خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011
    نمایش نتایج: از 151 به 159 از 159
    1. Top | #151
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها

کلا وضعیت اموزش کشور از بنیاد غلطه

کنکور هر سال رو با اون سال سنجش میکنن نه با سال قبل
      تراز گیری درکار نیست اگه ام باشه ربطی به رتبه فرد نداره
      خب اگه تراز گیری در کار نیست خب دیگه چجور میسنجن 40 درصد امسال چقدر تاثیر داره؟!

2. Top | #152
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      خب اگه تراز گیری در کار نیست خب دیگه چجور میسنجن 40 درصد امسال چقدر تاثیر داره؟!
      یعنی چی 40 درصد امسال چقدر تاثیر داره؟
      مشاور

3. Top | #153
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      درصد ها تبدیل به تراز میشه.یه جورایی مثل واریانس و انحراف معیار خودمون حساب میکنن.صرفا جهت اطلاع دوستان برین تخمین رتبه کانون تاثیر درصد فیزیک رو توی 93 با 89 مقایسه کنید.میانگین بچه ها در 89 6.1 درصد بوده در 93 دوازده درصد.برای مثال درصد فیزیک خودم رو به تنهایی توی تخمین رتبه وارد میکنم(بقیه رو صفر میذارم)تو 89 رتبم میشه 35000 تو 93 55000.
      ویرایش توسط sajjaad1 : 27 خرداد 1394 در ساعت 18:03

4. Top | #154
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط artim نمایش پست ها

کلا وضعیت اموزش کشور از بنیاد غلطه

کنکور هر سال رو با اون سال سنجش میکنن نه با سال قبل
      تراز گیری درکار نیست اگه ام باشه ربطی به رتبه فرد نداره
      این جمله یعنی چی؟
      رتبه ها بر اساس تراز محاسبه میشه.

5. Top | #155
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میدونید دوستان اینکه امسال سخت تر از حد انتظار بود کنکور تجربی هیچ شکی نیست مثلا بر فرض فیزیک,من 93 خارج رو(هرگز ندیده بودم سوالاتش رو)93 زدم درحالیکه توی کنکور حساب کردم میشه 40 و چند درصد!!
      یا زیستو من 93 خارجو (هرگز ندیده بودم )زدم 86 درصد درحالیکه توی کنکور 70 میزنم!
      حالا میدونید من چی میگم؟!خب الان میگم!
      به نظرتون ممکنه حالا تراز بگیرن و مثلا فیزیک 4و خورده ای درصد ارزش خوبی پیدا کنه یا زیست 70 درصد یا اینکه نه در حد همون 40 درصد کنکور 93 تاثیر داره؟!
      یکی از دوستان اگر میتونه منو راهنمایی کنه!
      دوست عزیز وقتی خودت میگی امسال سختتر بوده به نظرتون با عقل جور درمیاد ۴۰ درصد امسال با ۴۰ درصد پارسال یکی باشه؟؟ نمره ها میره روی تراز یعنی شما نسبت به بقیه سنجیده میشی.مهم نیس چند درصد زدی مهم اینه نسبت به بقیه داوطلبا چطور زدی.

6. Top | #156
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      دوست عزیز وقتی خودت میگی امسال سختتر بوده به نظرتون با عقل جور درمیاد ۴۰ درصد امسال با ۴۰ درصد پارسال یکی باشه؟؟ نمره ها میره روی تراز یعنی شما نسبت به بقیه سنجیده میشی.مهم نیس چند درصد زدی مهم اینه نسبت به بقیه داوطلبا چطور زدی.
      خب منم‌میگم‌تراز میگیرن اون‌دوستمون میکه نه!!

7. Top | #157
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      خب منم‌میگم‌تراز میگیرن اون‌دوستمون میکه نه!!
      فک کنم منظورشون ترازگرفتن نسبت به کنکور سال قبل بود. کنکور امسال هیچ ربطی به کنکور سال قبل نداره

8. Top | #158
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepanta1990 نمایش پست ها
      مگه بچه پولدارام درس میخونن؟ تا جایی که دیدیم مایه دارا اهل درس نبودن.من خودم اگه بچه مایه دار بودم اصلا حال درس خوندن نداشتم!
      اگه فقط یه چیز تو این کشور عادلانه باشه و نشه هم به زور پول بهش رسید همین کنکوره! الکی کم کاری خودتونو پای متوسط بودن و پولدار نبودن نذارین. الان این همه کتاب اموزشی خوب تو بازار هست نه کلاس نیازه نه معلم. شما یه مطلبی بیار که تو کنکور اومده و تو این کتابا نیس. اگه کسی خوب بخونه حتما نتیجه میگیره. درضمن شما برو تاریخ رو بخون از قدیم تا الان همیشه موفقترین ادمها در عرصه علم از طبقه صعیف و متوسط بوده و هستند. چون کسی که پولداره حوصله و نیازی برای درس خوندن نداره.
      شما احیانا از همونایی نیستی که رو پرشه ها تو خیابون خط خطی می کنن (شوخی )
      ما خودمون خداروشکر وضع مالی خوبی داریم مدرسم هم مصباح قیطریه بود درواقع بهت بگم تو مدرسمون همه بالای لفظ میلیاردرن هر کیو نیگا کنی حداقل یه مرسدس زیر پاشه دوتا سیکس تو جیبش (که البته من با این مخالفم ولی بحث این نیست) از این 30 نفر پایه چهارم 25 نفر از سال دوم روزی ۱۰ ساعت درس می خونن دوتا رتبه یه رقمی گزینه دو و چندتا دو رقمی بقیه سه رقمین من خودم هرسال تابستون کار می کنم دیگه از الان به بعد هم نمی خوام دستم تو جیب بابام باشه حتی یه قرون
      قبول دارم اکثر افراد موفق تاریخ در کودکی ثروتمند نبودن ولی با اینکه نمی تونی برعکسش رو نقض کنی!! پیشنهاد می کنم زندگی نامه ی بیژن پاکزاد رو بخونی شاید تغییر عقیده بدی
      ایمان سرورپور یه جمله قشنگی داشت می گفت: ثروت و پول کلاس و معلم و... خیلی عالیه ولی نبودش باعث عدم موفقیت تو نیست (امیدوارم جواب اون دوستمون رو هم داده باشم)
      You Can live your Dream

9. Top | #159
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad DH نمایش پست ها
      شما احیانا از همونایی نیستی که رو پرشه ها تو خیابون خط خطی می کنن (شوخی )
      ما خودمون خداروشکر وضع مالی خوبی داریم مدرسم هم مصباح قیطریه بود درواقع بهت بگم تو مدرسمون همه بالای لفظ میلیاردرن هر کیو نیگا کنی حداقل یه مرسدس زیر پاشه دوتا سیکس تو جیبش (که البته من با این مخالفم ولی بحث این نیست) از این 30 نفر پایه چهارم 25 نفر از سال دوم روزی ۱۰ ساعت درس می خونن دوتا رتبه یه رقمی گزینه دو و چندتا دو رقمی بقیه سه رقمین من خودم هرسال تابستون کار می کنم دیگه از الان به بعد هم نمی خوام دستم تو جیب بابام باشه حتی یه قرون
      قبول دارم اکثر افراد موفق تاریخ در کودکی ثروتمند نبودن ولی با اینکه نمی تونی برعکسش رو نقض کنی!! پیشنهاد می کنم زندگی نامه ی بیژن پاکزاد رو بخونی شاید تغییر عقیده بدی
      ایمان سرورپور یه جمله قشنگی داشت می گفت: ثروت و پول کلاس و معلم و... خیلی عالیه ولی نبودش باعث عدم موفقیت تو نیست (امیدوارم جواب اون دوستمون رو هم داده باشم)
      دوستان شما استثنا هستند! چند درصد بچه پولدارا اینطورن؟
      بحث اصلی من اینه که کنکوراصلا ربطی به پولدار و غیر پولدار بودن نداره. همین دوستای شما هم اگه رتبه هاشون خوب شده بخاطر اینه که روزی ۱۰ ساعت درس میخونن(به گفته خودتون). هرکسی از سال دوم روزی ده ساعت درس خوند و نتیجه نگرفت بیاد من هردانشگاهی بخواد ثبت نامش میکنم!قضیه پولدار و بی پول بودن این وسط هیچکاره س

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 1011

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)