خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 109
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسایی که میگن تلاش ، این نیست که تا سال سومه دبیرستان هیچ زحمتی نکشی بعد یه ساله بتونی رتبه عالی کسب کنی ، اگه کسی با تلاش بخواد برتر بشه زمان میخواد باهوش باشه این زمان کمتر میشه

2. Top | #47
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      اولا یاد بگیر به بزرگتر از خودت بی احترامی نکنی و با عصبانیت صحبت نکنی.دوما من نظرمو نوشتم سعی کن بتونی به نظرات احترام بزاری.سوما برای رتبه زیر 100 شدن علاوه بر تلاش هوش هم لازمه.چهارما مگه من گفتم شما هوشت کمه؟یا کسی هوشش کمه اصلا معیار تعیین کردم واسه هوش؟پنجما من کسیو نا امید نکردم ولی کنکورای اخیر تو رشته تجربی واقعا سخت شده داره به سمت تست هوش میره.ششما بزار از راه برسی ادمای انجمنو بشناسی بعد اینطوری حمله کنی.هفتما موفق باشی.

اولا من هیچ بی احترامی نکردم دوما حرفاتون یه جوری بود که خیلیا رو نامید میکنه سوما چه ربطی به شناخت ادمای انجمن داره من نیازی ندارم کسیو بشناسم برای خوشامد کسیم چیزی نمینویسم اون چیزی که بنظرم درسته رو میگم .... چهارما تستای کنکور سخت بود هیچ ربطی هم به هوش خیلی بالا نداشت من رشتم ریاضیه برا کنکور ریاضی میگم که باید فقط تمرین و تستای بسیار زیادی رو حل میکردی و کمی خلاقیت داشتی ... پنجما به سن نیست به عقله ششما من به نظر شما بی احترامی نکردم فقط گفتم سعی کن مثبت تر فکر کنی هفتما همچنین !

3. Top | #48

نمایش مشخصات
      ببینید دوستان وقتی شما یه بازی کامپیوتری میخرید پشتش نوشته مثلا حداقل گرافیک و رم ی پیو برای اجرای روان خب هرچی این گرافیک اینا بیشتر باشه بازی زیبا تر اجرا میشه و لذتش بیشتره من برای کنکورم همینطور فکر میکنم برای زیر صد شدن یه حداقلاتی باید تو هوش داشت ولی با تمرین میشه خب واقعا جبران کرد
      در ثانی به نظر من (شاید براتون اغراق امیز بیاد یا فکرای دیگه بکنید ولی ....) حتی کنکور امسال هم به چنان هوش و درکی نیاز نداشت مثلا
      کافی بود شما انواع اقسام تست ها رو توی استو کیومتری بزنید و چندین بار مررو کنید و...
      در ثالث !شما اصلا نیاز نیست رتبه زیر 100 بیارید یادمه یکی از دوستام چند سال پیش رتبش شده بود حدود 180 اینا میگف با رتبه یک تو یه کلاسم هیچ فرقی هم نیست .
      در رابع نمبگم دیگه بسه !

4. Top | #49
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bbehzad نمایش پست ها
      تو همین انجمن خیلیا بالای 10 ساعت درس میخوندن خوب هم تلاش میکردن ولی موفق نشدن خیلیا هستن با 5 ساعت موفق میشن.
      به نظر من علت این امر هوش بیشتر افراد نیست علتش درست مطالعه کردن اون هایی که 5 ساعت خوندند نه هوش بیشترشون

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza1100 نمایش پست ها
      به نظر من علت این امر هوش بیشتر افراد نیست علتش درست مطالعه کردن اون هایی که 5 ساعت خوندند نه هوش بیشترشون
      زیاد از حد با حرفتون موافقم که درست خوندن شرطه...منظور من از هوش iq نیست همه نوع هوش . خب مثلا ممکنه یه نفر چون هوشش بالاست خیلی زود به نحوه مطالعه درست برسه. نظرتون چیه؟

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      زیاد از حد با حرفتون موافقم که درست خوندن شرطه...منظور من از هوش iq نیست همه نوع هوش . خب مثلا ممکنه یه نفر چون هوشش بالاست خیلی زود به نحوه مطالعه درست برسه. نظرتون چیه؟
      شاید اینطوری باشه ولی روش مطالعه خو ب رو از طریق پرس و جو میشه به دست اورد و لازم نیست حتما طرف خودش با فکر و هوش خودش به دست بیاره من که به شخصه خیلی دیر تر از بقیه درس رو یاد میگرفتم و حفظ میشدم ولی رتبمم هم بسیار خوب شد

7. Top | #52
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      شاید اینطوری باشه ولی روش مطالعه خو ب رو از طریق پرس و جو میشه به دست اورد و لازم نیست حتما طرف خودش با فکر و هوش خودش به دست بیاره من که به شخصه خیلی دیر تر از بقیه درس رو یاد میگرفتم و حفظ میشدم ولی رتبمم هم بسیار خوب شد
      روش مطالعه و پرس و جو؟؟؟ من فکر نمیکنم. روش مطالعه به سبک کار آدم بستگی داره. من خودم فیزیک رو توی تست یاد میگیرم به جای اینکه اول درسنامه بخونم و ... یا مثلا دینی با اینکه با چند نفر که دینیشون خوب بود صحبت کردم اما هیچ کدومشون نتونستن درصد دینی من رو بالا ببرن تا اینکه در دوره ی عید به یه تکنیک خاص رسیدم و نتیجه گرفتم که به دردم میخوره و در کنکورم بالاترین درصدم شد...فکر میکنم بحث در این مورد خیلی به جایی نرسه چون هر کسی یه تجربه شخصی داره و فکر میکنه واقعا تجربه شخصی خودش از بقیه مهمتره

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط petotem نمایش پست ها
      روش مطالعه و پرس و جو؟؟؟ من فکر نمیکنم. روش مطالعه به سبک کار آدم بستگی داره. من خودم فیزیک رو توی تست یاد میگیرم به جای اینکه اول درسنامه بخونم و ... یا مثلا دینی با اینکه با چند نفر که دینیشون خوب بود صحبت کردم اما هیچ کدومشون نتونستن درصد دینی من رو بالا ببرن تا اینکه در دوره ی عید به یه تکنیک خاص رسیدم و نتیجه گرفتم که به دردم میخوره و در کنکورم بالاترین درصدم شد...فکر میکنم بحث در این مورد خیلی به جایی نرسه چون هر کسی یه تجربه شخصی داره و فکر میکنه واقعا تجربه شخصی خودش از بقیه مهمتره
      تا یک حدی آره ولی یک سری اصول تو دروس ثابته که با اون میشه درس رو بهتر خوند مثلا در درس های فهمیدنی مثل ریاضی و قیزیک همون موقع باید تست بزنی وگرنه یاد نمیگیری تو درسای حفظی مثل دینی باید بعدا از اینکه درسی رو خوندی یک یا دو روز بعد همون درس رو دوره کنی تا خوب تو حافظت بمونه و گرنه از یادت میره
      البته یک جورایی بهتره به جای کلمه هوش از اعتماد به نفس استفاده کنی کسی که اعتماد به نفس داره و میدونه که میتونه راه خوب رو پیدا کنه دنبالش میره و پیداش میکنه ولی کسی که بگه من هوش ندارم و نمیتونم رتبه خوب بیارم طبیعتا دنبال روش خوب هم نمیگرده و پیداش نمیکنه من با کلمه هوش مخالفم ولی اعتماد به نفس تأثیر زیاد داره و اون چیزی که شما میگید به نظر من هوش نیست اعتماد به نفسه

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من مکمل دو روش بالا بهترین کار ممکنه.
      من نمیدونم چرا همه دوست دارن توی هر کاری فقط روی یک بخشش خیلی تمرکز کنن...
      برای رسیدن به روش مطالعه ی خوب باید بیشتر از همه خودتون رو بشناسین اما باید پرس و جو هم کرد. هرکس باید روش مطالعش رو خودش پیدا کنه(چون هیچکدوم از ما مثل هم نیستیم)اما پرس و جو باعث میشه که اشکالات روش خودمون رو پیدا کنیم
      دنیا جای خطرناکی برای زندگی است. نه به خاطر مردمان شرور،بلکه به خاطرکسانی که شرارتها را می بینند و کاری درمورد آن انجام نمی دهند.
      انیشتین

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      تا یک حدی آره ولی یک سری اصول تو دروس ثابته که با اون میشه درس رو بهتر خوند مثلا در درس های فهمیدنی مثل ریاضی و قیزیک همون موقع باید تست بزنی وگرنه یاد نمیگیری تو درسای حفظی مثل دینی باید بعدا از اینکه درسی رو خوندی یک یا دو روز بعد همون درس رو دوره کنی تا خوب تو حافظت بمونه و گرنه از یادت میره
      البته یک جورایی بهتره به جای کلمه هوش از اعتماد به نفس استفاده کنی کسی که اعتماد به نفس داره و میدونه که میتونه راه خوب رو پیدا کنه دنبالش میره و پیداش میکنه ولی کسی که بگه من هوش ندارم و نمیتونم رتبه خوب بیارم طبیعتا دنبال روش خوب هم نمیگرده و پیداش نمیکنه من با کلمه هوش مخالفم ولی اعتماد به نفس تأثیر زیاد داره و اون چیزی که شما میگید به نظر من هوش نیست اعتماد به نفسه
      حرفتون درسته..خیلی ها هوش خوبی دارن اما خودشون رو قبول ندارن و همش تو فاز نا امیدی هستن..اعتماد به نفس عنصر مهمیه

11. Top | #56
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اگر از اول حاشیه های مخرب از خودت دور کنی و خوده خودت باشی و پر قدرت کار کنی
      دیگه چیزی جلودارت نیست و تو موفق کنکوری حتما
      همه چیز به خودت بستگی داره ... از الان همه چیز می تونه برای تو بشه

همایش موفقیت در کنکور 95

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

12. Top | #57
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا به نظر من حرف یکی از کاربرا که گفته بود هوش نیازه درسته...
      یکی دیگه از بچه ها هم گفته بود همه یه سطحی از هوشو دارن...بله اینم درسته...ولی کسی می شه با هوش که اون یه سطحی از هوشی که خدا بهش داده رو تو طول زندگیش تقویت کرده...آدمی بوده که همیشه وقتی بهش چیزی می گفتن فقط قبول نمی کرده دنبال دلیل واسه اون موضوع می گشته
      یه فرمولو تا اثباتش و مفهومش رو در واقع یا دگیره قبول نمی کنه که اگه مثلا x مشتق پذیر از این فرمول برید اگه نبود از فلان فرمول برید
      یعنی آدمی که طوطی وار چیزیو یاد نگیره
      و کلا تو زندگیم طوطی وار چیزیو قبول نکنه...حتی سر مسائل اعتقادی

13. Top | #58
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چون غرور تو ازمان های ازمایشی نباید تو رو مغرور کنه تو سر جلسه کنکور
      چون من کتابو خوندم 50 میزنم کسی که خورده 80
      چون من همش تو حاشیه امچی بخونم چی بزنم چی برم چی نرم اون داره میخونه فقط فقط وفقط
      تنها رازی که همه نمیدوننتوسالکنکور تلاش مستمر و نا امیدی هرگز

14. Top | #59
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کنکوری ها عزیز این تجربه رو از من داشته باشید
      زیاد دنبال انگیزشی نباشید
      99 درصد درس و تلاش + 1 درصد انگیزشی : انگیزشی زیاد باعث میشه اعتماد به نفس کاذب داشته باشید و نتونید خودتون رو به درستی بشناسید مگر در روز آزمون اعظم ( کنکور )

به نظر من کنکور روضه خون میخواد نه انگیزشی

15. Top | #60
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با روباهایت زندگی کن
      همایش انگیزشی من _ هفته گذشته

همایش شناخت کنکور و موفقیت در آن

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

صفحه 4 از 8 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن