خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 34
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برای درک مشتق نیازی ب خوندن حد هس؟

سلام بچه ها

من کنکوری ریاضیم از پارسال خرداد ماه ک دیفرانسیلو خوندم دیگ لای کتابای دیفو باز نکردم ی سوال من میخوام مشتق و انتگرال و بخونم میخواستم بدونم برا درک مشتق نیازی ب خوندن حد هس؟ یا خوندن مشتق کافیه؟

@8MIT8
      @SUBZERO

ممنون میشم راهنماییم کنید

موفق باشید
      اللهم عجل لولیک الفرج
      ویرایش توسط Fatemeh4247 : 13 اردیبهشت 1395 در ساعت 12:53

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      با اینکه تجربی ام ولی فک کنم حداقل 3 سوال مشتق رو میشه بدون اینکه حد بدونی ، حل کرد ... منظورم سوالایی از قضایای مشتق و معادلات خط مماس و قائم بود
      ویرایش توسط The.Best.Name : 13 اردیبهشت 1395 در ساعت 13:31

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      با اینکه تجربی ام ولی فک کنم حداقل 3 سوال مشتق رو میشه بدون اینکه حد بدونی ، حل کرد ... منظورم سوالایی از قضایای مشتق و معدلات خط مماس و قائم بود
      تا ی حدودی حد بلدم فقط میخوام بدونم نیازی ب خوندن درسنامه فصل دو دیفرانسیل هس؟مثلا من مجانب هارو یادم نیس میخواستم بدونم لازم بخونم یا درسنامه مشتق برا درک 100% کافیه؟
      اللهم عجل لولیک الفرج

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      برای خوندن مشتق نیاز شدید داری به حد وپیوستگی
      برای خوندن انتگرال هم نیاز شدید به مشتق داری
      اگ حذف کنی درصورتیکه یادت نباشه اصلا نمی تونی جواب بدی به سوالا

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatemeh4247 نمایش پست ها

تا ی حدودی حد بلدم فقط میخوام بدونم نیازی ب خوندن درسنامه فصل دو دیفرانسیل هس؟مثلا من مجانب هارو یادم نیس میخواستم بدونم لازم بخونم یا درسنامه مشتق برا درک 100% کافیه؟

نه فک نکنم
      خب اگه تا حدودی بلدی بقیه رو هم با تست زدن و پاسخ تشریحی خوندن یاد میگیری ... فقط بشین تست سراسری کار ... تست بزن پاسخ تشریحی رو بخون بعد سعی کن با نکته ای که از تست یاد گرفتی ، تست بعدی رو حل کنی ... این بهترین روشه ...

6. Top | #6
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      مثلا برا درسی مثه عربی با دوستم تست کار کردم بدون اینکه ذره ای درسنامه بخونه ، الان از 25 سوال 24 تا درست میزنه ...
      ریاضی و فیزیک هم مثه عربی تست محوره باید نکات کلی اولیه رو به یاد داشته باشی که مطمنا بلدی ، بعد فقط تست ها رو بخوری هر چی می تونی تست بزنی تا ایده جدید برات ناشناس نباشه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نه فک نکنم
      خب اگه تا حدودی بلدی بقیه رو هم با تست زدن و پاسخ تشریحی خوندن یاد میگیری ... فقط بشین تست سراسری کار ... تست بزن پاسخ تشریحی رو بخون بعد سعی کن با نکته ای که از تست یاد گرفتی ، تست بعدی رو حل کنی ... این بهترین روشه ...
      ممنون بابت راهنمایی خخخخخخخخ میترسیدم گیج بشم وقتمو تلف کنم دوباره بشینم حدو بخونم ک کلی اتلاف وقت میشه

مثلا برا درسی مثه عربی با دوستم تست کار کردم بدون اینکه ذره ای درسنامه بخونه ، الان از 25 سوال 24 تا درست میزنه ...
      ریاضی و فیزیک هم مثه عربی تست محوره باید نکات کلی اولیه رو به یاد داشته باشی که مطمنا بلدی ، بعد فقط تست ها رو بخوری هر چی می تونی تست بزنی تا ایده جدید برات ناشناس نباشه
      واقعا بدون درسنامه بالای 90% میزنید؟ جالبه من ب 30% عربی راضیم میخواستم اول درسنامه بخونم بعد تست کار کنم . شایدم تو تست ها نکته هارو حفظ میکنید تو تستای بعدی ب کار میبرید؟ من ک اصلا نمیتونم حفظ کنم
      اللهم عجل لولیک الفرج

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببین من چون حسابو پاس کردم دارم بهت میگم هیچیو حذف نکن
      داغون میشیا...

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

ممنون بابت راهنمایی خخخخخخخخ میترسیدم گیج بشم وقتمو تلف کنم دوباره بشینم حدو بخونم ک کلی اتلاف وقت میشه

واقعا بدون درسنامه بالای 90% میزنید؟ جالبه من ب 30% عربی راضیم میخواستم اول درسنامه بخونم بعد تست کار کنم . شایدم تو تست ها نکته هارو حفظ میکنید تو تستای بعدی ب کار میبرید؟ من ک اصلا نمیتونم حفظ کنم

من که 100 میزنم حالا بعضی وختا دوستم یکی دو تا رو غلط میزنه خخخخخخ ... بازم میگم من تجربی ام و به نظرم تست مشتق رو بدون خوندن حد میشه زد ... از منابع درسی رشته ریاضی زیاد مطلع نیستم شاید حد و مشتق شما پیشرفته تر باشه ... بازم میگم تست بزن یاد بگیر نه اینکه درسنامه بخونی و یادبگیری

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      ببین من چون حسابو پاس کردم دارم بهت میگم هیچیو حذف نکن
      داغون میشیا...
      چرا؟ داغون میشم ینی چی؟ شما امسال پیش دانشگاهی هستید؟ من حسابانو دیف و پاس کردم برا کنکور میگم بنظر خودم از دیف مشتق و انتگرال تستاشو بزنم برام کافیه+ هندسه پایه + تحلیلی + جبرو احتمال +امار
      اللهم عجل لولیک الفرج

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نه عزیزم پشت کنکوری ام واسه تجربی
      اما تو دبیرستان ریاضی بودم
      چون درسا رو میشناسم دارم بهت میگم
      حسابان وحساب به هم پیوسته اند درس عمومی نیستن
      باید درسنامه بخونی (کم) بعد تست بزنی (زیاد)

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      باید روابط مثلثاتی و پایه رو بلد باشی چون توی کاربرد و انتگرال خیلی به گویا کردن و معادلات و نامعادلات و روابط مثلثاتی احتیاج داری...
      کاربرد بخش پر محتوا و سنگین و قلب تپنده ی کنکور هست

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      باید روابط مثلثاتی و پایه رو بلد باشی چون توی کاربرد و انتگرال خیلی به گویا کردن و معادلات و نامعادلات و روابط مثلثاتی احتیاج داری...
      کاربرد بخش پر محتوا و سنگین و قلب تپنده ی کنکور هست
      آفرین دادا منم همینو میگم...

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      نه عزیزم پشت کنکوری ام واسه تجربی
      اما تو دبیرستان ریاضی بودم
      چون درسا رو میشناسم دارم بهت میگم
      حسابان وحساب به هم پیوسته اند درس عمومی نیستن
      باید درسنامه بخونی (کم) بعد تست بزنی (زیاد)
      اها از اون لحاض شرمنده ب پروفت نگاه کردم چیزی درمورد پایه تحصیلی ننوشته بودی فک کردم سال سومیی
      میدونم برا تست دیف نیاز ب ریاضی پایه دارم پایم ضعیف نیس فقط ی سری از مباحث حد (فصل 2 دیف) بلد نیستم میخاستم ببینم بچه هایی ک این دو فصل خوندن راهنماییم کنن
      اللهم عجل لولیک الفرج

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها

من کنکوری ریاضیم از پارسال خرداد ماه ک دیفرانسیلو خوندم دیگ لای کتابای دیفو باز نکردم ی سوال من میخوام مشتق و انتگرال و بخونم میخواستم بدونم برا درک مشتق نیازی ب خوندن حد هس؟ یا خوندن مشتق کافیه؟

@8MIT8
      @SUBZERO

ممنون میشم راهنماییم کنید

موفق باشید
      سلام آبجی
      بله یاد داشتن فصل حد خیلی مهمه ، از نون شب هم واجبتره ، توصیه میکنم حتما بخونیش
      چون همونطوری که احتمالا میدونی یادگیری مبحث حد در مباحث
      دنباله ها ، پیوستگی ، مجانب ، مشتق و کاربرد مشتق مورد نیازه

موفق باشی
      یاعلی(ع)

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن