خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مشکل من با فیزیک

سلام میدونم که اکثرا همه میگن باید اول به کتاب درسی مسلط شد و بعد کتاب کمک آموزشی خوند منم قبول دارم ولی توی فیزیک نه من کلا اگه کتاب درسی فیزیک رو بخونم حالم بد میشه و همیشه فقط از گاج نقره ای میخونم ولی امسال پشت کنکوری شدم و فیزیک دوم و سوم عوض شده...حالا لازمه با توجه به این تغییرات کتاب درسی رو بخونم؟؟تصورش هم برام عذاب آوره

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه نگاه سطحی بنداز به کتاب ، چی حذف شده چی اضاف
      بعد برو گاج بخون تست هم بزن بعد دوباره بیا کتاب درسی رو دوره کن
      عشق تو ، من را قوی میکند و
      نفرتت من را شکست ناپذیر!

3. Top | #3
      arj
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من فکر میکنم (فقط نظره شخصیه) وقتی کتابا عوض میشه ، بیشتر باید مراقب بود ...
      به هر حال طراحا گرگهای زخم خورده ای هستن !!! و از هرجایی که بشه میخوان ملتو بزنن زمین !
      نیازی نیست خیلی روی کتاب وسواس داشته باشید ، ولی به همه ی بخشهای کتاب اشراف کامل داشته باشید ... و بعد برید از گاج تست بزنید
      موفق باشید
      آن كه دانست ، زبان بست وآن كه مي‌گفت،ندانست ...!

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهدیه بانو نمایش پست ها
      سلام میدونم که اکثرا همه میگن باید اول به کتاب درسی مسلط شد و بعد کتاب کمک آموزشی خوند منم قبول دارم ولی توی فیزیک نه من کلا اگه کتاب درسی فیزیک رو بخونم حالم بد میشه و همیشه فقط از گاج نقره ای میخونم ولی امسال پشت کنکوری شدم و فیزیک دوم و سوم عوض شده...حالا لازمه با توجه به این تغییرات کتاب درسی رو بخونم؟؟تصورش هم برام عذاب آوره
      چاره کار بسیار ساده است

++ همونی که خود شما گفتی :: «فقط از همون گاج نقره ای بخون»

++ حال اینه که کتاب درسی رو بخونی و بخای بهش فکر کنی، بزارش واسه بعد از عید نوروز 95(که بیشتر مطالبو خوندی و بلدی، اون موقع ذهنت خوب کار میکنه که بهتر تشخیص بدی چی درسته و چی غلطه)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز حرفت منطقی نیست. وقتی کتاب درسی رومیخونی دقیقا چطور حالت بد میشه؟ سردرد میگیری ؟ سرگیجه ؟ تهوع ؟ دوبینی ؟ اختلال تکلم ؟ چجور دقیقا حالت بد میشه ؟
      کتاب درسی چیزیه که باید بخونی حالا خود کتاب درسی رو هم نخونی میتونی اول درسنامه های گاج رو بخونی. ولی در هر صورت اول باید به کتاب درسی مسلط بشی ( حالا یا لا حل کردن تمریناتش یا با کتاب و جزوه دیگه ) بعدش بری سراغ تست .

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه کتابا عوض شده

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اساس فیزیک که عوض نشده البته قرار بود بشه ولی نشد ....

مگه چقدر کتابا تغییر کرده ؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmadvand70 نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز حرفت منطقی نیست. وقتی کتاب درسی رومیخونی دقیقا چطور حالت بد میشه؟ سردرد میگیری ؟ سرگیجه ؟ تهوع ؟ دوبینی ؟ اختلال تکلم ؟ چجور دقیقا حالت بد میشه ؟
      کتاب درسی چیزیه که باید بخونی حالا خود کتاب درسی رو هم نخونی میتونی اول درسنامه های گاج رو بخونی. ولی در هر صورت اول باید به کتاب درسی مسلط بشی ( حالا یا لا حل کردن تمریناتش یا با کتاب و جزوه دیگه ) بعدش بری سراغ تست .
      سر درد میگیرم و کلا از فیزیک زده میشمالبته درسنامه های گاج رو کامل میخونم...آخه اکثر تمرین های کتاب توی گاج نیست و فکر میکنم مجبورم خود کتاب رو هم بخونم...اگه تمرین های آخر فصل و مثال های کتاب رو بخونم کافیه؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط altenrate نمایش پست ها
      اساس فیزیک که عوض نشده البته قرار بود بشه ولی نشد ....

مگه چقدر کتابا تغییر کرده ؟
      فیزیک دوم و سوم تمرین های آخر فصل شون تغییر کرده به خصوص سوم...مثال های کتاب هم عوض شدن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سر درد میگیرم و کلا از فیزیک زده میشمالبته درسنامه های گاج رو کامل میخونم...آخه اکثر تمرین های کتاب توی گاج نیست و فکر میکنم مجبورم خود کتاب رو هم بخونم...اگه تمرین های آخر فصل و مثال های کتاب رو بخونم کافیه؟؟
      خب دوست عزیز اگه در این حد با کتاب مشکل داری
      جزوه ی دست نویس خودتو بخون...
      البته بستگی به دبیرت داره که جزوه داده باشه یا نه...
      مثلا ما حتی برای امتحان های نهایی کتاب رو نگاه هم نکردیم...جزوه ای که دبیر سر کلاس درس میداد کامل بود...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rahaz نمایش پست ها
      خب دوست عزیز اگه در این حد با کتاب مشکل داری
      جزوه ی دست نویس خودتو بخون...
      البته بستگی به دبیرت داره که جزوه داده باشه یا نه...
      مثلا ما حتی برای امتحان های نهایی کتاب رو نگاه هم نکردیم...جزوه ای که دبیر سر کلاس درس میداد کامل بود...
      فارغ التحصیلم و دبیرهای مدرسه مون اهل جزوه دادن نبودن کتابی نیست که همه تمرین های کتاب رو بدون توضیح اضافی داشته باشه؟؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اصن کتابو نخون خب...والا....درسنامه های گاج وکتابای اموزشی که کاملا اکثرا زیاد هم دلت بخواد تمرینای کتابو حل کنی یه منتشران بگیر خودتو گول بزن که مثلا کتابو نمیخونی

اندیشیدن به پایان هر چیز
      شیرینی حضورش را تلخ می کند
      بگذار پایان تو را غافلگیر کند درست مانند آغاز .

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      اصن کتابو نخون خب...والا....درسنامه های گاج وکتابای اموزشی که کاملا اکثرا زیاد هم دلت بخواد تمرینای کتابو حل کنی یه منتشران بگیر خودتو گول بزن که مثلا کتابو نمیخونی
      راست میگیا بهتره منتشران بگیرم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فارغ التحصیلم و دبیرهای مدرسه مون اهل جزوه دادن نبودن کتابی نیست که همه تمرین های کتاب رو بدون توضیح اضافی داشته باشه؟؟
      اگه هدفت آموزشه...فیزیک خوبه برو آموزش نشرالگو بگیر...دیگه اصلا کتابو پرت کن بیرون از خونه[emoji3]
      و تست کار کن....تست.تست.تست....
      خواهر جان مخوای کنکور بدی و کنکور یعنی بلد باشی تست بزنی...
      دیگه انقد رو تمرینا آبکی کتاب گیر نده

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Mojdeh نمایش پست ها
      مگه کتابا عوض شده
      آره جدیدا اعلام شده کل قوانین فیزیک کلاسیک و فیزیک کوانتوم عوض شده مولفا کتاب رو تغییر دادن................!
      خدا وکیلی من نمیدونم مگر کدوم نظریه و قانون تو فیزیک و ریاضی و شیمی عوض شده یا زبان های پارسی عربی و انگلیسی چیشون عوض شده یا دینی آیا دین جدیدی اومده که هر سال این همه کتابارو عوض می کنن؟؟سیستم معیوب اموزش و پرورش بلای جان اموزش کشور شده.

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن