خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

مشاور داشتن خوبه یا نه ؟

سلام بچه ها خسته نباشید. راستش می خواستم برای دو ماه با یکی از بهترین مشاورای تهران ( عرفان فخیمی ) همکاری کنم . گفتم دو ماه تا فوت و فن درس خوندن و برنامه ریزی رو یاد بگیرم بعد دیگه قطع همکاری . نظرتون چیه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      سال چندمی هستین??
      work hard so that your idols become your rivals.
      سخت تلاش کن تا الگوهات تبدیل بشن به رقیبات✊🏃
      ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
      شما وقتی می خواستید راه رفتن را یاد بگیرید،دوره های آموزشی گذراندید؟
      نه!
      فقط تلاش کردید، شکست خوردید و دوباره تلاش کردید و موفق شدید.
      الان چرا این کاررا نمی کنید؟👊✊

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bigle نمایش پست ها
      سلام بچه ها خسته نباشید. راستش می خواستم برای دو ماه با یکی از بهترین مشاورای تهران ( عرفان فخیمی ) همکاری کنم . گفتم دو ماه تا فوت و فن درس خوندن و برنامه ریزی رو یاد بگیرم بعد دیگه قطع همکاری . نظرتون چیه؟
      بهترین مشاور تهران؟!

4. Top | #4
      nzn
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بذار م ی چیزیو که این آقا خیلی از خودشون راضی هستن و اینکه میاد هر سری کلی اسم میبره که آی این و اون و فلانی اومدن پیش من از فلان روز و ماه شروع کردن و من کمکشون کردم و بع فلان درس علاقه نداشته و .... رسیده به دانشگاه x( معمولا یا دندون و یا پزشکی شهید بهشتی و شیراز) دانشگاه های تاپ دیگه
      اتفاقا یکی از اوینایی که نام برده بود رو میشناختم ازش یوال کردم میشناسی فخیمی رو اون بنده خدا روحشم خبر نداشت که این کیه و چیزایی که درموردش گفته بود اصلا درست نبود اگه هم بخوای میتونم اسکرین شات بگیرم از چت هامون
      و اینکه فکر کنم هزینه مشاورشون هم بالا باشه
      خلاصه در جریان نیستم چجوری مشاوره میده و... فقط خواستم بگم به همه اعتماد نکن نمیدونم هدفش از گفتن این اسامی جذب دانش آموزا یا شاید هم روحیه دادن باشه ولی دروغ گفتن و اسم بقیه رو گفتن اصلا کار درستی نیست.
      تصمیم با خودتون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بستگی به مشاور داره ولی در کل به نظرم احتیاج نیست بدون مشاور هم میشه موفق شد
      من هم می تونم ...

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      سلام
      سال چندمی هستین??
      سوم تجربی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninw_ نمایش پست ها
      بذار م ی چیزیو که این آقا خیلی از خودشون راضی هستن و اینکه میاد هر سری کلی اسم میبره که آی این و اون و فلانی اومدن پیش من از فلان روز و ماه شروع کردن و من کمکشون کردم و بع فلان درس علاقه نداشته و .... رسیده به دانشگاه x( معمولا یا دندون و یا پزشکی شهید بهشتی و شیراز) دانشگاه های تاپ دیگه
      اتفاقا یکی از اوینایی که نام برده بود رو میشناختم ازش یوال کردم میشناسی فخیمی رو اون بنده خدا روحشم خبر نداشت که این کیه و چیزایی که درموردش گفته بود اصلا درست نبود اگه هم بخوای میتونم اسکرین شات بگیرم از چت هامون
      و اینکه فکر کنم هزینه مشاورشون هم بالا باشه
      خلاصه در جریان نیستم چجوری مشاوره میده و... فقط خواستم بگم به همه اعتماد نکن نمیدونم هدفش از گفتن این اسامی جذب دانش آموزا یا شاید هم روحیه دادن باشه ولی دروغ گفتن و اسم بقیه رو گفتن اصلا کار درستی نیست.
      تصمیم با خودتون

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این حرفاتون کا منصرفم کرد . اگه اطلاعات بیشتری در مورد فخیمی دارین میشه بگین . مرسی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      احساس میکنم برای یه مقطع کوتاه باید مشاوره باشه تا ادم فوت و فن کارو یاد بگیره و بعد از اون مشاور رو ول کن البته این نظر خودمه

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asma12b نمایش پست ها
      بهترین مشاور تهران؟!
      والا من که فک میکرم بهترین هستن

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      چرا هیچکی چیزی نمیگه؟ بچه ها راهنمایی کنین
      من با کسایی که ایشون مشاورشون بودن حرف زدم . خیلی خیلی راضی بوند. تنها مشکلشون هزینه بالای ایشون هست ولی خب برای دو ماه ارزش داره نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bigle نمایش پست ها
      چرا هیچکی چیزی نمیگه؟ بچه ها راهنمایی کنین
      من با کسایی که ایشون مشاورشون بودن حرف زدم . خیلی خیلی راضی بوند. تنها مشکلشون هزینه بالای ایشون هست ولی خب برای دو ماه ارزش داره نظرتون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
      فقط نظر خودتون مهم. اگه احساس میکنید مفید مشاوره بگیرید وگرنه خودتون به تنهایی میتونید.
      موفق باشید!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نظر من مثبته.... میتونی....خخ..!!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مشاور داشتن خوبه یا نه ؟

اره خوبه مشاور داشته باشي ولي اگه مشاور گرون ميخواي هيچكي بهتر از سعيدي مولف مهروماه نيس
      دختر خودشم كه رتبه يك شد
      ویرایش توسط mahsa92 : 29 خرداد 1395 در ساعت 14:09

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مشاوره زمانی خوبه شما ازمون ازمایشی شرکت کنی بعد مشاوره بگیری خودتو رو با زمانی که مشاورع نداشتی مقایسه کنی
      وگرنه مشاوره الان همون بلدیم دو ساعت این بخون دو ساعت اون
      ویرایش توسط pouyasadeghi : 29 خرداد 1395 در ساعت 18:26

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش مواظب این مشاورا باش ها به نظرم کلا نرو سراغشون راستشو بخوای من دو بار مشاور گرفتم ولی در اخر متوجه شدم که خودم بدون مشاور بهتر نتیجه میگیرم کنکور نزدیکه قبل کنکور برو به یکی از حوزه ها و از بچه ها راجب مسائل کنکور بپرس به نظرم اونا اون موقع بهترین کمکو واست می تونن بکنند.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن