خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 60 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 889
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط student1374 نمایش پست ها
      اره دوستم ابروم پیش یک نفر برد

تا حالا جوگیر شدی دروغ بگی

جوگیر بشم دروغ بگم؟؟؟؟شاید.....اما الان موردی پیدا نکردم بگم....

تا حالا شده بری توی خیابون حس کنی بقیه یه طوری نگاهت میکنن؟؟؟

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrsa.m نمایش پست ها
      اره ولی به شرط اینکه داداشت با جنبه باشه.....منم زیاد اینطور شده....گاهی اوقات دوساعت توی حیاط دنبال هم بودیم....

تا حالا شده از کسی عصبی بشه شدید؟؟؟؟؟؟؟

بله همین امروز از دست یه بنده خدایی بسیار عصبی شدم.اینطور مواقع دلم میخواد کلمو بکوبونم به دیوار

تا حالا شده بدون اجازه بری سر وسایل ابجی و داداش یا هرکی و بعد خراب شن و تو ندونی چیکار کنی؟؟؟

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها
      آدم جوگیری نیستم.ولی نمیدونم چرا مشاورم به من لقب جوگیر داده بود.هر موقع ازم عصبانی میشد بهم جوگیر میگفتای کاش خانوم بود تحملش راحت تر بود.بدبختی این بود که طرف مرد بود و جلوی ملت به من میگفت جو گیر.اونم جلوی استادمسر قضیه ی مطالعه ی بیش از حد توانم مفتخر این لقب شدم

تا حالا شده اینقدر انرژی در وجودت زیاد شده باشه که بخوای یه دیوار راستو بری بالا یا مثل بروسلی بکس بزنی و ...؟؟؟؟

من همین الانشم اینطوریم....فقط یه نکته ی فنی این وسط هست...نمیدونم چرا پای کتاب میرم خوابم میاد...کتاب رو که میبندم انگار دوپیینگ کردم......یه وضعیتیه

تا حالا شده یکی حرفی بهت بزنه ولی تونسته باشی جوابشو بدی؟

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ارررررررررررررررررررررررر ره خیلی دلم میخواد حساب یه نفر رو برسم....خیلی فقط گیرش بیارم.........دیگه بقیه اش نمیشه گف....خخخخخخخـ خودت حدس بزن.....

تا حالا شده از بهترین دوستت رکب بخوری؟؟؟؟دور ت زده باشه؟؟؟پیچونده باشه تو رو؟؟؟؟
      اوهوم کسی که فکر میکردم بهترین دوستمه..و بزرگترین ضربه های زندگیمو از اون خوردم سقط شه ایشالا از رو زمین
      .
      تا حالا شده دوست داشته باشی جنس مخالف از خودت باشی؟؟؟

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بله همین امروز از دست یه بنده خدایی بسیار عصبی شدم.اینطور مواقع دلم میخواد کلمو بکوبونم به دیوار

تا حالا شده بدون اجازه بری سر وسایل ابجی و داداش یا هرکی و بعد خراب شن و تو ندونی چیکار کنی؟؟؟

عزیزم...کوچه علی چپ رو برا همین وقتا گذاشتن.....منم هرازگاهی میرم این کوچه برا هواخوری.....مدیونی اگه فک کنی من وسایل بقیه رو نابود میکنم......

تا حالا شده دپرس باشی و علتشو نفهمی؟؟؟؟؟

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله دوست خوب که کمکم کنه

تا حالا شده با جنس مخالفت رابطه داشته باشی

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من همین الانشم اینطوریم....فقط یه نکته ی فنی این وسط هست...نمیدونم چرا پای کتاب میرم خوابم میاد...کتاب رو که میبندم انگار دوپیینگ کردم......یه وضعیتیه

تا حالا شده یکی حرفی بهت بزنه ولی تونسته باشی جوابشو بدی؟

اصلا زاده نشده کسی که من نتونم جوابشو بدم.

اگر حرفاتون منطقی باشه همیشه میتونید جواب طرف مقابلو بدید.به شرطیکه منطقی باشه.

................یادم نمیاد سوالبا عرض پوزش

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط student1374 نمایش پست ها
      بله دوست خوب که کمکم کنه

تا حالا شده با جنس مخالفت رابطه داشته باشی
      بچه مثبتم من...تا الان یه دوست جنس مخالف نداشتم...

تا حالا بهترین چیزی که داشتی رو گم کردی؟؟؟؟
      ویرایش توسط mehrsa.m : 16 آذر 1394 در ساعت 22:24

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m a h s a نمایش پست ها
      اوهوم کسی که فکر میکردم بهترین دوستمه..و بزرگترین ضربه های زندگیمو از اون خوردم سقط شه ایشالا از رو زمین
      .
      تا حالا شده دوست داشته باشی جنس مخالف از خودت باشی؟؟؟

یکی رو مث خودم دیدم.....کپی خودم

تا حالا شده لبخند رو روی لبای کسی بیاری؟؟؟؟؟چطوری؟؟؟؟؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم...کوچه علی چپ رو برا همین وقتا گذاشتن.....منم هرازگاهی میرم این کوچه برا هواخوری.....مدیونی اگه فک کنی من وسایل بقیه رو نابود میکنم......

تا حالا شده دپرس باشی و علتشو نفهمی؟؟؟؟؟

آبجی این سوالاییکه میپرسی دقیقا حکایت حال منه.

فکر کنم من و تو خیلی روحیاتمون شبیه هم باشه.آره آبجی من 99 درصد مواقعی که دپرس میشم علتشو نمیفهمم تا جاییکه فکر میکنم مشکل روانی پیدا کردم.

...........سوال یادم نمیاد فعلا فقط میجوابم با عرض پوزش از استارتر که حریم تاپیک را شکستم.

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      آبجی این سوالاییکه میپرسی دقیقا حکایت حال منه.

فکر کنم من و تو خیلی روحیاتمون شبیه هم باشه.آره آبجی من 99 درصد مواقعی که دپرس میشم علتشو نمیفهمم تا جاییکه فکر میکنم مشکل روانی پیدا کردم.

...........سوال یادم نمیاد فعلا فقط میجوابم با عرض پوزش از استارتر که حریم تاپیک را شکستم.

اتفاقا سوال بپرس ...بی ربط هم باشه مشکلی نیس...بذار ذهنت باز بشه.....
      اره خیلی شبیه هستیم عزیزم.....
      حالا به نظرم سوال بپرس از خودمن هرچی میخوای من ناراحت نمیشم...جنبه ام بالاس شدید

سوال:چند درصد ادمای اطرافت باهات صادق بودن؟؟؟؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا به نظرم سوال بپرس از خودمن هرچی میخوای من ناراحت نمیشم...جنبه ام بالاس شدید

90%
      سواااالی ندارم...هرکاری ک خودت دوست داری رو بگو

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نمیدونم آبجی.ولی من یه خصوصیت خاصی دارم که نمیدونم بقیه هم اینطوری هستن یا نه؟!من به راحتی میتونم احساسات طرف مقابلو بفهمم افکار و عقایدش و احساساتشو نسبت به خودم به راحتی میتونم بفهمم و متوجه بشم.من دنبال خلوصم.از نظر من خالصانه انجام دادن کارها و از ته دل انجام دادنشون همون صداقت در رفتاره.
      به جز خانوادم کمتر بشری بوده که تا حالا باهام 100 در 100 صادق باشه.اغلب فکر میکنن من نمیفهمم که خالص نیست رفتاراشون.ولی بزرگترین دردم اینه که اونا نمیفهمن .بهشون نمیگم و به روم هم نمیارم.همه چی رو به خدا واگذار میکنم.
      اوه چه جدی شد
      خب سوال من: تا حالا شده دلت بخواد بری بالای یه کوه و داد بزنی و بگی خداااااااااااااا؟؟؟بعد چیکار میکنی که حالت خوب شه؟؟؟

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      نمیدونم آبجی.ولی من یه خصوصیت خاصی دارم که نمیدونم بقیه هم اینطوری هستن یا نه؟!من به راحتی میتونم احساسات طرف مقابلو بفهمم افکار و عقایدش و احساساتشو نسبت به خودم به راحتی میتونم بفهمم و متوجه بشم.من دنبال خلوصم.از نظر من خالصانه انجام دادن کارها و از ته دل انجام دادنشون همون صداقت در رفتاره.
      به جز خانوادم کمتر بشری بوده که تا حالا باهام 100 در 100 صادق باشه.اغلب فکر میکنن من نمیفهمم که خالص نیست رفتاراشون.ولی بزرگترین دردم اینه که اونا نمیفهمن .بهشون نمیگم و به روم هم نمیارم.همه چی رو به خدا واگذار میکنم.
      اوه چه جدی شد
      خب سوال من: تا حالا شده دلت بخواد بری بالای یه کوه و داد بزنی و بگی خداااااااااااااا؟؟؟بعد چیکار میکنی که حالت خوب شه؟؟؟

اره خیلی شده دلم بخواد.....اونقدر داد بزنم که صدام بگیره....بلند داد بزنم...به وسعت تمام ناراحتی ها و غم هایی که دارم....
      اروم اروم وجود خدا رو که با هر داد زدنم حس کردم...خیلی اروم خودم به حالت اول برمیگردم.....

تا حالا شده از چیزی بترسی؟؟؟؟از اتفاقی بترسی که ممکنه بیوفته؟؟؟؟

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره خیلی شده دلم بخواد.....اونقدر داد بزنم که صدام بگیره....بلند داد بزنم...به وسعت تمام ناراحتی ها و غم هایی که دارم....
      اروم اروم وجود خدا رو که با هر داد زدنم حس کردم...خیلی اروم خودم به حالت اول برمیگردم.....

تا حالا شده از چیزی بترسی؟؟؟؟از اتفاقی بترسی که ممکنه بیوفته؟؟؟؟

آره من اغلب خواباییکه میبینم تعبیر میشن.برای همین هر موقع خواب بدی میبینم میترسم که تعبیر شه و اتفاق بیفته.

تا حالا شده از همه ی ادما بدت بیاد.از دنیا بدت بیاد.؟؟؟بعد چیکار میکنی که برگردی به جامعه؟؟؟

صفحه 3 از 60 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن