خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 75

موضوع: خواب بد.....:(

1. Top | #61
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryam2015 نمایش پست ها
      یا ابوالفضل ...منم یه بار تو خواب یکی کله مو اورد بالا و منو تکون داد جیغ هم نمی تونستم بزنم ...وای بچه ها من برم رقیه شرعی بخونم من می ترسم واااییی
      خرافاته بابا....

بهش اعتقاد پیدا کنی سرت میاد....

سعی کن باهاش کنار بیای...

منم کنار میام

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      کلا اینا همش بر میگرده به ضمیر نا خود آگاه مثلا منم همش کابوس کنکور میبینم سال پیش بیشتر تحت فشار بودم بیشتر میدیدم . راهش اینه که سبک زندگیتو عوض کنی و به مرور فکرت جلب چیزای دیگه شه که البته این کاری بسیار سخت و زمان بره منم قبلنا زیاد تو خواب گیر میکردم خیلی خیلی تجربه ی گهیه انگار یه طناب پیچیدن دورت و تو یه گوری به ارتفاع ۱۰۰ متری . الان دیگه نمیبینم خداییش همین کابوس کنکور بهتره راستی خواب دیشبم این بود که کنکور ثبت نام نکردم تو خواب دشتم دق میکردم

3. Top | #63
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چقد شما مشکل خواب دارید اووووووه . من چن بار فقط خواب شفاف داشتم که از اون تجربه های خوب حساب میشه مخصوصا وقتی ...
      استرستون رو کم کنید خیلی بهتر میشید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مردم تو خواب * * * * میشن :/
      اونوقت ما تو خواب داریم ذهب ذهبا ذهبوا صرف میکنیم
      ...
      ویرایش توسط Mr.Dr : 24 فروردین 1395 در ساعت 00:14 دلیل: اطاق فرمان گفتن سانسور کن :/

5. Top | #65
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوب... میتونه بخاطر استرس و اضطراب باشه!
      ارمشتو حفظ کن!
      یه راهی که امتحانشو پس داده و رد خور نداره خوندن نماز به موقع و قرانه!
      که اگه دلیل دیگه ای جز اضطراب داشتی هم حله!
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اممم
      به جن و بختکو این چیزا فکرم نکن!
      مگه خونه خالس؟استغفرالله!
      وقتیم ه فلج خواب دچار شدی نترس... برای هرکسی پیش میاد سعی کن انگشتاتو که از همه راحت تره تکون بدی... به این که بخوای خودتو از بدنت بکشی بیرونو این چیزام نمیخواد فکر کنی!
      امممم یعنی از بدنت خارج میشی؟من یکیو میشناسم که میتونه کمکت کنه... اگه هنوزم این مشکلو داری میتونم بهت معرفیشون کنم... تو این چیزای ماورایی و روانشناسی تا جایی که من میدونم خیلی ماهرن...
      اینکه به خودت هی جن و بختک و موجود ماوراییو تلقین کنی برای خودت بدتره... تاثیرای بدی داره... از من بشنو همچین چیزی در مورد تو اتفاق نیوفتاده! مطمئن باش!
      راستی اگه بهت دعا یا همچین چیزیم دادن قبـــــــــــــــــــــــ ـــول نکنی!
      جز دکتر هم جای دیگه ای نری‍
      نمیدونم منظورمو فهمیدی یا نه!
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {
      ویرایش توسط مهسابانو : 24 فروردین 1395 در ساعت 16:30

7. Top | #67
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      سلام..

نزدیک به 6 ماهه...که یه خواب هرروز داره تکرار میشه...هرروز....

شبا همه چیز خوبه....ولی در طی روز مثلا میخوام یه ربع بخوابم....به دقیقه نکشیده....یکی محکم تکونم میده....تکون های شدید....و عذاب دهنده...

توی گوشم جیغ میزنه....صدای همهمه....وهم....داد...جیغ....به حدی بلنده که روانیم میکنه....

توی خواب...خودم میدونم خوابم....تمام تلاشم میکنم بیدارشم...ولی نمیشه....جسمم رو میبینم که خوابه....دریغ از ذره ای تکون خوردن...هیچکاری نمیتونم بکنم..

تند تند تو خواب بسم الله میگم....ولی بی فایده است....

داره دیوونه ام میکنه....خیلی اذیت میشم....علتشون چی میتونه باشه؟

چکار کنم؟
      سلام
      این مورد بیشتر معروفه به بختک که می تونه عوامل مختلفی داشته باشه......فکر کنم یکی از دلایلش می تونه فشار روحی باشه
      منم در گذشته چند ماهی درگیرش بودم بخصوص تو همین زمان هایی که شما می گید یعنی در خواب غیر شبانه
      ولی اون مورد جیغ و صدا برام اتفاق نمی افتاد و وقتی این حالت برام پیش می اومد سعی می کردم انگشتان پا را تکون بدهم تا بیدار بشوم.
      یه مورد اشاره کردی که جسمت را می بینی که خوابه....این فکر کنم تجربه خروج از بدن باشه
      بنظر من به روانپزشک مراجعه کن اگه مشکل حل نشد به اساتید اخلاق و عرفان مراجعه کن منظورم از این رمال ها و کسایی که در و دکون باز کردند نیست
      منظورم اساتید بزرگ اخلاق است مثلا در اصفهان آیت الله ناصری یکی از اساتید بزرگ و بنام هستند.
      ویرایش توسط storm001 : 25 فروردین 1395 در ساعت 08:08

8. Top | #68
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      درست میشه

9. Top | #69
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wild Rose نمایش پست ها
      سلام..

نزدیک به 6 ماهه...که یه خواب هرروز داره تکرار میشه...هرروز....

شبا همه چیز خوبه....ولی در طی روز مثلا میخوام یه ربع بخوابم....به دقیقه نکشیده....یکی محکم تکونم میده....تکون های شدید....و عذاب دهنده...

توی گوشم جیغ میزنه....صدای همهمه....وهم....داد...جیغ....به حدی بلنده که روانیم میکنه....

توی خواب...خودم میدونم خوابم....تمام تلاشم میکنم بیدارشم...ولی نمیشه....جسمم رو میبینم که خوابه....دریغ از ذره ای تکون خوردن...هیچکاری نمیتونم بکنم..

تند تند تو خواب بسم الله میگم....ولی بی فایده است....

داره دیوونه ام میکنه....خیلی اذیت میشم....علتشون چی میتونه باشه؟

چکار کنم؟

منم چند وقت پیش اینجوری بودم حتی با لرزش های توی خوابم بیدار میشدم ! یا همش احساس میکردم یکی داره تو گوشم اسممو صدا میزنه !
      اینا همش از اعصابه فدات شم ! باید ذهنتو آروم کنی
      حالا ممکنه علاوه بر کنکور چیزای دیگ هم ذهنتونو درگیر کرده باشه ..به نظرم همشو بیار رو کاغذ ی بار برای همیشه بهشون فک کن و دیگ مسئله رو ببند واس خودت ...
      خیلی وقتا لازمه آدم ی جاهایی محکم بگه فدای سرم ! اصلا هر چه ک باداباد !
      این اقای ناصری همیشه حرفای خوبی میزنه ! راست میگه قرآن بذار بالای سرت من خودم اعتقاد نداشتم ولی آرومم میکرد ..یا قبل خواب ی آیت الکرسی بخون !
      ایشالا ک جواب بده !

10. Top | #70
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم چند شب ـه یه خوابای عجیبی میبینم زیاد یادم نمیمونه ... ولی یکی ـشون یادم موند این بود که داداشم طبق معمول شب دیر اومده خونه داره با گوشی بلند بلند حرف میزنه اونم بالا سر من بهش گفتم خفه شو ولی خفه نشد ... همینجوری ور ور میکرد که یادم اومد داداشم 2 ماهه رفته قم سرکار و اینجا نیست هیچی کلا محل ـش نذاشتم گفتم بزار ورور کنه ... گرفتم خوابیدم

داستان استارتر چی شد آخرش؟ انشالله که خوب شدی ؟

ویرایش توسط aCe : 02 تیر 1395 در ساعت 01:46

11. Top | #71
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      منم چند شب ـه یه خوابای عجیبی میبینم زیاد یادم نمیمونه ... ولی یکی ـشون یادم موند این بود که داداشم طبق معمول شب دیر اومده خونه داره با گوشی بلند بلند حرف میزنه اونم بالا سر من بهش گفتم خفه شو ولی خفه نشد ... همینجوری ور ور میکرد که یادم اومد داداشم 2 ماهه رفته قم سرکار و اینجا نیست هیچی کلا محل ـش نذاشتم گفتم بزار ورور کنه ... گرفتم خوابیدم

داستان استارتر چی شد آخرش؟ انشالله که خوب شدی ؟
      دادا تاثیر این انیمه های چرت و پرته که میبینی . نبین درست میشه !

There is enough light
      for one who wants to see

12. Top | #72
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خوابت عمیق نیست
      از ملاتونین استفاده کن خوابت عمیق بشه

13. Top | #73
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

دادا تاثیر این انیمه های چرت و پرته که میبینی . نبین درست میشه !
      اولن خوشگلم دادا فیلما و سریالایی که شما میبینید چرت و پرته ... برو One Piece رو ببین بعد نظر بده لطفا تا ندیدی توهین نکن
      دوم اینکه گفتم چند روه خواب عجق وجق میبینم من انیمه چند ساله میبینم 200 گیگ انیمه تا حالا دانلود کردم و دیدم و دارم اگه خواستی هم بهت میدم

14. Top | #74
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aCe نمایش پست ها
      اولن خوشگلم دادا فیلما و سریالایی که شما میبینید چرت و پرته ... برو One Piece رو ببین بعد نظر بده لطفا تا ندیدی توهین نکن
      دوم اینکه گفتم چند روه خواب عجق وجق میبینم من انیمه چند ساله میبینم 200 گیگ انیمه تا حالا دانلود کردم و دیدم و دارم اگه خواستی هم بهت میدم
      دادا توهینی در کار نیست ، موارد زیادی گذارش شده که افرادی بعد از دیدن انیمه دچار دپرسشن شدن . باورت میشه یه سندرم داریم به اسم سندرم افسردگی پایان انیمه ؟ ینی فیلمه تموم میشه یارو ناراحته که نمیتونه اون لحظات خوشی رو که با فیلم گذرونده دوباره تجربه کنه و مشکلات ذهنی پیدا میکنه ...

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #75
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

دادا توهینی در کار نیست ، موارد زیادی گذارش شده که افرادی بعد از دیدن انیمه دچار دپرسشن شدن . باورت میشه یه سندرم داریم به اسم سندرم افسردگی پایان انیمه ؟ ینی فیلمه تموم میشه یارو ناراحته که نمیتونه اون لحظات خوشی رو که با فیلم گذرونده دوباره تجربه کنه و مشکلات ذهنی پیدا میکنه ...
      پس انیمه چرت و پرت نیس اگه چرت و پرت بود کسی لحظات خوشی باهاشون نداشت ... من خیلی چیزا از انیمه یاد گرفتم درس زندگی.انسانیت.بخشندگی و ...
      ژاپن داره با انیمه سازی به نحوی فرهنگ سازی میکنه برای نسل های آینده خودشون ... نظر دادن در مورد این موضوع از حیطه ی من و شما خارجه . نه ربطی به خواب بنده داره نه افسردگی جناب سندرم هرکسی بر اثر مشکلاتی افسردگی میگیره
      بنده اعتراف میکنم بین سن 18 تا 20 افسرده بودم و انیمه منو نجات داد ... شما هم بجای انتقاد بهتره یه انیمه بینی
      هرکی انیمه نبینه کل عمرش بر فناست

ویرایش توسط aCe : 02 تیر 1395 در ساعت 12:01

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن