خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 105 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 91 به 105 از 1575
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.psy نمایش پست ها

زوری که نمیشه همه چی اصول داره
      غروب تو تل آن میشم میشه اصولش رو بگید؟
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiye.T نمایش پست ها

غروب تو تل آن میشم میشه اصولش رو بگید؟
      والا گروه که همه با ادبنیه سلامم نمیدن و ...شاید لفت بدم
      بله بپرسید کامل میگم بهتون البته هر زمان آن شدم

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

والا گروه که همه با ادبن������������یه سلامم نمیدن و ...شاید لفت بدم
      بله بپرسید کامل میگم بهتون البته هر زمان آن شدم
      لفت ندیدا میندازمشون بیرون من می خوام درس بخونم الان بهشون پیام میدم تهدیدشون می کنم
      من نمی‌توانم جلوی فرا رسیدن شب را بگیرم اما می‌توانم از تاریکی برای کشف زیبایی‌ها استفاده کنید. تنها در تاریکی می‌توانم ستاره‌ها را ببینم.

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

لفت ندیدا میندازمشون بیرون من می خوام درس بخونم الان بهشون پیام میدم تهدیدشون می کنم
      باشه
      والا منم هدفمم راهنمایی به بچه های انسانیه که کم توجهی بشون میشه ....اما دیگه احوالپرسی ساده چیزی نیست

5. Top | #95
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

باشه������������
      والا منم هدفمم راهنمایی به بچه های انسانیه که کم توجهی بشون میشه ....اما دیگه احوالپرسی ساده چیزی نیست
      بچه های کلاسمون رو بیارم درس نمی خونن ولی حرف زیاد می زنن شاید بهشون لینک دادم

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

بچه های کلاسمون رو بیارم درس نمی خونن ولی حرف زیاد می زنن شاید بهشون لینک دادم
      نه الان پروسه مهم و حساسیه فقط درسخونارو بیارید

7. Top | #97
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو پیج اینستامم تبلیغ می کنم تو گروه تجربی و هنر هم هستن فقط منو امیرهادی انسانی هستیم
      ویرایش توسط Mahdiye.T : 24 فروردین 1399 در ساعت 15:42

8. Top | #98
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نه الان پروسه مهم و حساسیه فقط درسخونارو بیارید
      ​چشم

9. Top | #99
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من موقعی که میخوام بخوابم مثلا 11 شب میرم رخت خواب واسه خواب تا ساعت 2 و نیم شب خوابم نمیبره بعدش به زور شاید خوابم ببره . گوشیم هم تنظیم میکنم مثلا واسه 8 صبح یه آهنگ ریتم دار هم میذارم اما 8 که بیدار میشم آلارم رو خاموش میکنم و با خستگی وصف ناشدنی دوباره خوابم میبره و 11:30 بیدار میشم ! البته این که تا 2 و 3 شب خوابم نمیبره موقعی که مدرسه ها باز بودن هم وجود داشت .
      شما چه راهکاری بلدید؟

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      من موقعی که میخوام بخوابم مثلا 11 شب میرم رخت خواب واسه خواب تا ساعت 2 و نیم شب خوابم نمیبره بعدش به زور شاید خوابم ببره . گوشیم هم تنظیم میکنم مثلا واسه 8 صبح یه آهنگ ریتم دار هم میذارم اما 8 که بیدار میشم آلارم رو خاموش میکنم و با خستگی وصف ناشدنی دوباره خوابم میبره و 11:30 بیدار میشم ! البته این که تا 2 و 3 شب خوابم نمیبره موقعی که مدرسه ها باز بودن هم وجود داشت .
      شما چه راهکاری بلدید؟
      سلام شما طی شب غذای سنگین قهوه چایی پررنگ مصرف میکنی؟
      قبلا کی میخوابیدی الان چطور؟

11. Top | #101
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

سلام شما طی شب غذای سنگین قهوه چایی پررنگ مصرف میکنی؟

قبلا هم همون 2 شب میخوابیدم
      چای پررنگ و قهوه هم کم مصرف میکنم

12. Top | #102
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      شما چه راهکاری بلدید؟
      مشغله فکری دارید که ذهنتونو به خودش مشغول کرده؟ یا استرس و ترس دارید؟ بعد از ظهرا میخوابید؟ در طول روز چقدر فعالیت دارید که خستتون کنه؟ تو رختخواب درس خوندید تا حالا یا با گوشی کار میکنید؟ وقتی میخواید بخوابید سر و صدا دور و برتون هست؟ یا اتاقتون وقتی چراغ رو خاموش میکنید روشنه یا تاریک؟

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Setty نمایش پست ها
      مشغله فکری دارید که ذهنتونو به خودش مشغول کرده؟ زیاد یا استرس و ترس دارید؟ استرس بعد از ظهرا میخوابید؟ نه در طول روز چقدر فعالیت دارید که خستتون کنه؟ از صبح که بیدار میشم تا وقتی می خوابم یا درس می خونم یا کامپیوتر یا تبلت دستمه یا تلوزیون میبینم تو رختخواب درس خوندید تا حالا یا با گوشی کار میکنید؟ بعضی وقتا با تبلت و کامپیوتر درس می خونم وقتی میخواید بخوابید سر و صدا دور و برتون هست؟ شن وولی اکثرا ساکته یا اتاقتون وقتی چراغ رو خاموش میکنید روشنه یا تاریک؟ روشن
      ​منم همین مشکل رو دارم

14. Top | #104
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام شما طی شب غذای سنگین قهوه چایی پررنگ مصرف میکنی؟ هیچ کدام
      قبلا تا 3-4-5-6-7 هم بیدار بودم

15. Top | #105
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      قبلا تا 3-4-5-6-7 هم بیدار بودم
      پس کلا از تنظیم خوابتون دچار مشکل شده

صفحه 7 از 105 نخستنخست ... 67817 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن