خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 41
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhesam نمایش پست ها
      مرسی ممنون ببینیم خدا چی میخواد.....
      امیدت به خدا و یادت نره که توی کنکور خیلی چیزا بر خلاف انتظارت پیش میره...تو تمام نمراتت رو میتونی چبران کنی..مطمئن باش..اگه یه چیز خوب قبول شدی خبر قبولیت رو به منم بده

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      امیدت به خدا و یادت نره که توی کنکور خیلی چیزا بر خلاف انتظارت پیش میره...تو تمام نمراتت رو میتونی چبران کنی..مطمئن باش..اگه یه چیز خوب قبول شدی خبر قبولیت رو به منم بده
      چشم حتما

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کنکور 93 به بعد 25 درصد شده..مگه شما 89 و 90 و .... (پدر کنکور ایران)
      ندادید؟ اون موقع مگه تاثیر + نبوده؟
      نه تا سال 89 پانزده درصد بود سال 90 شد 25 درصد
      تاثیر معدل در کنکور 90
      من رو کشتید الان یک پست میزنم نحوه اعمال سوابق تحصیلی رو مینیوسم بفهمید اوضاع از چه قراره

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      نه تا سال 89 پانزده درصد بود سال 90 شد 25 درصد
      تاثیر معدل در کنکور 90
      من رو کشتید الان یک پست میزنم نحوه اعمال سوابق تحصیلی رو مینیوسم بفهمید اوضاع از چه قراره
      ممنون.سایت سازمان سنجش گذاشته

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این طوری نه قشنگ توضیح درست و حسابی تا معدل پایین ها بدونند چطوریه !!!!!!!!!!!!!

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      این طوری نه قشنگ توضیح درست و حسابی تا معدل پایین ها بدونند چطوریه !!!!!!!!!!!!!
      لطف میکنید اگه بذارید

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      لطف میکنید اگه بذارید
      گذاشتم برید بخونید
      http://forum.konkur.in/thread27167.html#post496600

9. Top | #24
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      معدلت پایین باشه دیگه با این سیستم کنکور به هیچ جا نمی رسی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا خودتو نگران نکن من معدلم 15شد ولی دارم واسه پزشکی تهران خودمو می کشم و می دونم میشم ...اتفاقا این شکست باعث شده بیشتر درس بخونم وگرنه اصلا درس نمی خوندم هه
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان با این نمرات میشه به دانشگاه گیلان امیدوار بود؟ هدفم این نیستش که رتبه زیر 1000 بیارم مثلا جزو رتبه های 5000 و 6000 میشه اورد؟

دینی: 15.5

عربی 14.5

ادبیات 17

زبان انگلیسی 17.75

حسابان 15.5

فیزیک 11

زبان فارسی 15

شیمی 14

جبر 18

هندسه 14

حسابان 15.5

در ضمن معدل کل من کم میادش به خاطر درس فیزیک هیچوقت معلمم رو نمیبخشم ولی با یه نگاه میشه گفت بد نیست نه عالیه نه کم

بدجور نگران این نمرات هستم یعنتی هروقت به فیزیک نگاه میکنم حالم گرفته میشه وروحیه ام رو میبازم ولی اینو بگم من تو فیزیک خیلی خوبم امسال معلمون فقط باهامون شوخی میکردش!!! حالا بگذریم در کل با خوندنم میشه فیزیک رو درصد تقریبا خوبی بزنم ولی این نهایی منو میترسونه
      اصلا نگران نباش
      من نمرتام کمه
      همین باعث شده بشینم درس بخونم
      تو هم بشین درس بخون تا بتونی این نمره کم رو تو تست زدن بیشتر جبران کنی
      مثلا فیزیکت احتمالا بتونی با سه تا تست جبران کنی.
      جای نگرانی نیست
      .........

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام ببخشید اینحا میپرسم ولی مرتبته گفتم تایپک جدید نزنم

من معدل دیپلم تجربیم ١٧.١٣ شد امسال رتبم حدودا ٥٠٠٠ میشه ولی میخام سال بعد برا زیر ١٠٠٠ بخونم...

حالا ب نظرتون دیپ مجدد بگیرم ب نفعمه یا ارزش وقت گذاشتن نداره؟

چون ٩٠درصد مطمئنم معدلم ٢٠ میشه اگه دیپلم ریاضی بگیرم...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان با این نمرات میشه به دانشگاه گیلان امیدوار بود؟ هدفم این نیستش که رتبه زیر 1000 بیارم مثلا جزو رتبه های 5000 و 6000 میشه اورد؟

عربی 14.5

ادبیات 17

زبان انگلیسی 17.75

حسابان 15.5

فیزیک 11

زبان فارسی 15

شیمی 14

جبر 18

هندسه 14

حسابان 15.5

در ضمن معدل کل من کم میادش به خاطر درس فیزیک هیچوقت معلمم رو نمیبخشم ولی با یه نگاه میشه گفت بد نیست نه عالیه نه کم

بدجور نگران این نمرات هستم یعنتی هروقت به فیزیک نگاه میکنم حالم گرفته میشه وروحیه ام رو میبازم ولی اینو بگم من تو فیزیک خیلی خوبم امسال معلمون فقط باهامون شوخی میکردش!!! حالا بگذریم در کل با خوندنم میشه فیزیک رو درصد تقریبا خوبی بزنم ولی این نهایی منو میترسونه
      میشه اما بستگی به تو داره بخوای تا آخر عمرت به نمره فیزیک نگاه کنی یا نه. تو فروم جیکار میکنی برو شروع کن.

14. Top | #29
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Younes نمایش پست ها
      سلام ببخشید اینحا میپرسم ولی مرتبته گفتم تایپک جدید نزنم

من معدل دیپلم تجربیم ١٧.١٣ شد امسال رتبم حدودا ٥٠٠٠ میشه ولی میخام سال بعد برا زیر ١٠٠٠ بخونم...

حالا ب نظرتون دیپ مجدد بگیرم ب نفعمه یا ارزش وقت گذاشتن نداره؟

چون ٩٠درصد مطمئنم معدلم ٢٠ میشه اگه دیپلم ریاضی بگیرم...

من جای شما بودم هیچ وقت وقتمو با حسابانو هندسه 2 ( پر از اثباتای چرت و پرت )و جبر احتمال تلف نمیکردم ولی خب بازم با چند نفر مشورت کن !!!! حتما !!! بعدشم اگه میخوای دیپ مجدد بگیری زود اقدام کن !!!! مهلتش نهایتا تا اخر تیر باید باشه شایدم زود تر !!!!!هیچوقتم برای زیر هزار نخون !!!! من خیلی از این بابت تجربه دارم .... شما که فارغ التحصیلی احتمالا کتابا رو یه دور تموم کردید .... بهت پیشنهاد میکنم تمام وقت و انرژیتو بزار برای رتبه یک تا حد اقل زیر 500 شی اگر واقعا به هدفت ایمان داری!!

موفق باشید
      ویرایش توسط HellishBoy : 16 تیر 1394 در ساعت 11:18

15. Top | #30
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

عربی 14.5

ادبیات 17

زبان انگلیسی 17.75

حسابان 15.5

فیزیک 11

زبان فارسی 15

شیمی 14

جبر 18

هندسه 14

حسابان 15.5

سلام بعد از مدت هاست که میبینم دقیقا یه نفر شرایط بشدت مشابه من رو داره منم سال پیش جای تو بودم با فیزیک 10 و شیمی 14 البته ریاضیم میانگین وزنی 18 بود و عمومیا بجز عربی 15.5 بالای 17 دقیقا فکرای که تو اومده تو ذهنت توذهن منم اومد ( نمرم با درصدام چیکار میکنه و ... ) تو فیزیک و شیمی از زیر صفر شروع کردم !!! و نمیگم به 100 رسوندمشون ولی خب انقدری بالا اومد که با شاگرد اولامون تو یه سطح شده بودم ..... کسایی که معدلشون سال پیش تو 19.70 و بالا تر بود ...حالا سرتو درد نیارم .... ببین این تجربمو بهت میگم گووووش کن !!!! وگرنه خودت میرسی به جای الان منو دوباره قصه میخوری که چرا .....

از همین لحظه به بعد حق فکر کردن ب معدلتو نداری !!! تو فقط باید شبو روزتو یکی کنی .... تا فکر معدل اومد تو ذهنت سریع فکرتو عوض کن .... ! تو طول سال به هیچ وجه دنبال چیزای انگیزشی نرو چون فقط وقتتو تلف میکنه ...( دقیقا کاری که من همش دنبالش بودم !! و نتیجه ای هم نداشت ) و باعث میشه نفهمی واقعا کجا ها ضعف داری . اگر برای 5000 یا 6000 میخوای بخونی بهت پیش نهاد میکنم کلا بیخیال کنکور شو چون من که برای زیر 3000 خوندم فک نکنم رتبم زیر 15000 کشور بیاد !! بخون برای زیر صد و اصلا به درصد فکر نکن 100 % مطالبو 100% بخون !!! دقت کن 100% نه کمتر !!! به هیچ وجه بدون برنامه کلی مطالعه نکن !! برنامه قلمچی اثبات شدس به نظرم ... حتی اگر ازموناشم نمیری ولی برنامشو بهت پیشنهاد میکنم .... برنامه روزانتم خودت یا مشاور بده برات بنویسه !! ( ترجیحا خودت چون هیچکس مثل خودت خودتو نمیشناسه ...! ) اگر از برنامه عقب افتادی حتما جبرانش کن .... !! و آخر اینکه هیچوقت نا امید نشو و اگه شدی این جمله رو با خودت تکرار کن { نا امیدی از جنود شیطان است !! )

موفق باشی ....

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن