسی؟؟ میخوان بیان چیکار کنن مثلا بچه های انجمن که قیافتو ببینن؟؟ عکس لختتو که نذاشتن رو کارت جلست که
      بزار یا اگر نمیزاری‌ تو رو به همون خدایی که دیشب ازش عین کسایی که پولشون رو ندادن حرف میزدی بگو نمیزاری ما بریم پی کارمون

8. Top | #128
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      دوستان گل سری به این لینک https://t.me/BankFilmkonkor/15317 تو تلگرام بزنین قطعا در مورد آقای
      حیدری به درد می خوره
      فحاشی آریان حیدری در آموزشگاه ابوریحان اراک
      بتمن چرا مخالفی ؟؟!!! تو باید برای جذب کردن بچه ها جنتلمن تر از اینا باشی

9. Top | #129
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      img_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0%DB%B0%DB%B9%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B6%DB%B2%DB%B4.jpg
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها
      آخه اسکول بهت میگم عکستو و کد ملیتو فیلتر کن یا رنگی کن یا اصن یجوری عکس بزار عکس خودت معلوم نباشه بزار همینجا همه بدونن تو اجیر شده نیستی خالی بند الان دیگه کل انجمن میدونن تو نون خور کلاسینویی بزار به همه ثابت بشه از چی میترسی؟؟ میخوان بیان چیکار کنن مثلا بچه های انجمن که قیافتو ببینن؟؟ عکس لختتو که نذاشتن رو کارت جلست که
      بزار یا اگر نمیزاری‌ تو رو به همون خدایی که دیشب ازش عین کسایی که پولشون رو ندادن حرف میزدی بگو نمیزاری ما بریم پی کارمون
      یک متجردمتجددمتحجرافسرده افسون زده انسان نمادربلادرویا/وحش/نجم

10. Top | #130
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.del نمایش پست ها

اسکول الان کیه؟

11. Top | #131
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۰۰۹۰۳_۱۴۰۶۲۴.jpg
مشاهده: 100
حجم: 169.9 کیلو بایت
      کنکوری ۹۸ بودین؟ آخه واسه امسال اینجوری نبود مگه کارت رو سر جلسه جمع نمی کنن

12. Top | #132
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اسکول الان کیه؟
      حیدددری

13. Top | #133
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      کنکوری ۹۸ بودین؟ آخه واسه امسال اینجوری نبود مگه کارت رو سر جلسه جمع نمی کنن

نخیرجمع نمیکنن من امسال۹۹کنکوردادم ..دیگه چی میخاین؟من فقط یه حرف زدم آقامنو دزد میکنه. الانم یه دفعی غیب شد

14. Top | #134
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نخیرجمع نمیکنن من امسال۹۹کنکوردادم ..دیگه چی میخاین؟من فقط یه حرف زدم آقامنو دزد میکنه. الانم یه دفعی غیب شد
      من چیزی نخواستم من امسال کنکور دادم ولی واسه ما رو هم جمع کردن

15. Top | #135
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۲۰۰۹۰۳_۱۴۰۶۲۴.jpg
مشاهده: 100
حجم: 169.9 کیلو بایت
      این چیه دیگه؟؟ کجا کارت ورود به جلسه این شکلی بود؟؟ من مال شاگردام با این فرق داشت
      بالاخره از دیشب تا حالا زحمت کشیدین فوتوشاپ کردین خیلی خوب در نیومده

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن