خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 57
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza j نمایش پست ها
      خوشا به حالتون
      حداقل یه امیدی دارید
      من که اصلا اطلاعی نداشتم!!!

انشاالله آنچه که به خیروصلاح شماست برایتان رقم بخورد.

نه داداش من یکی زیاد هم امید ندارم .
      یه تیری تو تاریکی بود نتیجشم خودم از الان میدونم نمیخاستم ثبت نام کنم . خانوادم ثبت نامم کردن .
      قبول شدن تو تکمیل از قبول شدن تو شهریور سخت تره . اینجا ایرانه دادا ...

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها
      نه داداش من یکی زیاد هم امید ندارم .
      یه تیری تو تاریکی بود نتیجشم خودم از الان میدونم نمیخاستم ثبت نام کنم . خانوادم ثبت نامم کردن .
      قبول شدن تو تکمیل از قبول شدن تو شهریور سخت تره . اینجا ایرانه دادا ...

کلا آزاد ۱۰۰۰ نفر پذیرش داره مورچه چیه که کله پاچش...برای تکمیل ظرفیتش حتی برای یک نفر هم که همون یک نفرم خودشون ظرفیت سازی میکنن براش بنا به دلایل مختلف...برا همون یه نفر تکمیل میزاره شک نکن این تکمیل ظرفیت برای کل شهرها واسه انتخاب ده یا نهایتا بیست نفر بوده یعنی عملا هیچی...وقتی تراز قبولیه اولیش باشه 9200 بعد تکمیل اولش بشه 9300 دیگه معلومه اوضاش...در کل به قول شما نباید دل بست بهش

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط biology115 نمایش پست ها
      من نزدم ، تو شهر ما فقط دامپزشکی داشت ...
      ولی فک کنم تو سطح استان فارس باید پزشکی و....میداشته بودهر چند تکمیل ظرفیت تو مهر که خیلی بد بود به جای این که با رتبه ی کم تر پذیرش کنن اومدن با رتبه ی بهتر گرفتن..خیلی مسخره بود امسال×

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Jezebel نمایش پست ها
      عه چه عجیب
      خیلی اعلام شد که، من از طریق کانال تلگرام سایت متوجه شدم اصلا، خبرشم تو سایت زدن
      مهلتشم حدود 20 روز بود

و مرسی از شما
      ادرس کانال تلگرام و سایتشون که اطلاع رسانی میکنن چیه؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dj.ALI نمایش پست ها
      تلگرامشونو نمیدونم
      سایتشونمركز سنجش و پذيرش دانشگاه آزاد اسلامي

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من تلگرام سایت کنکور رو میگم، معمولا اخبار مربوط به کنکور رو میزاره
      @konkur_in

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

Angry

نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      این قبولی هایی که تکمیل ظرفیت ها رو هم شرکت میکنن همه چیزو به گند کشیدن واقعا.
      دانشگاه آزاد نمیدونم چرا جرات نداره باهاشون برخورد کنه.
      توی انتخاب رشته اصلی دانشگاه آزاد با تراز 9100 میشد رفت پزشکی یه دانشگاه ولی توی تکمیل ظرفیت با تراز 9120 نمیشد ! تنها دلیلش این ترازهای بالا بودن که با وجود قبولی در یه واحد دانشگاهی به خاطر تحصیل در یه شهر بزرگتر دارن آینده بقیه رو به گند میکشن و فرصت های بقیه رو میسوزونن.
      البته ناگفته نمونه که خودم امسال هم دندونپزشکی هم پزشکی آزاد آوردم ولی من دلیل موجه داشتم و مشکلات مالی باعث شد نتونم ثبت نام کنم. بقیه همه فقط به خاطر اینکه پز بدن که دارم تو شهر بزرگ پزشکی میخونم میرن تکمیل ظرفیت . . .

:troll (7): از کی تا حالا مشکل مالی شده دلیل موجه؟؟!! :troll (15):

با کمال احترام شما که مشکلی مالی داری خیلی ... نمودی که ۲۸ تومن دیگه هم دور ریختی و انتخاب رشته کردی.

وقتی امثال این آقا وقتی نمیتونن ثبت نام کنن میان انتخاب رشته می کنن معلومه دیگه جایی واسه تراز پایین ها نمی مونه.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اصلا باید برای ثبت نام انتخاب رشته دانشگاه آزاد قیمت کارت اعتباری رو بکنن ۱۰۰ هزار تومان که کسی که واقعا نیاز داره و میتونه پول شهریه رو بده ثبت نام کنه نه امثال کسی که مشکل مالی داره یا الان تو رشته مورد علاقه اش تو دانشگاه داره می‌خونه یا کلا دوست داره با گرفتن جای الکی در پذیرش،عقدشو خالی کنه و...
      ویرایش توسط elm10 : 04 اسفند 1394 در ساعت 13:32

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من ترازم 9070 ه ، سهمیه بسیجی فعال هم دارم و زدم

نمیدونم شانسی واسه قبولی هست یا نه و بسیجی چقد کمک میکنه به تراز

تو انتخاب رشته ی مرداد نزدم سهمیه رو قبول نشدم، تکمیل مهر هم شرکت نکردم

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      من ترازم 9070 ه ، سهمیه بسیجی فعال هم دارم و زدم

نمیدونم شانسی واسه قبولی هست یا نه و بسیجی چقد کمک میکنه به تراز

تو انتخاب رشته ی مرداد نزدم سهمیه رو قبول نشدم، تکمیل مهر هم شرکت نکردم
      خوب چکاریه که شما کردین؟همون مرداد با این تراز میزدین سهمیه ی بسیجی رو هم استفاده میکردین قبول هم میشدی!!وات د فاز؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خوب چکاریه که شما کردین؟همون مرداد با این تراز میزدین سهمیه ی بسیجی رو هم استفاده میکردین قبول هم میشدی!!وات د فاز؟
      آخه میخواستم بمونم واسه سال بعد، جوگیر شده بودم نرفتم پرونده بسیجیمو اوکی کنم و کدرهگیری بگیرم، مهر هم که سراغش نرفتم

دیگه بهمن ماه رفتم درستش کردم ولی حدود 7-8 تا از اطرافیان خودم که الان دارن پزشکی میخونن واسه تکمیل بهمن انتخاب رشته کردن و میدونم قبول شن هم نمیرن استرس گرفتم نمیدونم احتمالش هست قبول شم اصلا یا نه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها

:troll (7): از کی تا حالا مشکل مالی شده دلیل موجه؟؟!! :troll (15):

با کمال احترام شما که مشکلی مالی داری خیلی ... نمودی که ۲۸ تومن دیگه هم دور ریختی و انتخاب رشته کردی.

وقتی امثال این آقا وقتی نمیتونن ثبت نام کنن میان انتخاب رشته می کنن معلومه دیگه جایی واسه تراز پایین ها نمی مونه.
      گل پسر، من بعد از انتخاب رشته پدرم رو از دست دادم و برنامه هام به هم ریخت. پدرم وقتی در قید حیات بودن درآمدشون بالا بود ولی الان فقط یه میلیون تومن حقوق بازنشستگیش رو دارن به مادرم میدن. خواهرم و برادرم هم که هنوز تخصصشون رو تموم نکردن و 2 سال دیگه میشن متخصص بعدشم باید کلی طرح و ... برن تا بتونن مطب بزنن.در نتیجه درآمد من صرف هزینه های خونه میشه. من اگه از اول مشکل مالی داشتم که آزاد انتخاب رشته نمیکردم اونم دو بار !

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      آخه میخواستم بمونم واسه سال بعد، جوگیر شده بودم نرفتم پرونده بسیجیمو اوکی کنم و کدرهگیری بگیرم، مهر هم که سراغش نرفتم

دیگه بهمن ماه رفتم درستش کردم ولی حدود 7-8 تا از اطرافیان خودم که الان دارن پزشکی میخونن واسه تکمیل بهمن انتخاب رشته کردن و میدونم قبول شن هم نمیرن استرس گرفتم نمیدونم احتمالش هست قبول شم اصلا یا نه
      بعید میدونم قبول شین چون بر فرض اگر واسه مرداد با تراز 9100 پزشکی قبول شدن واسه تکمیل ظرفیت مهر با تراز 9300 یا 9400 قبول میشدن...تنها کسی سود کرده بود که همون اول انتخاب رشته کرده بود چون امسال تکمیل ظرفیتا رو نابود کردن!به نظرم احتمالش کمه که پزشکی قبول شین حتی با سهمیه ی بسیجی!اگر داروسازی رو انتخاب میکردین احتمالش خیلی بیشتر بود برای قبول شدن...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها

گل پسر، من بعد از انتخاب رشته پدرم رو از دست دادم و برنامه هام به هم ریخت. پدرم وقتی در قید حیات بودن درآمدشون بالا بود ولی الان فقط یه میلیون تومن حقوق بازنشستگیش رو دارن به مادرم میدن. خواهرم و برادرم هم که هنوز تخصصشون رو تموم نکردن و 2 سال دیگه میشن متخصص بعدشم باید کلی طرح و ... برن تا بتونن مطب بزنن.در نتیجه درآمد من صرف هزینه های خونه میشه. من اگه از اول مشکل مالی داشتم که آزاد انتخاب رشته نمیکردم اونم دو بار !
      ببخشید دوست عزیز بهتون تسلیت عرض می کنم.
      غم اخرتون باشه.
      موفق باشید.

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بچه ها جریان چیه؟ یعنی تکمیل ظرفیت رتبه بهتری میخواد؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن