خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 75
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post (مهم و فوری) : اصلاحیه قانون سنجش و پذیرش دانشجو رأی نیاورد ، ارجاع به کمیسیون

به دلیل عدم تصویب ماده واحده ؛
      طرح اصلاح اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو به کمیسیون آموزش بازگشت
      طرح اصلاحیه اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور به دلیل عدم رای مثبت نمایندگان به ماده واحده به کمیسیون آموزش بازگشت

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز یکشنبه پارلمان گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری درباره طرح اصلاحیه اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور را بررسی کردند.

پس از بحث و تبادل نظر وکلای ملت، ماده واحده این طرح دو بار به رای گذاشته شد که در هر دو بار نمایندگان به ماده واحده رای منفی دادند به همین دلیل طرح مذکور به کمیسیون آموزش ارجاع داده شد.

منبع : خبرگزاری فارس ـ به دلیل عدم تصویب ماده واحده ، طرح اصلاح اجرای قانون سنجش و پذیرش دانشجو به کمیسیون آموزش بازگشت ـ یکشنبه 19 اردیبهشت ـ 9:30

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه سوال ایا رای گیریی که هفته پیش شد هم دیگه باطل شد؟

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      ماده واحده طرح کمیسیون آموزش دو بار در صحن با رأی گذاشته شد که هر دوباره نمایندگان به ماده واحده رأی منفی دادند

قیافه جناب زاهدی و فیاضی که با قاطعیت مصاحبه میکردن الان بسی دیدن داره

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Gentleman نمایش پست ها
      یه سوال ایا رای گیریی که هفته پیش شد هم دیگه باطل شد؟
      بله داداش ، تصویب کلیات دیگه فایده ای نداره

چون نمایندگان در دو رأی گیری امروز هر دو بار به ماده واحده رأی منفی دادن رئیس جلسه طرح رو دوباره ارجاع داد به کمیسیون تا دوباره بررسی کن بعدش باز دوباره باید بیاد تو صحن رأی گیری بشه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش اینارو ول کن الا خوبه یا بد؟؟ چند درصد احتمال حذف یا مثبته و چند درصد قطعی؟؟

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی نتنیجش میاد؟چه سناریو هایی پیش رو هست؟

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ها اقا سجاد بازم میخوای بگی مثبت میشه؟ بنظر من شمایی ک داری با احساسات بچه ها ناخواسته بازی میکنی، بخدا میدونم چقدر زحمت کشیدی تا الان برا همین تاپیکا، اما یه تاپیک بزن و بنویس اینجا ایرانه:
      مشتی حقخور حرومی تو مجلسن و کشور وحشتناکیه و مردمشو فقط برای جنگ و رفتن جلوی توپ و تانک می خواد، هممون باید تو این کشور با آرزوهامون خاک شیم، خوشبخت اون آدمایی هستن که ایرانی نیستن، ما فقط ظاهدمون عادیه وگرنه هیچ فرقی با مردمان اسیر سو تغذیه اتیوپی نداریم...
      بسه این جمله ی کلیشه ایه افتخار میکنم که ایرانیم!
      بذار این جوون ۲۰ ساله که سه سال زندگیشو خرج کنکور کرده و نتیجه نگرفته جمله ی دلشو بگه:
      شرم میکنم که ایرانیم.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      ها اقا سجاد بازم میخوای بگی مثبت میشه؟ بنظر من شمایی ک داری با احساسات بچه ها ناخواسته بازی میکنی، بخدا میدونم چقدر زحمت کشیدی تا الان برا همین تاپیکا، اما یه تاپیک بزن و بنویس اینجا ایرانه:
      مشتی حقخور حرومی تو مجلسن و کشور وحشتناکیه و مردمشو فقط برای جنگ و رفتن جلوی توپ و تانک می خواد، هممون باید تو این کشور با آرزوهامون خاک شیم، خوشبخت اون آدمایی هستن که ایرانی نیستن، ما فقط ظاهدمون عادیه وگرنه هیچ فرقی با مردمان اسیر سو تغذیه اتیوپی نداریم...
      بذار این جوون ۲۰ ساله که سه سال زندگیشو خرج کنکور کرده و نتیجه نگرفته جمله ی دلشو بگه:
      شرم میکنم که ایرانیم.
      جالب اینه که بعضی از نمایندگان عزیز اصلا به حرف موافق و مخالف گوش نمیدادند و سرآخر میپرسیدند نظر دولت و کمیسیون چیه؟؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      شرم میکنم که ایرانیم.

دست شما درد نکنه ، خیلی لطف داری

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 8MIT8 نمایش پست ها

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من از صمیم قلب از شما اقا سجاد تشکر دارمواقعا زحمت می کشی

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1375-0016 نمایش پست ها
      معلوم نیست داداش ، تاثیر قطعی میشه

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

قطعی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ن

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا باید قطعی بشه؟
      هیچوقت نمیشه
      1- اگه بره مجلس بعدی ....رای دیوان لازم اجراست
      2- اگه همین مجلس بره نماینده ها الان با معدل مخالفن
      3 - مورد سوم هم حواشیشه که نیاز نیس بگم
      پس تاثیر قطعی نیست

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نوشته اصلی توسط lover sick
      بعد از اصلاحیه دوباره مجلس کلیات دوباره به رای گذاشته میشه..
      این خبری بود یا پرسشی ؟؟؟
      من نمیدونم واقعا ....
      اگر کلیات به را ی گذاشته بشه که احتمالا کلیات را ی نمیآره با توجه به رای نمایندگان امروز ...
      دوستان باز تاکید میکنم ..صدای ما شنیده شد ...2 بار ..تکرار میکنم 2 بار به ماده واحده جزییات پیشنهادی کمسیون آموزش ( بخوانید زاهدی و دوستان)
      رای نیاورد...

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

com، http، php، فناوری، فوق، فوری، قانون، قرار، لازم، لحاظ، منفی، منبع، مهم، مهر، مورد، ماده، متوسطه، مثبت، مجلس، مراکز، مربوط، مرتبط، مصوبات، مطابق، معدل، نمایندگان، نمرات، نهایی، نشست، چطور، نظر، همچنین، همین، هر، هستند، وزارت، یکشنبه، کمیسیون، کنکور، که، کار، کردن، کردند، کشور، گفت، گذاشته، گروه، گزارش، ۱۰، پیش، پایین، پذیرش، پرورش، پس، پشت، www، آموزش، آموزشی، آن، آزمون، آزمایشی، افزایش، اما، امتحانات، امروز، انجام، اینکه، اگر، ابهامات، اجرای، ادامه، اردیبهشت، از، اسلامی، استاندارد، اصلاح، اصلاحیه، اصول، به، با، باید، بار، بازگشت، بحث، برگزار، برای، بررسی، تبادل، تحقیقات، تحصیلی، تصویب، تعدادی، تعریف، جلسه، جبران، جدی، خبرنگار، خبرگزاری، خصوص، دلیل، دو، دوم، دوره، دانشگاه‌ها، دانشگاهی، دانشجو، دادند، داده، دارند، در، دروس، درباره، روز، رأی، رئیس، را، راستای، رتبه، رتبه کنکور، زیر، سنجش، سوابق، سوابق تحصیلی، سابقه، سطح، شما، شود، شورای، شد، شده، شرح، صورت، طراح، طرح، علنی، عالی، عدم

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن