خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 38
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات

شیمی قلم چی و شیمی گزینه 2 || تفاوت از زمین تا آسموون !!

بچه ها همونطور که میدونین سوالای شیمی چند ساله تو کنکور سخت و جوندار شدن .
      مسئله هایی طرح میشن که واقعن وقت گیرن و سوالای حفظی هم حل کردنشون وقت گیر تر شده.

از طرفی اگر در جریان باشین هرساله همه روی سختی سوالای گزینه 2 مانوور میدادن و چمدونم میگفتن سوالای کانون چرتن.
      ولی امسال سوالای کانون واقعن سخت و خفن شدن ، مخصوصن از بعد تابستون و مخصوصن توی درسایی مثه دیف و شیمی .
      مثلا من خودم شیمی لوییس رو تو تابستون 100 زدم ولی دیروز 30 :d

حالا اگر برین سوالای شیمی گزینه 2 رو ببینین یا اگر نگاه کرده باشین سوالاش واقعن چرتن . یعنی در حد کنکور های 80 تا 90
      کسی که تو کانون شیمی 50 میزنه مطمعنم گزینه 2 بالا 90 میزنه . دیفش هم خیلی آسونتره.

میخوام ببینم هدفش چیه گزینه 2 از این سوالاش ؟!
      آیا واقعن گول نمیزنه بچه ها رو با این سوالاش؟
      با این روند سختی که شیمی کنکور در پیش گرفته بعید میدونم هیچوقت دوباره اینقد آسون بشه.

نظر دوستان ؟!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      گزینه دو همیشه آسون نیست،گهگاهی اینطوری میشه،اگه دفترچه تشابه سوالاتشو دیده باشین هر ساله ۸۰ درصد سوالای کنکور با گزینه دو مطابقت داشته
      البته من خودم گزینه دو نیستم چندتا از دوستام اونجان که راضی بودن
      Live your dreams

🔱
      KowsarDDC

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S I N A نمایش پست ها
      بچه ها همونطور که میدونین سوالای شیمی چند ساله تو کنکور سخت و جوندار شدن .
      مسئله هایی طرح میشن که واقعن وقت گیرن و سوالای حفظی هم حل کردنشون وقت گیر تر شده.

از طرفی اگر در جریان باشین هرساله همه روی سختی سوالای گزینه 2 مانوور میدادن و چمدونم میگفتن سوالای کانون چرتن.
      ولی امسال سوالای کانون واقعن سخت و خفن شدن ، مخصوصن از بعد تابستون و مخصوصن توی درسایی مثه دیف و شیمی .
      مثلا من خودم شیمی لوییس رو تو تابستون 100 زدم ولی دیروز 30 :d

حالا اگر برین سوالای شیمی گزینه 2 رو ببینین یا اگر نگاه کرده باشین سوالاش واقعن چرتن . یعنی در حد کنکور های 80 تا 90
      کسی که تو کانون شیمی 50 میزنه مطمعنم گزینه 2 بالا 90 میزنه . دیفش هم خیلی آسونتره.

میخوام ببینم هدفش چیه گزینه 2 از این سوالاش ؟!
      آیا واقعن گول نمیزنه بچه ها رو با این سوالاش؟
      با این روند سختی که شیمی کنکور در پیش گرفته بعید میدونم هیچوقت دوباره اینقد آسون بشه.

نظر دوستان ؟!
      داداش منم اینطوری فکر میکردم ولی به این نتیجه رسیدم که آزمون سخت فقط روحیه بچه ها رو میگیره مثل خودم
      من از دیروز به این ور حس میکنم خدا با هام قهره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودم قلمچیم ولی اصلا سوالات شیمیشو قبول ندارم+زیستش زیستش غلطای بدی داره تقریبا توی تمام ازمونا شیمی هم مثلن استوکیومتری سوال سخت غیر استاندار میده!سوالاتش سختن ولی چرتن!حالا الان شما میگی من بلد نیستم و اینا!ولی من به چندتا از دبیرای تاپ شهرمون هم دادم نظرمو تایید کردن یه چیزو بدون همیشه سخت بودن نشونه ی خوب بودن نیست بر فرض شما برو فیزیک۳خیلی سبز حل کن(اون که عکس گورخر(خر)!داره رو جلدش...قشنگ دهنت سرویس میره!با سوالاش!سوالاتشم از ازمون وروی دانشگاخ کانادا و...هست تازه اگه اونو کامل خوندی کنکورو‌خیلی بزنی ۴۰!ولی گاج رو برو بخون تستاشو بزن با اینکه خیلی اسونترن ولی کنکورو اگه خوب خوندیش برو برای بالای ۶۰-۷ راستی یه چیز دیگه!شما گزینه۲رو تو خونه حل کردی بدون استرس و راحت ولی قلمچی رو سر ازمون! مطمین باش همین حدود۳۰-۴۰٪تاثیر داره(شایدم بیشتر!) درکل من تستای گزینه ۲رو خییییلی بیشتر از قلمچی قبول دارم ولی بدیش اینه تعدادشون کمه و برنامه ی چرت و مزخرفی داره
      ویرایش توسط .SoRoUsH. : 22 آذر 1394 در ساعت 00:05

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بنده هم نه گزینه 2 رو قبول دارم و نه قلمچی و
      این عمو کاظم منو بدبخت کرد

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      من خودم قلمچیم ولی اصلا سوالات شیمیشو قبول ندارم+زیستش زیستش غلطای بدی داره تقریبا توی تمام ازمونا شیمی هم مثلن استوکیومتری سوال سخت غیر استاندار میده!سوالاتش سختن ولی چرتن!حالا الان شما میگی من بلد نیستم و اینا!ولی من به چندتا از دبیرای تاپ شهرمون هم دادم نظرمو تایید کردن یه چیزو بدون همیشه سخت بودن نشونه ی خوب بودن نیست بر فرض شما برو فیزیک۳خیلی سبز حل کن(اون که عکس گورخر(خر)!داره رو جلدش...قشنگ دهنت سرویس میره!با سوالاش!سوالاتشم از ازمون وروی دانشگاخ کانادا و...هست تازه اگه اونو کامل خوندی کنکورو‌خیلی بزنی ۴۰!ولی گاج رو برو بخون تستاشو بزن با اینکه خیلی اسونترن ولی کنکورو اگه خوب خوندیش برو برای بالای ۶۰-۷ راستی یه چیز دیگه!شما گزینه۲رو تو خونه حل کردی بدون استرس و راحت ولی قلمچی رو سر ازمون! مطمین باش همین حدود۳۰-۴۰٪تاثیر داره(شایدم بیشتر!) درکل من تستای گزینه ۲رو خییییلی بیشتر از قلمچی قبول دارم ولی بدیش اینه تعدادشون کمه و برنامه ی چرت و مزخرفی داره
      داداش نظرت راجع به سنجش چیه؟
      میخوام جامع ترم اولش رو شرکت کنم

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه 2 سوالاش سادس
      قلمچی داره میترکونه بچه ها رو

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      گزینه 2 سوالاش سادس
      استاندارده نه ساده
      من این آزمون قلم چی تا مرز خودکشی رفتم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      قلم چی امسال توی سوالای شیمیش تحول عظیمی رخ داده پارسال با شیمی 80 درصد به زور تراز 7200 میداد امسال با شیمی 60 درصد ماشالله 7400 7500 میده

سوالای شیمی قلم چی استاندارد هستن ( نظر شخصی )ولی گزینش و کنارهم قرار گرفتن این همه سوال محاسباتی زیاد جالب نیست البته آزمون این جمعه یکم بهتر شده بود حدود 5 تا غیر محساباتی داشت از 20 تا
      در ضمن قرار نیست شما شیمی قلم چی رو 100 بزنید که درصد 60 ایده ال و عالی هست

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      گزینه۲ فقط فیزیک و ریاضیش خوبه بعلاوه عمومی هاش.....کانون زیستش معروفه شیمیش خوبتر شده امسال.....کلا معمولا هر آزمون آزمایشی تو یک یا دو درس تخصص دارن و معروفن ولی مهم شباهت به کنکوره......شیمی فقط سنجش...فیزیک و ریاضی گزینه۲ .....زیست قلمچی....عمومیام که معمولا همشون یکسانن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.h نمایش پست ها
      استاندارده نه ساده
      من این آزمون قلم چی تا مرز خودکشی رفتم
      خداییش شیمی سه گزینه دو خیلی ساده است اصلا شباهتی به کنکور نداره شما ردصد 100 های گزینه دو رو بیار از تونستن کانونو 50 بزنن عیار علمیشون بالاست

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkh76 نمایش پست ها
      گزینه 2 سوالاش سادس
      از چه نظر میترکونه؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      سوالای فیزیک کانون و گزینه 2 هر دو خوبن .
      سوالای ایده ای و جالب هر آزمون به چشم میخورن و سطح کلیش در سطح کنکوره.

گسسته و تحلیلی هر دو در سطح کنکورن و خیلی سوالای خفن نمیدن .
      دیف گزینه 2 به کنکور نزدیک تره ولی دیف کانون خیلی سخت تر و چغر تره :D
      شیمی که میگم گزینه 2 کلن خلاصه با این سوالاش

معلم های ما میگن گزینه 2 استاندارده و سوالای کانون غیر منطقی !
      دارم سعی میکنم رابطه ای بین سختی و استاندارد بودن و منطق پیدا کنم

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

daram-mimiram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S I N A نمایش پست ها
      سوالای فیزیک کانون و گزینه 2 هر دو خوبن .
      سوالای ایده ای و جالب هر آزمون به چشم میخورن و سطح کلیش در سطح کنکوره.

گسسته و تحلیلی هر دو در سطح کنکورن و خیلی سوالای خفن نمیدن .
      دیف گزینه 2 به کنکور نزدیک تره ولی دیف کانون خیلی سخت تر و چغر تره :D
      شیمی که میگم گزینه 2 کلن خلاصه با این سوالاش

معلم های ما میگن گزینه 2 استاندارده و سوالای کانون غیر منطقی !
      دارم سعی میکنم رابطه ای بین سختی و استاندارد بودن و منطق پیدا کنم

داداش منطقش اینه:
      سوال خیلی سخت تو یه درس»درصد پایین در عین گذاشتن وقت زیاد»کاهش انگیزه سر جلسه»کاهش توان و انگیزه برای ادامه دادن و مطالعه برای کنکور»بدبختی!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      باورش سخته ولی سوالهای کانون دو سه آزمون پیش رو به یکی از برترین دبیرهای استان دادیم و 70 زد تو وقت خودش .
      سوالهای کانون غیر استاندارده ولی نکته اینجاست که کنکور هم غیر استاندارده !
      Moonlight Shines Upon The Guilty And The Innocent Alike

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن