خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: حقوق یا روانشناسی؟

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • حقوق

7 100.00%
    • روانشناسی

1 14.29%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 30
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Post نظرسنجی:حقوق بهتره یا روانشناسی؟؟

سلام بچه ها به نظرتون حقوق بهتره اینده اش یا روانشناسی البته حقوق به قصد خوندن وکالت و روان دکتری خوندن؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام خوبین؟ شاعر بعد از قبولی دررشته حقوق میفرماید: زیبارویان حقوق خوان بخشندگان عمرند#ساقی بده نوشابه فقط پپسی نباشد...
      حقوق بهتره بنظرم البته اصلا تخصصی ندارم فقط براساس منطق . مشاهده اینو میگم.
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز برای انتخاب فقط باید به علاقه ی خودتون توجه داشته باشید
      الان حقوق مثل قبلنا نمونده پذیرش آزمون وکالت خیلی کم شده
      روان شناسی هم شما باید خیلی خیلی مسلط باشید و تو این رشته نجربه ی کاری خیلی مهم تر از دروس دانشگاهی
      خودتون باید تصمیم بگیرید

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FarhadMechanic نمایش پست ها
      سلام خوبین؟ شاعر بعد از قبولی دررشته حقوق میفرماید: زیبارویان حقوق خوان بخشندگان عمرند#ساقی بده نوشابه فقط پپسی نباشد...
      حقوق بهتره بنظرم البته اصلا تخصصی ندارم فقط براساس منطق . مشاهده اینو میگم.
      مرسی ازتون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Diplomat;838446]دوست عزیز برای انتخاب فقط باید به علاقه ی خودتون توجه داشته باشید
      روان شناسی هم شما باید خیلی خیلی مسلط باشید و تو این رشته نجربه ی کاری خیلی مهم تر از دروس دانشگاهی
      خودتون باید تصمیم بگیرید
      [/QUOT
      حقوق به خاطر سخت قبول شدن تو ازمون وکالت یه ذره میترسم ازش و چون خیلی احساسی ام ممکنه به خاطر چیزای کوچیک بزنم زیر گریه میترسم وکالت با روحیه من مطابق نباشه
      اما روان هم قبول دارم که باید مطالعه فراتر داشته باشم ولی همه میگن حقوق بهتره و باعث شده شک کنم که کدوم رو انتخاب کنم؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      وقتی معلومه میترسی مجبوری حقوق بخونی؟

گرچه درآمد یه وکیل از به روانشناس بهتر میتونه باشه!

ولی شما مناسب روانشناسی هسی تا حقوق!

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=reyhaneh224;838449][QUOTE=Diplomat;838446]دوست عزیز برای انتخاب فقط باید به علاقه ی خودتون توجه داشته باشید
      خودتون باید تصمیم بگیرید
      [/QUOT
      حقوق به خاطر سخت قبول شدن تو ازمون وکالت یه ذره میترسم ازش و چون خیلی احساسی ام ممکنه به خاطر چیزای کوچیک بزنم زیر گریه میترسم وکالت با روحیه من مطابق نباشه
      اما روان هم قبول دارم که باید مطالعه فراتر داشته باشم ولی همه میگن حقوق بهتره و باعث شده شک کنم که کدوم رو انتخاب کنم؟
      [/QUOTE
      شما که قرار نیست قاضی بشید نگران احساس باشید ان شاءالله اگه وکیل شدید به دلخواه می تونید فقط پرونده هایی که دوست دارید وکالت کنید پس زیاد مهم نیست
      من خودم با اینکه وضعم خوبه و میتونم هرکدوم ازاین رشته ها رو به راحتی بیارم میرم علوم سیاسی فقط علاقه مهم
      اگه احساس میکنید حتی تو باستان شناسی استعداد دارید برید اونو بخونید چون اگه از رو علاقه نباشه ضرر میکنید بازار کار الان تو تمام رشته ها بده ولی چیزی که باعث تفاوت میشه خودتونید

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh224 نمایش پست ها
      سلام بچه ها به نظرتون حقوق بهتره اینده اش یا روانشناسی البته حقوق به قصد خوندن وکالت و روان دکتری خوندن؟؟؟
      والا با این اوضاع یکی از یکی بد تر!
      باید بین بد و بد تر یکیوانتخاب کنی
      چیزی که خیلی مهمه علاقس!
      خلاف قوانین.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lawyer نمایش پست ها
      وقتی معلومه میترسی مجبوری حقوق بخونی؟

گرچه درآمد یه وکیل از به روانشناس بهتر میتونه باشه!

ولی شما مناسب روانشناسی هسی تا حقوق!

مجبور نیستم ولی من ریاضی بودم به عشق حقوق اومدم انسانی ولی خب طی این یه سال که انسانی اومدم و الان باید کنکور بدم خیلی شک دارم بین این دو تا اگه به علاقه باشه حقوق ولی اگه به روحیه خودم باشه روان و نمیدونم کدومش بهتره

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=Diplomat;838457][QUOTE=reyhaneh224;838449]
      نقل قول نوشته اصلی توسط Diplomat نمایش پست ها
      دوست عزیز برای انتخاب فقط باید به علاقه ی خودتون توجه داشته باشید
      خودتون باید تصمیم بگیرید
      [/QUOT
      [/QUOTE
      شما که قرار نیست قاضی بشید نگران احساس باشید ان شاءالله اگه وکیل شدید به دلخواه می تونید فقط پرونده هایی که دوست دارید وکالت کنید پس زیاد مهم نیست
      من خودم با اینکه وضعم خوبه و میتونم هرکدوم ازاین رشته ها رو به راحتی بیارم میرم علوم سیاسی فقط علاقه مهم
      اگه احساس میکنید حتی تو باستان شناسی استعداد دارید برید اونو بخونید چون اگه از رو علاقه نباشه ضرر میکنید بازار کار الان تو تمام رشته ها بده ولی چیزی که باعث تفاوت میشه خودتونید
      من ریاضی بودم سال پیش به خاطر اینکه حقوق دوس داشتم اومدم انسانی ولی تو این مدت بعضی ها گفتن حقوق ازمون وکالت سخته قبول نمیشی عربی داشنگاش سخته الان روان خوبه یه سری گفتن نه حقوق خوبه اینا باعث شد تو این یه سال شک کنم بین این دو تا

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      من یه جمله از کتابای حقوق میخونم دیوونه میشم نفسم بند میاد نمیدونم چطوری اونارو میخونی ولی با فرمولای ریاضی و فیزیک نفس میکشم خیلی حال میکنم
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      والا با این اوضاع یکی از یکی بد تر!
      باید بین بد و بد تر یکیوانتخاب کنی
      چیزی که خیلی مهمه علاقس!
      ​چرا بد و بدتر؟؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من یه جمله از کتابای حقوق میخونم دیوونه میشم نفسم بند میاد نمیدونم چطوری اونارو میخونی ولی با فرمولای ریاضی و فیزیک نفس میکشم خیلی حال میکنم
      من با هر دو عشق میکنم هم عاشق ریاضی و تموم مسئله های اقتصادم هستم هم عاشق حقوق و قانون ها تبصره هاش اصلا به خاطر عشق به ریاضی دوستام میگن یا برو مدیریت ها و حسابداری یا برو اقتصاد صنعتی بخون دبیر اقتصادم بهم گفت تو اگه اقتصاد بخونی اینده ات عالیه و سخت گیری مشکله این موقع ها

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh224 نمایش پست ها
      من با هر دو عشق میکنم هم عاشق ریاضی و تموم مسئله های اقتصادم هستم هم عاشق حقوق و قانون ها تبصره هاش اصلا به خاطر عشق به ریاضی دوستام میگن یا برو مدیریت ها و حسابداری یا برو اقتصاد صنعتی بخون دبیر اقتصادم بهم گفت تو اگه اقتصاد بخونی اینده ات عالیه و سخت گیری مشکله این موقع ها
      پس خوش بحالت مغزت دخترا از پسرا قویتره همزمان میتونه چنتا چیزو تحلیل کنه ولی ما مغزمون یک بعدیه فقط رو یه چیز فوکوس میکنیم ولی اگه فوکوس کنیم ولش نمیکنیم تا تهش میریم...
      چه فرقی می کند
      عاشق تو باشم
      یا عاشق رنگین کمان
      وقتی هر دو هفت خطید؟!!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

پس خوش بحالت مغزت دخترا از پسرا قویتره همزمان میتونه چنتا چیزو تحلیل کنه ولی ما مغزمون یک بعدیه فقط رو یه چیز فوکوس میکنیم ولی اگه فوکوس کنیم ولش نمیکنیم تا تهش میریم...
      اره واسه همینه پسرا بیشتر تو ریاضی و قیزیک قوی ترن چون ذهنشون رو یه مسئله هس و البته بیشتر نتایج پسرا بهتره دختراس چون ما دخترا در حین درس خوندن هم داریم درس میخونیم هم اینکه بعدش چی کار کنیم هم اینکه دیروز ازمون چیشد و جاهای دیگهه..............

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)