خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 148
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کلا تا وقتی دنبال یه سری راه های ویژه برای ریاضی خوب باشید به جایی نمیرسید
      ریاضی باید از دست و پنجه کردن با خود اعداد و روش ها بدست بیاد
      عاشق وقتایی هستم که میام سوالو حل میکنم و تهش میبینم از روش متفاوتی رفتم و به جواب هم رسیدم... هرکسی زیاد با ریاصی ور بره این چیزا یکم دستش میاد دیگه... دلیل نمیشه هرکسی بگه سبک من متفاوته و من ۷۰ درصد سوالات رو به روش خودم حل میکنم
      یادمه سر جلسه کنکور فرمول محاسبه ی نقطه تا خط رو یادم رفت از روش دیگه ای رفتم و حلش کردم! حالا به نظرتون باید بیام ادعا کنم وایییی من سبک خاص خودمو دارم و نابغه ی ریاضیاتم ازین حرفا؟؟؟ خو عمم هم ریاضی بخونه و یکم زیادی با سوال کلنجار بره بالاخره یه روش جدید پیدا میکنه!!! نکته اینجاست که شما باید روش های خودتون رو پیدا کنید نه که روش آریان حیدری و منتظری و مسعودی و .... رو کپی کنید!

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasti1400 نمایش پست ها
      منهم مثل ایشون گنده مینویسم چون ایشون فکر میکنن آریان حیدریو با فونت 40 بنویسن معلم بهتری میشن ایشون دوباره تاپیک زدن چون تاپیک قبلی همش از آریان حیدری بد گفتن ایشون میخواد ماسمالیزاسیون کنن اما اینبارم من گنده تر از قبل مینویسمنریاضی آریان حیدری فقط بدرد خودش میخوره چون بی ام وشو کرد بنز وگرنه کسی که دهنشو باز میکنه فحش و بد و بیراهه که ازش سرازیر میشه در درجه اول اصلا معلم نیست دوما با راه های نصف نیمه ای که کل مباحث ریاضیم پوشش نمیده که همون نصفه نیمه هام در شرایط استرس کنکور قابل پیاده سازی نیست چون بیشتر راه هاش احتیاج به فکر زیاد و خلاقیت داره بازم میگم خود آریان حیدریم بره بشینه کنکور بده تو وقت قانونی و همه درسها رو هم قرار باشه جواب بده نه فقط ریاضیو عمرا بتونه با راه های من درآوردیش بالای 50 بزنه پس دوستان بشینید ریاضیو کلاسیک با حل تمرین زیاد یاد بگیرید که اگر موفق بشید محاسباتتون رو قوی کنید نه تنها در ریاضی بلکه در فیزیک و شیمی هم موفق هستید والسلام
      پی نوشت : آریان حیا کن فروم کنکوریو رها کن

من کاری باآقای حیدری ندارم ولی درکل اوناییی که میگن باکتاب بخون این فیلم هاولش... من خودم سه سال خیلی سبز،گاج ومهروماه خوندم هیچی حالیم نشدهمین۹۸باهمین آقاتازه فهمیدم ریاضی چی هس اصن. حالاشماهایی که میگین ایناچرته ..آره واسه شما چرت ..خواهروبرادرگرامی شماهایی که دبیرایه مدرستون آدم حسابیه معلومه باکتاب پرونده ریاضیتون بسته میشه ..منم الان کتاب هارومیخونم میگم ایول ..چون قبلش آموز صحیح داشتم..ومن اینجاامضامیدم که نمیشه باخوندن کتاب درریاضی وفیزیک به تسلط رسیداینام که میگن میشه قبلش یاکلاس رفتن. یادبیرمدرسشون خوب بوددرضمن توچیکارداری. دبیرفحش میده تودرسویادبگیرکارت راه بیفته....آقامن هم جامع وهم نکته تستشودیدم اگربه اندازه کافی تستاشوبزنی خوبه..

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      من کاری باآقای حیدری ندارم ولی درکل اوناییی که میگن باکتاب بخون این فیلم هاولش... من خودم سه سال خیلی سبز،گاج ومهروماه خوندم هیچی حالیم نشدهمین۹۸باهمین آقاتازه فهمیدم ریاضی چی هس اصن. حالاشماهایی که میگین ایناچرته ..آره واسه شما چرت ..خواهروبرادرگرامی شماهایی که دبیرایه مدرستون آدم حسابیه معلومه باکتاب پرونده ریاضیتون بسته میشه ..منم الان کتاب هارومیخونم میگم ایول ..چون قبلش آموز صحیح داشتم..ومن اینجاامضامیدم که نمیشه باخوندن کتاب درریاضی وفیزیک به تسلط رسیداینام که میگن میشه قبلش یاکلاس رفتن. یادبیرمدرسشون خوب بوددرضمن توچیکارداری. دبیرفحش میده تودرسویادبگیرکارت راه بیفته....آقامن هم جامع وهم نکته تستشودیدم اگربه اندازه کافی تستاشوبزنی خوبه..
      کی اینجا گفت ریاضیو از کتاب بخونید ؟!!!!! چرا مغلطه میکنی ؟ اتفاقا ریاضی و فیزیک تنها درسایی هستن که باید با معلم خونده بشن و مثل دروس عمومی و زیست و حتی شیمی نیست که بشه با کتاب کمک آموزشی خوند اما ما میگیم باید با معلمخوند نه آریان حیدری و منتظری و امثالهم اینا کمدین های خوبی هستن مجری های خوبی هم میتونن باشن اما حیف معلم که به اینها بشه گفت

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منهم مثل ایشون گنده مینویسم چون ایشون فکر میکنن آریان حیدریو با فونت 40 بنویسن معلم بهتری میشن ایشون دوباره تاپیک زدن چون تاپیک قبلی همش از آریان حیدری بد گفتن ایشون میخواد ماسمالیزاسیون کنن اما اینبارم من گنده تر از قبل مینویسمنریاضی آریان حیدری فقط بدرد خودش میخوره چون بی ام وشو کرد بنز وگرنه کسی که دهنشو باز میکنه فحش و بد و بیراهه که ازش سرازیر میشه در درجه اول اصلا معلم نیست دوما با راه های نصف نیمه ای که کل مباحث ریاضیم پوشش نمیده که همون نصفه نیمه هام در شرایط استرس کنکور قابل پیاده سازی نیست چون بیشتر راه هاش احتیاج به فکر زیاد و خلاقیت داره بازم میگم خود آریان حیدریم بره بشینه کنکور بده تو وقت قانونی و همه درسها رو هم قرار باشه جواب بده نه فقط ریاضیو عمرا بتونه با راه های من درآوردیش بالای 50 بزنه پس دوستان بشینید ریاضیو کلاسیک با حل تمرین زیاد یاد بگیرید که اگر موفق بشید محاسباتتون رو قوی کنید نه تنها در ریاضی بلکه در فیزیک و شیمی هم موفق هستید والسلام
      پی نوشت : آریان حیا کن فروم کنکوریو رها کن
      الان داشتی به من بد میگفتی یا خوب؟

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خدایی حیدری اینجوریم که میگن نیست من خودم شاگرد 1400 هستم و دوست صمیمیم که امسال کنکور داد خیلی تعریفشو پیشم کرد همیشه تو کانون زیر 20 میزد ولی الان میگه کنکور امسال به این سختی 45 میزنه !
      خب شاید 45 مسخره باشه برای خیلیا ولی برای کسی که ریاضی کانونش زیر 20 بوده و با نکته وتست وهمایش این حیدری 45 زده خیلیل ارزش داره!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      من اونورم گفتم،
      هرکی از اریان بدمیگه توقع داره فقط با فیلم دیدن ومرور جزوه اریان بره 80 زنه درحالیکه اگه واقعا درکنار کلاسش تست کارکنی وهمیشه اون روش تشریحی هم خودت یه نیم نگاه بهش بندازی مطمئن باشید نتیج میگیرید

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول اینکه بگم هیچ جوره نمیشه با راه میانبر به ریاضی مسلط شد و تو کنکور موفق شد مهارت ریاضی با ریاضت بدست میاد شما هر معلمی رو انتخاب کنین چه ملاکپور چه حیدری چه هر کس دیگه ای باید تست و تمرین زیاد داشته باشین وگرنه هیچکی نمیتونه شمارو بکشونه بالا جز خودتون با دست به قلم شدن و زدن تست زیاد به قول دوستمون کلنجار رفتن با مسائل... خیلی از بچها فک میکنن اگه آریان حیدری ببینن سه سوته تستارو میزنن .من نمیگم ایشون خوبن یا بد در مورد هیچ معلم کنکوری اینو نمیگم چون هر کدوم سالانه چند هزار شاگرد دارن عده زیادی حتی منفی میزنن و عده زیادی هم درصد بالا پس دبیر نقش زیادی تو متمایز کردن داوطلبا از هم نداره ولی تجربه من از کنکور 99 اینه که تو این سال سرنوشت ساز دنبال روشای عجیب غریب و پر ریسک نرید از الان تا کنکور وقت زیادی هست برا تسلط کامل رو روشای عادی و کلاسیک. بازم میگم که زیاد رو انتخاب دبیر وسواس نداشته باشین بچها

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      من اونورم گفتم،
      هرکی از اریان بدمیگه توقع داره فقط با فیلم دیدن ومرور جزوه اریان بره 80 زنه درحالیکه اگه واقعا درکنار کلاسش تست کارکنی وهمیشه اون روش تشریحی هم خودت یه نیم نگاه بهش بندازی مطمئن باشید نتیج میگیرید
      پول نمیدیم کلاسش که خودمونم بخونیم واضافه بر اون بشینیم درسنامه و روش تشریحی هم بخونیم اینجوری که دوبل وقتمون میره! من ببینی کلا مخالفش نیستم ولی کسی بره کلاسش که حداقل ریاضیو خودش قبلا یه چیزایی خونده و یاد گرفته نه اینکه صفره بعدش بشینه هم تشریحی یاد بگیره هم آریان
      ویرایش توسط Amirsh23 : 12 شهریور 1399 در ساعت 18:45

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      پول نمیدیم کلاسش که خودمونم بخونیم واضافه بر اون بشینیم درسنامه و روش تشریحی هم بخونیم اینجوری که دوبل وقتمون میره!
      نکنه فکر کردین ریاضی رو میشه با یک فیلم دیدن بالا زد؟؟؟بی خیال!

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      نکنه فکر کردین ریاضی رو میشه با یک فیلم دیدن بالا زد؟؟؟بی خیال!
      درست تحویل نگرفتی حرفمو میگه اریانم بخونین تشریحی هم نیم نگاه داشته باشین اینطوری که دوبل باید وقت بذاری حالا تستم باید بزنی مگه مجبوری!

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اصلا بحث تست یه چیز جداس که باید به تعداد زیاد کار بشه بحث من روی یادگیری و درسنامه هستش
      اصلا کلاس انلاین کلاسه نه دی وی دی یعنی معلم توش تکلیف میده، آزمون میگیره و تو باید انجامش بدی وگرنه درسو نمیدن بعد به امون خدا ولت کنن

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      درست تحویل نگرفتی حرفمو میگه اریانم بخونین تشریحی هم نیم نگاه داشته باشین اینطوری که دوبل باید وقت بذاری حالا تستم باید بزنی مگه مجبوری!
      به هر حال خیلی از مباحث هست که از روی درسنامه آدم نمیتونه بفهمه یا تیپ تستای اصلی رو حل کنه و برای هر کسی فرق داره
      مثلا من مشتق از روی مهر و ماه نمیفهمیدم و تو تستاش مشکل میخوردم ولی آریان رو دیدم و خب تونستم یاد بگیرم(حیف تستای مشتق امسال کم شد)همینطور راه برخورد با تیپ تستای احتمال و...

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr99 نمایش پست ها
      به هر حال خیلی از مباحث هست که از روی درسنامه آدم نمیتونه بفهمه یا تیپ تستای اصلی رو حل کنه و برای هر کسی فرق داره
      مثلا من مشتق از روی مهر و ماه نمیفهمیدم و تو تستاش مشکل میخوردم ولی آریان رو دیدم و خب تونستم یاد بگیرم(حیف تستای مشتق امسال کم شد)همینطور راه برخورد با تیپ تستای احتمال و...
      نه من بحثم کلی بود یعنی جامع کلاسشو ثبتنام کنی البته اینم یجورشه . کلاسینو یه قابلیت داره که میتونی تک جلسه ثبتنلم کنی و ببینی که ایده ی خوبیه

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      استارتر عزیز .

این قضیه همینجوری با جربحث و کشتار ادامه داره خودت رو اسیر نکن . برو ببین اگه خوب بود برات سر جلسه که الحمدالله ما هم اونو میخوایم . اگه نه مثل من برات تجربه میشه.
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کی اینجا گفت ریاضیو از کتاب بخونید ؟!!!!! چرا مغلطه میکنی ؟ اتفاقا ریاضی و فیزیک تنها درسایی هستن که باید با معلم خونده بشن و مثل دروس عمومی و زیست و حتی شیمی نیست که بشه با کتاب کمک آموزشی خوند اما ما میگیم باید با معلمخوند نه آریان حیدری و منتظری و امثالهم اینا کمدین های خوبی هستن مجری های خوبی هم میتونن باشن اما حیف معلم که به اینها بشه گفت

شمااول. درست پیاماروبخون. بعدبه بنده حمله کن پیامایه قبلی خونده باشی. نوشتن یه کتاب بگیر بااون پیش برو ...
      مگه به من چیزی می رسه که دفاع کنم. ازآقای حیدری؟؟من آقای منتظری. هم دیدم ولی خوشم. نیومد ..من خودم چن جلسه اول حیدری دیدم گفتم وقت تلف کنیه ولی وقتی. رفتم توتستا دیدم اشتباه کردم..شما کل فیلماشو ببین،آزموناشوبزن،تکلیفاشو حل کن،مرورکن بعدنظربده خواهشاانصاف هم چیزخوبیه ایشون معلم هم هستن درضمن من مگ باشمادعوادارم تهاجمی حرف میزنین ..موافق نیستی لطف بااحترام نقدکن ....

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن