خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78
    نمایش نتایج: از 106 به 115 از 115
    1. Top | #106
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اکثر نظرات از رو تعصب بود.
      جالب بود یکی گفته بود یاسمین میر دروغ گفته16 ساعت خونده...
      احمدی نزاد با زبونش گفت من خوابم ریاد بود 6 ساعت خواب کافی نبود برای همین صبا مجبور بودم راه برم....این اقا ی مثال خیلی خوب برا نقض دوستانی هست که میگن باید خواب کافی داشته باشی یا بعضی ها ارثی کم خوابن...
      البته دسته هستند وقتی دیگه جوابی ندارند میگن نه ارزش نداره ...در اینده مریض میشی الزایمر میگیری....
      دوستان همه پزشکان حاذق از خوابشون زدن چه موفع درس وچه الان که طبابت میکنند...اتفاقا مریض هاشون اکثرا از قشری هستند که خواب کافی داشتن!!!!!!!!!!!!

در همه موارد همینه...بازیگر/مهندس/....

راستی زوش خیلی مهم هست باید با روش درست زیاد خوند.
      شما قرنها هم که مسیر اشتباه بری به مقصد نمیرسی

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هیچ فرمول کلی برای موفقیت وجود نداره
      آدما با هم فرق میکنن
      یکی 6 ساعت خواب واسش کافیه زیادم هست یکی مثل من دقیق باید 8 ساعتو بخوابه وگرنه سردرد میگیره
      چرا فکر میکنین حتما باید 13_14 ساعت خوند تا رتبه شد؟ بنظرم اون چیزی که مهمه کیفیته و اینکه بلد باشی چطور بخونی چطور برنامه بریزی
      چرا خیلیا فکر میکنین از الان کسی شروع کنه نمیتونه به هدفش برسه؟

هیچ طومار اسرار آمیز یا هیچ قرصی وجود نداره که بهت بدن بگن استفاده کن تضمینی پزشکی فلان جا میاری
      باید با آزمون و خطا قلق خودتو به دست بیاری
      اول از همه باید شروع کنی تو مسیر بیفتی بعد با کمک راهنمایی افراد موفق یا مشاور ها خودتو ارتقا بدی

پیرو حرف دوستمون واقعا یک سری ها تعصب آمیز و تمسخر آمیز حرف میزنن. یکی میاد میگه مننن میگم خلاصه نویسی چرته تمام. آقا این نظر توعه باشه استفاده نکن چرا سعی میکنی به دیگران تحمیل کنی؟ یا مثلا یکی میاد تاپیک میزنه راهنمایی درمورد یه مسئله ای همه بهش هجوم میبرن که چرا تاپیک زدی یا یجور مغرور جواب میدن بابا کام آن ما همه یجوریم حالا یکی 6 ساعت میخونه یکی 8 ساعت یکی 10 ساعت یکی هم خوشبحالش به هدفش رسیده الان دانشجوعه. یکم مهربون تر رفقا جای دوری نمیره

3. Top | #108
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آدما باهم متفاوتن یکی میتونه بدون مصرف هیچی ۱۳ ساعت بخونه یکی ۸ ساعت یکی ۹ ساعت و غیره .... نمیشه سیستم بیولوژیک خودتونو با کسی مقایسه کنید واقعا و اینم بگم که من همونطور که بار ها گفتم فقط سه ماه اخر جدی درس خوندم و یک ماه و نیم اخرم قرص مصرف کردم اما نه ریتالین چون خیلی عوارض داره اما دوستای کناریم تو پانسیون مصرف میکردن وواقعا دچار خشونت میشدن اینم بگم که سعی کنید بدنتونو کم کم عادت بدید نه اینکه مجبور بشید قرص مصرف کنید من نمیگم قرص بده و مطلقا استفادا نباید کرد اما با روانپزشکا یا یه سری قرصای دیگه میشه اوکی شد و عوارض خاصیم نداشته باشه
      به هرحال همیشکی نمیتونه بگه من طولانی مدت تونستم روزی ۱۵ ساعت درس بخونم و چرنده امیدوارم موفق باشین
      25 : 32 : 13 : 00

4. Top | #109
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فک میکنم خلاصه این تاپیک،این باشه:
      "راه یکی نیست.زندگی من با هر کس دیگه فرق داره."

5. Top | #110
      کاربر انجمن

khejalati
      نمایش مشخصات
      خیلی ها رو دیدم که میگفتن 13و14 ساعت می خونیم ولی تهش هیچ برداشت کردن موارد زیادی هم بوده که با رقمی متعادل تر نتایج خوبی گرفتن نباید زیاد روی ساعت مطالعتون حساس بشید مهم اینه که هر روز به اندازه دیروز یا بیشتر درس بخونید حتی اگه نه ساعت می خونید همیشه اون 9 ساعت رو با کیفیت بالا بخونید ولی کمتر نشه یا اینکه یه هفته کلن درس نخونید چیزی که باید روش حساس باشید اینه که هر مبحث رو در زمان خودش به خوبی بخونید و تست زیاد و مفید بزنید

6. Top | #111
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به همون راحتی ای که دروغ میگن!
      ۹۰٪ این آدما کسایی هستن که قصدشون تخریب روحیه شماست اما خب بعضیام واقعا میخونن که از نظر من دارن به طور برگشت ناپذیری به جسم و روح و روانشون آسیب میزنن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #112
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh.brd نمایش پست ها
      فک میکنم خلاصه این تاپیک،این باشه:
      "راه یکی نیست.زندگی من با هر کس دیگه فرق داره."
      دقیقا ولی مشکل اینجاس اکثرا اگه میخوان ساعتو ببرن بالا اول از همه از خوابشون کم میکنن یه نوع جوگیریه

8. Top | #113
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hope400 نمایش پست ها
      دقیقا ولی مشکل اینجاس اکثرا اگه میخوان ساعتو ببرن بالا اول از همه از خوابشون کم میکنن یه نوع جوگیریه
      درسته. مشاورا میگن اولین کار برای افزایش مطالعه اینه که از روز بیشترین استفاده رو کنید. اگه کسی از روزش بهترین استفاده رو داره اونوقت میتونه خوابشو کم کنه اونم به مقدار معقول که به کیفیت درس خوندنش آسیب نزنه. اون دوستی هم که میگه توی سربازی سه ساعت میخوابیده باید در نظر بگیره که کار فیزیکی خیلی با کار فکری فرق داره بدن میتونه کم خوابی رو تحمل کنه اما مغز به شدت کارایش میاد پایین. هر کس با شرایط خودش باید بسنجه چند ساعت خواب براش مفیده که البته این آخرین چیزی هست که باید بهش فکر کنه اولویت همیشه تایم روز هست

9. Top | #114
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatima_nm نمایش پست ها
      سلام میشه بگید چطور ساعت مطالعم رو زیاد کنم؟
      بعضیا این همه میخونن بدون خستگی و...؟
      قرصی باید مصرف کرد؟
      یک سریا با ریتالین و هایپ اینا
      لطفا راهنمایی کنید
      الان حدود 8-9ساعت میخونم و اتلاف وقتم هم زیاد
      دوستِ من پارسال همش میگفتومن ۱۳ ساعت میخونم
      تهش رتبه ش به پرستاری آزاد هم نرسید!
      دقیق نمیدونم دروغ میگفت یا که واقعا درس خوندن بلد نبود!

من میگم کیفیت رو فدای کمیت نکنی بهتره!
      ساعت مطالعتم جوری ببر بالا که مثلا با خودت برنامه بریزی مثلا من سرل فلان کار خیلی وقت میذارم بیام اون کارو کمش کنم تا بتونم یه ساعت بیشتر درس بخونم(مثلا از گوشی زیاد استفاده میکنی؟ از keep me out استفاده کن گوشیت قفل شه سراغش نری!)

ریتالین هم که کلا از عوارضش زیاد شنیدم و فوق العاده مضره!
      هایپ هم فک نمیکنم گزینه ی مناسبی باشه!

من خودم مثلا بعضی وقتا که خوابم میگیره یا بیحال میشم نسکافه ای قهوه ای چایی ای چیزی میزنم! یکم سرحال تر میشم یا دوش میگیرم!

10. Top | #115
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      افزایش ساعت مطالعه یه فرآیند هست که باید کم کم افزایش پیدا کنه تا ثابت باشه . کسانی که تصمیم میگیرند یک شبه ۱۴ ساعت مطالعه کنند ؛ خیلی زود کل درس خوندن رو تعطیل میکنن
      کم کم و هر روز ربع ساعت به ساعت مطالعه اضافه کنی ؛ مغزت با این رویه عادت می‌کنه و میتونی با ساعت بالا درس بخونی
      البته ساعت مطالعه بالا در زمان های نزدیک به کنکور هست و کسی که ادعا کنه از مهر مثلا هر روز ۱۴ ساعت میخونه ؛ اغراق کرده

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 78

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن