خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 91
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      salam man ta hala faghat postaro mikhundam oonam va3 akhbare konkur vali emrooz in topic o didam fahmidam kheylia me3 manan khastam begam ke mitunid ba az hamin haala start zadan med azad ya pardis ro ghabool shid harchiam ketab dame dastetune bekhunid va hich mabhaCam hazv nakonid shoma hatman movafagh mishid

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mashti73 نمایش پست ها
      نه بابا پس لابد کمتر میشه؟ یا ک نه اصلا خوده پزشکی رو شاخشه
      چرا انقد تو توهم و فضا هستین
      میخواین بدتون بیاد یا نیاد کمتر از این رتبه ها ممکن نیست.
      من دارم رو دلیل و منطق و کسایی ک دوروبرم دیدم میگم ن از رو احساس و این ک زور بم داشته باشه و مخالفت کنم و نخوام واقعیتو بپذیرم
      الکی ب کسی امید زیادی ندین بعد اگه اون نتیجه رو نگرفت دلش بشکنه
      اگه شما میتونی تو این 3 ماه بخون 2رقمی شو اصلا کیه ک بدش بیاد ولی ببینم میتونی!!!
      تازه واسه کسی ک تاحالا هیچی نخونده و صفره این رتبه ها ک گفتم دیگه اخرشه
      اگرم شنیدین یکی مث رستگار رحمانی و اینا...اونا کنابو قبلا جویدن! معدل بالا و ب درسا همه تسلط دارن اما کسی ک هیچی نخونده و بلد نیست این رتبه ها هم تو آرزواش میبینه.
      ببین دوست عزیز!اولا که شما داری بر مبنای یه جامعه آماری محدود دور ورت قضاوت میکنی و حکم کلی میدی که این از اساس باطله و نیازی به ادامه حرفام نیست ولی بازم کامل ترش میکنم!خیلی ها تو کنکور کتاب زیست موسسه ایکس! رو میخونند.یکی با خوندنش 90 میزنه یکی دیگه 20 میزنه یکی دیگه هم منفی! خب پس تا اینجای کار که فهمیدیم کیفیت مهم هست نه چیزی دیگه! پس اگه فرضا alk1370 ! از تابستون خونده و تا الانم به اندازه عدد آووگادرو! کتاب زیست رو خونده لزوما برتری نسبت به کسی که میخواد تازه زیست بخونه نداره!

خوب میدونید که ما ایرانی ها به چی معروفیم! بله به دقیقه 90.یه مثال فوتبالی بزنم! من خودم استقلالی هستم ولی پرسپولیس امسال حدود 15 امتیاز! رو در وقت های اضافه کسب کرد.این یعنی چی؟ یعنی امیدواری به کسب امتیاز! طی دو ماه خودشو از پایین جدول کشید و آورد بالا! این یعنی چی؟یعنی موفقیت! از اون ور استقلال چند ماه صدر نشین بود.ولی الان چند بازی افت داره! خب اینا رو ربطش بدیم به کنکور به این نتیجه میرسیم که اگه بخوایم میتونیم تو آخرین لحظات هم بهترین نتیجه رو بگیریم! اگه این دوستمون تو این چند ماه مونده به کنکور واقعا همت کنه هر رتبه ای براش دست یافتنیه.اینا امید الکی نیست.حداقل من فکر میکنم امید الکی دادن هم بهتر از نا امید کردن باشه.چون به فرموده حضرت علی بزرگترین بلا ناامیدیه.به قول معروف میگن هیچ وقت امید رو از کسی نگیر شاید ....

انشالله به همه خواسته ات میرسی دوست عزیز.فقط تلاشتو بکن توکل به خدا

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من پارسال پیش بودم. تو 3 ماه اخر خوندم البته خیلی سخت نخوندم. منطقه 3 ، 13000 شدم.
      تو ایشالا از همین الان شرو کن سخت بخون. مابقی هم با خدا.
      یاعلی
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کلا همیشه هستن عده ای که از موفقیت بقیه ناراحت میشن! یادمه چند وقت پیش یه نفر تاپیک زده بود و درخواست معرفی منابع کرده بودبعدش یه نفر گفته بود که کنکور یه مسابقه است و عین میدون جنگ! چجوری شما منابعتون رو بهش معرفی میکنید! میخواد رقیب اضافه کنید!حالا طرف فکر کرده مثلا اگه بگه من فلان کتاب رو میخونم دیگه هر کی بخونه خدای اون درس میشه! نه عزیزم نه جانم اینگونه نیست.بعضی از ماها نمیخوام قبول کنیم که معمولا اونایی که خساست! علمی دارن همیشه به ضرر خودشون تموم میشه..اگه غیر این بود نمیگفتن دیگران کاشتند و ما خوردیم! ما بکاریم و دیگران بخورند!!.من شخصا ترجیح میدم دونسته هام رو به بقیه منتقل کنم حتی اینکه اون طرف قبول بشه و من نشم.

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اگر روزي ١٢ ساعت يا بيشتر بخوني ميتوني به زير دو هزار فكر كني ولي زير ٥٠٠ اينا ديگه يكم منطقي نيست به هرحال كنكور خوب دادن به جمع بندي خوب تكرار زياد و تست زياد و تسلط كافي نيازمنده تو اين مدت همه ي اينارو ميشه اجرا كرد ولي نه كامل و جامع

Sent from my iPad using Tapatalk
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      الان هدفت چه رشته ايه؟
      ببین هیچ چیز غیر ممکن نیست اگه باور کنی
      بقیه ی بچه ها حذفياتو گفتن و مطمئنا خودتم هزار بار در موردش خوندي پس من حرف تکراری نمی زنم
      فقط باید خودتو باور داشته باشی و مهم نیست اگه دیگران بگن نمی تونی تا وقتی که به خودت ایمان داشته باشی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      برای درزوس عمومی باید از جمع بندی استفاده کرد ! مثلا دیگ زبان مبتکران بدرد نمیخوره خط ویژه گاج خوبه ... دینی سیب مهروماه ادبیات سیب مهروماه و... !
      برای اختصاصی مباحث مهم و ماژور خونده بشن و بقیه مباحث حذف...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _amirho3ein نمایش پست ها
      سلام
      الان حدودا 3ماهی مونده تا کنکور،
      تازه الان میخوام شروع کنم ب خوندن
      میدونم دیر هستو... ولی....
      اگ از صفر بخوام شروع کنم تاثیر خاصی داره؟
      اصلا نمیدونم از کجا باید شروع کنم...
      بهترین رتبه ای ک تو این مدت کم با خوندن میتونم ب دست بیارم چقدر است؟(منطقه 3)
      اصلا امیدی ب قبولی تو دانشگاه دولتی هس؟
      البته پارسال هم کنکور دادم...
      ممنون میشم اگه پاسخ بدین
      سلام چرا نشه؟
      بحث امید دادن الکی نیست اتفاقا الان بهترین موقع هست ..اگه بدونی چه منبعی و چطور بخونی و نهایت تلاشتو بکنی تضمین میدم شخصا پزشکی هم میاری
      ببینید الان منابع جمع بندی تو بازار هست که با حجم کمشون چنان حرفه ای نوشته شدن که توی سه ماه درصد شما رو از صفر تو عمومیا به 60 ،70 میرسونن و تو اختصاصیا حداقل (توجه کنید حداقل) یعنی بیشتر هم امکانش هست به 50 میرسونه با این درصدا کمش پزشکی و دندان و داروی مناطق دو و سه رو میارین
      توی این شرایط با این زمان تنها رمز موفقیتتون حرفه ای فکر کردن و حرفه ای خوندنه
      توی همه درسا منابع جمع بندی انتخاب کنید حتی میتونید برای بعضی درسا دو تا منبع جمع بندی انتخاب کنید و تمام انرژی و تمر کزتونو روی خوندن بذارید...

9. Top | #39
      Asb
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      آقا من واسه پرستاری آزاد تو این سه ماه امید ندارم بعد شما از پزشکی و دندون پزشکی میگی ؟

==>javad

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asb نمایش پست ها
      آقا من واسه پرستاری آزاد تو این سه ماه امید ندارم بعد شما از پزشکی و دندون پزشکی میگی ؟

==>javad
      سلام
      حرف از معجزه و کاره خارق العاده نیست ما میگیم با توجه به منابع جمع بندی حرفه ای که توی بازار هست سه ماه بهترین زمانه برای تلاش کردنه...قرار نیست که توی این 3 ماه 5 جلد شیمی مبتکران که روی هم میشه 2500 صفحه رو بخونی قرار مثلا خط ویژه شیمی گاج رو با تمام قلقای تست زنی با 200 یا 300 صفحه بخونید
      بقیه درسا از شیمی کم حجمتره
      شما اگه نخوای درس بخونی با یک سال و 6 ماه هم نمیتونیی
      باید حرفه ای فکر کنید و جانانه تلاش کنید

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من میگم
      ادبیات.لغات سه تا - تاریخ ادبیات - ارایه ی ادبی یه ذره هم بلد باشی یکیشو هم میتونی بزنی - قرابت معنایی هم بعضیاش راحتن...تمرکز کنی میتونی 40 - 50 بزنی
      عربی رو من کلا هیچی ازش هوش نمیکنم ( نظری ندارم )
      دینی : هر روز 1 ساعت برای هر درس..از دوم دبیرستان شروع کن..دوم دبیرستان بنظرم راحته حدودای 30 درصد یا 40 درصد
      زبان : این درس کلا راحته.لغاتو حفظ میکنی با قواعد که قواعد رو تو چند روز میتونی کلا بلد باشی..40 درصد
      -
      زمین شناسی : -
      ریاضی : ماتریس - دوتا امار - دوتا احتمال - یدونه هم دنباله..میتونی 20 الی 25 درصد بزنی ریاضی رو مباحث هم راحته
      زیست : اینو بنظرم از دوم دبیرستان بشین کلا بخون..جانوری بنظرم راحته...ژنتیک و گیاهی رو خواستی نخون..بقیه رو خوب بخونی خوب خوب 30 درصد تا چهل درصد هم راه داره بره..اما تست باس زیاد بزنی
      فیزیک : 4 تا سوال بزن فیزیک پیش - نخواستی هم نزن
      شیمی : از دوم بخون تا سوم--انصافا راحته برای کسی که خوب بخونه...اما تو این سه ماه میشه خوند تا حدود 40 درصد ( دوباره خوانی کنی..سه بار خوانی و اینا...)( تست کنکور یاد نره )

بنظر من که با این درصد خوب میشه
      فقط تو این مدت کم فقط بشین تستای کنکور سال های اخیر رو بزن یعنی کلا همه ی کنکور ..چه ریاضی چه تجربی چه داخل کشور چه خارج کشور تا نوع سوالات بیاد دستت...
      البته نمیدونم امسال تجربی چند میلیارد نفر ثبت نام کردن
      اگه افراد زیاد ثبت نام کرده باشن با این درصدایی که گفتم خودم بعید میدونم بشه 20 هزار اورد رتبه ( البته شوخی کردم..اما افراد زیاد بشه نمیشه رتبه ی خوب اورد و تحصیل کرد تو دانشگاه سراسری )

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      سلام داداش
      اینو یه فردی که 3 ساله پشت کنکوره داره بهت میگه؛ تا وقتی پاسخبرگ رو تحویل ندادی هنوز وقت داری!
      العاقل یکفی بالاشاره...
      چرا از صفر؟! تا حالا چیزی خوندی! چیزایی که تا حالا خوندی رو نسوزون! مغز تابع باور است...اگه باور کنی که چیزی بلد نیستی اونچیزایی که بلد بودی رو از دست میدی!
      تو با رتبه کاری نداشته باش! هیچکدوم از رتبه های برتر کنکور موقع خوندن اصلاً به رتبه فکر نمیکردن!

مغز تابع باور است...اگه باور کنی که چیزی بلد نیستی اونچیزایی که بلد بودی رو از دست میدی! عالیه موافقم

13. Top | #43
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      چون از صفر داری شروع میکنی به نظرم نشه به ایده آل برسی.

اینایی هم که میگن ما خودمون تونستیم دروغ میگن

اونا از قبل خوندن...

اگه از صفر شروع کنی و حدودا روزی 10ساعت بخونی همون 20k میاری -.-

اما اگه از الان واس سال بعد بخونی خیلی خوبه...
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      زیست 50 به بالا؟؟؟؟؟

شوخیش هم قشنگ نیس

طرف 1سال تموم کتابو میجوئه نمیتونه 50 بزنه

واقع بین باشیم بهتره -__-
      پیشنهاد یک شرط بندی ساده
      سلام.
      من ادعا میکنم که درصد بالای 50 برای زیست تا روز کنکور، اگر صفر صفر هم باشی، کاملا ممکنه. ولی حرف زدن خالی دردی رو دوا نمیکنه. من پیشنهاد یک آزمایش عملی میدم. بنده رشتم ریاضی بوده تو دبیرستان و الان هم کنکور ریاضی ثبت نام کردم و با درس زیست هم کاری نداشتم و اصلا نمیدونم با چه "ز" ای مینویسنش. مدارک تحصیلی و مدارک ثبت نام کنکور بنده هم موجود هست. بنابراین این بحث که قبلا خوندم و دروغ میگم که نخوندم، دیگه مطرح نیست.
      حالا یک پیشنهاد. ببین اگر هستی، بسم الله. اینایی که با این قاطعیت میگین نمیشه، دعوت میشن به یک شرط بندی. شما میگی از الان تا کنکور نمیشه زیست رو بالای 50% زد. من پیشنهادم اینه که سر 3 میلیون تومان (کل داراییم همینه وگرنه بیشتر شرط میبستم) شرط ببندیم. حالا موضوع شرط بندی چیه. یک موسسه کنکوری که شما تعیین میکنی، (موسسه ای که قبل از آزمون سوالاشو نفروشن و سوالای زیستشم به قدر کافی سخت باشه.)، برای من کنکور آزمایشی تجربی ثبت نام میکنی، به من هم اصلا نمیخواد بگی چه موسسه ای که بعدا نگی سوالاشو پیدا کردی و از این حرف ها. (فقط موسسه معتبر باشه و در تهران هم نمایندگی داشته باشه). تا کنکور حدود 90 روز وقت باقیه و شما میگی تو این مدت نمیشه زیست رو بالای 50 زد. شما تاریخ آزمون آزمایشی رو از امروز 45 روز دیگه در نظر بگیر. شرط ما این خواهد بود که من در آزمون جامعی که حداقل 45 روز از تاریخ شرط بندی فاصله داشته باشه، زیست رو 45% میزنم.( 5% رو هم میذارم برای اتفاقات پیش بینی نشده. وگرنه 50% میگفتم.) حالا شرایط شرط بندی چیه؟
      1. من در آزمون باید به همه درسا به غیر از زمین شناسی جواب بدم و درصد خوبی هم کسب کنم.(ریاضی و فیزیک 60 به بالا و شیمی 50 به بالا) نه اینکه کل وقتم رو روی زیست بذارم.
      2. من تو این مدت درسای خودم که مربوط به رشته ریاضی هست هم، میخونم و تو آزمونای سنجش هم که ثبت نام کردم شرکت میکنم و درصد های خوبی هم اونجا میگیرم. نه اینکه کلا همه درسا رو تعطیل کنم و فقط زیست بخونم.
      3. کل مبلغ شرط بندی رو قبل اینکه شرط ببندیم در یک جای مطمئن، (مثلا پیش مدیر همین سایت) میذاریم. یعنی 3 میلیون من و 3 میلیون طرف مقابل جمعا شش میلیون تومن.
      4. کل مبلغ 3 میلیون تومن رو هر طرف که بازنده شد، اهدا میکنه به آسایشگاه معلولین و سالمندان کهریزک تهران که هدف شرط بندی هم کار خیر باشه و نه مسائل مالی. ولی بدون هیچ شوخی اگر باختی، پولت بهت برگردونده نمیشه.

حالا هدف من از این پیشنهاد چیه؟
      1. انجام یک کار خیر یعنی کمک به آسایشگاه کهریزک
      2. نشون دادن عملی اینکه آقاجون آره میشه و در نتیجه انجام یک کار خیر مهمتر، یعنی دادن امید به خیلی از دوستانی که اینجا هستن و تازه میخوان شروع کنن واسه کنکور 95 بخونن.
      3. کم کردن روی بعضی ها که پیغام میدن رتبه آوردن تورشته ریاضی آسون هست ولی برای تجربی سخت.
      4. یکبار دیگه، ثابت کردن این نکته به خودم که اگه بخوام، میتونم.

دوستان منفی باف فکراتونو بکنید، و سریعاً جواب بدین. برای اینکه خیالتم راحت باشه، قابل ذکر هست که من در تمام 4 سال دبیرستان، هیچ موقع معدلم بالای 15 نرسیده. حالا اگه هستی بسم الله

ماییم و نوای بی نوایی ---- بسم الله اگر حریف مایی.

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshin_moghtada نمایش پست ها
      پیشنهاد یک شرط بندی ساده

ماییم و نوای بی نوایی ---- بسم الله اگر حریف مایی.
      افشین بهت ذره ای شک ندارم....البت این موضوع احتمال وقوعش برای تو بیشتر از کس دیگه ای باشه
      حیف که از بیمارستان خوشت نمیاد ...جامعه پزشکی به تو نیاز داشت ...البته رشته ای که میخوای همونطور که گفتی تو ارشد به بیمارستان لینک میشه
      امیدوارم تو اینده همکار بشیم و همو ببینیم مهندس
      پ.ن:قلیون نکشید

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام چرا نشه؟
      بحث امید دادن الکی نیست اتفاقا الان بهترین موقع هست ..اگه بدونی چه منبعی و چطور بخونی و نهایت تلاشتو بکنی تضمین میدم شخصا پزشکی هم میاری
      ببینید الان منابع جمع بندی تو بازار هست که با حجم کمشون چنان حرفه ای نوشته شدن که توی سه ماه درصد شما رو از صفر تو عمومیا به 60 ،70 میرسونن و تو اختصاصیا حداقل (توجه کنید حداقل) یعنی بیشتر هم امکانش هست به 50 میرسونه با این درصدا کمش پزشکی و دندان و داروی مناطق دو و سه رو میارین
      توی این شرایط با این زمان تنها رمز موفقیتتون حرفه ای فکر کردن و حرفه ای خوندنه
      توی همه درسا منابع جمع بندی انتخاب کنید حتی میتونید برای بعضی درسا دو تا منبع جمع بندی انتخاب کنید و تمام انرژی و تمر کزتونو روی خوندن بذارید...

سلام.
      ببخشید میشه بیشتر راهنمایی کنید؟
      منظورتون از منابع جمع بندی چه کتابایی هستن؟

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)