خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Catman نمایش پست ها

ببینین اگربخواین دنبال تکنیک باشین توهر سایتی برین یک تکنیک خاص میگن پس سعی نکنین همش با تکنیک های مختلف که هرفرد تجربه کرده و باهاش موفق بوده خودتون رو سرگرم کنین چون شرایط وسطح هر کس فرق میکنه.مثلاچیزی که تو زیست مهمه اینکه باید انقدر بخونین تا روی مطالب مسلط بشین و بتونین خودتون مطالب رو حین خوندن ترکیب کنین(اگر نمیتونین یا وقت ندارین باید از کتبی استفاده کنین که خودشون مطالب رو بهم ربط دادن و ترکیبی و مفهومی کار کردن) و انقدر تست بزنین تا شیوه تست زنی و قدرت تحلیلتون بره بالا حالا این کار رو بعضیا میان به شیوه های مختلف انجام میدن و باهاش موفق میشن ولی بعضیا موفق نمیشن.
      بنظرم خودتون بخونین کم کم شیوه خوندن و تست زدن هر درس و حتی بهترین ساعت مطالعه برای اون درس در روز دستتون میاد.
      فک کنم این دوست عزیز منظورش شیوه ی درس خوندن کنکوری بود....حالا فک کنم میشه از تجربه ی دیگران هم استفاده کرد ماکه فرصت آزمون و خطا نداریم پس بگردیم و از این تجربه ها استفاده کنیم....و جمله آخرتون هم درسته من هم تا حدودی موافقم اگه بتونیم از تجربه ی دیگران بهره برداری کنیم و اونایی رو که مناسب خودمون هست رو پیدا کنیم فک کنم بهتر باشه مثلا اگه از اول اشتباه راه رو بره پس هیچ وقت نمیتونه به روش نرمال و عادی و خوب و درست برسه0.امیدوارم منظورمو رسونده باشم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تکنیک هر درس فرق داره با درس دیگه...
      کلا اینو بدون...باید زیاد تست بزنی...
      ادمینستور کانال جهادی پیوند در پیام رسان سروش با لینک http://sapp.ir/ap_peyvand

فعال عرصه ی رسانه

مدرس سواد فضای مجازی

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آره زیاد تست بزن....

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصلا به نظرم استفاده از کلمه تکنیک درست نیست , چیزی که شما نیاز دارین نحوه مطالعه هریک از دروسه , توصیه میکنم فغلا دنبال همین باشین که یه سرچ ساده کنین تو خود همین فروم هم هست با این طرز فکری که شما دارین میرین جلو(نااگاهی منظورمه) شک ندارم که راحت کلاه میزارن سرتون.

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arhn نمایش پست ها
      فک کنم این دوست عزیز منظورش شیوه ی درس خوندن کنکوری بود....حالا فک کنم میشه از تجربه ی دیگران هم استفاده کرد ماکه فرصت آزمون و خطا نداریم پس بگردیم و از این تجربه ها استفاده کنیم....و جمله آخرتون هم درسته من هم تا حدودی موافقم اگه بتونیم از تجربه ی دیگران بهره برداری کنیم و اونایی رو که مناسب خودمون هست رو پیدا کنیم فک کنم بهتر باشه مثلا اگه از اول اشتباه راه رو بره پس هیچ وقت نمیتونه به روش نرمال و عادی و خوب و درست برسه0.امیدوارم منظورمو رسونده باشم

بله منم برای شیوه خوندن بهشون عرض کردم....موافقم باهاتون ولی خیلی باید دقت کرد البته اینکار هم بدون ازمون و خطا نیست فردی شیوه خوندن رتبه یک سال 93 رو اجرا میکنه موفق نمیشه باید بره دنبال تجربه فرد دیگه و علاوه براون باید وقت بذاره و دنبال مطلب بره و برنامه ریزی دوباره کنه بعد از این همه کار شاید موفق شد ولی اگر از همون اول راه اصلی رو یاد داشته باشه مسائل جانبی برای پیشرفت رو خودش پیدا میکنه قطعا.

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از همه جواباتون ممنون كمك كرد....فقط ى چيز....كسى اقاى قاسمى رو نميشناسه ديگه؟؟؟كسى باهاش كار نكرده ك بشناسيد؟؟؟؟.

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rey.sky نمایش پست ها
      از همه جواباتون ممنون كمك كرد....فقط ى چيز....كسى اقاى قاسمى رو نميشناسه ديگه؟؟؟كسى باهاش كار نكرده ك بشناسيد؟؟؟؟.
      پیام خصوصیتو چک کن

sent from my asus zenfone2

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SAMAN_SAM نمایش پست ها
      پیام خصوصیتو چک کن

sent from my asus zenfone2
      سلام عزيز

اگه چيزايي در مورد قاسمي مي دوني، منم دارم در موردش تحقيق مي كنم منو هم در جريان بزارين لطفا

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
      سلام عزيز

اگه چيزايي در مورد قاسمي مي دوني، منم دارم در موردش تحقيق مي كنم منو هم در جريان بزارين لطفا
      سلام والا نمیشناسم یه مطلب دیگه رو واسشون پ.خ کردم

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      کتاب تست بخر بعد مو به مو بخونش...همین...کتابای بازار همه ی تکنیکای کنکوری خوندنو خودشون رعایت کردن تو فقط بخون

و اینجایی که ایران است

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من ن مشكلم برنامه ريزى و ن مشاوره هاى انگيزشى.....من فقط ميخوام هر درس رو ب روش خودش ك سريع ترهبخونم و تكنيك هاى كنكورى رو ياد بگيرم....ميدونم خودم نميتونم چنين چيزايى رو بدس بيارم....لطفا كمكم كنيد ممنون

سلام

اين دو صفحه رو هم نگاهي بندازي خوبه

http://forum.konkur.in/thread20060.html

http://forum.konkur.in/thread23645.html
      ویرایش توسط lvjqd : 21 تیر 1394 در ساعت 17:13

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lvjqd نمایش پست ها
      سلام عزيز

سلام چشم ...شما هم منو بى خبر نذاريد..

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین تکنیک و یا روشهای سریع بسیار خوبن وای اگه دلیلشونو بدونی و روش علمی باشه ...اگه دنبال یه روش بری و به اثباتو دلیلش برسی تمومه....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر کس برا خودش ی تکنیکی داره شمام باید تکنیک خودتو خودت پیدا کنی با تقلید نمیتونی راهو درست بری ... کم کم پیش بری متوجه میشی و قلق دستت میاد چجوری بخونی

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اخه براى هر درس تكنيك خوندنو داره و تو سايتشم ماله زيست رو گذاشته ......نميدونم خودم طى درس خوندن ميتونم ب اين تكنيكا برسم ؟؟؟؟؟يا واقعا نبايد وقتمو تلفزكنم برم از تجربه ديگران استفاده كنم؟؟؟
      اگه دنبال تکنیکی،یعنی بدبختی یعنی یجوری میخوای خودتو دوربزنی،اگه واقعادوس داری نتیجه بگیری بایدتاعمقش بخونی،شیفهم شد؟بااحمدی واون چیزاسرتو گرم نکن واسه یکسال بدبخت میشی حرفاموکاملا جدی بگیر

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)