خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 47
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط titi_1226 نمایش پست ها
      عزیزم ایشون معجزه نمیتونن برای شما بکنن وقتی خودت دل ندی به کار,تصورتون از برنامه چیه؟
      درضمن اصلا هم اینطورنیست خواهشا مغلطه نکنید.من خودم دانش آموزشونم فقط دو شب واسه ایشون اس نکردم کارارو روز سوم ک تماس گرفتم تو شلوغی همایش و ارومیه بودن و هزار مشغله خ جدی گفتن من دارم نظارت میکنم و نمیفرستی و...
      ولی متاسفانه یا خوشبختانه با دانش آموز تنبل و بی انگیزه ایی ک حاضر نیست برای آینده خودشم ی تکونی بخوره نه رابطه ی خوبی داره نه ادامه میده,متاسفانه ایشون اونم از پشت تلفن به جای شما نمیتونه درس بخونه

درباره برنامه ریزی هم ایشون صدجا گفتن که نیازی به من یا امثال من نیست برای موفقیت و خودت بهترین مشاور خودتی و حتی یاد میده چطور برای خودت برنامه بریزی

فروتنی و انسانیت و وجدان کاری زیادی ایشون با این نظرایی که من خوندم متاسفانه تاثیر عکس داده!
      ((خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند))
      در ضمن این بنده ی خدا یه سوال ساده درباره ی نمونه برنامه ایشون خواستن و من دلیل این همه حاشیه رو نمیفهمم واقعا!
      کاش یاد میگیرفتیم نظراتمونو تو جایی ک ازمون خواسته نشده برای خودمون نگه داریم!
      هیچ بحث دیگه ایم ندارم لطفا نقل قول نفرمایید چون من مسئول اثبات حقانبت ایشون نیستم و نیازیم ندارن به این کار و خداروشکر میکنم که سال دگ میرن!!

دوست عزیز حاشیه رو شما درست میکنی.بنده نظرمو گفتم وچیزی رو که میدونم.ضمنا نظرمو برای استارتر محترم گفتم نه شما.

علاوه براین؛من نگفتم ایشون بد هستم.صراحتا اعلام میکنم جناب استارتر,شما از فایل های صوتیشون استفاده کن برای ایجاد انگیزه بد نیستن البته فقط اونایی که حاشیه ای نیستن و درباره کنکورن.اما ازشون مشاوره نگیر.خدماتی که میگن خوب نیست و به هیچ وجه براتون نمیصرفه و 200 هزارتومن نمی ارزه.
      ضمنا استارتر یا هرفرد دیگه ای مختارند که به نصیحت من گوش ندن و شانسشونو امتحان کنند.ایشالا هم شما که مشاوره میگیرید و هم ،همه کنکوریا موفق باشید.
      ویرایش توسط dinaaaa : 29 بهمن 1394 در ساعت 00:59

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته اینم بگم فایلای صوتیش و اطلاعاتش خوبه ومفید وبرای کسی مث خود من سوالی پیش بیاد مقیدوکارسازه

امامشاوره تلفنی مفتشم گرونه
      همچنین نوددرصدچیزایی ک میزاره مال خودش نیستن.چ توی کانال تلگرام چ سایتش.....

شب خوش

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان محترمی که میان میگن همین امروز اومدن ÷بت نام کردن بخاطره اینکه از افشار دفاع کنند واقعا متاسفم واسشون.نمیدونم چیرو میخواین دنبال کنین.ولی اینو بگم که من خیلی زودتر از اینکه شما عضو این انجمن باشین من پیگیر تاپیک ها و بح÷ ها بودم ولی هیچوقت نیومدم عضو شم تو خیلی از تاپیک هایی که میذارن سر هیچی میان دعوا میکنن که کی بهتره کی بدتره .
      من با توجه به رتبه ی افتضهحی که تو کنکور اوردم فکرشو نمکردم که تو ازمونای امسال بتونم درصد هام رو ببرم بالا یا ترازم بخواد فوق العاده بشه.در کل ادم خودش دلش واسه خودش بسوزه.اگه خودت دلت واسه زندگیت نسوزه بقیه ام واست هیچ ارزشی قائل نمیشن.

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma12b نمایش پست ها
      دیگه ازین باحال تر چی داریم؟! خودش که مث همیشه نمیاد جواب بده و منتظر مدیر سایت میشه که تاپیکو حذف کنه!!!! اما این سری دست به کار شده اومده با دو تا کاربر که امروز عضو شدن و کلا دوتا پست دادن و هردوتاش توی همین تاپیکه از خودش دفاع کنه!!!!!جوابایی هم که این titi داده خدایی خیلی خنده داره!!!
      به قول رشیدپور توی دید درشب :مردم بهتر از هرکسی میفهمن
      درست میفرمایید.زمان ثبتنام هردوکاربر مدافع همین امروزه...

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه یه عده دارند بی انصافی می کنند و عقده های کم کاری خودشون رو خالی میکنند . ایشون مرد شریفی است و اخه کی میاد فایل کلاساشو رایگان بزار ه برای دانلود

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کاری به دکتر افشار ندارم!!!
      دوستان فقط از همین جا استفاده می کنم و به اون دوستان میگم که شما همیشه چند تا اکانت اماده با تاریخ ثبت نام حد اقل یک ماه پیش یا یک هفته پیش داشته باشید تا این جور گندی بالا نیاد
      حد اقل تو دوتا تایپیک دیگه هم یه اسپمی چیزی میدادین خوب!! این جوری که خیلی زایه است !! ما رو خر فرض کردید یا خودتون خرید؟

البته به نمی خوام به اقای افشار توهین کنم شاید کار یکی از طرفدارای افراطی ایشون باشه!

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      استارتر
      بهش بگو یه چهار پنج ماهی مشاوره ی رایگان بهم بده تا ببینم کارت چه جوریه اگر خوب بودی بعدش یه تک جلسه باهات میگیرم.

ر.ا:
      خودش میگفت برنامه متناسب با شرایط فرده.یعنی متغیره و یک برنامه ثابت وجود نداره که برای همه جواب بده.
      ----------*/--//*/*-//*/-/-///-/--*/*/*/--------*//////////***
      باید باید ها و نباید های برنامه ریزی رو یاد بگیری بعد دیگه دست خودته چه مدلی بخوای بزنی

الگو گرفتن از یه برنامه ی خوب، بد نیست

تو انجمن این همه تاپیک ژاژخایانه(بیهوده)هست ولی یه تاپیک مختصر و مفید برتامه ریزی نیست.
      ویرایش توسط broslee : 29 بهمن 1394 در ساعت 02:32

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yaghma نمایش پست ها

من الان اگر بخوام ادعایی بالفرض در رابطه با رتبه برتر بودنم بکنم , منطقی ترین کار اینه که خیلی از بچه ها ازم برای درک موضوع و اثبات حرفام مدرکی مثل کارنامه میخوان تا حرفام رو باور کنن, پسوند استاد که ایشون برای خودشون بکار میبرن شاید لفظی محترمانه باشه ولی دکتر که دیگه لفظی محترمانه نیست با ادعای که خودشون رو دارای ممدرک دکترای روانشناسی از المان معرفی میکنن یا خودشون رو جز هئیت علمی دانشگاه شهید بهشتی میدونن اصلا اسمی از ایشون در بین اساتیدی که جز هئیت علمی هستن وجود نداره.
      ادعای اینکه مشاور اکثر رتبه برتر ها مثل سارا همتی بوده که باز هم هیچ مدرکی بجز حرف خود ایشون وجود نداره.
      شما که همه چیز رو با منطق و دلیل میپذیرن دیگه چرا؟
      در مورد انتقاد از ایشون هم چند باری تاپیک زده شده ولی انتظار این رو ندارین که مدیریت محترم تعصب ایشون رو به من و امثال من بدن , تاپیک بسته شده و نهایتا پست هم حذف.
      کنکور شده یک سفره , پهنه , هرکسی از راه میرسه یه بسم ا... میگه و یه لقمه میزنه
      منوچهر جان اگه کسی دکترای تخصصی روانشناسی بالینی اونم از یه دانشگاه معتبر وعالی فرانکفورت المان داشته باشه که دانشگااههای المانی تو این رشته قدرن میاد مشاور کنکور میشه؟یه فرد تاپ وشناخته شده تو ایران میشه...که حرفایی واسه گفتن داره

اصلا اون نه عضو هیئت علمی دانشگاه اونم شهید بهشتی که تو لیست اعضاش ایشون مطلقا نیستن مشاور نمیشه اونم تحصیلی...اساتید دانشگاهها مطلقا به این کارای کنکور نمیرسن...انقد مشغله دارن..مقاله..رزومه و تدریس ومطب و....

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 500 نمایش پست ها
      در ضمن ناقولا پولا رو زدی بجیب داری کجا میری ساله دیگه فرانکفورت برای فوق دکترا اگه به فکر بچه های کنکوری نیستی به فکر دانشگاه شهید بهشتی باش حداقل
      بابا هرسال میگه من سال دیگه رفتم!! باز همون آش و همون کاسه!!!

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مطالب وبشم که حذف شده...!!!
      من خودم باگ خلقتم

11. Top | #41
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین دوست محترم که فک میکنی خیلی با هوشی اگه یک کم درک داشتی من گفتم از خیلی وقت میشه میومدم تو این انجمن و مباح÷ رو میخوندم حدود 2 سال اما هیچ وقت عضو نشدم چون توی خیلی از تاپیک ها میان سر هیچی دعوا و کلکل راه میندازن و میخوان حرف خودشون رو ا÷بات کنن حتی اگه اشتباه حرف بزنن بازم میخوان حرف خودشونو بگن درسته
      من واسه جواب دادن به این استارتر بنده خدا اومدم جواب بدم و اگه پستم رو دیده بودین میفهمیدین چی نوشتم.من گفتم که ایشون چطور برنامه میدین .وقتی یه حجم برنامه تویه یه بازه زمانی میدن دیگه اون وظیفه ماست که واس خودمون شخصی سازی کنیم و برنامه رو اجرا کنی.
      من کاری ندارم به اینکه بقیه دوستان چی میگن شاید افرادیم بودن که با ایشون نتیجه نگرفتن.من اومدم نظره خودم رو گفتم در مورد این سوال.و اینکه حداقل به روند ترازیم امسال خیلی راضیم نسبت به پارسال.
      اون دوستانیم که هر چی دلشون میخواد بگن بگن.

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من با خوبی و بدی اقای افشار کاری ندارم
      ولی مدتهاااااس برام سواله
      چرا از خودشون هیچ عکسی نمیذارن؟؟
      شما ها تا حالا عکسی ازش دیدین؟
      چند ساله فقط از ایشون صدا میشنویم

13. Top | #43
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط broslee نمایش پست ها
      afshar در کل مشاور بدی نیست.
      حداقل فایل های انگیزشی اش که خوبه.

voice ها شو قبلن گوش میکردم .بعضی اطلاعات درباره ی کنکور رو از اونجا یادگرفتم.

تابستون درباره ی برنامه ریزی یه فایلی گذاشته بود خوب بود.

اطلاعات تخصصی که میده بعضیش غلطه.مثلا تفاوت ارزش سوالات که مدارک موجود خلافش رو نشون میده .بهش هم گفتم.قبول نکرد.

یک بیشعوری بود به اسم محمدی تو سایت استراتژی مطالعه میگفت یه هفته عمومی یه هفته اختصاصی.متاسفانه یه چند روزی انجامش دادم.اون حرف خلاف اصول مشاوره است.
      آسم محمدی ی دانش آموز ساده است بدون هیچ اطلاعات آکادمیک درمورد کنکور و مشاوره....فقط حرفه....
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      من با خوبی و بدی اقای افشار کاری ندارم
      ولی مدتهاااااس برام سواله
      چرا از خودشون هیچ عکسی نمیذارن؟؟
      شما ها تا حالا عکسی ازش دیدین؟
      چند ساله فقط از ایشون صدا میشنویم
      photo_2015_08_13_01_02_52.jpg
      من خودم باگ خلقتم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza_m.d.d نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: photo_2015_08_13_01_02_52.jpg
مشاهده: 136
حجم: 93.1 کیلو بایت
      گفتم که به غیر از همونی ک خودشون گذاشتن
      اینو هم یه مدت خیلی میگفتیم اصلن عکسی ندارن ، گذاشتن

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن