خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 109
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      خیلیا موسیقیم بلدن فیلمم میبینن و فوتبالم بازی میکنن رتبه برتر هم میشن

من برای مثال گفتم.

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا عنوان تاپیک که اصلا درباره ی من صدق نمیکنه...

من نمیگم نمیتونم

من اگه بخوام بخونم که تک رقمی میارم !

اونور آب ...

یارو درس و مشق ـو یهو ول کرده

رفته سراغ فوتبال

تو یه فصل 3 و 4 گل زده

بقیشم رو نیمکت نشسته

داره به اندازه حقوق یه سال یه جراح قلب پول میگیره !

ولی اینجا ...

تقریبا میشه گفت، تنها سکوی پرتاب درس خوندنه... ( مطاصفانه )

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      ببیند ما فردی رو نداریم که بی هوش!!!باشه پس هممون درصدی رو از این هوش خدادادی داریم حالا اونی که 50 رو داره رتبه 1 میشه و بقیه هم میتونن برتر بشن..ولی سوالانی سراسری اونقدر هم سخت و مشکل نیستن که اگه کامل خونده باشی نیازی به هوشت باشه!
      هر کسی از هوش خودش اطلاع داره. به نظرم ته کنکور اگه از عملکرد خودت راضی باشی کافیه...درمورد هوش اینجا زیاد بحث شده. منم با بهزاد موافقم هوش در تعیین رتبه های خوب خیلی تعیین کننده تر از تلاشه

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      هر کسی از هوش خودش اطلاع داره. به نظرم ته کنکور اگه از عملکرد خودت راضی باشی کافیه...درمورد هوش اینجا زیاد بحث شده. منم با بهزاد موافقم هوش در تعیین رتبه های خوب خیلی تعیین کننده تر از تلاشه
      این تفکر خیلی غلطه عرض کردم من شاید تو کلاس 30 نفری از نظر هوش رتبه 28 بودم خیلی درس رو دیر یاد میگیرم ولی 4 بار رتبه بر تر شدم این تفکر رو دور بریز خیلی این تفکر بده

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      این تفکر خیلی غلطه عرض کردم من شاید تو کلاس 30 نفری از نظر هوش رتبه 28 بودم خیلی درس رو دیر یاد میگیرم ولی 4 بار رتبه بر تر شدم این تفکر رو دور بریز خیلی این تفکر بده
      من درمورد رتبه های تاپ صحبت کردم و واقعا شاید توی زیر صد یکی دو نفر پیدا بشه که بخاطر تلاش به این رتبه برسن بقیه هوش و تلاش و هوش پر رنگ تر

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      رتبه برتر بودن میتونه نوعی هوش باشه نه بطور کامل چون تلاش وپشتکار و هوش در استفاده از زمان وایمان واراده قوی ملاک برتریه...البته برتری ونخبه بودن زمانی مشخص میشه که اون ایمانه به سرانجام برسه به بهترین شکل ونوع وعقلو به پایداری برسونه..خیلیا هستن واقعا عقل وهوش خوبی دارن ولی عمل ندارن که همین پایداری عقل وتیزهوشی فهم در اینده میتونه اون فردو موفق کنه وبالعکس

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sinah1377 نمایش پست ها
      سلام به همه راستش وقتی داشتم ماه عسل امشب رو میدیدم یه احساسی عجیبی تو من به بوجود اومد
      گفتم براتون به اشتراک بزارم ..چرا فک میکنی نمیتونی رنبه برتر بشی؟؟
      فک میکنی اونایی که برتر میشن از مریخ میان؟؟؟توانایی خاصی دارن؟ایا هوششون بالاتره؟؟؟ همه ی جواب های منفی است ..یه جمله ی معروفی هست میگه موفقیت یک فرد 1% به هوش و 99% به تلاشش بستگی داره ..پس مطمئن باش اونایی که برتر میشن هیچ چیزی بیشتر ندارم جز پشتکار و تلاش ..شاید خیلی از ما میگیم اره روزی 10 ساعت میخونیم و ما تلاشمون رو میکنیم و و خدا مارو برتر می کنه..ولی خواهر من برادر من واقعا گفتنش آسونه ولی عمل کردنش سخته و برتر واقعی اونیه که این سختی رو به دوش بکشه خواهشا بچه هایی که 95 کنکور دارن چه اونایی که بعدا میخوان این مارارتن به ظاهر سخت(در صورت تلاش نکردن)رو تجربه کنن بیاین به هم قول بدیم که واقعا تلاشمون رو بکنیم کلمه واقعا خیلی مهمه !خیلی ..مطمئنا روزی میرسه که واقعا خسته میشید ولی این باعث نمیشه از هدفت خسته بشی ..
      اینم بدونید هر دقیقه ای که از فرصتتون استفاده کنین از خیلی ها جلو میافتید

فک کن همه نشتن درس خوندن بازم بر اساس رتبه گلچین میشن ... جز نا امیدی برای بچه ها چیزی نمیمونه
      کنکور تمامش بی عدالتیه

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abs نمایش پست ها
      فک کن همه نشتن درس خوندن بازم بر اساس رتبه گلچین میشن ... جز نا امیدی برای بچه ها چیزی نمیمونه
      کنکور تمامش بی عدالتیه
      چرا بی عدالتیه ؟

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      گلم بر فرض که کنکور بی عدالتیه ... آیا شما تاثیر معدل رو عادلانه تر می دونید؟؟؟! یا اصلا کی سبب پیدایش کنکور و تاثیر معدل شده؟؟؟ خودش به وجود اومده؟؟؟ کنکور یا تاثیر معدل هر چی هم باشه نتیجه ی خواسته های خود ماست .... پس به هر دری میزنیم نگیم کنکور بده ، از همین کنکور میشه به عنوان سکوی پرش استفاده کرد .... موفق و موید باشید .
      ایمـــان دارم! کــه قشنـگـتــرین عشــق

نگــاه مهــربـــان خــداونـــد بـه بنـدگـانـش اســت . . . زنـــدگــی را بـــه او بســــپار . . .

و مطـمئـــن بـــاش که تــا وقتـــی کــه پشتــت بــه خـــدا گــرم اســت

تمـــام هــراس هـــای دنیـــا خـنـــده داراســت ...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بنظر من آدم اگر بخواد و از نهایت قابلیت هایی که خداوند درونش نهفته استفاده کنه ،
      نه تنها به هرچی میخواد میرسه بلکه تو هر حرفه ای میتونه بهترین باشه .

سبزی فروش محله ما میگفت من ماهی 15 تومن صاف در میارم

وقتی میرم ازش سبزی میگرم باید حداقل یک ساعت تو صف باشم

آدم باید توی هر کاری ایده و ابتکار داشته باشه و بدونه چیکار میخواد بکنه .
      تلاش الکی واقعن فایده نداره .
      هووووش هم در کنارش قطعا لازمه .
      ولی من ابتکار و خلاقیت و استراتژی و .... رو به هووووش ترجیح میدم .

اگر با استراتژی ولی هفته ای 10 ساعت درس بخونی ، اندازه اونی که 3 برابر تو درس میخونه ولی بدون برنامه و ابتکار و استراتژی ، نتیجه میگیری .
      Telg ID : C_Na_19

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فامیلیه این پسره چیه؟؟؟؟؟

12. Top | #42
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      غلطه

دوست عزیز فک کنم شما یا خودت دوس نداری بقیه تلاش کنن .... و میخوای نا امیدشون کنی ... یا این که داری تنبلی خودتو میزاری پای هوش این که شما نتونستی هوش هیجانی به قول خودتو کنترل کنی مشکل خودت بوده .... پس بیخود بقیه رو نا امید نکن همه میتونن برتر شن برتر از نظر من رسیدن به اوج توانایی هر فرده نه رتبه تک رقمی شدن یا زیر 100 !! ممکنه اونی که میشه 1007 خیلی موفق تر از کسی باشه که میشه 106 یا .... امیدوارم بفهمی چی میگمو دیدگاهتو تغییر بدی ....
      ویرایش توسط HellishBoy : 12 تیر 1394 در ساعت 12:55

13. Top | #43
      کاربر انجمن

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به نظر من اگه آدم بتونه خودش رو کنترل کنه خیلی میتونه موفق بشه
      مثلا بتونه هیجانشو کنترل کنه. چون کسی که جوگیر بشه و بگه من فردا میخوام 12 ساعت درس بخونم اگه فرداش نتونه واقعا 12 ساعت درس بخونه ناامید میشه و دچار استرس میشه پس بهتره آدم در حد توانایی خودش تصمیم بگیره
      ممکنه یه نفر خیلی باهوش باشه ولی روی خودش کنترل نداشته باشه و با خودش بگه من که باهوشم پس نیاز به تلاش زیادی ندارم و این باعث عدم موفقیتش میشه
      حتی آدم باید تلاش کردن خودشو کنترل کنه. من خیلیا رو سراغ دارم که روزی 17 تا 19 ساعت درس میخونن فقط هم 2 تا 3 ساعت میخوابن. آدم همینجوریشم واسه کنکور استرس داره اگه بخواد کم هم استراحت کنه دیگه هیچی!!! سر جلسه کنکور غش میکنی و از کنکورت میمونی!!!
      اون پسری هم که علیخانی اوردش واقعا میتونه یه الگوی خیلی خیلی خوبی واسه ماها باشه.
      خودتونم دیدید نه هوش ماورایی داشت و نه هیچ چیز دیگه ای تازه با یه بیماری بد هم دست و پنجه نرم میکرده!!!!!!!

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط HellishBoy نمایش پست ها

دوست عزیز فک کنم شما یا خودت دوس نداری بقیه تلاش کنن .... و میخوای نا امیدشون کنی ... یا این که داری تنبلی خودتو میزاری پای هوش این که شما نتونستی هوش هیجانی به قول خودتو کنترل کنی مشکل خودت بوده .... پس بیخود بقیه رو نا امید نکن همه میتونن برتر شن برتر از نظر من رسیدن به اوج توانایی هر فرده نه رتبه تک رقمی شدن یا زیر 100 !! ممکنه اونی که میشه 1007 خیلی موفق تر از کسی باشه که میشه 106 یا .... امیدوارم بفهمی چی میگمو دیدگاهتو تغییر بدی ....
      اولا یاد بگیر به بزرگتر از خودت بی احترامی نکنی و با عصبانیت صحبت نکنی.دوما من نظرمو نوشتم سعی کن بتونی به نظرات احترام بزاری.سوما برای رتبه زیر 100 شدن علاوه بر تلاش هوش هم لازمه.چهارما مگه من گفتم شما هوشت کمه؟یا کسی هوشش کمه اصلا معیار تعیین کردم واسه هوش؟پنجما من کسیو نا امید نکردم ولی کنکورای اخیر تو رشته تجربی واقعا سخت شده داره به سمت تست هوش میره.ششما بزار از راه برسی ادمای انجمنو بشناسی بعد اینطوری حمله کنی.هفتما موفق باشی.
      ?

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Razieh77 نمایش پست ها
      به نظر من اگه آدم بتونه خودش رو کنترل کنه خیلی میتونه موفق بشه
      مثلا بتونه هیجانشو کنترل کنه. چون کسی که جوگیر بشه و بگه من فردا میخوام 12 ساعت درس بخونم اگه فرداش نتونه واقعا 12 ساعت درس بخونه ناامید میشه و دچار استرس میشه پس بهتره آدم در حد توانایی خودش تصمیم بگیره
      ممکنه یه نفر خیلی باهوش باشه ولی روی خودش کنترل نداشته باشه و با خودش بگه من که باهوشم پس نیاز به تلاش زیادی ندارم و این باعث عدم موفقیتش میشه
      حتی آدم باید تلاش کردن خودشو کنترل کنه. من خیلیا رو سراغ دارم که روزی 17 تا 19 ساعت درس میخونن فقط هم 2 تا 3 ساعت میخوابن. آدم همینجوریشم واسه کنکور استرس داره اگه بخواد کم هم استراحت کنه دیگه هیچی!!! سر جلسه کنکور غش میکنی و از کنکورت میمونی!!!
      اون پسری هم که علیخانی اوردش واقعا میتونه یه الگوی خیلی خیلی خوبی واسه ماها باشه.
      خودتونم دیدید نه هوش ماورایی داشت و نه هیچ چیز دیگه ای تازه با یه بیماری بد هم دست و پنجه نرم میکرده!!!!!!!
      تو همین انجمن خیلیا بالای 10 ساعت درس میخوندن خوب هم تلاش میکردن ولی موفق نشدن خیلیا هستن با 5 ساعت موفق میشن.
      ?

صفحه 3 از 8 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن