خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 195
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تینم عکس به سفارش دوستان
      فقط بازم میگم اینا تحریکتون نکن شما اینجا کاری ندارید و اساس محیط درس و زندگی وخوابگاه شما کیلیومتر ها از اینجاهاش دوره و اصلا قابل قیاس نیستش با اینجاهاش و پولتونم نمیرسه اینجاش خونه بگیرید تازه برسه هم باز محیط دانشگاه و سطح علمیش همون چیزی که توصیف شد.

توی هواپیما
      اینو برای یادگرفتن ایران ایر و ماهان میذارم البته!
      ماییم و رخ یار دل آرام و دگر هیچ... ما راست همین حاصل ایام و دگر هیچ

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یکی از خیابونای تقریبا در چند کیلومتر مونده به دانشگاهاشون

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حیابونی نزدیک به مرکز شهر

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مرکز شهر یعنی وسط وسط
      جاتون خالی استار باکسی خوردیم تاریخی و بسیرا خوشمزه. البته با قیمت چند برابر :/ گرون تر از قیمت واقعی

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      همون نمای مرکز شهر از یک زاویه دیگه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dynamic نمایش پست ها
      گفتم که خوابگاه اینقدر متعفن بود من یکی فقط گفتم زودتر در برم از توش دانشگاهم نمیشد عکس بگیرم خلن یهو میان میگیرنت بیا ثابت کن جاسوس نیستم! پلیسشونگیره الکی گیر میده
      مثلا رشوه میگیره تا برای کاری که نکردی بازداشتت نکنه!
      ولی از شهر گرفتم که گفتم شهر قشنگه خیلی هم قشنگه. امیدوارم تحریکتون نکنه مثل این همه آدم توی چاه دروغینش نیفتید چون چیزی از قشنگی شهر عاید شما نمیشه دانشگاهاشم از شهر یه یک ساعتی فاصله دارن! دیگه حساب بکن تو اون سرمای منفی 40 درجه یک ساعت میشه چی.
      باشه باشه
      پس از مرگم، بدنم را طلاکاری یا نقره کاری نکنید یا در تابوت یا چیزی همانند این مگذارید. زودتر آنرا در آغوش خاک بسپارید. آیا جایی فرخنده تر از خاک برای آرمیدن است؟! خاک مادر زیبایی هاست و دایه نیکی ها. در سراسر زندگی دوستار مردمان بوده ام؛ شاد خواهم شد که دوباره بخشی از آن
      چیزی بشوم که برای مردمان خوبی فراوان ببار می آورد.
      وصیت نامه ی کوروش بزرگ، به نقل از کوروش نامه گزنفون، دفتر ٨، بخش ٧، بند ٢۵

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دکتر اینارو بزار تو اسپویلر..حجم نتم رفت...
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آقا شما هنوز از ما دلخوری؟
      باور کن اینا حقیقت بود اصلا وضعیتشونو تا نبینی .....
      اون گوشه چرا نوشتی انصرافی از پزشکی؟ مگه نرفتی؟
      نه بابا چه دلخوری اصلا یادم نیست سر چی میگی دلخورم. پزشکی دیدم از سنم گذشته مضافا بر اینکه پولم نرسید شهریش رو بدم مجبورم بمونم دندون سراسری بخونم سال بعد.
      =====
      ولی خب من 4 سال بهترین و بزرگترین دانشگاه ایران درس خوندم و لیسانس گرفتم هیچ چیز مثبتی توش ندیدم دانشجوهاش آرزوشون این بود که شام ماکارونی و استانبولی و ماهی و ... نباشه ! مسلما روسیه هرچی باشه از ایران خیلی بهتره.
      ضمن اینکه دانشگاه های روسیه رو به شهید بهشتی مقایسه نکنین اگه میخواین مقایسه اینجوری بکنین باید بهترین دانشگاه روسیه رو با دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی مقایسه کنین نه دانشگاه های درجه دومش رو. همین دانشگاه های درجه یک ایران مگه چند درصد از دانشجوهای کشور توشون درس میخونن؟؟؟ همه دانشگاه های درجه دو و ... هستن دیگه. من خودم اگه تربیت بدنی نمیزدم رشته درست حسابی نمیتونستم بخونم دانشگاه تهران مجبور بودم دانشگاه درجه دو برم.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      نه بابا چه دلخوری اصلا یادم نیست سر چی میگی دلخورم. پزشکی دیدم از سنم گذشته مضافا بر اینکه پولم نرسید شهریش رو بدم مجبورم بمونم دندون سراسری بخونم سال بعد.
      =====
      ولی خب من 4 سال بهترین و بزرگترین دانشگاه ایران درس خوندم و لیسانس گرفتم هیچ چیز مثبتی توش ندیدم دانشجوهاش آرزوشون این بود که شام ماکارونی و استانبولی و ماهی و ... نباشه ! مسلما روسیه هرچی باشه از ایران خیلی بهتره.
      ضمن اینکه دانشگاه های روسیه رو به شهید بهشتی مقایسه نکنین اگه میخواین مقایسه اینجوری بکنین باید بهترین دانشگاه روسیه رو با دانشگاه علوم پزشکی تهران و شهید بهشتی مقایسه کنین نه دانشگاه های درجه دومش رو. همین دانشگاه های درجه یک ایران مگه چند درصد از دانشجوهای کشور توشون درس میخونن؟؟؟ همه دانشگاه های درجه دو و ... هستن دیگه. من خودم اگه تربیت بدنی نمیزدم رشته درست حسابی نمیتونستم بخونم دانشگاه تهران مجبور بودم دانشگاه درجه دو برم.
      ببینید نظرتون عوض میشه
      اینا بهتریناشون بودن
      بقیه داغون ترن صدها درجه
      من خودمم باورم نمیشد اینطوری باشن
      داخل دانشگهاشون دیوار ریخته بعضا! نم داره و رطوبت تا نصفه دیوار.
      شامی در کار نیست خود دانشجو باید یا بخره یا درست کنه توی محیط بو گندوی خوابگاهی که توش نفس نمیشه کشید دیگه ببینید غذا رو چطوری باید درست کرد و خورد
      این آپشنهای دانشگاهای اران اونجا وجود خارجی نداره
      و خوابگاه دانشگاه تهران در مقابل اونها یه چیزیه توی مایه های هتل 5 ستاره.

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببینید نظرتون عوض میشه
      اینا بهتریناشون بودن
      بقیه داغون ترن صدها درجه
      من خودمم باورم نمیشد اینطوری باشن
      داخل دانشگهاشون دیوار ریخته بعضا! نم داره و رطوبت تا نصفه دیوار.
      شامی در کار نیست خود دانشجو باید یا بخره یا درست کنه توی محیط بو گندوی خوابگاهی که توش نفس نمیشه کشید دیگه ببینید غذا رو چطوری باید درست کرد و خورد
      این آپشنهای دانشگاهای اران اونجا وجود خارجی نداره
      و خوابگاه دانشگاه تهران در مقابل اونها یه چیزیه توی مایه های هتل 5 ستاره.
      یا ابلفض دیوار نم کشیده ریخته همه جا بوی گند میده جنازه چی ؟؟ توی راهروهاش نبود ؟؟ نکنه رفتی اونجا به جرم سخنرانی هات و تبلیغ علیه کشور روسیه انداختنت زندون ایناییم که تعریف میکنی کلا زندون هست نه دانشگاه ؟؟
      شایدم به جای روسیه اشتباهی رفتی سمت چرنویل

12. Top | #42
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بله پزشکی ایران وضعیتش خوبه و میشه بهش امیدوار بود چون چندین امتحان جامع هم توش بگزار میشه که الکی نمیشه پاسش کرد.

درکل توصیفتون خوبه و من رو بردید به اون حال و هوا.

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      یا ابلفض دیوار نم کشیده ریخته همه جا بوی گند میده جنازه چی ؟؟ توی راهروهاش نبود ؟؟ نکنه رفتی اونجا به جرم سخنرانی هات و تبلیغ علیه کشور روسیه انداختنت زندون ایناییم که تعریف میکنی کلا زندون هست نه دانشگاه ؟؟
      شایدم به جای روسیه اشتباهی رفتی سمت چرنویل
      نه بابا من روسها رو ادبیات و موسیقیشونو خیلی دوست دارم
      اره دیوار قشنگ تا کمر نم کشیده
      والا بو که بوی تعفن بود من مدتهاست دارم فکر میکنم چه ماده ای میتونه این بو رو از خودش ساطع کنه.
      فکر کنم زمان جنگ جهانی ازشون به عنوان زندان استفاده شده
      آها دششوریهاشونم شیلینگ میلنگ تعطیل یه دبه باید همرات باشه ببری از یه جا دیگه آب بریزی توش بعد دوباره بیای تو دششششوری.
      بخدا اخر خندست ایاشال قسمت همتون بشه تفریحی برید سیاحت
      + من یک لیوان شیر خریدم از این دستگاهاشون گفتم میرم طبقه بالا میخورم
      اینقدر توی راهرو ها بوی تعفن میداد کلا همونجوری خالیش کردم تو آشغالدونی! دلم نیومد حتی لب بزنم
      البته خود دانشکده هاش بیشتر مشکل دیوار و نم و رطوبت و پله های داغون و شکسته دارنخوابگاه علاوه بر تمام آشن های مذکور مشل بوی تعفن عجیبی داره.
      ویرایش توسط Dynamic : 26 مهر 1394 در ساعت 01:23

14. Top | #44
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      حالا میرسیم به بهترین کشور جهان از نظر تحصیل و زندگی..خیلیا میگن دریم لند ولی اصلش تلاش لنده
      امریکا:ضمنا اینو بگم کانادا عینا مثل ایالات متحده هست و هیچ فرقی نداره.
      واسه تحصیل پزشکی در ایالات متحده دو راه موجوده:یک
      همین الان درخواست کالج بدید و برید.15 میلیون وثیقه واسه مشمولان مثل من بدبخت و حدودا 50 میلیون پول سال اول کالج.برای بدست اوردن پول سال دومتون هر کار پستی که در ذهنتونه باید انجام بدید.از ظرف شوری گرفته تا تو ساندویچی و فست فودی کار کردن که اینا تازه کارای خوبشه.بعد که سه ساله کالجو تموم کردید و یه لیسانس علوم پایه گرفتید در شیمی و زیست امتحان mcat میدید و اگر قبول شدید وارد مدارس پزشکی میشید که اینجا با اینکه هزینه تحصیل سالی حداقل 70 هزار دلاره ولی دولت امریکا لطفی که به پزشکا میکنه اینه که اینو loan میده.یعنی یه سال بعد فارغ التحصیلی کار میکنید و پول تحصیلتونو میدید.
      حالا راه دوم که احتمالا بنده اینو برم اگر امروز نتایج ازاد بیاد و قبول نشم و بخوام سال دیگه کنکور 95 بدم:البته سرگذشت من گفتنش بی اهمیته ولی بهتره بگم تا اشتباهات منو تکرار نکنید.بنده سال اول که رشتم ریاضی بود کنکور 93 دادم خوشحال و خندان رفتم برق شبانه فردوسی.بعد دیدم بابا وضع مهندسی اینطوریه تو این مملکت.میگن هر چه سریعتر جلو ضررو بگیری منفعته.بهمن انصراف دادم و شرکت کردم کنکور 94 تجربی.با سه ماه خوندن تجربی رتبم شد 4000 منطقه 3.به امید بین الملل بودم که نیاوردم.اخر انتخاب رشتم دامپزشکی شبانه فردوسی رو زده بودم و بعدش شیمی شریف.بزرگترین اشتباه زندگیم همین بود.الان قبول شدم دام شبانه فردوسی و شیمی شریف رو هم بعدش اوردم ولی دیگه نمیشه رفت.اعتراض هم زدم به سنجش ولی مورد قبول واقع نشد.تقاضای انتقالی به شریف هم محاله که موافقت بشه.پس مجبورم حتی واسه قبولی شیمی شریف یه سال دیگه بخونم.حالا چرا انقدر روی شیمی شریف اصرار دارم؟چون شریف پلی هست واسه رفتن به بهترین دانشگاهای دنیا.ضمنا فول فاند و اسکولارشیپ واسه رشته های علوم پایه خیلی بهتره وضعش.دیگه شریف که باشه نور علی نوره.بعد ارشد یه فول فاند بگیرید به ایالات متحده یا کانادا.با ارشد بیوشیمی شرکت کنید در ازمون mcat.احتمالا هم قبولید چون اطلاعات پایه خیلی بالایی دارید و بعد همون قضیه loan گرفتن و اینا.اگر هم در اظهاراتم شک دارید و میخواید مستند باشه کارت دانشجویی فردوسیمو خواستید میزارم.ولی صد درصد اشتباه بنده رو نکنید.حتما انتخاب رشته درست بکنید.
      in September 2014:Electrical Engineering in Ferdowsi University of Mashhad,,,,,passed and left
      in September 2015:Veterinary Medicine in Ferdowsi university of Mashhad,,,,passed and left without registration
      in September 2016:Medical student In Mashhad University of Medical Science.....passed and accepted it.....
      september 2017 ????Only God Knows....

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad96 نمایش پست ها
      حالا میرسیم به بهترین کشور جهان از نظر تحصیل و زندگی..خیلیا میگن دریم لند ولی اصلش تلاش لنده
      امریکا:ضمنا اینو بگم کانادا عینا مثل ایالات متحده هست و هیچ فرقی نداره.
      واسه تحصیل پزشکی در ایالات متحده دو راه موجوده:یک
      همین الان درخواست کالج بدید و برید.15 میلیون وثیقه واسه مشمولان مثل من بدبخت و حدودا 50 میلیون پول سال اول کالج.برای بدست اوردن پول سال دومتون هر کار پستی که در ذهنتونه باید انجام بدید.از ظرف شوری گرفته تا تو ساندویچی و فست فودی کار کردن که اینا تازه کارای خوبشه.بعد که سه ساله کالجو تموم کردید و یه لیسانس علوم پایه گرفتید در شیمی و زیست امتحان mcat میدید و اگر قبول شدید وارد مدارس پزشکی میشید که اینجا با اینکه هزینه تحصیل سالی حداقل 70 هزار دلاره ولی دولت امریکا لطفی که به پزشکا میکنه اینه که اینو loan میده.یعنی یه سال بعد فارغ التحصیلی کار میکنید و پول تحصیلتونو میدید.
      حالا راه دوم که احتمالا بنده اینو برم اگر امروز نتایج ازاد بیاد و قبول نشم و بخوام سال دیگه کنکور 95 بدم:البته سرگذشت من گفتنش بی اهمیته ولی بهتره بگم تا اشتباهات منو تکرار نکنید.بنده سال اول که رشتم ریاضی بود کنکور 93 دادم خوشحال و خندان رفتم برق شبانه فردوسی.بعد دیدم بابا وضع مهندسی اینطوریه تو این مملکت.میگن هر چه سریعتر جلو ضررو بگیری منفعته.بهمن انصراف دادم و شرکت کردم کنکور 94 تجربی.با سه ماه خوندن تجربی رتبم شد 4000 منطقه 3.به امید بین الملل بودم که نیاوردم.اخر انتخاب رشتم دامپزشکی شبانه فردوسی رو زده بودم و بعدش شیمی شریف.بزرگترین اشتباه زندگیم همین بود.الان قبول شدم دام شبانه فردوسی و شیمی شریف رو هم بعدش اوردم ولی دیگه نمیشه رفت.اعتراض هم زدم به سنجش ولی مورد قبول واقع نشد.تقاضای انتقالی به شریف هم محاله که موافقت بشه.پس مجبورم حتی واسه قبولی شیمی شریف یه سال دیگه بخونم.حالا چرا انقدر روی شیمی شریف اصرار دارم؟چون شریف پلی هست واسه رفتن به بهترین دانشگاهای دنیا.ضمنا فول فاند و اسکولارشیپ واسه رشته های علوم پایه خیلی بهتره وضعش.دیگه شریف که باشه نور علی نوره.بعد ارشد یه فول فاند بگیرید به ایالات متحده یا کانادا.با ارشد بیوشیمی شرکت کنید در ازمون mcat.احتمالا هم قبولید چون اطلاعات پایه خیلی بالایی دارید و بعد همون قضیه loan گرفتن و اینا.اگر هم در اظهاراتم شک دارید و میخواید مستند باشه کارت دانشجویی فردوسیمو خواستید میزارم.ولی صد درصد اشتباه بنده رو نکنید.حتما انتخاب رشته درست بکنید.
      فقط loan باید سیتیزن باشید
      بعد کار باید حواست باشه بیرون دانشگاه نمیتونی انجام بدی یعنی میتونی ولی قانونی نیست بگیرن ریجکت و دیپورت. پس بهتره پولو یه فکر اساسی تر براش بکنی

فقط اگر میخوای قطعی آمریکا بری حواست به سنت باشه سریعتر براش اقدام کن سن بره بالا کار حضرت فیله! آفیسر راضی کردن برای ویزا.

صفحه 3 از 13 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 3 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن