خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 53
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دوستان از الان شروع کنم میرسم؟؟؟ :| (روز آخر+توصیه های بدرد بخور)

یک ماه قبل عید بود یکی تاپیک زد "از الان شروع کنم میرسم؟"خندیدم و گفتم 3 ماه مونده اخه چه جور؟؟!!دیدم اون تاپیک در عرض یه ساعت چنان پر از توصیه و راهنمایی و انگیزه شد که گفتم نکنه میشه؟؟؟!!از همونجا استارت زدم و متاسفانه چون یه مقدار دیر بود زیاد نتیجه نمیگیریم ولی میخوام بگم اون زمان که هیچی یه هفته به کنکور هم میشه.
      چقدر پشت سر کاظم خان حرف زدیم و غیبت کردیم و بد و بی راه گفتیم.(خدا ببخشه مارو)ولی خدایی برای سال بعد باید یه فکری واسه کانونش بکنه!!!

خب پیشنهاد اولم اینه که هر چقدر خوندید دیگه بسه اگه امتحان نهایی بود من همشو شب اخر میخوندمو و قبول میشدم ولی روز اخر کنکورو بیخیال شید.

آخر کتاب های شبقره یه سری نکاتی هست که احتمالا دیدید برا اونایی ک ندیدن خیلی بدرد بخوره بخونید حتما:

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B5%DB%B0%DB%B6%DB%B1%DB%B0_%DB%B1%DB%B1%DB%B1%DB%B0%DB%B1%DB%B3.jpg

فردا که انجمنو باز میکنید جو یه جور شده و همه راجبه سختی و آسونی کنکور حرف میزنن.امیدوارم شما که اومدید بگید چقدر آسون بود.(الان Itak میاد میگه رتبه آخر میشم )

نکته آخر اینکه اگه تو دینی از درس رویاهای صادقه سوال دادن حضرت یعقوب هیچ خوابی رو تعبیر نکرده و همشو حضرت یوسف تعبیر کرده.(جهت یادآوری)اگه نکته ای مثل این هست که خیلی بدرد بخوره به صورت یک جمله بنویسید.

اگه مطالب بالا کمکتون کرد و بدرد خورد واسم یه صلوات بفرستید و امیدوارم موفق بشید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واااااااااااااای من یهو چطور شدم وقتی گفتی فردا که انجمنو باز میکنیدجو یه جور شده

ان شاالله همتون موفق باشین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من همین امروز ۸ ساعت بخونم ۱۵ هزار تا جابه جا میشم.

توصیم اینه که قرار نیس بالای ۷۰ بزنی . اگه چند تا سوال حل نشد ,خودتو نباز .

درضمن سوال های ۳ و ۴ هر درس همیشه سخته و تله داره . میخوان شما خودتون و ببازید

4. Top | #4
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alighasemi نمایش پست ها
      یک ماه قبل عید بود یکی تاپیک زد "از الان شروع کنم میرسم؟"خندیدم و گفتم 3 ماه مونده اخه چه جور؟؟!!دیدم اون تاپیک در عرض یه ساعت چنان پر از توصیه و راهنمایی و انگیزه شد که گفتم نکنه میشه؟؟؟!!از همونجا استارت زدم و متاسفانه چون یه مقدار دیر بود زیاد نتیجه نمیگیریم ولی میخوام بگم اون زمان که هیچی یه هفته به کنکور هم میشه.
      چقدر پشت سر کاظم خان حرف زدیم و غیبت کردیم و بد و بی راه گفتیم.(خدا ببخشه مارو)ولی خدایی برای سال بعد باید یه فکری واسه کانونش بکنه!!!

خب پیشنهاد اولم اینه که هر چقدر خوندید دیگه بسه اگه امتحان نهایی بود من همشو شب اخر میخوندمو و قبول میشدم ولی روز اخر کنکورو بیخیال شید.

آخر کتاب های شبقره یه سری نکاتی هست که احتمالا دیدید برا اونایی ک ندیدن خیلی بدرد بخوره بخونید حتما:

فردا که انجمنو باز میکنید جو یه جور شده و همه راجبه سختی و آسونی کنکور حرف میزنن.امیدوارم شما که اومدید بگید چقدر آسون بود.(الان Itak میاد میگه رتبه آخر میشم )

نکته آخر اینکه اگه تو دینی از درس رویاهای صادقه سوال دادن حضرت یعقوب هیچ خوابی رو تعبیر نکرده و همشو حضرت یوسف تعبیر کرده.(جهت یادآوری)اگه نکته ای مثل این هست که خیلی بدرد بخوره به صورت یک جمله بنویسید.

اگه مطالب بالا کمکتون کرد و بدرد خورد واسم یه صلوات بفرستید و امیدوارم موفق بشید.
      پارسال هادی سرکشیک زاده تو فرصت برابر گفت اون سوال 53 دین و زندگی ریاضی غلطه . ولی ظاهرا حذفشم نکردن !!!!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alishendi نمایش پست ها
      پارسال هادی سرکشیک زاده تو فرصت برابر گفت اون سوال 53 دین و زندگی ریاضی غلطه . ولی ظاهرا حذفشم نکردن !!!!!
      تو ویرایش جدید کتابا مثل اینکه حضرت یعقوب حذف شده.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alighasemi نمایش پست ها

برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: ۲۰۱۵۰۶۱۰_۱۱۱۰۱۳.jpg
مشاهده: 270
حجم: 89.1 کیلو بایت

یه خوابی ک خود حضرت یوسف دیده بودو در مورد ماه وستاره و خورشید که بش سجده میکردنو حضرت یعقوب تعبیر کرده
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maede h نمایش پست ها
      یه خوابی ک خود حضرت یوسف دیده بودو در مورد ماه وستاره و خورشید که بش سجده میکردنو حضرت یعقوب تعبیر کرده
      توی سوالات خارج کشور 93 گروه ازمایشی ریاضی دقیقا همین سوال اومد و جواب هردو حضرت یوسف بود!
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

8. Top | #8

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا تو همایش جمع بندی دینی قلم چی ، دبیرش می گفت که حضرت یوسف خوابش رو برای حضرت یعقوب تعبیر کرد و حضرت یعقوی گفت که این خوابت رو برا کسی تعبیر نکن. ... سال ها بعد وقتی که یوسف (ع) عزیز مصر میشه و برادراش میان پیشش ، خودش میگه که خواب من الان تعبیر شد!

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Ashegh
      نمایش مشخصات
      واس همدیگه دعا کنید بچه ها....ایشالا که فردا دوستای کنکوریمون سربلند بیان بیرون...واس ما تجربیام دعا کنید

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      میدونم جاش نیست ولی حسه تاپیک زدن نیست

این امضا رو کارت مهمه خوجل موجل باشه یا نه؟

امیدم عمران امیر کبیر بود اما با این سنجش اخری بوعلی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amin278 نمایش پست ها
      توی سوالات خارج کشور 93 گروه ازمایشی ریاضی دقیقا همین سوال اومد و جواب هردو حضرت یوسف بود!
      ینی حضرت یوسف تعبیر کرده؟؟؟من هر وخ تو قلم چی سوال ازش اومد زدم یعقوب فک نکنم غلط گرفته باشن...
      مبادا بدوزی نگاه دلت را
      به مردم که بازار یوسف فروشی
      دراین دوره بد شدیدا گرفته

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ینی حضرت یوسف تعبیر کرده؟؟؟من هر وخ تو قلم چی سوال ازش اومد زدم یعقوب فک نکنم غلط گرفته باشن...
      برای احتیاط یکبار سوالات خارج کشور 93 رو چک کنید

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kasra94 نمایش پست ها
      میدونم جاش نیست ولی حسه تاپیک زدن نیست

این امضا رو کارت مهمه خوجل موجل باشه یا نه؟
      نه بابا دو سه تا خم ساده و خم جردن بکشی کافیه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخ من سال دیگه همین موقع ها کنکور دارم....امیدوارم همه موفق باشید دوستان...

15. Top | #15
      srh
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

خب پیشنهاد اولم اینه که هر چقدر خوندید دیگه بسه اگه امتحان نهایی بود من همشو شب اخر میخوندمو و قبول میشدم ولی روز اخر کنکورو بیخیال
      انکته آخر اینکه اگه تو دینی از درس رویاهای صادقه سوال دادن حضرت یعقوب هیچ خوابی رو تعبیر نکرده و همشو حضرت یوسف تعبیر کرده.(جهت یادآوری)اگه نکته ای مثل این هست که خیلی بدرد بخوره به صورت یک جمله بنویسید.

[/quote]

پس ايه اي كه ميگه يازده ستاره و ماه و خورشيد كه تو خواب حضرت يوسف بود رو كي تعبير كرد ؟؟؟
      در پشت چارچرخه فرسوده ای / كسی
      خطی نوشته بود:
      "من گشته ام نبود !
      تو دیگر نگرد
      نیست!"...
      گر خسته ای بمان و اگر خواستی بدان:
      ما را تمام لذت هستی به جستجوست.
      پویندگی تمامی معنای زندگی ست.
      هرگز
      "نگرد! نیست"
      سزاوار مرد نیست... فریدون مشیری

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)