خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 38
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای رشته ریاضی قبولی در دانشگاهی مثله صنعتی شیراز یا اصفهان در رشته هایی مثله مکانیک و عمران باید چه رتبه ای اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      لطفا کسی می دونه بگه!!

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      با 290 زیر گروه یک منطقه 3 کف رو پزشکی کجا در نظر بگیرم؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1999 نمایش پست ها
      استفاده کردم .... تقریبا به جایی نرسیدم.
      خب چه رشته ها و دانشگاه هایی مد نظرتونه؟!
      حل مسئله، توانایی دانش آموز را در ریاضیات، بالا می برد، ولی برای این که بتوان مسئله حل کرد، اول باید ریاضیات را یاد گرفت.

ف. ژاکوبسون

4. Top | #19
      کاربر فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alihoseini نمایش پست ها
      برای رشته ریاضی قبولی در دانشگاهی مثله صنعتی شیراز یا اصفهان در رشته هایی مثله مکانیک و عمران باید چه رتبه ای اورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      لطفا کسی می دونه بگه!!
      مکانیک صنعتی اصفهان زیر 2000

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elnaz13 نمایش پست ها
      خب چه رشته ها و دانشگاه هایی مد نظرتونه؟!
      برق....من شیراز هستم هرچی دانشگاه معتبر تر بهتر و هر چی هم نزدیک تر بهتر. میخوام ببینم چه شهرایی میتونم برم که سریع انتخاب کنم. رتبه هم که بالا نوشتم فقط کمک...سریع من هنوز وارد نکردم.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برق....من شیراز هستم هرچی دانشگاه معتبر تر بهتر و هر چی هم نزدیک تر بهتر. میخوام ببینم چه شهرایی میتونم برم که سریع انتخاب کنم. رتبه هم که بالا نوشتم فقط کمک...سریع من هنوز وارد نکردم.
      برق :
      شیراز
      صنعتی شیراز
      یزد
      باهنر کرمان
      بیرجند
      زنجان
      اراک
      قم

مکانیک :
      شیراز
      یزد
      اصفهان
      باهنر کرمان

رتبتون یکم بد شده اینا هیچکدومش قطعی نیست ولی ممکنه قبول شید.کاش یکم بهتر میشد رتبتون...
      من همین ها رو دور و بر شما با شرایطی که گفتید میدونم
      نگران وقت هم نباشید دو روز تمدید شده
      بازم اگه کمکی خواستید بگید
      حل مسئله، توانایی دانش آموز را در ریاضیات، بالا می برد، ولی برای این که بتوان مسئله حل کرد، اول باید ریاضیات را یاد گرفت.

ف. ژاکوبسون

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برق :<br>\nشیراز<br>\nصنعتی شیراز<br>\nیزد<br>\nباهنر کرمان<br>\nبیرجند<br>\nزنجان<br>\n اراک<br>\nقم<br>\n<br>\nمکانیک :<br>\nشیراز<br>\nیزد <br>\nاصفهان<br>\nباهنر کرمان<br>\n<br>\n رتبتون یکم بد شده اینا هیچکدومش قطعی نیست ولی ممکنه قبول شید.کاش یکم بهتر میشد رتبتون...<br>\nمن همین ها رو دور و بر شما با شرایطی که گفتید میدونم<br>\nنگران وقت هم نباشید دو روز تمدید شده<br>\nبازم اگه کمکی خواستید بگید
      <br>\n<br>ممنون. خیلی ممنون. آره خدا رو شکر تا فردا وقت هست . یکم که هیچ خیلی بد شذه !!!!!&nbsp; من گزینه 2 1500 تا 2500 میاوردم و سنجش هم 2100 اما استرس و افتادگی قند و ... این بلا رو سرم اورد.<br>\n
      مممنون من این دانشگاه ها رو چک کردم. باهنر کرمان دانشگاه خوبی بود. یک از فامیلامون یزد و خلیج فارس و خودمم شهید چمران اهواز رو پیدا کردم شما از اینها خبری ندارید از نظر کلی؟ اهواز بهتره دانشگاهش یا بوشهر؟ خلیج فارس هئت علمیش رو نزده وگرنه میتونستم مقایسه کنم!!!
      بعد ببخشید دوتا سوال اول اینکه توی دانشگاه وقت ازاد زیاد داریم. 2 اینکه معدل 17 سخته توی دانشگاه؟( اخه اتفاقی این دانشگاه ها میگشتم همه 12 و 13 بودن!!!‌) برای انتقالی میخوام و سوم اینکه دانشگاه ها به هر دانشجو یک حجم معینی ماهیانه میدن برای اینترنت چقدره؟

خیلی حیف شد واقعا دوست داشتم تو تهران باشم چیز غیر ممکنی هم نمیخواستم. نه به خاطر دانشگاه به خاطر استاد هاش. واقعا عالین.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستش رتبه من هم تو منطقه 7200 شده و هیچ امیدی به دانشگاه تبریز ندارم ولی دانشگاه هایی مثل صنعتی سهند و دانشگاه گیلان(فک کنم بهتره) رو قبولم و اگه امکان داره به دانشگاه گیلان هم کمی فکر کنید تعریفش رو همه جا شنیدم و به نظرم واس ما این دانشگاه ارجحیت داره .

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      <br>\n<br>ممنون. خیلی ممنون. آره خدا رو شکر تا فردا وقت هست . یکم که هیچ خیلی بد شذه !!!!!&nbsp; من گزینه 2 1500 تا 2500 میاوردم و سنجش هم 2100 اما استرس و افتادگی قند و ... این بلا رو سرم اورد.<br>\n
      مممنون من این دانشگاه ها رو چک کردم. باهنر کرمان دانشگاه خوبی بود. یک از فامیلامون یزد و خلیج فارس و خودمم شهید چمران اهواز رو پیدا کردم شما از اینها خبری ندارید از نظر کلی؟ اهواز بهتره دانشگاهش یا بوشهر؟ خلیج فارس هئت علمیش رو نزده وگرنه میتونستم مقایسه کنم!!!
      بعد ببخشید دوتا سوال اول اینکه توی دانشگاه وقت ازاد زیاد داریم. 2 اینکه معدل 17 سخته توی دانشگاه؟( اخه اتفاقی این دانشگاه ها میگشتم همه 12 و 13 بودن!!!‌) برای انتقالی میخوام و سوم اینکه دانشگاه ها به هر دانشجو یک حجم معینی ماهیانه میدن برای اینترنت چقدره؟

خیلی حیف شد واقعا دوست داشتم تو تهران باشم چیز غیر ممکنی هم نمیخواستم. نه به خاطر دانشگاه به خاطر استاد هاش. واقعا عالین.
      اهواز بالاتره از بوشهر
      وقت آزاد توی دانشگاه رو شما با درس خواندنتون تعیین میکنید.معدل بالای 17 سخت نیست بدون شک دست یافتنیه،خب شما وقتی به اون دانشگاه ها برید چون سطح واقعیتون بالاتر از سطح بچه های دانشگاهه حتما میتونید معدل خوبی کسب کنید.
      اما روی انتقالی زیاد حساب نکنید.اگه میتونید یه رشته مثل ریاضی رو تو یه دانشگاهی مثل امیر کبیر یا شهید بهشتی بخونید و بعد 2 رشته ای(مثلا با برق) ادامه بدید.شما از امیر کبیر میتونید به شیراز انتقالی بگیرید ولی از مثلا اهواز به تهران یا شیراز سخت خواهد بود
      ولی روی این پیشنهاد هم فکر کنید،اگه روحیه اش رو دارید یک سال بمونید،اینجوری چیزهای بهتری ممکنه قبول شید
      درباره ی اینترنت خبر ندارم

ف. ژاکوبسون
      ویرایش توسط Elnaz13 : 11 مرداد 1394 در ساعت 22:10

10. Top | #25
      m40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه سوال امکان دورشته ای خوندن بخشنامش سراسریه ولی من سوالم اینه که همه دانشگاه ها اجرا میکنن یعنی نمیتونن مانع بشن؟ فردوسی کسی میدونه چطوریه؟

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط m40 نمایش پست ها
      یه سوال امکان دورشته ای خوندن بخشنامش سراسریه ولی من سوالم اینه که همه دانشگاه ها اجرا میکنن یعنی نمیتونن مانع بشن؟ فردوسی کسی میدونه چطوریه؟
      چرا با دانشگاه تماس نمی گیرید؟!اون ها بهتر میتونند راهنمایی کنند
      یا مثلااز یکی از دانشجو های دانشگاه بخواین براتون بپرسه
      من فقط از دانشگاه های تهران خبر دارم و می دونم این کار شدنیه ولی فردوسی رو نمی تونم قطعا بگم.
      مثلا من یکی رو می شناسم تو امیرکبیر با معدل 19 تو رشته ی ریاضی بعد از 2 ترم تونسته دو رشته ای شه و برق و ریاضی رو با هم بخونه

ف. ژاکوبسون
      ویرایش توسط Elnaz13 : 11 مرداد 1394 در ساعت 23:10

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اهواز بالاتره از بوشهر
      وقت آزاد توی دانشگاه رو شما با درس خواندنتون تعیین میکنید.معدل بالای 17 سخت نیست بدون شک دست یافتنیه،خب شما وقتی به اون دانشگاه ها برید چون سطح واقعیتون بالاتر از سطح بچه های دانشگاهه حتما میتونید معدل خوبی کسب کنید.
      اما روی انتقالی زیاد حساب نکنید.اگه میتونید یه رشته مثل ریاضی رو تو یه دانشگاهی مثل امیر کبیر یا شهید بهشتی بخونید و بعد 2 رشته ای(مثلا با برق) ادامه بدید.شما از امیر کبیر میتونید به شیراز انتقالی بگیرید ولی از مثلا اهواز به تهران یا شیراز سخت خواهد بود
      ولی روی این پیشنهاد هم فکر کنید،اگه روحیه اش رو دارید یک سال بمونید،اینجوری چیزهای بهتری ممکنه قبول شید
      درباره ی اینترنت خبر ندارم

دیگه تا این حد کشور رو میشناسم .

بله متاسفانه همین طور هست. بین سطح پایننها سر بلند کردن کاری نداره. اما من اصلا لاشخوری رو دوست ندارم.
      با این رتبه ریاضی قبول نمیشم. اگر قبول میشدم و میشد رفت برق و از ریاضی انصراف داد آره عالی بود .... انگار سه نقطه میخوندم. اما تو سایت کانون چک کردم با رتبه من نمیشه.
      بله این پیشنهاد رو هزار بار چک کردم اما همش به همون "ممکنه" میرسم. روحیه رو نمیدونم من عاشق درس خوندن یه جایی هستم که همه خوب ها باشن و استاد های عالی داشته باشه. واقعا از راهنمایی همین طور حسرت به دل موندم. واقعا نمیدونم حتی گفتم کتاب هست ،‌ تجربه هست‌ که حیلی ها ندارن ،‌ تو کانون از مهر ثبت نام میکنم اما میگم اگر نشد؟ نمیدونم....واقعا تصمیم گیری سخته...!
      اگر تضمینی داشتم از همین الان شروع میکردم...اما نمیدونم!
      راستی انتقالی من دیدم....شرایطش رو یک سچی بکنید و نگاه بکنید. فکر نکنم اگر معدل بالای 17 بیارم نشه!!! نمیدونم دارم ....
      ویرایش توسط 1999 : 11 مرداد 1394 در ساعت 22:33

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دیگه تا این حد کشور رو میشناسم .

بله متاسفانه همین طور هست. بین سطح پایننها سر بلند کردن کاری نداره. اما من اصلا لاشخوری رو دوست ندارم.
      با این رتبه ریاضی قبول نمیشم. اگر قبول میشدم و میشد رفت برق و از ریاضی انصراف داد آره عالی بود .... انگار سه نقطه میخوندم. اما تو سایت کانون چک کردم با رتبه من نمیشه.
      بله این پیشنهاد رو هزار بار چک کردم اما همش به همون "ممکنه" میرسم. روحیه رو نمیدونم من عاشق درس خوندن یه جایی هستم که همه خوب ها باشن و استاد های عالی داشته باشه. واقعا از راهنمایی همین طور حسرت به دل موندم. واقعا نمیدونم حتی گفتم کتاب هست ،‌ تجربه هست‌ که حیلی ها ندارن ،‌ تو کانون از مهر ثبت نام میکنم اما میگم اگر نشد؟ نمیدونم....واقعا تصمیم گیری سخته...!
      اگر تضمینی داشتم از همین الان شروع میکردم...اما نمیدونم!
      راستی انتقالی من دیدم....شرایطش رو یک سچی بکنید و نگاه بکنید. فکر نکنم اگر معدل بالای 17 بیارم نشه!!! نمیدونم دارم ....
      برای رشته ی ریاضی توی شهید بهشتی شانس دارید و برای صنعتی اصفهان 100 در صده.آمار شهید بهشتی هم 100 در صده،یه بار دیگه چک کنید.
      شما تو هیچ مرحله ای اشتباه نکردید.این رتبه اتفاقی بوده پس زیاد سخت نگیرید.
      ولی برای پشت کنکور بودن اراده و انگیزه لازمه،من جای شما بودم میموندم ولی خب...روحیات افراد متفاوته
      ولی به نظر من آدم باید قبل از هر اقدامی تکلیف خودشو مشخص کنه با خودش که بعدا اصلا پشیمون نشه...

ف. ژاکوبسون

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      برای رشته ی ریاضی توی شهید بهشتی شانس دارید و برای صنعتی اصفهان 100 در صده.آمار شهید بهشتی هم 100 در صده،یه بار دیگه چک کنید.
      شما تو هیچ مرحله ای اشتباه نکردید.این رتبه اتفاقی بوده پس زیاد سخت نگیرید.
      ولی برای پشت کنکور بودن اراده و انگیزه لازمه،من جای شما بودم میموندم ولی خب...روحیات افراد متفاوته
      ولی به نظر من آدم باید قبل از هر اقدامی تکلیف خودشو مشخص کنه با خودش که بعدا اصلا پشیمون نشه...
      یک لطفی میکنید..میدونم اصلا جزو وظایف شما نیست اما واقعا دعاتون میکنم... میتونید تا فردا یک راهنما یا توضیح کامل یا لینک از این کار یعنی دو رشته ای به من بدید؟ و چه دانشگاه هایی امکان داره؟
      درست میگید من کاملا با این موضوع آشنا هستم. در این صورت باید اینقدر برای هدفم محکم باشم که حرف و زخم زبون بچه ها تاثیری نزاره. اما خب جدا از تصمیم و هدف جرئت میخواد. یکم بهش فکر کنید متوجه میشید من تو این مرحله موندم. اراده و انگیزه یک قسمت کوچیکش هست. بعضی وقتا میگم اصلا کاش نمیتونستم انتخاب رشته کنم حداقل میگفتم سال بعد و خلاص. اما الان حتی یک چیزایی مشنوم شاید نشانه ای روحیه میده که یک از فامیلامون رفته بوشهر و درس خونده و انتقالی گرفته و الان ارشد شریفه. گاهی فکر میکنم شاید مصلحته حتی تا مدتی پیش دو مورد مثل من پیدا کردم و فکر کنم یکیش قبل کنکور که الان هر دو در وضعیت خوبی هستن. نمیدونم تعریف اصلی نشانه و هدایت نشانه ای چیه اما فکر کنم خیلی از این دور نیست....تا فردا خدا بزرگه....راستش رو بگم تاحالا جرئت نکردم وارد کنم.....ترسو نیستم و حتی ریسک پدیرم اما من به این میگم جدال عقل و احساس.
      شاید هم دارم سخت میگیرم...نمیدونم
      ممنون
      شب خوش

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یک لطفی میکنید..میدونم اصلا جزو وظایف شما نیست اما واقعا دعاتون میکنم... میتونید تا فردا یک راهنما یا توضیح کامل یا لینک از این کار یعنی دو رشته ای به من بدید؟ و چه دانشگاه هایی امکان داره؟
      درست میگید من کاملا با این موضوع آشنا هستم. در این صورت باید اینقدر برای هدفم محکم باشم که حرف و زخم زبون بچه ها تاثیری نزاره. اما خب جدا از تصمیم و هدف جرئت میخواد. یکم بهش فکر کنید متوجه میشید من تو این مرحله موندم. اراده و انگیزه یک قسمت کوچیکش هست. بعضی وقتا میگم اصلا کاش نمیتونستم انتخاب رشته کنم حداقل میگفتم سال بعد و خلاص. اما الان حتی یک چیزایی مشنوم شاید نشانه ای روحیه میده که یک از فامیلامون رفته بوشهر و درس خونده و انتقالی گرفته و الان ارشد شریفه. گاهی فکر میکنم شاید مصلحته حتی تا مدتی پیش دو مورد مثل من پیدا کردم و فکر کنم یکیش قبل کنکور که الان هر دو در وضعیت خوبی هستن. نمیدونم تعریف اصلی نشانه و هدایت نشانه ای چیه اما فکر کنم خیلی از این دور نیست....تا فردا خدا بزرگه....راستش رو بگم تاحالا جرئت نکردم وارد کنم.....ترسو نیستم و حتی ریسک پدیرم اما من به این میگم جدال عقل و احساس.
      شاید هم دارم سخت میگیرم...نمیدونم
      ممنون
      شب خوش
      http://www.sbu.ac.ir/adj/eduvp/talen...%A7%D8%AA.aspx

edu.aut.ac.ir/iCMS/et/upload/rg/5.0.doc

این دو تا برای امیر کبیر و شهید بهشتی اند،برای بقیه چیزی پیدا نکردم ولی مطمئنم امکان پذیره،حالا بازم فردا می پرسم براتون و تا ظهر بهتون خبر میدم(حدود ساعت 12 یا 1)
      درباره ی انتخاب رشته اگه کد ها رو وارد کنید بعدا میتونید ویرایش کنید پس اون رشته هایی که دوست دارید(اون هایی که حتی قبول نمیشید)رو انتخاب کنید و بعد ویرایش کنید
      ولی درباره ی کنکور دوباره فکر کنید.صمیمی ترین دوست من پارسال کنکور داد و رتبه ی کشوریش 16000 شد ولی امسال که کنکور داد حدود 400 منطقه 1 شد پس ممکنه.ببینید براتون مهمه فقط برق بخونید یا دانشگاه مهمه فقط.برای من هر دو،اگه برای شما هم هر دوتاش مهمه درباره ی کنکور دوباره فکر کنید ولی امسال شانستونو تو رشته ها و دانشگاه هایی که راضیتون میکنند امتحان کنید.

ف. ژاکوبسون
      ویرایش توسط Elnaz13 : 12 مرداد 1394 در ساعت 01:17

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)