خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نه امسال سومم شرکت نکردم

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z.a.h.h نمایش پست ها
      نه امسال سومم شرکت نکردم
      اگر دوستی داری ... سر یک موضوع باهاش شرط بندی کن! مثلا بگو امتحان عربی فردا هر کسی پایین تر بگیره باید برای اون یکی دیگه ساندویچ بخره ! یا مثلا 10 تومن !
      البته سر یک چیزی باهاش شرط بندی کن که حسابی ببازی اعصابت خورد بشه ! من سر همین موضوع کلی معدل کتبیم اومد بالا !
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من معدل پارسالم بالا بود امسال ولی افت داشتم با کی شرط بندی کنم هااا؟؟؟حالم از خودم بهم میخوره یکی به داد من برسههههههههههه

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چه روشهای عجیبی[emoji46] [emoji54] [emoji55] [emoji50]

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من معدل پارسالم بالا بود امسال ولی افت داشتم با کی شرط بندی کنم هااا؟؟؟حالم از خودم بهم میخوره یکی به داد من برسههههههههههه
      کسی نیست!؟ خوب یک راه دیگه! یک چیزی که واقعا دلتو بسوزووووونه مثلا بگو اگر امتحان بعدی فیزیک 3 نمره رشد نداشتم 20 هزارتومن میدم به یک خیریه!
      البته جیر نزنی ها! اگر باختی باید بدی! اولا که مطمئن باش میبری! اگر باختی بار دوم 100% بردی! درضمن حق نداری از مامان بابات بگیری از پول تو جیبی خودت باید بدی که دردش یادت بمونه!
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط archimedes نمایش پست ها
      چه روشهای عجیبی[emoji46] [emoji54] [emoji55] [emoji50]
      واسه من که جواب داد! فیزیکم رسید به نفر 65 مشهد!
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      جدا؟اورین.باشه مرسی مزاحم نمشم ممنون

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      حتما هم نباید مالی باشه! میتونی بگی اگر آزمون بعدی فلان نشدم گوشیم تا آخر سال جمع و تحویل مدرسه میدمش ! یا مثلا تلگرامو حذف میکنم! یا مثلا یک ماه نمیام اینترنت و .....
      اگر توی این شرط بندی جیر زنی نکنی مطمئن باش بهترین نتیجه ها رو میگیری
      VIVA Math & Physics
      E=mC2

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      خدایی خب چرا بعضیا دو سه سال پشت کنکور تجربی میمونن آخرشم یک پرستاری چیزی میزنن؟؟؟ کسی که هنوز تو یک ضرب ساده مثل 75*12 رو نمیتونه ذهنی حساب کنه چطوری میخواد سر جلسه کنکور توی اون فضای وحشتناک سئوالای استکیومتری رو حل کنه ؟؟؟
      قبول کن اونایی که میمونن خیلی هاشون میخونن اما نمیتونن برطرفش کنن من ادعا ندارم خیلی باهوشم! کسی بودم که هندسه 1 به دلیل یک سری مشکلات شدم 4.75
      کسی هم بودم کتبیش از کلش بیشتر شد
      بعضیا با زمان استعداد هاشون شکوفا میشه بعضیا سطحشون ثابته به هیچ وجه هم اولش نمیشه فرقشون رو فهمید ........ حالا باز بگو من جوگیر شدم
      دوست عزیز ، نسخه کلی برا همه نپیچ ، من خودم الان مثلا پشت کنکوریم اما مطمئن باش قدرت محاسبه ذهنیم از تو هم بهتره . هزاران دلیل داره پشت کنکور موندن
      راسی تک دوست داری تک کنکور ریاضی فیزیک خودت رتبه چنده منطقه یک شی ،؟

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط java50 نمایش پست ها
      موافق نیستم !
      تمرین فقط 20% کاره ! تو کل تست های گاج نقره ای رو بزن
      5 بار !تا به درک فیزیکی نرسی سئوالات کنکورو نمیتونی حل کنی
      مگر اینکه مبحثش چرت باشه! مثلا قانون لنزی .... تعادل آب و یخی چیزی باشه
      تمرین 99 درصد کاره برا تسلط ؛ تسلط بحث جدایی داره با بقیه چیزا ؛ در ضمن مگه میشه ادم بدون تمرین به تسلط برسه ؟ مثلا نیوتن بدون ازمایش چون خیلی باهوش بود مثلا به تسلط در کارش رسید

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه دوس داری انگیزه درس داشته باشی چندتا کار انجام بده . اولا هدفت معلوم باشه مثلا شما که ریاضی هسی بگو مهندسی مثلا مکانیک مثلا دانشگاه شریف هدفمه بعد این سعی کن تمام حاشیه ها و حرف های بیخود و خلاصه هر چی که باعث میشه وقت خوندن حواست بره دور کن و سوم اینکه با یه برنامه ریزی کوتاه مدت شروع کن و سعی کن که به هدف اصلیت هی فکر کنی و چهارم و از همه مهمتر اینکه حتما از خدا کمک بخواه و مطمئن باش کمکت میکنه ، انشاالله موفق شوید .

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن