خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

روش مطالعه امتحان نهایی !؟؟؟!!

سلام دوستان من نمیدونم برای امتحان نهایی چگونه مطالعه کنم میشه راه هایی بدید که از همین ماه شروع کنم چون امتحانات دی ماه درس بزرگی برام بود که یک ماه و دوماه نمیشه همه چی رو فرا گرفت و باید از اولش بخونن متشکرم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      لطفا منابع خوب و راهنمایی های لازم هم بگید متشکرم

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز
      برای مطالعه ی امتحان نهایی باید:
      1- خط به خط متن درس ها رو بلد باشی (یعنی باید خط به خط متن درس ها رو به دقت بخونی)
      2- حالا من چون نمیدونم رشتت چیه من کلی حرف میزنم (دروسی مثه حسابان -جبرواحتمال -فیزیک و شیمی و یا ریاضیات تجربی (کلا دروس ریاضی رشته ی تجربی یا ریاضی)رو باید تمام مثال های کتاب با فعالیت های کتاب رو بخونی)
      3- بعد از مسلط شدن بر تمامی دروس از نمونه سوالان امتحان نهایی به عنوان نمونه سوال استفاده کنید (چون بعضی از معلما به شاگرداشون پیشنهاد میکنن که فقط بر روی سوال های نمونه سوالات مسلط بشن میتونن نمره ی خوبی توی درس مورد نظر بیارن که این کاملا اشتباه ست و اینجور مواقع نباید به حرف معلما گوش داد)
      موفق باشید دوست عزیز
      بای
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      1- خط به خط متن درس ها رو بلد باشی (یعنی باید خط به خط متن درس ها رو به دقت بخونی)
      2- حالا من چون نمیدونم رشتت چیه من کلی حرف میزنم (دروسی مثه حسابان -جبرواحتمال -فیزیک و شیمی و یا ریاضیات تجربی (کلا دروس ریاضی رشته ی تجربی یا ریاضی)رو باید تمام مثال های کتاب با فعالیت های کتاب رو بخونی)
      3- بعد از مسلط شدن بر تمامی دروس از نمونه سوالان امتحان نهایی به عنوان نمونه سوال استفاده کنید (چون بعضی از معلما به شاگرداشون پیشنهاد میکنن که فقط بر روی سوال های نمونه سوالات مسلط بشن میتونن نمره ی خوبی توی درس مورد نظر بیارن که این کاملا اشتباه ست و اینجور مواقع نباید به حرف معلما گوش داد)
      موفق باشید دوست عزیز
      بای
      سلام
      یه نکته ی دیگه ای هم که من اضافه بکنم به حرف ایشون این که عیدامسال برای ما حکم طلا رو داره!
      اصلا از وقت طلایی عید غافل نشید.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      لطفا منابع خوب و راهنمایی های لازم هم بگید متشکرم
      ببین دوست عزیز
      بهترین منابع برای امتحانات نهایی همون کتاب های شما هستند
      برای نمونه سوالات هم از دفتر چه های نمونه سوالات امتحان نهایی که میخواد برای هر انتشاراتی باشه (فرقی نمیکنه) استفاده کنید
      Cyrus The Great
      King of persia , king of anshan , King of media , King of babylon , king of summer & akkkad , king of the four corners of the world

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط T!G3R نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      موفق باشید دوست عزیز
      بای
      متشکرم رشتم ریاضی من از فیلم های مفهومی هم استفاده میکنم به نظرتون بعد از خوندن کتاب درسی از فیلم ها وقتی نگاه میکنم یاداشت کنم از مطالبی که میگا یا خیر و فقط نگاه کنم فیلم ها را چون نت برداری از فیلم ها واقعا وقتمو میگیره

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      متشکرم رشتم ریاضی من از فیلم های مفهومی هم استفاده میکنم به نظرتون بعد از خوندن کتاب درسی از فیلم ها وقتی نگاه میکنم یاداشت کنم از مطالبی که میگا یا خیر و فقط نگاه کنم فیلم ها را چون نت برداری از فیلم ها واقعا وقتمو میگیره
      ببین دوست عزیز
      به نظر من فیلما رو بذار برای دو ماه اخر
      فعلا الان و تو این چند ماهه تمرکزت رو بذار توی مسلط شدن بر کتب درسیت
      بعد برای دو ماه اخر اون ویدیو ها رو نگاه کن چون ممکنه تو اون ویدیو های نکاتی کم یاب در مورد دروس بگن که اصلا شاید اونارو هم نمیدونیو این خیلی خوبه
      Cyrus The Great

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)